جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

من الان 100 تا redeem کردم هیچ فایده ای نداشت تو خود سایت میزنه که تو کنسول برین میزان پولتون رو چک کنید!
یعنی حداقل با چیز پی ان یا هر چیز دیگه ای از طریق سایت نمیشه پوینت ها رو خرج کرد!(برای ریجن آمریکا حداقل!)اینم متنش!
راستی من paypal هم دارم به اکانتم اضافه کردمش بازم میزد موجودی حسابتون کافی نیست یعنی اصلا اون پوینت ها رو حساب نمیکرد!
You have successfully redeemed a code for:
100 Microsoft Points
You redeemed this code and we have funded your Microsoft account. To check your balance, please go to your console.

If you have an additional code to redeem please enter it above.

دوستان من ويزا كارت دارم ، حالا چجوى ميتونم پوند بگيرم؟ شماره ى ويزام رو وارد كنم و بعد از طريق سايتش خريد كنم .
سلام
اول اگه ویزا کارت فیزیکی داری دست مارم بگیر.;):d
دوم اگه برای UK اِ کارتت برو تو خود ایکس باکس لایو یا تو سایت ایکس باکس بری ذاحت تری تو بخش مای اکانت کنار گیمر تگت اونجا نوشته manage payment options برو توش نوع رو بذار رو ویزا ازاطلاعات رو وارد کن برو تو لایو راحت بخر نیاز نداری پول بریزی تو اکانت لایوت تو خود کارتت پول باشه حله!
اگه برای امارات یا US یا کشور دیگه ای باشه نمیدونم بعد از وارد کردن شماره های کارت آدرس امارات میگیره یا UK یا US یا اون کشور امتحان کن نمیدونم میشه یا نه!
چون biling address میگیره و باید با آدرس کارت یکی باشه امتحان کن
ویزا کارتت ثبت بشه راحت میتونی مثل خرید اینترنتی تو لایو یا سایت ایکس باکس وسایل بخری

سلام
اول اگه ویزا کارت فیزیکی داری دست مارم بگیر.;):d
دوم اگه برای UK اِ کارتت برو تو خود ایکس باکس لایو یا تو سایت ایکس باکس بری ذاحت تری تو بخش مای اکانت کنار گیمر تگت اونجا نوشته manage payment options برو توش نوع رو بذار رو ویزا ازاطلاعات رو وارد کن برو تو لایو راحت بخر نیاز نداری پول بریزی تو اکانت لایوت تو خود کارتت پول باشه حله!
اگه برای امارات یا US یا کشور دیگه ای باشه نمیدونم بعد از وارد کردن شماره های کارت آدرس امارات میگیره یا UK یا US یا اون کشور امتحان کن نمیدونم میشه یا نه!
چون biling address میگیره و باید با آدرس کارت یکی باشه امتحان کن
ویزا کارتت ثبت بشه راحت میتونی مثل خرید اینترنتی تو لایو یا سایت ایکس باکس وسایل بخری

من قبلا از طریق سایتش میگرفتم و به نظرم اگر این راه رو ادامه بدم راحت تره . فقط خواستم مطمئن بشم . مرسی .

با سلام
ایرانی همه جا به تحریم ها نه میگوید :d
به قول شاعر که میگه: آره پــــــــــیروز شدمb-):d

برای استفاده از پوینت های تبدیل شده به کردیت دلاری یا هر واحد پولیه دیگه ای تنها کافی با تغییر آی پی خودتون فقط داخل ایکس باکس لایو به یکی از کشورهای ذکر شده در جدول این لینک:
Microsoft Account Transition to Local Currency | Billing and Subscriptions - Xbox.com
اقدام کنید.
کاملا توسط خودم تست شده و جواب داده به هیچ کردیت کارتی هم نیاز نیست.:d

یک چیز دیگه آقا میلاد شما هنوزم میتونی پوینت بخری و redeem کنید(( اگه تو سایت ایکس باکس redeem نکرد با تغییر آی پی داخل خود ایکس باکس لایو redeem میشه به احتمال خیلی زیاد)) خود ماکروسافت تبدیلش میکنه به پول ولی فقط استفاده از اون پول تاریخ انقضا داره که تو لینکی که دوستمون گفتن:
https://commerce.microsoft.com/PaymentHub/PaymentInstrument
قابل مشاهده است لازم به ذکر که اگر این لینک بالارو بدون تغییر دادن آی پی خودتون به اون کشور هایی که گفتم باز کنید و وارد اکانتتون بشید با error مواجه میشید(شاید).

این لیست اون کشور هاست:

[TABLE="width: 400"]
[TR]
[TD="width: 100"]Argentina[/TD]
[TD="width: 100"]France[/TD]
[TD="width: 100"]Mexico[/TD]
[TD="width: 100"]Spain[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Australia[/TD]
[TD="width: 100"]Germany[/TD]
[TD="width: 100"]Netherlands[/TD]
[TD="width: 100"]Sweden[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Austria[/TD]
[TD="width: 100"]Greece[/TD]
[TD="width: 100"]New Zealand[/TD]
[TD="width: 100"]Switzerland[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Belgium[/TD]
[TD="width: 100"]Hong Kong SAR[/TD]
[TD="width: 100"]Norway[/TD]
[TD="width: 100"]Taiwan[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Brazil[/TD]
[TD="width: 100"]Hungary[/TD]
[TD="width: 100"]Poland[/TD]
[TD="width: 100"]Turkey[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Canada[/TD]
[TD="width: 100"]India[/TD]
[TD="width: 100"]Portugal[/TD]
[TD="width: 100"]United Arab Emirates[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Chile[/TD]
[TD="width: 100"]Ireland[/TD]
[TD="width: 100"]Russia[/TD]
[TD="width: 100"]United Kingdom[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Colombia[/TD]
[TD="width: 100"][/TD]
[TD="width: 100"]Saudi Arabia[/TD]
[TD="width: 100"]United States[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Czech Republic[/TD]
[TD="width: 100"]Italy[/TD]
[TD="width: 100"]Singapore[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Denmark[/TD]
[TD="width: 100"]Japan[/TD]
[TD="width: 100"]Slovakia[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Finland[/TD]
[TD="width: 100"]Korea[/TD]
[TD="width: 100"]South Africa[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

و من الله توفیق.:d
اقا حسین دمت گرم خوب خدا رو شکر که راه رو پیدا کردی ولی کاشکی اصلا اینطوری نمیشد که اینقدر بپیچونن مارو --من که گفتم شما خودت استادی کارتم درسته --ممنون دستت درد نکنه فقط یه مشکلی وجود داره اینم اینکه خدا لعنت کنه ماکروسافت رو بابا مگه اخه بد بود براش اینطوری مشتری می پرونه برای خودش --نمی دونم والله .دستت درد نکنه ممنون اقای --این روش شما خوب عالیه یه نوع دور زدن این شرکت اخمخ هست.دمت گرم.ببینیم دوستان هم تست کنن درست شه .یه سوال یه مشکل این ای پی چیو تغیر بدیم ای پی پورت کنسول رو ؟منظورت از ای پی جی هست این لینک هم فقط سوال جواب هست توش میشه واضح تر بگی لطفا.من لوکیشن دستگاهم که منظور شما ای پی هست گفتی چون ما تغیر ای پی به صورت فیزیکی و روی پرت های شبکه و نظیر اون رو انجام میدیم.من لوکیشنم همون هست خوب usa هست توی جدول هم اسم هست کجا این تغیر رو اعمال کنیم.لطف میکنی اگه لینکشو بزاری یا راهنمایی کنی .

من گفته حسین جان رو کمی باز تر میکنم منظور ایشون همون شیر کردن هست و خرید از طریق کنسول من تمامی مسیری که گفتن رو رفتم ولی اخرشم به این نتیجه رسیدم که باید ایپیتونو توی کنسول عوض کنید که این کار از طریق شیر هستش --فعلا پورت pptpهست که کار میکنه و من سایتی رو سراغ دارم برای فروشش --سرویس کر.....u قابل شیر هست اونم 3-تا10 دقیقه فرصت دارید تا ایکارو بکنید چون دی سی میشه --دست به لوکیشن هاتونم نزنید ---بازم ما منتظر حسین جان هستیم بیشتر توضیح بده ولی من با کر ... هم امتحان کردم باید سرورت با کارنسی یا واحد پولت یا هون لوکیشنت یکی باشه خوب ست کردن این چندتا بهم .....بازم حسین جان راهنمایی کن.من یکی که موندم تو گل این روشی که گفتی .در ضمن دوستانی که کارت پی پل دارند بدون مشکل خرید میکنند.

Last edited by a moderator:
برای من هنوز مشکل داره!
هر جا اسم **** میادسریع میاین پست ها رو پاک میکنید!ویرایش کنید نه اینکه پاک!
یکی یه عکس از اکانتش بگزاره ببینم واقعا کار میکنه من برم از یکی دیگه سرویس بگیرم!

کسی از بچه ها توی بتا ثبت نام کرده بوده که از ورژنای بتا استفاده کرده باشه?
انگار توی بتاها انگار کاشی ها سبز پررنگ شده بوده ولی این فرقی با قبل نداره

من گفته حسین جان رو کمی باز تر میکنم منظور ایشون همون شیر کردن هست و خرید از طریق کنسول من تمامی مسیری که گفتن رو رفتم ولی اخرشم به این نتیجه رسیدم که باید ایپیتونو توی کنسول عوض کنید که این کار از طریق شیر هستش --فعلا پورت pptpهست که کار میکنه و من سایتی رو سراغ دارم برای فروشش --سرویس کر.....u قابل شیر هست اونم 3-تا10 دقیقه فرصت دارید تا ایکارو بکنید چون دی سی میشه --دست به لوکیشن هاتونم نزنید ---بازم ما منتظر حسین جان هستیم بیشتر توضیح بده ولی من با کر ... هم امتحان کردم باید سرورت با کارنسی یا واحد پولت یا هون لوکیشنت یکی باشه خوب ست کردن این چندتا بهم .....بازم حسین جان راهنمایی کن.من یکی که موندم تو گل این روشی که گفتی .در ضمن دوستانی که کارت پی پل دارند بدون مشکل خرید میکنند.
سلام
با استفاده از
kerio
اونم آی پی UK از یه سایتی نمیشه اینجا گفت خریدم بعد از پی سی کانکشن رو شیر کردم رو (Ethernet (LAN port بعد کابل ایکس باکس رو وصل کردم به pc وصل شدم لایو و تو Avatar store یه لباس خریدم.
به نظرم ماکرو میخواد عین google Wallet , PSN wallet و... اینم اینجوری کنه.

سلام
با استفاده از
kerio
اونم آی پی UK از یه سایتی نمیشه اینجا گفت خریدم بعد از پی سی کانکشن رو شیر کردم رو (Ethernet (LAN port بعد کابل ایکس باکس رو وصل کردم به pc وصل شدم لایو و تو Avatar store یه لباس خریدم.
به نظرم ماکرو میخواد عین google Wallet , PSN wallet و... اینم اینجوری کنه.

ممنون حسین جان من اکانتم یو اس هست یو اس هم داره --یا با همون که فرستادی تو سایتش بگیرم شیر رو بلدم کارم شبکست فق یه لطفی کن شما اکانت مال کجا بوده من باید یو اس بگیرم.یو ای هم داره سرورش؟

سلام به همه.من هم همین مشکل رو دارم.یه دوست تو امریکا دارم.پروفایلمو بدم بهش دانلود کنه بعد از دانلود هیستوری میتونم بگیرم؟(ولی اکانتم UK هست :| )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or