جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

سلام به همگی
من یکی از دستگاه هامو با دیسک assassin آپدیت کرده بودم و نتونستم assassin و NFS رو بازی کنم اگر الان با برنامه ای که برای پچ بازیها اومده این بازیها رو پچ بکنم می تونم بدون ریختن LT+ بازی کنم یا باید حتما بریزم ؟ فریمور دستگاه هم LT هستش .یه سوال دیگه اگه LT+ رو بریزم بازیهای قبلی که پچ نیستن رو باید بریزم دور ؟
ممنون

اگر LT+ بریزین بازیهای قبلی به راحتی اجرا میشن ، و البته در مورد بازیهای ap2.5 باید توسط پچ بازیها پچ شده باشن تا بتونید با LT+ اجرا کنید وگرنه از اجرای اونها جلوگیری میشه ( برای جلوگیری از فلگ شدن آف لاین توسط دستگاه ) و دستگاه هنگ می کنه که باید خاموش روشن کنید

دوستان مطلع وقتی با hot pursuit به لایو وصل میشیم یه آپدیت 256 کیلو بایتی می خواد انجام بده ، می خواستم بدونم کسی این آپدیت رو گرفته ( احیانا این آپدیت برای مقابله با پچ LT+ نباشه ؟؟؟؟ )

و البته در مورد بازی assasni brother هم وقتی به لایو وصل میشی یه آپدیت 7 مگی داره می خواستم بدونم کسی این کارو انجام داده یا نه ؟؟؟؟

دوستان مطلع وقتی با hot pursuit به لایو وصل میشیم یه آپدیت 256 کیلو بایتی می خواد انجام بده ، می خواستم بدونم کسی این آپدیت رو گرفته ( احیانا این آپدیت برای مقابله با پچ LT+ نباشه ؟؟؟؟ )

و البته در مورد بازی assasni brother هم وقتی به لایو وصل میشی یه آپدیت 7 مگی داره می خواستم بدونم کسی این کارو انجام داده یا نه ؟؟؟؟
اره نگران نباش بازی کن

آقا من یه مشکلی دارم اونم این که من اول دشبورد بتا رو نصب کردم الان دشبوردم 20126110 ولی وقتی خواستم نسخه اصلی رو بریزم ارور ث73 داد الان چیکا کنم بشم 20126120؟
در ضمن من تا جایی که میدونم درایوم سامسونگه برا همین میخوام داشبورد کامل داشته باشم بازی کنم واینکه +LT روی دشبورد 20126120 تست شده ممنون میشم کمک کنین...

سلام.من یه سوالی دارم.اگه lt+ داشته باشیم و بازی ها هم پچ شده باشن دیگه نیازی به چک کردن فول استاس بودن بازی نیست؟بازی های قدیمی تر چطور؟ممنون

اگه چواب سوال‌هارو مي‌دونيد خواهشا جواب بدبد
1)قبلا نسخه پچ نشده AS:BH و NF گذاشتم و صفجه سباه شد (lt+ نصب بود)
حالا مي‌تونم به live وصل بشم
2)بازم تو live دو تا آپديت 7 و 256 Mb هستش كه مي‌خواد دستگاه رو آپديت كنه
آپديتش مشكلي نداره

آقا من ديشب دستگاهو LT+ كردم
ميخواستم اينو بپرسم اگه الان از اين بازي ها كه پچ نشدن رو دستگاه بزارم چه اتفاقي ميافته و اين كه ايا اجرا ميشن؟؟؟ فلگ چي ؟؟؟ اگه پچ شده نباشن فلگ نميشم؟؟؟
چون من صبر كردم و هيچ كدوم از بازي هارو رو كنسول نزاشتم كه فلگ نشم
هنوز هم نزاشتم وايسادم تا LT+ نصب كنم
ديشب حل شد ولي برا اجراي بازي ها گفتم سوال كنم
راستي من راحت ميتونم الان به لايو برم دوباره؟؟؟
اگه كامل جواب بديد ممنون ميشم
:)

کنسولم LT شده چند ماه پیش.
برای اینکه بتونم بازی اسسینز کرید رو بازی کنم و برای بازی های قبلیم هم مشکلی پیش نیاد چی کار کنم؟
لایو هم نمی رم اصلا

من assassino 7 mg آپدیت کردم مشکلی نداشت و یه ساعتم بازی کردم که اصلان حال نداد :)
و اگه LT+ نصب کرده باشی و بازی پچ نشده گذاشته باشی بعید میدونم مشکلی داشته باشی / بازیتو پچ کن برو LIVE

سینا خان شما LT+ بریز / کلا چنتا بازی هستن که AP2.5 دارن AS/FABLE/NFS شما با بازی های قبل از اینها مشکلی نداری البته چون شما در حال حاظر LT+ نریختی امیدوارم یه دونه از این بازیهارو تو دستگاه نذاشته باشی چون flag میشی

خوب شما با بازیهای قدیمی مشکل نداری / اگه بازیهای جدید pach شده و سالم باشن مسه assassins creed میتونی تو live بازی کنی / البته جهت اطمینان با abgx 1.4 چک کن

کنسولم LT شده چند ماه پیش.
برای اینکه بتونم بازی اسسینز کرید رو بازی کنم و برای بازی های قبلیم هم مشکلی پیش نیاد چی کار کنم؟
لایو هم نمی رم اصلا
یعنی چه برای بازیهای قبلی مشکی پیش نیاد؟
دو تا آپدیت هست که روی یه دیسک بیشتر مغازه ها دارن بهت میدن آپدیت کن بعد میتونی Assassin رو بازی کنی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or