خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
فقط دوستان یکراه داره واسه مقابله با این گرون فروشی و اینترنت غیر متعارف در کل میشه دزدی که از ما می کنن اونم اینکه کل ایران هر فردی از هر شرکتی سرویس اینترنت می گیره شروع کنن به تخیله اینترنتشون و از اینترنت همراه استفاده کنن باور کنید درست میشه من چند روز پیش زنگ زدم 195 جهت شکایت مخابرات امروز از مخابرات زنگ زدن گفتن مشکلتون چیه خلاصه سرتون رو درد نیارم بحث کشید به همین طرح های جدید که اومد حتی خود کارمندای مخابرات هم راضی نیستن ازین طرح های شون و جالب که حالا راست یا دروغ گفت از روزی که بحث همین اینترنت غیر حجمی اومده هروز دارن زنگ میزن جهت تخلیه سرویسشون.در مجموع حرفم اینه که اگه همه با هم هماهنگ باشیم اینترنت که سهل کوه رو هم می تونیم جابجا کنیم ولی افسوس صد افسوس که هماهنگ نیستیم:((:((

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
فقط دوستان یکراه داره واسه مقابله با این گرون فروشی و اینترنت غیر متعارف در کل میشه دزدی که از ما می کنن اونم اینکه کل ایران هر فردی از هر شرکتی سرویس اینترنت می گیره شروع کنن به تخیله اینترنتشون و از اینترنت همراه استفاده کنن باور کنید درست میشه من چند روز پیش زنگ زدم 195 جهت شکایت مخابرات امروز از مخابرات زنگ زدن گفتن مشکلتون چیه خلاصه سرتون رو درد نیارم بحث کشید به همین طرح های جدید که اومد حتی خود کارمندای مخابرات هم راضی نیستن ازین طرح های شون و جالب که حالا راست یا دروغ گفت از روزی که بحث همین اینترنت غیر حجمی اومده هروز دارن زنگ میزن جهت تخلیه سرویسشون.در مجموع حرفم اینه که اگه همه با هم هماهنگ باشیم اینترنت که سهل کوه رو هم می تونیم جابجا کنیم ولی افسوس صد افسوس که هماهنگ نیستیم:((:((
داش خودت جواب خودتو دادی که
بعضی ها برای لایک کردن یه عده تو اینستا از نت نمیگزرن بعد بیان تحریمش هم کنن :D

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دوستان. الان من برسی کردم که سرعت آسیاتک 16، 900 گیگ در سه ماه 80 تومن هست که به نظرم خوبه. چون من قبلاً همین گیگ باکس رو 15 گیگ می‌خریدم گیگی 800، تازه باید پول خود سرویس هم می‌دادم. اینجوری انگار کلا برای هر گیگ 800 تومن می‌دم. البته برای من الان سواله که آیا می‌تونم هر ماه این 900 گیگ رو استفاده کنم و دوباره سرویس رو تمدید کنم؟ یعنی 900 گیگ 80 تومن. به خودشون زنگ زدم گفت می‌شه. اما مثل اینکه ماهانه بیشتر از 300 گیگ نمی‌شه دانلود کرد.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
دوستان. الان من برسی کردم که سرعت آسیاتک 16، 900 گیگ در سه ماه 80 تومن هست که به نظرم خوبه. چون من قبلاً همین گیگ باکس رو 15 گیگ می‌خریدم گیگی 800، تازه باید پول خود سرویس هم می‌دادم. اینجوری انگار کلا برای هر گیگ 800 تومن می‌دم. البته برای من الان سواله که آیا می‌تونم هر ماه این 900 گیگ رو استفاده کنم و دوباره سرویس رو تمدید کنم؟ یعنی 900 گیگ 80 تومن. به خودشون زنگ زدم گفت می‌شه. اما مثل اینکه ماهانه بیشتر از 300 گیگ نمی‌شه دانلود کرد.
من خودم پارس انلاین دارم... اینو دیدم وسوسه شدم بیام این سمتی... بعد یکی بهم گفت انگار این هشتاد تومن تفکیک شده ماه هست... یعنی در اصل ۲۴۰ تومن باید بدی تا بگیری... هر ماهش میوفته هشتاد تومن... حالا اگه اشتباه میگم دوستان راهنمایی کنند...

• Like
Reactions: amir nakhaee

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
ماهی 80 تومنه، نه سه ماه 80 تومن. اون 900 گیگ هم فقط 450 گیگش بین الملله.
==
مخابرات شاتللند رو ترافیک داخلی حساب میکنه، خودم امروز چک کردم.
مخابرات اینجا دو تا مشکل داره یکی اینکه از شهریور شبانۀ مجانی رو واسه قراردادهای جدید حذف کرد و یکی این پینگش معمولاً دور و بر 200-250 هست (یه مدتی 800-900 بود!)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
کلن شما از یه شاخه به شاخه ی دیگه می پری برای توجیه ، خودتون مگه نگفتید دانلودر های شبانه (که بیشترین حجم دانلود رو دارن) نسبت به کل جامعه خیلی کم هستن؟ پس چطور نتیجه می گیرید با این دلایل که مصرف ما خیلی بالاست!
درباره ی بخش اول صحبت تون هم دقیقن جایی این حرف رو میزنید که خیلی ها 60 دلار هم دادن برای خرید بازی دیجیتالی ! شما فکر میکنی همه ی ایرانی ها یه ابر سیستم دارن و 24 ساعت دارن همه ی بازی های قدیم و جدید رو مفت و کرکی دانلود می کنن! در صورتی که واقعیت اصلن اینطور نیست مخصوصن از نسل 8 به بعد
بعدش اینکه یه نفر آهنگ رو آنلاین گوش کنه یا دانلود کنه فرقی در مصرف ترافیک نداره! اون وری ها استفاده از سرویس های آنلاین شون خیلی بیشتره یادتون نیست مصرف ماهیانه ی کشورهای پیشرفته -که در همین تاپیک گذاشته بودن-کمترینش از 1ترا شروع میشد تا بی نهایت (واقعی) ! که خودش نشون میده فاصله ی استفاده ی ما با اونا از زمینه تا آسمون

Sent from my iPhone using Tapatalk
فاصله زمین تا زیرزمینی نیست
ولی اگه میخوندی چی نوشتم بحث رو ادامه نمیدادی
گفتم قیاس کن بستر ما رو با اونا
پهنای باند اونا چقدره،پهنای ما چقدره.
مصرف ما ممکنه کل پهنای باند کشور رو ببره تو مصرف.مصرف اونا زور بزنه نصف پهناشونو میبره تو بار
به شرطی که پایه سرعت از 128 کیلو بیت بشه حداقل 16 مگابیت
که زمانبره و نیاز به جا افتادن تانوما و vdsl و بقیه داره.انتظار 1 ترابایت هم فقط تو شبانه داشته باش خود من از آغاز سال تا حالا 1.4 ترا زدم
این نظر منه،دعوا نداریم .احتمال اشتباه من هم خیلی زیاده
بعید میدونم که درست بشه.. یه مشکل دیگه ای هم که داره علاوه بر گرونی اینکه باز هم سرعتمون دقیق مثل قبل نشده و از همه بدتر پینگ بالا و تایم اوت که نداشتیم اضافه شده. به فکر ما که مطمینا نیستن دوست من شک نکن..
با گذشت زمان سرویسا متنوعتر میشه
همون پارس انلاین که الان هستی 3-4 سال پیش شبانشو حذف کرد ،شروع کرد به ریزش
دوباره برگردوند.یه مقدار زمان بگذره طرحها رقابتی میشه
و حجمهای کم و سرعت بالا رو میارن

• Like
Reactions: yasu

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
اینو جدا مینویسم
دیده بان شبانه آورده
از سرعت 8 مگ به بالا 2-8 صبح رایگان
و برا یبقیه سرویسها سرعت شبانه تا سرعت 8 مگ باز میزارن و 7 تومن قیمتشه.

• Like
Reactions: yasu

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام
منم امروز سرعت 8 مگ 180 گیگ رو خریدم مخابرات 50 هزار با مالیات جدا
سرعت رو 3800 بستن ولی سرعت نسبت به 512 خوب پیجو باز نمیکنه :|
سرعت دانلود هم 400 کیلو

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
منم 16مگ 350 گیگ مخابرات گرفتم وصل شد میام نسبت به طرح قدیمی 4 مگ که داشتم یه مقایسته میکنم !~X( منتها فعلا نمیدونم خط 16 مگ میکشه یا نه :D !!!!!!!!!!! بیشتر نسبت به قیمت و حجم که میده وبصرف منه چون مصرفم بالاست ورداشتم!8->8->8->
نمیخواستم تغییر بدم طرحمو چون تازه طرح یساله خریدم اما امروز که خواستم 100 گیگ(حداقل مصرف ماهیانه من) مثل همیشه حجم اضافه بخرم دیدم گرون کردند x-(! طرح جدید حجم اضافه رو جایگزین طرح و قیمت حجم اضافه قبلی کرده بودند! بینشون 100 گیگ نبود دیگه اما 120 گیگ بود که قیمتش حوله حوش 167 تومن بود :|:|:|:|:|:|:|
جالبی قضیه اینجاست که 2020 زنگ زدم یکی دوتا از اپراتورها هنوز اطلاعات دقیق نداشتند از سرویس جدیدشون اما کی دوتاشون گفتند نسبت حجم سرویس انتخابی تو بین الملل 1/2 یعنی 1 گیگ = 2 گیگ ، اما وقتی به مخابرات شهرمون رفتم برای تغییر سرویس اونجا میگفت 1/3ه :|
فعلا که خود در گیری دارند!;;)

سرویس هرچی میخواد باشه باشه ، حداقل پینگم اندازه سرویس قبلی باشه راضیم (150)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام
سرعت دانلود هم 400 کیلو
snr شما خیلی پایینه تو بازی کردن که اپلود هم میکنی حتما نتت قطع میشه ! حتما تو بازی انلاین که مصرف نت بالایی داره یه تست کن اگر قعطی داشت حتما زنگ بزن اپراتور بگو snr پایینه 8 مگ نمیکشه و قفلش کنن رو 4 مگ برات

• Like
Reactions: New Shredder

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
سلام
سرعت دانلود هم 400 کیلو
طبق این عکس خط شما کشش بیشتر از 4 مگ رو نداره.
از لحاظ پینگ و قطعی چجوره!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر