جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این هم راه اپدیت کردن از طریق فلش: در صورت عدم شناسایی USB Flash توسط کنسول، فلش خود را حتماً به FAT32 فرمت کنید و همچنین در پنجره ی Format قسمت اسم فلش "Volume label" را خالی بگذارید و بعد از Format مجدداً آپدیت را کپی و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.
اگر فرمت فلش FAT32 میباشد ولی کنسول آنرا شناسایی نمی کند کافیست اسم USB Flash را تغییر دهید و یا پاک کنید، در نهایت مجدداً USB Flash را به کنسول وصل کنید و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.

با تشکر از خلیل عزیز

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
هی میرم c4evaspeaks.com هی هیچی نمیفهمم میام اینجا، اینجا هم بچه ها میگن مشکل نداره آپدیت کن. آخه تا خود C4 نگه مشکل نداره که نمیشه آپدیت کرد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
هی میرم c4evaspeaks.com هی هیچی نمیفهمم میام اینجا، اینجا هم بچه ها میگن مشکل نداره آپدیت کن. آخه تا خود C4 نگه مشکل نداره که نمیشه آپدیت کرد.

اقا بهراد یه پست بالاتر از پستتون یه دوستی میگه اپدیت کردی و مشکلیم نداشته خوب . باز تصمیم نهایی با خودتونه دوست عزیز .

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
لینک مستقیم دانلود فایل آپدیت جدید داشبورد 2.0.16202.0

Microsoft has begun rolling out a new SystemUpdate that brings the Xbox 360 dashboard/kernel version to 2.0.16202.0.

Backups continue to work fine on LT+ v3.0, LTU v1.0, and xk3y offline and on LIVE. [Admin note: LT v2.01 and LT+ v2.0/v2.0b are fine as well!]

Xbox LIVE's Major Nelson (Larry Hryb) posted this about the update:

"In this update, we are correcting some issues such as displaying the incorrect playlist name when launching a playlist from Xbox SmartGlass to the console, an error with Xbox Video closed-captioning and an error with Xbox Music that some were experiencing."

http://download.microsoft.com/downl...-9F5F-BDE300AE375F/SystemUpdate_16202_USB.zip

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
دوستان این آپدیت جدیده رو سی 4 تایید کرده یا نه آپ کنیم ؟ آخه همین 2 روز پیش واسم پیام آپدیت اومده :D هنوز 1 ماه نشده که آپدیت کردم باز دوباره این آپدیت اومده والا مارو کشته این ایکس باکس هم :D

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان این آپدیت جدیده رو سی 4 تایید کرده یا نه آپ کنیم ؟ آخه همین 2 روز پیش واسم پیام آپدیت اومده :D هنوز 1 ماه نشده که آپدیت کردم باز دوباره این آپدیت اومده والا مارو کشته این ایکس باکس هم :D

C4 که هنوز تایید نکرده اما یک سری از دوستان ریختن و مشکلی نداشته من هم امروز ریختم و تقریبا یک ساعت هم AC3 را داشتم آنلاین بازی می کردم مشکلی پیش نیامد.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

C4 که هنوز تایید نکرده اما یک سری از دوستان ریختن و مشکلی نداشته من هم امروز ریختم و تقریبا یک ساعت هم AC3 را داشتم آنلاین بازی می کردم مشکلی پیش نیامد.

اتفاقا c4 تایید کرده و گفته مشکلی نیست.

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
اتفاقا C4EVA هنوز امنیت آپدیت رو تایید نکرده و فقط ادمین C4evaspeaks گفته که دیسک های کپی روی این داشبورد اجرا میشن . بین اجرا شدن دیسک و امنیت لایو خیلی تفاوت هست .
تایید داشبورد فقط وقتی توسط C4EVA انجام میشه که کاری رو انجام میده به اسم Live Log ، یعنی با یه Xbox که درایو و نرم افزار مخصوص داره که خودش طراحی کرده به لایو وصل میشه و یه دیسک رو اجرا میکنه و اون نرم افزار چک های امنیتی رو که مایکروسافت انجام میده بررسی میکنه . بعد C4EVA این نتایج رو رمزگشایی و بررسی می کنه و اگه تغییری ایجاد نشده باشه امنیت داشبورد رو تایید می کنه .
با این که ممکنه یه کم طول بکشه همیشه توصیه میشه که صبر کنید تا Live Log ها انجام بشه و امنیت داشبورد تایید بشه ، در غیر این صورت ریسک وجود داره که مایکروسافت چک های امنیتی دیسک رو تغییر داده باشه .

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اتفاقا C4EVA هنوز امنیت آپدیت رو تایید نکرده و فقط ادمین C4evaspeaks گفته که دیسک های کپی روی این داشبورد اجرا میشن . بین اجرا شدن دیسک و امنیت لایو خیلی تفاوت هست .
تایید داشبورد فقط وقتی توسط C4EVA انجام میشه که کاری رو انجام میده به اسم Live Log ، یعنی با یه Xbox که درایو و نرم افزار مخصوص داره که خودش طراحی کرده به لایو وصل میشه و یه دیسک رو اجرا میکنه و اون نرم افزار چک های امنیتی رو که مایکروسافت انجام میده بررسی میکنه . بعد C4EVA این نتایج رو رمزگشایی و بررسی می کنه و اگه تغییری ایجاد نشده باشه امنیت داشبورد رو تایید می کنه .
با این که ممکنه یه کم طول بکشه همیشه توصیه میشه که صبر کنید تا Live Log ها انجام بشه و امنیت داشبورد تایید بشه ، در غیر این صورت ریسک وجود داره که مایکروسافت چک های امنیتی دیسک رو تغییر داده باشه .
منتظر live log شدن یعنی صبر زیاد من آخرین live log که تو سایتش دیدم مال تقریبا 6 ماه پیش بود!
حالا به نظرتون امنیت این همه ارزش صبر داره!

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
منتظر live log شدن یعنی صبر زیاد من آخرین live log که تو سایتش دیدم مال تقریبا 6 ماه پیش بود!
حالا به نظرتون امنیت این همه ارزش صبر داره!

نه اتفاقا برای داشبورد قبلی Live Log بعد از 4 تا 5 روز روی سایت قرار گرفت . ولی خب گاهی اوقات خیلی تاخیر داره مثلا یه بار حدود 2 ماه طول کشید تا Live Log رو انجام داد . در کل به نظر من لایو اهمیت زیادی داره و جدا از امکاناتی که به همراه داره نمیشه که آدم همیشه با سینگل پلیر بازی ها کار کنه ، برای همین هر چقدر هم طول بکشه امنیت رو ترجیح میدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر