جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

سلام.
من دیروز بی خبر از همه جا hot pursuit رو گرفتم و گذاشتم دیدم اجرا نمیشه. اومدم اینجا خوندم که دوستان گفته بودن پلاس ال تی میخواد. اگه الان نصب کنم و دوباره بازی رو بذارم مشکلی پیش نمیاد و به اصطلاح فلگ نمیشم؟
لایو برم مشکلی داره؟

آخرین ویرایش:
سلام.
من دیروز بی خبر از همه جا hot pursuit رو گرفتم و گذاشتم دیدم اجرا نمیشه. اومدم اینجا خوندم که دوستان گفته بودن پلاس ال تی میخواد. اگه الان نصب کنم و دوباره بازی رو بذارم مشکلی پیش نمیاد و به اصطلاح فلگ نمیشم؟
لایو برم مشکلی داره؟

شما فلگ شدی چون بدون داشتن LT+ بازی رو گذاشتی تو دستگاه

شما فلگ شدی چون بدون داشتن LT+ بازی رو گذاشتی تو دستگاه
چه ربطی به فلگ داشت ؟؟؟
فلگ وقتی تو لایو شناسایی بشه انجام میشه ! یعنی همون شناسایی !
اقا شما lt plus بریز NFS رو به راحتی میتونی بازی کنی , برای لایو هم فول پچ باشن بازیهات میتونی بری لایو

چه ربطی به فلگ داشت ؟؟؟
فلگ وقتی تو لایو شناسایی بشه انجام میشه ! یعنی همون شناسایی !
اقا شما lt plus بریز NFS رو به راحتی میتونی بازی کنی , برای لایو هم فول پچ باشن بازیهات میتونی بری لایو
با وجود ap2.5(در داشبورد جدید) این امکان اضافه شده که در حالت آفلاین هم همه ی موارد ثبت می شه و در اولین فرصت که وصل شی فلگ یا بن می شی!

یعنی من الان ال تی پلاس بریزم ولی به لایو وصل نشم. درسته؟
میشه بگین چطوری آپ ال تی پلاس رو انجام بدم. یه لینکی؟ تاپیک اموزشی چیزی نیستش؟

ببخشید این پچ چیه؟همینی که خود شرکته که lt+ را بیرون داده منتشر کرده برای fable و ac:bh و nfs منتشر کرده.
اگه این پچ روی بازی نباشه lt+ اونو اجرا نمیکنه؟
من با توجه به این سوال کردم:
قبل از عرضه ixtreme lt+ پچی برای این 3بازی موجود نبود.بعد از عرضه معلوم شد که باید این 3 بازی با پچ ارائه شده توسط همان گروه هک پچ بشن تا قابل بازی بر روی lt+ بشن

من داشبوردم آپدیت کردم ولی بعد از ریستارت و extract file یه دفعه ارور داد اونم به زبونهای مختلف و چراغ Xbox هم قرمز شده بود و چشمک میزد
چه مشکلی پیش اومده بود و الان براش مشکلی پیش نمیاد

من داشبوردم آپدیت کردم ولی بعد از ریستارت و extract file یه دفعه ارور داد اونم به زبونهای مختلف و چراغ Xbox هم قرمز شده بود و چشمک میزد
هیچی,E71 افتاد.این مشکل موقع آپ تو دیت برای کسانی که آفلاین آپ می کنند بعضی وقت ها می افته.ظاهرا قبل از آپ تو دیت باید یه فایلی را پاک می کردید(اطلاع دقیی ندارم)ولی مشکلی پیش نمیاد براتون.فلشی که باهاش آپ کردید را بکنید,درست می شه.

شما اون فایل رو که اکسترت میکنید یکیش Systemupdate$ هست ، یکیش هم default.xex!
مشکل اینه که شما توی فلشتون هم؛ این فایل default.xex رو میریزید و زمانی که فلش رو به ایکس باکس متصل میکنید E71 میده! این یه چیزه ضاییه ـــست الان!
پ.ن: default.xex فایلی هست برای اجرای بازی های Xbox بر روی X360 ؛که "حتما" باید روی CD رایت بشه و مورد استفاده قرار بگیره، اگر با فلش به کنسول متصل شه E71 میده.

من وقتی میرم live مثلا ,call of duty زده 8020 نفر آنلاین
اما هیچکیو ÷یدا نمکنه واسه بازی
چرا ؟
کلا تو همه بازیها سخت آدم ÷یدا میکنه
من بار اول وصل میشم و اکانت رایگانه

سلام دوستان من پچ
جزئیات آپدیت 2010 01 November ورژن 2.0.12611.0
رو یو اس بی ریختم و زدم اپدیت کنتش
بعد بعد 2 بار ریست شدن
یهو مواجه شدم با ارور و دستگام چشمک قرمز زد
و تو اون ارور نوشته ژاپنی بودش
و e 71 پایانش زده بودش

بعد ترسیدم در اوردم یو اس بی رو
بعد ریست کردم دستگاه بالا امد و اواتارم سفید بود بود لباس شکل

اپدیت مشکل دشاته
تو رو خدا کمک کنید
الانم میرم سیستم اینفو همون
ورژن 2.0.12611.0 اینو زده
ولی ارورو چی بود
چرا چشمک قرمز؟
و الانم بازی نیفد فور اسپید گفتن اپگرد جدید میخواد و اجرا نمیشه من دنبالش رفتم
منتظر راهنمایی شما هستم

سلام دوستان من پچ
جزئیات آپدیت 2010 01 November ورژن 2.0.12611.0
رو یو اس بی ریختم و زدم اپدیت کنتش
بعد بعد 2 بار ریست شدن
یهو مواجه شدم با ارور و دستگام چشمک قرمز زد
و تو اون ارور نوشته ژاپنی بودش
و e 71 پایانش زده بودش

بعد ترسیدم در اوردم یو اس بی رو
بعد ریست کردم دستگاه بالا امد و اواتارم سفید بود بود لباس شکل

اپدیت مشکل دشاته
تو رو خدا کمک کنید
الانم میرم سیستم اینفو همون
ورژن 2.0.12611.0 اینو زده
ولی ارورو چی بود
چرا چشمک قرمز؟
و الانم بازی نیفد فور اسپید گفتن اپگرد جدید میخواد و اجرا نمیشه من دنبالش رفتم
منتظر راهنمایی شما هستم

تسلیت بن شدی رفت . :(:(:(

یعنی چی بن شدی من فایل شما رو گرفتم من به اعتبار سایتتون نگاه کردم
قبلا هم اینجا بودم چند سال
یادم نبود یوزر پس هامو
جدید ساختم
بن شدی چیه
یکی یه حرف درست بزنه
سیستم بالا میاد
و دیگه چراغ قرمز نمیزنه
خواهشا مدیری که پچ گذشاته و کسانی که میدونند بیان یه چی بگن به ما
تسلیت بازی نکنید

تسلیت بن شدی رفت . :(:(:(
جواب کاربرها کامل بدید یا اصلا جواب ندید!

کاربر metaller1980

داشبورد شما ناقص ریخته شده به همین دلیل این ارورها برای شما رخ داده! ولی خیالت راحت مشکلی برای کنسولتون پیش نیومده!
اگر اهل لایو بازی کردن هستید اصطلاحا به دلیل قرار دادن بازی دارای AP 2.5 که NFS HP یکی از اونهاست گور خودتون رو کندید! و شما بن خواهید شد ! و در کل فقط دسترسی شما به لایو قطع میشه و مشکلی برای کنسولتون پیش نمیاد!

در هر صورت شما برای بازی کردن بازیهای جدید باید فریم ویر درایور کنسولتون رو به +LT ارتقاء بدهید و از بازیها Patch شده استفاده کنید.

جواب کاربرها کامل بدید یا اصلا جواب ندید!

کاربر metaller1980

داشبورد شما ناقص ریخته شده به همین دلیل این ارورها برای شما رخ داده! ولی خیالت راحت مشکلی برای کنسولتون پیش نیومده!
اگر اهل لایو بازی کردن هستید اصطلاحا به دلیل قرار دادن بازی دارای AP 2.5 که NFS HP یکی از اونهاست گور خودتون رو کندید! و شما بن خواهید شد ! و در کل فقط دسترسی شما به لایو قطع میشه و مشکلی برای کنسولتون پیش نمیاد!

در هر صورت شما برای بازی کردن بازیهای جدید باید فریم ویر درایور کنسولتون رو به +LT ارتقاء بدهید و از بازیها Patch شده استفاده کنید.

قربون ادم باحال خدا خیرت بده...یهو میان ضد حال میزنن من الان باز ی میکنم مشکلی نداره
فقط اواتاره سفید شده که باید برم تو تنظیمش شکلشو بسازم

فقط راهنمایی میکنید خوب چجوری اپگریدش کنم من اصلا بازی انلاین انجام نمیدم و برام مهم نیست
فقط میخوام اپگرید شه جدید که بازی ها توش اجرا شه
حالا راهنمایی مکنید کدوم صفحه برم که لینک گذشاته دانلود کنم و طریقه اپدیتشو بده بهم
که من انجامش بدم
فکر کردم پست اول اپگرید مکینه نگو راه دیگه باید رفت
حالا فرقش چیست اینم بگید ممنون
منتظرم بگید کجا برم و چی بگیرم و چجوری انجام بدم کار ناقصمو
>:d<

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or