جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

سلام
نسخه فعلی داشبورد 2.0.8955.0 می باشد و می خواهم در صورت امکان بازیAssassin's Creed: Brotherhood را بازی کنم البته من بدون اطلاع از این مسائل بازی Fable III را بدون هیچ مشکلی به پایان رساندم و هیچ گونه آپدیت اجباری هم انجام ندادم!!!
در صورتی که هر دو بازی Fable 3 و Assassin's creed brotherhood دارای AP25 هستند .
من اصلا بازی لایو انجام نمی دهم و اصلا با xbox به اینترنت وصل نشدم و نمی خواهم وصل بشم در این صورت آیا لازم است که iXtreme LT Plus نصب بشه؟؟؟
اگر جواب منفی است و نیازی iXtreme LT Plus نمی باشد باید به همان طریق آموزش داده شده برای انجام آپدیت پاییزی 2010 می تونم بازی های جدید و قدیمی را اجرا کنم؟
بعد از انجام آپدیت مربوط به اجرای بازی های AP25 از آنجا که + iXtreme LT نصب نشده است و صرفا داشبورد آپدیت می شود آیا در خرید بازیهای جدید فرقی نداره که این بازیها پچ شده باشند یا خیر؟ و نباید به نکته خاصی دقت کرد؟
ممنون:x

آخرین ویرایش:
سلام
نسخه فعلی داشبورد 2.0.8955.0 می باشد و می خواهم در صورت امکان بازیAssassin's Creed: Brotherhood را بازی کنم البته من بدون اطلاع از این مسائل بازی Fable III را بدون هیچ مشکلی به پایان رساندم و هیچ گونه آپدیت اجباری هم انجام ندادم!!!
در صورتی که هر دو بازی Fable 3 و Assassin's creed brotherhood دارای AP25 هستند .
من اصلا بازی لایو انجام نمی دهم و اصلا با xbox به اینترنت وصل نشدم و نمی خواهم وصل بشم در این صورت آیا لازم است که iXtreme LT Plus نصب بشه؟؟؟
اگر جواب منفی است و نیازی iXtreme LT Plus نمی باشد باید به همان طریق آموزش داده شده برای انجام آپدیت پاییزی 2010 می تونم بازی های جدید و قدیمی را اجرا کنم؟
بعد از انجام آپدیت مربوط به اجرای بازی های AP25 از آنجا که + iXtreme LT نصب نشده است و صرفا داشبورد آپدیت می شود آیا در خرید بازیهای جدید فرقی نداره که این بازیها پچ شده باشند یا خیر؟ و نباید به نکته خاصی دقت کرد؟
شما واسه لایو باید فرمور LT+ بریزی حتما که خودش همراه آپدیت جدید داشبورد هم هست

شما واسه لایو باید فرمور LT+ بریزی حتما که خودش همراه آپدیت جدید داشبورد هم هست

ضمن تشکر
اگه نخواهیم به لایو وصل بشیم صرفا آپدیت داشبورد برای انجام بازیهای جدید و قدیمی کافی است؟
آیا بعد از انجام آپدیت داشبورد در خرید بازیهای جدید باید پچ شده باشند یا خیر؟

ضمن تشکر
اگه نخواهیم به لایو وصل بشیم صرفا آپدیت داشبورد برای انجام بازیهای جدید و قدیمی کافی است؟
آیا بعد از انجام آپدیت داشبورد در خرید بازیهای جدید باید پچ شده باشند یا خیر؟

ببین دوسته من
اگه شما اب دیت پاییزیرو انجام نمیدادی با هیچ بازی ای مشکل نداشتی
اما اگه انجام دادی باید اب دیت کینکتو بریزی ال تی پلاسم بریزی

ببین دوسته من
اگه شما اب دیت پاییزیرو انجام نمیدادی با هیچ بازی ای مشکل نداشتی
اما اگه انجام دادی باید اب دیت کینکتو بریزی ال تی پلاسم بریزی

سلام
من هنوز هیچ آپدیتی انجام ندادم و تازه می خواهم آپدیتها را نصب کنم;)
ولی اگه آپدیت داشبورد انجام ندهم که نمی توانم Assassin's Creed: Brotherhood را بازی کنم؟
آیا با انجام آپدیت داشبورد که با خرید سی دی های آپدیت انجام می شه دیگه نیازی به آپدیت LT+ نیست؟
چون نصب LT+ کار من نیست و باید ببرم مغازه تا دستگاه را باز کنند که من بیشتر علاقه دارم این کار را نکنم و اگه بشه با آپدیت توسط سی دی بتوانم بازیهای جدید و قدیمی را انجام دهم
آیا این کار امکان پذیر است؟:d

دوستان من که گیج شدم
ببینید من 1.6 non-stealth دارم و آپدیت داشبورد هم نکردم یعنی 8955 دارم
حالا اصلا تا حالا لایو نرفتم و نمیخوام برم
و در هر حال باید آپدیت داشبورد بکنم
باز هم باید به lt+ آپدیت کنم یا نیازی نیست؟

سلام
من هنوز هیچ آپدیتی انجام ندادم و تازه می خواهم آپدیتها را نصب کنم;)
ولی اگه آپدیت داشبورد انجام ندهم که نمی توانم Assassin's Creed: Brotherhood را بازی کنم؟
آیا با انجام آپدیت داشبورد که با خرید سی دی های آپدیت انجام می شه دیگه نیازی به آپدیت LT+ نیست؟
چون نصب LT+ کار من نیست و باید ببرم مغازه تا دستگاه را باز کنند که من بیشتر علاقه دارم این کار را نکنم و اگه بشه با آپدیت توسط سی دی بتوانم بازیهای جدید و قدیمی را انجام دهم
آیا این کار امکان پذیر است؟:d
خیر باید باز بشه دستگاه LT+ بریزی روش

سوال دارم,,..لطفا جواب بدین!!

من یه هفته پیش ده تومن دادم و ایکس باکسمو آپدیت کردن...!!!!

الان من با خیال راحت و برای اولین بار میتونم لایو برم؟؟؟چه جوری؟؟؟

(لطا آدرس انجمنی و ....ندین و به طور خلاصه بگین!!)

سوال دارم,,..لطفا جواب بدین!!

من یه هفته پیش ده تومن دادم و ایکس باکسمو آپدیت کردن...!!!!

الان من با خیال راحت و برای اولین بار میتونم لایو برم؟؟؟چه جوری؟؟؟

(لطا آدرس انجمنی و ....ندین و به طور خلاصه بگین!!)

مطمئنی که lt+ ریخته؟ بعضی ها روش 3 آپدیت را انجام میدن آره اگر lt+ ریختی بیا منم هر روز دارم live بازی می کنم

میکه کانفیک nat رو باید درست کنم ولی توی xbox نیست توی مدم خودم هم nat رو پیدا کردم ولی نمیدونم باید جاش چی بزنم
خوب اگه قبلا میتونستی بری لایو الان هم میتونی بری ربطی به lt+ نداره بعد اون مشکلی هم که گفتی فکر کنم مودم ار کانفیک دراومده باید از اول بوسیله کامپیوتر کانفیک کنی بعد اگه مودمت همچین مشکلی داره تو چطور تو بازیسنتری ؟

خوب اگه قبلا میتونستی بری لایو الان هم میتونی بری ربطی به lt+ نداره بعد اون مشکلی هم که گفتی فکر کنم مودم ار کانفیک دراومده باید از اول بوسیله کامپیوتر کانفیک کنی بعد اگه مودمت همچین مشکلی داره تو چطور تو بازیسنتری ؟
خوب همیشه مین طوری به نت وصل میشدم . نمیدونم ولی تنظیم نت چطوری هست ؟ یعنی config خاصی میخواد ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or