جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

جاوید جان منظورت از fat 32 چیه؟؟؟ از کجا بفهمم فرمت فلشم چیه؟؟؟؟
سلام اقا امیر من دیدم که درمورد مشکلت وسوالات شاید مفیید باشم .اول مطمئن باش کپی خور کردن یا ریورژن دستگاه روی چیپست ای آی هست.یعنی هم به سخت افزار ربط داره هم به نرم افزار دوستمون که گفته پریده درست میگه ولی با اپدیت امکان برگشت اطلاعات هست .من مرحله به مرحله برات میگم ؟اگه البته بخوای که وقتتو نگرفته باشم الکی و تاپیک رو شلوغ کرده باشم.برای دیدن فرمت فلشت هم روی مای کامپیوتر اگه سون داری البته راست کلیک بعد قسمت manage بعد صحفه باز شده قسمت stroge قسمت disk managemnt کلیک کن تمام درایوها چه هاردو فلش وسیدی رام رو میبینی .همونجا فلشت مشخصه که نوشته فت 32 یا ان تی اف اس.همونجا راست کلیک بکنی روی فلشت گزینه فرمت کردن هست فرمت کن بزار رو فت 32 اگه نبود.

فلش رو وصل کن کامپیوتر تو my computer رو فلش کلیک راست کن تو properties نوشته اگه ntfs بود فرمت کن بزار رو فت ۳۲ ؛)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

سلام ببخشید درست گفتید من ناشی بازی در اوردم لقمرو دوره سرم چرخوندم به این دوستمون همگفتم.ممنون یاداوری خوبی بود یه سوال دوستان من انلاین اپدیت کردم همیشه زیاد طول میکشید که اونم مربوط به سرور ماکرو هست که دوستان گفتن حالا اگه بعد از اپدیت از روی فلش یا انلاین دستگاه ریست شه خاموش شه یا برق بره مشکل به وجود میاد؟ممنون میشم یکی از دوستانم امروز زنگ زده بود پرسی من گفتم از دوسنان می پرسم میگم ظاهرا بنده خدا مشکل پیدا کرده.مرسی

مطمئن باش فرمت فلش fat32 باشه فولدر $systemupdate رو بریز تو خود فلش کنسول رو خاموش کن فلش رو وصل کن کنسول رو روشن کن خودش آپدیت میکنه ؛)

Sent from my iPod touch 5G using Tapatalk

همین طور که دوست خوبمون گفتند اول فلش رو با کامپیوتر فرمت کن چون شاید قبلا کانفیگور کرده باشی با ایکس باکس :دی که احتمال داره واسه همین باشه بعد که فت 32 با پی سی کردی اون نیو فولدر سیستم آپدیت که تو بالا هم دوستمون نوشته بریز تو فلش وصل کن به کنسول خودش آپ میکنه من این آپ جدیده رو همینطوری ریختم اما به نظرم اگه بزاری آنلاین آپ شه بهتره از من هنوز یکم درگیره کنسول :( نتونستم لایو بازی کنم

سلام علی جان مشکلت حل شد تونستی انلاین اپ کنی.واقعا پچ مزخرفیه .پینگ نتم تیشب 35 بود .تایم 110.نت عالی .فیفا تو کلاب میخواد بره میکشه ادمو یه نیمه بازی میکنی یا قاط میزنه یا 10 دقیقه طول میده .حتما میخواد بزاره بازیکنا استراحت کنن.من دوست دارم زودتر مشکلت حل شه با هم وطنیهام مثل شما بازی کنم .یکی از دوستانم هم تازه کنسول گرفته لایو وپونت همه چی اپدیتم کرده --1 مگ داره مخابرات .ولی دقیقا هر 3 دقیقه بعد از این اپدیت دی سی میشه .هپی وارو من مثل هلو بازی میکردم دیشب لایو من هم بعد از جواب نوشتم برات دیگه پیغام هامو باز نکرد .رفتم تو هپی موقع پیدا کردن پلیر جونش در میومد بعد end server aplay.میداد.دیوانه شدم من یکی حقیقتا .)x

سلام علی جان مشکلت حل شد تونستی انلاین اپ کنی.واقعا پچ مزخرفیه .پینگ نتم تیشب 35 بود .تایم 110.نت عالی .فیفا تو کلاب میخواد بره میکشه ادمو یه نیمه بازی میکنی یا قاط میزنه یا 10 دقیقه طول میده .حتما میخواد بزاره بازیکنا استراحت کنن.من دوست دارم زودتر مشکلت حل شه با هم وطنیهام مثل شما بازی کنم .یکی از دوستانم هم تازه کنسول گرفته لایو وپونت همه چی اپدیتم کرده --1 مگ داره مخابرات .ولی دقیقا هر 3 دقیقه بعد از این اپدیت دی سی میشه .هپی وارو من مثل هلو بازی میکردم دیشب لایو من هم بعد از جواب نوشتم برات دیگه پیغام هامو باز نکرد .رفتم تو هپی موقع پیدا کردن پلیر جونش در میومد بعد end server aplay.میداد.دیوانه شدم من یکی حقیقتا .)x

سلام میلاد جان آره بالاخره تونستم پیام ها مو و فرندامو توی کنسول مشاهده کنم بعد از 3 روز در حال چرخش بودن اون لودینگ =)) امروز ظهر دیگه میام یعنی الان میام :دی

وقتی سی دی رو میذارم تو دستگاه ای رو میزنم برای اجرا بعد از لودینگ صفحه تی وی سیاه میشه انگار ایکس باکس خاموش روشن میشه بعدش لوگوی ایکس باکس میاد رو صفحه دیگه نمیره
میزنه این دیسک mixed media هست یا نه ؟؟؟؟
چون وقتی اینو بزنه علامت ایکس باکس میاد

سلام میلاد جان آره بالاخره تونستم پیام ها مو و فرندامو توی کنسول مشاهده کنم بعد از 3 روز در حال چرخش بودن اون لودینگ =)) امروز ظهر دیگه میام یعنی الان میام :دی

خدارو شکر .خوشحال شدم علی جان .فکر کنم خوده سرورش دیده اگه یه ذره دیگه لودینگ میکرد میچرخید خودشون پنچر میشدن.بازم خدارو شکر.تا ببینیم نقشه بعدیشون برامون چیه؟>:d

همین طور که دوست خوبمون گفتند اول فلش رو با کامپیوتر فرمت کن چون شاید قبلا کانفیگور کرده باشی با ایکس باکس :دی که احتمال داره واسه همین باشه بعد که فت 32 با پی سی کردی اون نیو فولدر سیستم آپدیت که تو بالا هم دوستمون نوشته بریز تو فلش وصل کن به کنسول خودش آپ میکنه من این آپ جدیده رو همینطوری ریختم اما به نظرم اگه بزاری آنلاین آپ شه بهتره از من هنوز یکم درگیره کنسول :( نتونستم لایو بازی کنم

سلام علی جان منظورت از اینکه اگه آنلاین بزارم بهتره چیه؟؟؟؟ یعنی اگه با فلش بریزم برای ایکس باکس مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟ چون این رفیقم تازه میخاد به لایو وصل شه ولی این آپدیت رو نمیتونه کامل انجام بده

راستی ممنونم از جاوید جان و میلاد جان بابت کمک و راهنمایی

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

راستی این فلشم نوشته file system : fat32 درسته؟؟؟؟

سلام علی جان منظورت از اینکه اگه آنلاین بزارم بهتره چیه؟؟؟؟ یعنی اگه با فلش بریزم برای ایکس باکس مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟ چون این رفیقم تازه میخاد به لایو وصل شه ولی این آپدیت رو نمیتونه کامل انجام بده

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

درود ببین اگه انلاین خودش انجام بده خوب دیگه درگیر این لودینگ های زیاد نیستی چون خودش اکثر آپ ها رو میره اما اگه آفلاین آپ کردی عیبی نداره فقط شاید 2 یا 3 روزی نتونی مسبج هاتو باز کنی و همش در حال بود باه :دی در مورد فرمت ببین اول شما با پی سی فرمت کن بعد اون فولدری که واسه آپدیت فایل بود رو بریز تو فلش وصل کن به کنسول پیام میده بزن آپ شه

ببخشيد يك سوال دارم : من الان اپديت ال تي ٣ كنسول ررو انجام دادم بايد بازي ها ي قديميم رو مثلا batman arkham city جديد با پچ جديد بگيرم يا همونو بايد بخونه ؟ بعد از كجا بفهمم اپديت شده يا نه ؟

ببخشيد يك سوال دارم : من الان اپديت ال تي ٣ كنسول ررو انجام دادم بايد بازي ها ي قديميم رو مثلا batman arkham city جديد با پچ جديد بگيرم يا همونو بايد بخونه ؟ بعد از كجا بفهمم اپديت شده يا نه ؟

درود آقا رامتین بله فکر کنم باید با پچ جدید بگیرین و فکر مکنم اونهایی که ال تی 2 بودن رو اجرا نکنه بهترین راه فهمیدن آپدیت ال تی 3 اینه که بازیهای جدید رو بزاری ببینی اجرا میکنه یا نه
مثل فیفا 13 کال ، دیوتی بلک اوپس رزیدنت اویل 6 و ... اگه اینا رو اجرا کرد بدون که ال تی 3 هست راه حل های دیگه هم داره که باید اساتید بیان بگن من زیاد در جریان نیستم اما فکر کنم بهترین راهش امتحان کردن بازیهای جدید هست

سلام امیر جان .خواهش میکنم البته دوستمون اقا جاوید کارش خیلی درسته.فلشت اگر فت 32 حالا فولدر $systemupdate رو کپی کن عزیز وبزار آپ شه فرقی با انلاین نداره حسنش زمان کمه بعضی دوستان مشکل داشتن که حل شد خدارو شکر.نوکرتم بازم در حد توان در خدمتم.

من خواستم اپدیت جدیده رو با خود ایکس باکس دانلود کنم/چون خیلی طول کشید وسط دانلود قطع کردم,الان اوتارم خاکستری شده و موقعی که میخوام برم لایو دوباره درخواست آپدیت میده.
دوباره آپدیت رو به صورت افلاین ریختم تو فلش که با اون اپدیت کنم ولی موقع روشن شدن هیج عکس العملی انجام نداد؟!
الان چطوری باید اپدیت رو کامل کنم(به جز دانلود با خود ایکس باکس چون خیلی طول میکشه)

من خواستم اپدیت جدیده رو با خود ایکس باکس دانلود کنم/چون خیلی طول کشید وسط دانلود قطع کردم,الان اوتارم خاکستری شده و موقعی که میخوام برم لایو دوباره درخواست آپدیت میده.
دوباره آپدیت رو به صورت افلاین ریختم تو فلش که با اون اپدیت کنم ولی موقع روشن شدن هیج عکس العملی انجام نداد؟!
الان چطوری باید اپدیت رو کامل کنم(به جز دانلود با خود ایکس باکس چون خیلی طول میکشه)
علی جان فلشت با کنسول کانفیگ کن فلش خارج کن پوشه ابدیت تو روت فلش بریز کنسول خاموش کن فلش به کنسول وصل کن کنسول روشن کن پیغام ابدیت میاد ابدیت کن
اگه زمانی با فلش ابدیت نشد اخطار داد چون موقعی که به لایو وصل بود داشت ابدیت میشد ابدیت ناقص رفته شما باید ابدیت ناقص حذف کنید که باید کنسول خاموش کنی دکمه synce کنسول بگیری وکنسول روشن کن دکمه همینجوری نگه دار تا ابدیت ناقص حذف کنه .بعد ابدیت از طریق فلش انجام بده که بهت گفتم ابدیت از طریق فلش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or