جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

دوستان دستگاه من جیتگ هست الان داشبورد رو بریزم موشکلی برای دستگاه پیش نمیاد که؟:-/

چرا!!!
کنسول JTAGش به احتمال99% میپره و :banghead:
این آپدیت اصلا چیز خاصی درش وجود نداره که برای من و شما لازم باشه!
به نظم نمیخواد بری سراغش.

بازیهایی که قراره بیاد چی؟ برای اونها لازم نی این داشبورد؟:-/

در مورد بازی هایی که هنوز نیومده که نمیشه حرف زد!
ولی اونا هم فکر کنم تا چندوقت نیازی نداشته باشن...
تاپیک مربوط به آپدیت لایو هست سوالی اگه بود توی تاپیک مربوط بهJTAG بپرسید...

سلام دوستان من چند مورد رو کلی میگم با هم --همه اینها رم دیشب کلی از سایت ها فروم هارو خوندم --ودر ضمن خودم تست کردم به جز جی تگ که من اصلا نمیدوم و جاش این جا هم. نیس.
1--اوا اینکه دسوتانی که برای خریدشون مشکل دارن و اینکه باه حتما باید توی پیمنت اپشن حداقل یک کارت اعتباری حتی مجازی ثبت باشه من 2 ماه پیش این اقدام رو کردم چون بعضی گبم های فیری هم کریدیت میخواست-من خدم دشب با زور 100 پوینت 4000 تومن از پرشین ...از یکی از فروم ها خریدم ببینم تبدیل میشه یه ساعت ادیداس که 1 دلار بود قبلا 80 پوینت از سایت با پرو ک....اتیش خرید کردم.تنها مشکل خرید الان داشتن یک کریدیت کارت هست که اونم با این روش که من به عدهای هم گفتم مشکل حل میشه--درسته ماکرو کارمون که سخت بود دیگه واقعا ترکونده.
هر کدوم از دوستان خواستند پ.خ بزنند یا یاهو من هست من براشون توضیح میدم و سایت هاشو و جزیاتش که چه باید کرد میگم.
2--در مورد افلاین اپدیت کردن هم 5 تا از دوستان همین سایت به من پ.خ زدن که 90% ارور داد پرو فاب اواتور و... از بین رفت و هر کاری هم میکنن نمیتونن انلاین اپ کنن --این موضوع قبلا هم پیش میومد--پس از سورستون مطمئن شین چون دانلود خود پروفایلم در دسر داره حتما میدونید اکثرا یا نمیشه چند بار باید امتحان کرد و یا وقت های خلوت نت...پس حتما توجه کنید و از فلش بالای 2 گیگ و زیز 8 گیگ استفاده کنید.بهتر هست هم تو شناسایی هم تو کانفیگ.من در خدمتم .
این نکته هم کلی این اپدیت بیشتر برای تغیرات جزی در داشبورد حالت افلاین هست و اصلش برای همون واحد پول هست که تصیح شده دوستانیکه به لایو وصل میشن فقط و فقط بازی انلاین میکنن حتما نیاز به این اپ دارن چون اصلا اجازه عبور به شما نمیده که بخوای ignor کنی.
در ممورد گیم هایی هم که قرار هست اینده بیاد با خودشون هزار تا دنگ فنگ میارن به وقتش معلوم میشه بازم میگم این صحبت ها به غیر از جی تگ هست.

سلام دوستان

من تو تاپیکه پشتیبانی ایکس باکس لایو درباره این مشکل یه پست گذاشتم لطفا برین داخلش و حرف منو تایید کنین تا زودتر جواب بدن مشکل تحریم و این چیزا نیس مشکل اینه که این روش پرداخت به عنوان اولیه شناخته نمیشه مثل psn والت!

خود آمریکایی ها هم همشون کردیت کارت ندارن چه برسه به ما!!!؟

باید بشه مثل کیف پول شبکه پلی استیشن با کردیت ای که از پوینت به دلار تبدیل شده خرید کرد تو لایو یا وین فون استور!

اینم لینک پست: I can't purchase anything after this update!! - 00 - 2013 Xbox Dashboard Update - Xbox Support - Xbox.com Forums - Xbox.com

پیشاپیش ممنون

سلام
با این تعییر جدید حالا پوینتهای من کجا رفتن. من تو سایت رفتم ولی نه خبری از پوینت هست نه دلار نه پوند
از تو خود دستگاه میشه دید؟

سلام
با این تعییر جدید حالا پوینتهای من کجا رفتن. من تو سایت رفتم ولی نه خبری از پوینت هست نه دلار نه پوند
از تو خود دستگاه میشه دید؟
سلام
بعد از آپدیت تا برا خرید اقدام نکنی پوینتت تبدیل نمیشه به دلار برو تو بخش avatar store تو یچیز برا خرید برو confirm purchase رو بزنی یه پیام میاد برا تبدیل continue رو بزن بعد تبدیل میکنه اما برا خرید هنوز امکان خرید نیس پیمنت ماکرو مشکل داره.

تو این سایت بری بعد از ورود به اکانت لایوت بالا رو نوار آبی زیر اسمت اگه تبدیل شدخ باشه به دلار اگه نشده باشه به پوینت موجودی حساب رو نوشته:
https://commerce.microsoft.com
یا
https://account.live.com

سلام دوست عزیز ممنون خدا رو شکر ایشالله همه بی مشکل اپ کنن منون.الان اصلا مشکل هیچ جاش نداری ؟مرسی

نه
فکر کنم سرعت هم بهبود پیدا کرده ( راحت تر کانکت میشه )
بازی هم کردم مشکلی نداشت
فقط پوینت رو تست نکردم
ممنون

سلام
بعد از آپدیت تا برا خرید اقدام نکنی پوینتت تبدیل نمیشه به دلار برو تو بخش avatar store تو یچیز برا خرید برو confirm purchase رو بزنی یه پیام میاد برا تبدیل continue رو بزن بعد تبدیل میکنه اما برا خرید هنوز امکان خرید نیس پیمنت ماکرو مشکل داره.

تو این سایت بری بعد از ورود به اکانت لایوت بالا رو نوار آبی زیر اسمت اگه تبدیل شدخ باشه به دلار اگه نشده باشه به پوینت موجودی حساب رو نوشته:
https://commerce.microsoft.com
یا
https://account.live.com

سلام حسین اقا منم رفتم تو ادرس که برای تائید خریدت کانفرم کردم.
با توجه به توضیحی کاملی هم که دادی من دیروز به محض اپدیت برای خرید اقدام کردم از خود کنسول که پیغامی میاد که 2 گزینه داره یکیش اینه که پوینت های من چی میشه که توش نوشته با تخمین مقدار تبدیل به پول رایج لوکیشن میشه.و دومی هم ادامه هست گزینش که میزنی و تبدیل میکنه و مقدار ارزش موجودیت رو به دلار پوند وو.....میده.
من پوینت هم گفتم خرید کردم 100 پوینت که اول موجودیم 650 پوینت بود 8 دلار و 50 سنت داد.بعد از ریدیم 100 شد 9 دلار و 80 سنت.من کریدیت کارتو قبلا برای دانلود بازی های فیری که از کنسول اگه بخوای دانلود کنی تو پی منتم گذاشته بودم --بعد از خود سایت ایکس بکس با پرو ....اتیش گفتم یه ساعت گرفتم 1 دلارو خورده ای که قبلا گفتم ادلار ببخشید کم شد ساعت هم الان رو اواتورم هست.ولی متاسفانه با این قضیه اگه جریان خرید پوینت رو تعطیل کنن دیگه اصلا عالی میشه تو گندی که زدن.به هر حال من خودم فعلا تنها راهی که تونستم این بود که گفتم --خدا کنه درست شه و گرنه بیاین همه گیمر ها باهم مهاجرت کنیم یک جا که واحد پولش دلار پوند یورو و...باشه دیگه چیکار میشه کرد فقط مونده ماکروسافت بگه برای وصل شدن به لایو گلد هم باید از خودم با همین روش بخرید
بعد خر و الاغ قاطر بیار باقالی که هیچی باید مزرعشو بار کنیم.تا بتونیم یه مولتی بزنیم.

سلام حسین اقا منم رفتم تو ادرس که برای تائید خریدت کانفرم کردم.
با توجه به توضیحی کاملی هم که دادی من دیروز به محض اپدیت برای خرید اقدام کردم از خود کنسول که پیغامی میاد که 2 گزینه داره یکیش اینه که پوینت های من چی میشه که توش نوشته با تخمین مقدار تبدیل به پول رایج لوکیشن میشه.و دومی هم ادامه هست گزینش که میزنی و تبدیل میکنه و مقدار ارزش موجودیت رو به دلار پوند وو.....میده.
من پوینت هم گفتم خرید کردم 100 پوینت که اول موجودیم 650 پوینت بود 8 دلار و 50 سنت داد.بعد از ریدیم 100 شد 9 دلار و 80 سنت.من کریدیت کارتو قبلا برای دانلود بازی های فیری که از کنسول اگه بخوای دانلود کنی تو پی منتم گذاشته بودم --بعد از خود سایت ایکس بکس با پرو ....اتیش گفتم یه ساعت گرفتم 1 دلارو خورده ای که قبلا گفتم ادلار ببخشید کم شد ساعت هم الان رو اواتورم هست.ولی متاسفانه با این قضیه اگه جریان خرید پوینت رو تعطیل کنن دیگه اصلا عالی میشه تو گندی که زدن.به هر حال من خودم فعلا تنها راهی که تونستم این بود که گفتم --خدا کنه درست شه و گرنه بیاین همه گیمر ها باهم مهاجرت کنیم یک جا که واحد پولش دلار پوند یورو و...باشه دیگه چیکار میشه کرد فقط مونده ماکروسافت بگه برای وصل شدن به لایو گلد هم باید از خودم با همین روش بخرید
بعد خر و الاغ قاطر بیار باقالی که هیچی باید مزرعشو بار کنیم.تا بتونیم یه مولتی بزنیم.
یعنی اگه ما کارت اعتباری داشته باشیم همه چی حله!پولمون بر میگرده؟
بعید میدونم!
اینجا هم تاریخ انقضای پوینت ها نوشته برای من فقط 4 روز وقت دارم خرید کنم با این وضع نمیدونم چکار کنم!
https://commerce.microsoft.com/PaymentHub/PaymentInstrument
9/1/2013 یعنی 1 برج نه میلادی!(گفتم شاید کسی تو خوندن تاریخ اشتباه کنه!)

آخرین ویرایش:
با سلام
ایرانی همه جا به تحریم ها نه میگوید :d
به قول شاعر که میگه: آره پــــــــــیروز شدمb-):d

برای استفاده از پوینت های تبدیل شده به کردیت دلاری یا هر واحد پولیه دیگه ای تنها کافی با تغییر آی پی خودتون فقط داخل ایکس باکس لایو به یکی از کشورهای ذکر شده در جدول این لینک:
Microsoft Account Transition to Local Currency | Billing and Subscriptions - Xbox.com
اقدام کنید.
کاملا توسط خودم تست شده و جواب داده به هیچ کردیت کارتی هم نیاز نیست.:d

یک چیز دیگه آقا میلاد شما هنوزم میتونی پوینت بخری و redeem کنید(( اگه تو سایت ایکس باکس redeem نکرد با تغییر آی پی داخل خود ایکس باکس لایو redeem میشه به احتمال خیلی زیاد)) خود ماکروسافت تبدیلش میکنه به پول ولی فقط استفاده از اون پول تاریخ انقضا داره که تو لینکی که دوستمون گفتن:
https://commerce.microsoft.com/PaymentHub/PaymentInstrument
قابل مشاهده است لازم به ذکر که اگر این لینک بالارو بدون تغییر دادن آی پی خودتون به اون کشور هایی که گفتم باز کنید و وارد اکانتتون بشید با error مواجه میشید(شاید).

این لیست اون کشور هاست:

[TABLE="width: 400"]
[TR]
[TD="width: 100"]Argentina[/TD]
[TD="width: 100"]France[/TD]
[TD="width: 100"]Mexico[/TD]
[TD="width: 100"]Spain[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100"]Australia[/TD]
[TD="width: 100"]Germany[/TD]
[TD="width: 100"]Netherlands[/TD]