جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

از همون سرکاری های همیشگی هستش، تا حالا همیشه سر اول آپریل از اینطور چیزها میذاشتن، زیاد در موردش فکر نکنید ;)

One Month Gold for every active Xbox Live Accounts.

:d:d

سلام
داداش هوم اون طفظ انگیلیسی اومدی ینی چی؟
سه چهار روزشو دیدیم که چند وقت پیش بود اینی گفتی تنه بود ؟

سلام .
من هنوز این آخرین آپدیت دشبورد رو نصب نکردم.
فیرمور درایورم LT+1.1 هستش. فرض کنید این آپدیت دشبورد رو نصب کردم حالا سوالم از اساتید اینه که با توجه به اینکه این آپدیت دشبورد AP2.5 داره و به صورت آفلاین هم چک می کنه بازی هارو آیا اگه بازی های قدیمی ای که دارم و اکثرا هم استیلث نیستند رو به صورت آفلاین بازی کنم ممکنه بعد از آنلاین شدن فلگ بشم ؟؟؟
یا مجبورم تمام اون بازی های قدیمی رو استیلث کنم و دوباره رایت کنم (فقط برای بازی آفلاین) ؟؟؟
ممنون

سلام .
من هنوز این آخرین آپدیت دشبورد رو نصب نکردم.
فیرمور درایورم LT+1.1 هستش. فرض کنید این آپدیت دشبورد رو نصب کردم حالا سوالم از اساتید اینه که با توجه به اینکه این آپدیت دشبورد AP2.5 داره و به صورت آفلاین هم چک می کنه بازی هارو آیا اگه بازی های قدیمی ای که دارم و اکثرا هم استیلث نیستند رو به صورت آفلاین بازی کنم ممکنه بعد از آنلاین شدن فلگ بشم ؟؟؟
یا مجبورم تمام اون بازی های قدیمی رو استیلث کنم و دوباره رایت کنم (فقط برای بازی آفلاین) ؟؟؟
ممنون

ما که استاد نیستیم :d
ولی فقط همون AP25 هست که آفلاین چک می شه. بقیه موارد فقط آنلاین می تونن چک بشن.
برای آفلاین مشکلی نداره.

مشکلات بعد از آپدیت

سلام من دیروز دستگاه آرکیدم به LT پلاس و داشبورد 2.216 آپدیت کردم و پس از چندماه به LIVE وصل شدم ولی مشکلی که الان دارم اینه که
اولا میزنه LIVE FREE
دوما وقتی تو داشبرد قبلی روی دیسک بازی کلید Y رو میزدم اطلاعات بازی و دانلودهاش می آمد ولی تو این نمی آید و فقط گزینه PLAY و INSTALL گیم میاد؟

سلام من دیروز دستگاه آرکیدم به LT پلاس و داشبورد 2.216 آپدیت کردم و پس از چندماه به LIVE وصل شدم ولی مشکلی که الان دارم اینه که
اولا میزنه LIVE FREE
دوما وقتی تو داشبرد قبلی روی دیسک بازی کلید Y رو میزدم اطلاعات بازی و دانلودهاش می آمد ولی تو این نمی آید و فقط گزینه PLAY و INSTALL گیم میاد؟
اولی که خوب یعنی اکنتت silver هست.تو داشبرد جدید سیلور را می نویسه فری.دومی هم خوب مربوط به آپ تو دیت داشبرد جدیده.داشبرد جدید اینجوریه...

ارور E71

سلام، مشکلی برام پیش اومده که از دوستان تقاضای کمک دارم، من ایکس باکسم رو با آخرین ورژن
2.0.12611.0 آپدیت کردم، منتها اشتباهی که کردم این بود که نسخه مخصوص سی دی رو درون فلش ریختم و آپدیت کردم، بعد ارور E71 رو داد، وقیت ریست کردم وارد داشبورد شد و آپدیت جدید رو نشون داد ولی آواتارم سفیده وقتی هم دستگاه رو مجدد روشن میکنم وقتی فلش بهش متصله میخواد دوباره آپدیت کنم ، چه طور میشه این اشکال رو برطرف کرد و آواتارم روشن بشه در ضمن بدون فلش علاوه بر خاموش بودن آواتارم تم های دیگه رو هم نشون نمیده. لطفا کمک کنید.

آخرین ویرایش:
ما که استاد نیستیم :d
ولی فقط همون AP25 هست که آفلاین چک می شه. بقیه موارد فقط آنلاین می تونن چک بشن.
برای آفلاین مشکلی نداره.
ممنون دوست عزیز. اختیار داری، منظورم از استاد این بود که کسی که واقعا مطمئنه از جواب این سوال اینو بگه.
حالا این سوالو دارم آیا وقتی مثلا یه دیسک استیلث مثه forza3 که دارم رو بذارم برم لایو با توجه به اینکه معمولا هرچند وقت یه آپدیتی واسه این بازی می یاد، آیا ممکنه AP2.5 رو بش اضافه کنه یا این فقط قابلیتی که روی dvd اصلی بازی های اضافه کردن و دیگه امکان افزودنش به بازیای قدیمی نیست ؟؟؟؟

ممنون

ممنون دوست عزیز. اختیار داری، منظورم از استاد این بود که کسی که واقعا مطمئنه از جواب این سوال اینو بگه.
حالا این سوالو دارم آیا وقتی مثلا یه دیسک استیلث مثه forza3 که دارم رو بذارم برم لایو با توجه به اینکه معمولا هرچند وقت یه آپدیتی واسه این بازی می یاد، آیا ممکنه AP2.5 رو بش اضافه کنه یا این فقط قابلیتی که روی dvd اصلی بازی های اضافه کردن و دیگه امکان افزودنش به بازیای قدیمی نیست ؟؟؟؟

ممنون

نه. اطلاعات AP25 باید روی دیسک باشه و با دیسک بررسی بشه.
اضافه شدن با آپدیت بازی امکانش نیست یا حدالاقل تا الآن که موردی نبوده.

لینک بالا العان تست شد مشکلی نداشت:d

دوستان من از وقتی که 360 رو خریدم(اوایل مهر ماه) روش داشبورد2.0.12416.0 بود وقتی LT+ هم ریختم کسی که LT می ریخت گیر داده بود چرا داشبورد رو ابدیت کردی.
دیروز هم کینکت رو وصل کردم بازهم داشبورد رو ابدیت نکرد العان من داشبوردم احتیاج به ابدیت داره ؟

لینک بالا العان تست شد مشکلی نداشت:d

دوستان من از وقتی که 360 رو خریدم(اوایل مهر ماه) روش داشبورد2.0.12416.0 بود وقتی LT+ هم ریختم کسی که LT می ریخت گیر داده بود چرا داشبورد رو ابدیت کردی.
دیروز هم کینکت رو وصل کردم بازهم داشبورد رو ابدیت نکرد العان من داشبوردم احتیاج به ابدیت داره ؟
آخرین آپدیت 12611 است بهتره اجام بدی

سلام
دوستان در حال حاضر میشه انلاین بازی کرد؟ خیلی هوس black ops کردم
اخرین ورژن داشبورد رو هم دارم همون سفیده !
اگر فریم ویر درایورت LT هست بازی کن مشکلی نخواهی داشت! black ops رو راحت می تونی بازی کنی اما بازیهایی که بعد از BO اومدن دارای پچ امنیتی AP25 هستن که حواستون باشه به این قضیه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or