جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
محتویات این آپدیت جدید چی هست؟

- - -ویرایش - - -

آقا من 4000 تا پوینت داشتم... حالا اینا تبدیل میشه یا کلا نابود میشه؟!!:-s

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان من 15 دقیقه پیش دان کردم تغیر هم نکرد برای خری هم رفتم همون دلارقبلا هم که اعلام کرده بود هم میتونید واحد پولتون رو خرج کنید .محدود به یکی نشده بود--همین الان تو اواتور استور بودم و دانلود گیم هردو دلار شده میخواست پوبینت یوخ در کار نبود-

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز من الان رفتم برای خرید پیغامی اومد که پوینت من چی میشه که خودش تبدیل به پول دلار کرد --به من 8.50 دلار داد و بدون چیز پی ...ولی من ویزا کترت مجازی تو پی منت اوپشنم داشتم خرید کردم راحت دیگه و تو پیغام هاش هم نوشته شمتا میتونید پوینت رو خریداری کنید و ریدیم کنید و برای استفاده از قسمت های مختلف ما تبدیل یا چینج میکنیم--نمیدونم حالا این اخرشو درست فهمیدم یا نه اساتید محترم بهرام جان شما امنحان کن بخون ببین چیه دقیقا.ممنون

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
درود من از اکانتم خارج شدم یعنی از لایو پرتم کرد بیرون بعد کی میخواستم جوین بشم گفت باید یه بار دیگه ایمیل و رمزتو بدی بعد دادم و REMEMBER PASS هم زدم نوشت 10 تا دوست دارم بعد باز یهو دیس کانکت شد و این ارور رو داد ماله چیه
831188FE

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
درود من از اکانتم خارج شدم یعنی از لایو پرتم کرد بیرون بعد کی میخواستم جوین بشم گفت باید یه بار دیگه ایمیل و رمزتو بدی بعد دادم و REMEMBER PASS هم زدم نوشت 10 تا دوست دارم بعد باز یهو دیس کانکت شد و این ارور رو داد ماله چیه
831188FE

این ارور رو هم برای من قبلا زده دوباره ساگین شو وصل میشه

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
831188FE

این ارور رو هم برای من قبلا زده دوباره ساگین شو وصل میشه

این ارور ماله این هست که باید کچ رو پاک کنی یا کنسولتون و هرچی که بهش وصل هست از هدست دسته و برق بکشی بعد وصل کنی الان رفتم توی استاتوس کد های ایکس باکس خوندم خیالم راحت شد :D

من 500 تا پوینت داشتم شده 4 هزار یا 4 و خورده ای پوند :D چون اکانتم انگلیس هست اما تحریم ها هنوز هم هست مثل اینکه :|

میخواستم رنگ های cod black ops 2 رو بخرم نمیدونم 1 پوند بود یا هزار پوند هر کاری کردم بازم ارور شیلترینگ داد :|

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
الان اگر پوینت مثل قبل بخریم واسمون تبدیل به دلار و پوند میکنه دیگه درسته؟
یا اینکه باید صبر کنیم تا فروشگاه هایی که پوینت میفروشن کارتهاشون رو به پول رایج تبدیل کنن مثل psn؟

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سلام...دوستان برای خرید از این به بعد باید Credit Card داشته باشیم؟!
الآن رفتم یه چیزی واسه تست از سایت Xbox.com بخرم.این پیام رو داد:
عکس
بعد هم که Change Payment Options رو زدم اینو نوشت :|:
عکس

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,227
نام
سامان
ا

من 500 تا پوینت داشتم شده 4 هزار یا 4 و خورده ای پوند :D چون اکانتم انگلیس هست اما تحریم ها هنوز هم هست مثل اینکه :|

میخواستم رنگ های cod black ops 2 رو بخرم نمیدونم 1 پوند بود یا هزار پوند هر کاری کردم بازم ارور شیلترینگ داد :|
هزار پووووند ؟؟؟؟؟؟؟!
الان اگر پوینت مثل قبل بخریم واسمون تبدیل به دلار و پوند میکنه دیگه درسته؟
یا اینکه باید صبر کنیم تا فروشگاه هایی که پوینت میفروشن کارتهاشون رو به پول رایج تبدیل کنن مثل psn؟

خودش تبدیل میکنه
اساتید ورژن این آپدیت جدید این هست ؟SystemUpdate_16203_USB.zip

نه هنوز رو سایت نیومده این ورژن قبلیه ..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر