تصاویر جدید از بازی Gears of War 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
gears_of_war_2_33.jpg
gears_of_war_2_32.jpg
gears_of_war_2_30.jpg
gears_of_war_2_27.jpg
gears_of_war_2_26.jpg
gears_of_war_2_24.jpg
gears_of_war_2_20.jpg
gears_of_war_2_17.jpg
gears_of_war_2_14.jpg
gears_of_war_2_9.jpg
gears_of_war_2_8.jpg
gears_of_war_2_6.jpg

تصاویر بيشتر

من خودم نمیدونم چجوری بايد تا November صبر کنم :confused::confused:
:love: واقعا این بازی يک شاهکار هست :love:

بهترین گرافیک بازی های کنسولی از نظر تکنیک‌های گرافیکی مثل حضور بیش از 300-400 تا کاراکتر به صورت Real Time به صورت همزمان در بازی بدون افت فریم و با جزییات بالا و Draw Distance فوق العاده ، تا اینجا و در بین بازی‌های حاضر Geow 2 هست و هیچ بازی روی دست گرافیک این بازی نیومده.
lol
بیخیال بابا
300-400 تا کاراکتر توی 1 صحنه؟؟؟
بازی‌ای که بک‌گراند محیطهاش همه پری‌رندر شدن و تخریب‌ محیطش هم تماما اسکریپت نویسی شدس نمیتونه بهترین گرافیک تکنیکی بین بازیهای کنسول رو داشته باشه.

مثل روز روشنه که از بین بازیهای کنسولی Killzone2 در حال حاضر بهترین گرافیک رو داره. نمیدونم چرا انقدر دارین خودتون رو خسته میکنین

ولي خيلي هاي بر اين باور بودن چون موتورش اپديت شده

کسی بر باوری نبوده. خود IGN توی متنش توضیح داده بود دلیل انتخاب گاو2 چیه ولی متاسفانه درکش برای افرادی مثل شما خیلی سخته.
دلیل انتخاب گاو2 این بود که بازی‌ای با این گرافیک داشته روی سخت‌افزار تقریبا از رده خارج سال 2005 اجرا میشده

چون خوشم مياد . چون ميدونم بهترين هستند . چون من چيزايي ميبينم كه خيلي ها نميتونن ببينن . چون حقيقت براي خيلي بدجوري تلخه .
اينا بود نظر شخصي من اگه براي نظر شخصيم ميخواي ايراد بگيري ديگه حرفي ندارم .

از کی تاحالا نظر شخصی شما شده واقعیت؟
warhound و rage و alan wake هم میان و همه میبینن گرافیکشون در چه سطحیه. مطمعن باش بازی‌ای که روی سخت‌افزار از رده خارج 360 داره اجرا میشه نمیتونه تکنیکال گرافیک بهتری از خیلی از بازیهای فعلی PC داشته باشه

این گاو2 هم که دارین میبینین و همچین کف کردین نصفش کلک و حقه‌ی گرافیکیه. مهم‌ترینشم همون بک‌گراندهای پری‌رندر شدس
حداقل اگه خودتونم سیستم قوی ندارین برین خونه‌ی دوستی فامیلی چیزی یه خورده Crysis و STALKER بازی کنین تا با دیدن عکسای گاو2 فکر نکنین خبریه

منکه چیزی تو Killzone2 ندیدم ! یه سری محیط تاریک که فقط حالت فیلم داشت ! به نظر من بهترین گرافیک در حال حاضر rage و resident evil5 داره !!!

تخریب پذیری اسکریپت نویسی شده یعنی همون ستونی که اول گاو1 روی اون پُل خراب میشد و می‌ریخت پسر جان؛ که خرابیهای دیگه هم مثل همون بودن. خرابیهایی که بدون دخالت گیمر اتفاق می‌فتن یعنی از پیش تعیین شده یا همون اسکریپت نویسی شده هستن. اون غولی هم که به دیوار شلیک کرده و شما خیلی کف کردی از قبل تعیین شده بوده

در مورد محیطهای پری‌رندر شده هم الان تقریبا همه‌ی دنیا میدونن که بخش اعظمی از محیطهای گاو1 یا عکس بودن یا تصاویر 3بعدی از پیش رندر شده. دیگه این موضوعو حتی خود طرفدارای سری گاو هم میدونن

Behzad

آخرین ویرایش:
یه سری محیط تاریک که فقط حالت فیلم داشت
همون فيلم بودنشه كه باعث شده گرافيكش فوق العاده باشه.

.............................
بچه هاي اين سايت مثل قطب مثبت و منفيه بمب اتم ميمونن.:biggrin1: با يه جرقه بوووووووووووووووم.:biggrin1:
ببين با اسم دو تا بازي چه المشنگه اي به راه افتاد.:biggrin1:

lol
بیخیال بابا
300-400 تا کاراکتر توی 1 صحنه؟؟؟

خب به من چه که تریلر های Geow 2 رو ندیدی یا نمی بینی! ، در ضمن میتونی تریلری رو که برای نشون دادن قابلیت های موتور آپدیت شده UE 3 هست رو ببینی و همچنین تریلر های مربوط به Geow 2 در E3 .

بازی‌ای که بک‌گراند محیطهاش همه پری‌رندر شدن و تخریب‌ محیطش هم تماما اسکریپت نویسی شدس نمیتونه بهترین گرافیک تکنیکی بین بازیهای کنسول رو داشته باشه.

مثل روز روشنه که از بین بازیهای کنسولی Killzone2 در حال حاضر بهترین گرافیک رو داره. نمیدونم چرا انقدر دارین خودتون رو خسته میکنین

:eek:
آره راست میگی بک‌گراند بازی همشون عکس های متحرک هست ، حتما پسوندشون هم GIF هست
58.gif

حداقل اگه خودتونم سیستم قوی ندارین برین خونه‌ی دوستی فامیلی چیزی یه خورده Crysis و STALKER بازی کنین تا با دیدن عکسای گاو2 فکر نکنین خبریه

خب چه ربطی داره منظور من توی بازی های کنسولی هست نه بازی Crysis رو که با GTX 280 اجرا می‌کنن!

آخرین ویرایش:
كلا يه بازي كه محيطهاي دورش با تصوير بک‌گراند ساخته شده باشه نبايد حتي كوچكترين تغير زاويه اي داشته باشه . يعني هرچقدر اينطرف و اونطرف بري نبايد ديدت از زاويه كه قبلا داشته تغير كرده باشه .
مثل بك گراندي كه خودت روي محيط ويندوز داري حالا هي سرت را اينور و اونور ببر ايا تغيير زاويه حاصل ميشه روي ديدت ؟!
اين تكنيك بك گراند در بازي cod4 بود كه تو چند مرحلش كوه ها چنين بودند .
يا مثلا ساختمان ها دو بعدي بودند .
تو gears of war2 به هيچ وجه امكان اينطور نيست . اصلا جكي هست براي خودش . من تو عمرم نديدم سايتي به اين نقاط بسيار ارزش مند اشاره كرده باشه :laughing:
ولي خيلي ها دوست دارن با گفتن چنين چيزهايي شايد تونستن سر چندتا بچه كه هيچي از گرافيك حاليشون نيست شيره بمالن تا در نهايت بتونن گرافيك فوق العاده gears2 را كم ارزش كنند :laughing:
حالا ميخوام بياد اون حرف بك گراند را توضيح بده تا ما هم بدونيم .

آخرین ویرایش:
كلا يه بازي كه محيطهاي دورش با تصوير بک‌گراند ساخته شده باشه نبايد حتي كوچكترين تغير زاويه اي داشته باشه . يعني هرچقدر اينطرف و اونطرف بري نبايد ديدت از زاويه كه قبلا داشته تغير كرده باشه .
مثل بك گراندي كه خودت روي محيط ويندوز داري حالا هي سرت را اينور و اونور ببر ايا تغيير زاويه حاصل ميشه روي ديدت ؟!
اين تكنيك بك گراند در بازي cod4 بود كه تو چند مرحلش كوه ها چنين بودند .
يا مثلا ساختمان ها دو بعدي بودند .
تو gears of war2 به هيچ وجه امكان اينطور نيست . اصلا جكي هست براي خودش . من تو عمرم نديدم سايتي به اين نقاط بسيار ارزش مند اشاره كرده باشه :laughing:
ولي خيلي ها دوست دارن با گفتن چنين چيزهايي شايد تونستن سر چندتا بچه كه هيچي از گرافيك حاليشون نيست شيره بمالن تا در نهايت بتونن گرافيك فوق العاده gears2 را كم ارزش كنند :laughing:
حالا ميخوام بياد اون حرف بك گراند را توضيح بده تا ما هم بدونيم .

احیانا Dracula 1 و 2 و 3 رو بازی کردی؟ محیطهای بازی 100٪ پری‌رندر بودن. دوربین هم 360 درجه در هر زمانی و هر زاویه‌ای می‌چرخید
حتی اون شخصی که 2-3 سال پیش شما جماعت رو با 360 آشنا کرد هم این موضوع رو در مورد "گاو" قبول داره

The graphics are gorgeous, although they did use some cheap tricks like pre-rendered backgrounds
خب به من چه که تریلر های Geow 2 رو ندیدی یا نمی بینی
شما لینک اون تریلری که 400 تا کاراکتر توی 1 صحنه هستن رو بذار لطفا

حالا شما میشه یکم توضیح بدین که چه ارتباطی بین تخریب پذیری محیط GOW2 با اسکریپت هست یا اساسا اگرم باشه!!! چه اشکالی داره؟

واقعا چه دانشمندایی دارن توی این تاپیک پست میدن!!
شما اسکریپت نویسی رو کلا بیخیال شو. همون از پیش تعیین شده رو فکر کنم راحت‌تر بتونی درک کنی

آقا من نظری راجب به اینکه GOW2 بهترین بازی کنسولی هست که تا به حال ساخته شده یا نه ندارم چون زمان خودش همه چیز رو ثابت میکنه ولی یه چیزایی واسم جای سوال داره اینجا این دوستمون فرمودن:
والا من الان به دوتا زبون اسکریپت نویسی میکنم یکیش java هست یکیم Action script واسه فلش تا اونجایی که سواد من قد میده اسکریپت به یه نمونه کوچیک شده از زبون والد یا مادرش میگن که یعضی از امکانات اون زیون رو نداره که این کارم اساسا به خاطر ایجاد امنیت صورت میگیره مثل VBScript.
حالا شما میشه یکم توضیح بدین که چه ارتباطی بین تخریب پذیری محیط GOW2 با اسکریپت هست یا اساسا اگرم باشه!!! چه اشکالی داره؟
چون اینطور که شما میگی آدم فکر میکنه وقتی مثلا یه جایی تو KZ2 یا Crysis منفجر میشه به جای اینکه CPU کد خاصی رو پردازش کنه خودش بلند میشه میره اونجا یه دینامیت میزاره اونجارو میترکونه!!!

آخرین ویرایش:
ولي بهتره همون killzone2 كه خيلي ها براش افتخار ميكنن در مقام 4 بعد از fallout3 ايستاد !
خب فرخ وقتی یه سایت میاد Fallout 3 رو بهتر از Farcry 2 , Mirror`s Edge , Resident Evil 5 و بالاتر از Killzone 2 قرار میده , درجه خوشحال بودنش مشخصه. همه جا بحث سر گرافیک چند تا بازی خاص هست و یه نفر هم پیدا نمیشه گرافیک Fallout 3 رو جزو Top 5 بازیهای آینده بزاره و IGN با این کارش نشون داده چقدر جالب انتخاب میکنه.
بهتره به جای نظرات سایتها یه کم هم به نظرات مردم توی forum های دیگه نگاه کنیم. (متاسفانه امسال سایت رسمی E3 برعکس پارسال که بهترین گرافیک رو انتخاب کرد , امسال این کار رو نکرد)

بک گراند یا هرچیزی که اسمش رو بزاریم هم توی GeOW 2 کم نیست. ( همون طور که توی خیلی بازیهای دیگه هم هست ) نمونه ـش همون دود خوشگلی که توی نمایش بازی در E3 - 08 خیلی ها رو به سکته انداخت ولی چیزی به جز یه عکس خوشگل نیست که هیچ تآثیری نمیشه روش گذاشت و مثل یه منبع نور هم حتی نیست که روی مارکوس نورپردازی بکنه. فقط یه عکس هست که خیلی ها باهاش کف کردن. {یادش بخیر توی Syberia 1 هم صحنه هایی بود که آدم تحیر میکرد ولی چه فایده که حتی سایه شخصیت هم روی اون محیط نمی افتاد }
من نمیدونم چطوری وقتی یه عکسی که هیچ تآثیری توی بازی نداره و هیچ کاریش نمیشه کرد و به طرفش نمیشه رفت , میتونه ملاک Draw Distance بالا باشه ؟!

خب به من چه که تریلر های Geow 2 رو ندیدی یا نمی بینی! ، در ضمن میتونی تریلری رو که برای نشون دادن قابلیت های موتور آپدیت شده UE 3 هست رو ببینی و همچنین تریلر های مربوط به Geow 2 در E3 .
کیوان اون تریلرها رو دوباره ببین و نظرت رو راجع به عکس العمل اون 300 نفری که دارن راه میرن بگو. تا جایی که من دیدم , مارکوس وقتی بهشون تیر میزد , به صورت دسته های چند تایی یا بالا میرفتن یا پایین. حتی به خودشون زحمت نمیدادن هرکدوم یه طرف بره. حتی بعضی دسته ها به جای فرار کردن به سمت مارکوس میرفتن ! مثل روز روشنه که اون 300 نفر کارایی خاصی توی بازی ندارن چون اگه هرکدوم یه هوش مصنوعی درست حسابی داشته باشن , درجه سختی بازی در آسون ترین حالت = سخت ترین درجه Ninja Gaiden به توان n .

فرخ Dracula قدیمی ها رو بازی کردی ؟ گرافیک محیط در زمان خودش محشر بود و میشد راحت با Mouse دورش چرخید ولی هیچ تآثیری نمیشد روش گذاشت. یعنی یه Background خالص بود.

شب بخیر !

احیانا Dracula 1 و 2 و 3 رو بازی کردی؟ محیطهای بازی 100٪ پری‌رندر بودن. دوربین هم 360 درجه در هر زمانی و هر زاویه‌ای می‌چرخید
حتی اون شخصی که 2-3 سال پیش شما جماعت رو با 360 آشنا کرد هم این موضوع رو در مورد "گاو" قبول داره

شما هنوز كاري كه من خواستم نكردي شما يه سايت معتبر پيدا كن كه اين حرفت را تائيد كنه .البته از نوع معتبر نه سايتي كه كسي اسمش را نشنيده باشه .

خوب اگه قرار باشه به بازي اينگونه نگاه كني بايد تمام بازي ها را قاطيه gears of war كني .
چون تقريبا 90 درصد بازي ها اينطوره .
وقتي نشه داخل ساختمان يا چيزي شد ميشه بهش گفت تصوير سه بعدي چيزي كه تو اكثر بازي ها هست .
حالا مثلا ميخواي چي را بگي نكته ضعف بازي ؟
اين حرفت چيزي را ثابت نميكنه .
شما هم بايد cod4 را يادت باشه كه تصوير مثل كوها حتي دوبعدي بودند و تغير زاويه هم نداشتند .
اصولا بازي هايي مثل gears of war را نبايد با بازي ها openworld كه اشتباهت هميجاست .

كلا هر سبك از بازي كه ميخواد باشه چه كرايسيس باشه و چه فاركراي باشه و چه gears of war و .............چيزي كه مهمه گرافيك از لحاظ بصري و تكسچر و نورپردازي و سايه زني و.........
حالا شما هم گير دادي به ساختماني كه نميتوني واردش بشي كه اكثر بازي ها اينطوره .

ولي بازم ميگم كلمه بك گراند اشتباهه . بك گراند نبايد تغير زاويه داشته باشه حالا اگه بخواي بگي بك گراند سه بعدي كه باز........

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آريا

بک گراند یا هرچیزی که اسمش رو بزاریم هم توی GeOW 2 کم نیست. ( همون طور که توی خیلی بازیهای دیگه هم هست ) فقط یه عکس هست که خیلی ها باهاش کف کردن. {یادش بخیر توی Syberia 1 هم صحنه هایی بود که آدم تحیر میکرد ولی چه فایده که حتی سایه شخصیت هم روی اون محیط نمی افتاد }
من نمیدونم چطوری وقتی یه عکسی که هیچ تآثیری توی بازی نداره و هیچ کاریش نمیشه کرد و به طرفش نمیشه رفت , میتونه ملاک Draw Distance بالا باشه ؟!
اريا اگه بخواي كلمه بك گراند را وسط بياري تمام بازي ها اينطوره .
مثلا خود killzone2 هم اينطوره ساختمان ها كنارش و نميتوني تو بيشترشون وارد بشي پس اونها هم پس هيچ تاثيري نداره .

نمونه ـش همون دود خوشگلی که توی نمایش بازی در E3 - 08 خیلی ها رو به سکته انداخت ولی چیزی به جز یه عکس خوشگل نیست که هیچ تآثیری نمیشه روش گذاشت و مثل یه منبع نور هم حتی نیست که روی مارکوس نورپردازی بکنه.
اريا فوتبال بازي كردي روي pc . وقتي ميري قسمت اپشن تو تنظيمات گرافيكي مثلا ميتوني تماشاچي ها را حذف كني يا فعال كني و يا بهشون ترحك بدي .
تمام اين تحرك ها هم از قبل پيشبيني شدست كه گل بزني پاشن تشويق كنن و ..........
ولي ميبيني كه وقتي داري فعالش ميكني به قشنگي روي سخت افزار فشار مياره .
اين تنظيمات را گذاشتن تا بتوني off كنيش تا سخت افزار فوتبال را راحت اجرا كنه .
حتي خيلي از بازي ها تو تنظيماتشون حذف جزئيات محيطي دارن كه همون جزئيات هم هيچ تاثيري در بازي نداره مثل ناپديد كردن درختهاي دور دست و ..............

خب
پس اين دود هاي gears of war هم به قشنگي ميتونه فشار وارد كنه روي سخت افزار .

فرخ Dracula قدیمی ها رو بازی کردی ؟ گرافیک محیط در زمان خودش محشر بود و میشد راحت با Mouse دورش چرخید ولی هیچ تآثیری نمیشد روش گذاشت. یعنی یه Background خالص بود.
شب بخیر !
گفتم كه اونوقت بايد همه بازي ها را مثال زد نه gears را .

آخرین ویرایش:
اینجا بحث سره 90 درصد بازیها نیست. بحث سره بازیهائیه که ادعای گرافیک بالا رو دارن و این موضوع pre-rendered backgrounds + تخریب محیط اسکریپت نویسی شده یه ضعیف به حساب میاد براشون

چيزي كه مهمه گرافيك از لحاظ بصري و تكسچر و نورپردازي و سايه زني و.........
اگر اینجوری بخوایم حساب کنیم بازیهای ادونچر Point & Click همیشه بهترین گرافیک رو در زمان خودشون داشتن. سعی کن درک کنی که گرافیک تکنیکی با چیزی که داری روی صفحه‌ی تلویزیون می‌بینی خیلی فرق داره

شما هم بايد cod4 را يادت باشه كه تصوير مثل كوها حتي دوبعدي بودند و تغير زاويه هم نداشتند .
cod4 هم مثل گاو. فرقی نداره. اونم خیلی قسمت‌هاش از قبل تعیین شده بودن

من كاري با بحث هاي شما ندارم.
فقط ميخواستم بگم واقعا K2 تو همه ي زمينه ها (از نظر گرافيك) نسبت به GOW2 بهتره.
فقط GOW2 تو جزئيات برتريه محسوسي داره وگرنه شيدر K2 در حده كرايسيسه. نورپردازي در حد تيم ملي.:biggrin1: جوري كه ده ها يا شايد صدها منبع نور تو هر محيطي از بازي قرار داره كه اشياء بازي بهشون عكس العمل نشون ميدن. (اعم از سايه و Back Light). همچنين واقع گرايانه ترين گرافيك رو تو بازي هاي كنسولي به نمايش گذاشته.

فقط تنها نكته ي منفيش خرج بسيار زيادي بوده كه رو دست سوني گذاشته در صورتي كه GOW2 شايد يك سوم اون براش خرج شده ولي با اون خرج كم تونسته همچين گرافيكي داشته باشه.
در انتها عمرا گرافیک Killzone 2 یا هر بازی دیگر کنسولی به Geow 2 نمیرسه و سعی نکنید که با این حرف ها اون پیشرفت گرافیکی رو که در عکس ها و تریلر های بازی دیدید و تعجب کردید رو ، به اینصورت انکار کنید!
من پيشرفت گرافيكي GOW2 رو نسبت به 1 رد نميكنم. اتفاقا تو همه ي زمينه ها پيشرفت خوبي داشته.
ولي باز هم به K2 نميرسه. اون كلاسي كه گرافيك K2 داره نه تنها GOW2 بلكه هيچ بازي اي نداره.
چيزی که اينجا قابل بحثه اينه که همش داريد گرافيک گرافيک ميکنيد...اگه واقعاً منطق آدم داشته باشه و گرافيک رو در کل درک کنه و دقيقاً به فهمه که گرافيک بالا يعنی چی؟ اونوقت ميشه راحتر بحث کرد.
من تقريباً 8 9 ماه پيش وقتی يه تريلر 10 دقيقه ای از crysis رو ديديم اونم نه به صورت hd پيشه خودم گفتم محال ممکنه يه همچين گرافيکی تو اين نسل بخواد رو کنسولها پياده بشه...تريلرهای زيادی از بازيهام ديدم ولی هيچ کدومش به گرد پای crysis هم نميرسه..gears of war 2 هم واقعاً من نميدونم چی توش ديديد که ميگيگ گرافيکش شاخه؟؟
درباره killzone 2 هم همينطور...killzone 2 درسته گرافيک خوبی داره ولی شاخ نيست..چيزی که تو killzone 2 خيلی به چشم مياد فيزيک بازيه نه گرافيکش...اين قدر گول تبليغاتو نخوريد و هی به خودتون تلقين نکنيد..هميشه واقع بين باشيد.
اون كه صد در صد.
Crysis گرافيكش يك سر و گردن از همه ي بازيهاي كنسولي بالاتره. اصلا مقايسه ي اون با بازيهاي ديگه اشتباهه.
چون سخت افزار pc مقايسش با كنسول اشتباهه.
خواهشا ديگه اين كرايسيسو وارد بحث نكنيد.

آخرین ویرایش:
واقعا چه دانشمندایی دارن توی این تاپیک پست میدن!!
شما اسکریپت نویسی رو کلا بیخیال شو. همون از پیش تعیین شده رو فکر کنم راحت‌تر بتونی درک کنی
اگر که واقعا نمیدونی اسکریپت چیه خب مجبور نیستی یه چیزی بگی که تو جواب دادنش بمونی.
حالا جناب دانشمند فرزانه به جای اینکه سفسته کنی جواب بده خب شاید ما بی سوادیم!!!

شما لینک اون تریلری که 400 تا کاراکتر توی 1 صحنه هستن رو بذار لطفا

گفتم که کدوم تریلر ها اون 300-400 نفر در یک زمان رو نشون میده ، دیگه فکر نکنم احتیاجی به لینک دادن باشه.

The graphics are gorgeous, although they did use some cheap tricks like pre-rendered backgrounds

58.gif

یعنی این دیگه تهش بود! ، رفتی از Review مشتری های سایت Amazon دلیل و مدرک آوردی ، بابا ایول!:)
اگر واقعا این حرف زده شده از یک انسان شاخص و سایت معتبر دلیل و مدرک بیار نه از سایت آمازون!
....................
در ضمن Geow 2 از طرف سایت IGN به عنوان Best Graphics Technology انتخاب شده و گفته که خیلی از عنوان‌ها میتونستند که این جایزه رو بدست بیارن ولی در انتها این Geow 2 بوده که تونسته توانایی‌های فوق العاده موتور upgrade شده UE3 رو نشون بده و شگفتی همگان رو برانگیزه!
.....................
کیوان اون تریلرها رو دوباره ببین و نظرت رو راجع به عکس العمل اون 300 نفری که دارن راه میرن بگو. تا جایی که من دیدم , مارکوس وقتی بهشون تیر میزد , به صورت دسته های چند تایی یا بالا میرفتن یا پایین. حتی به خودشون زحمت نمیدادن هرکدوم یه طرف بره. حتی بعضی دسته ها به جای فرار کردن به سمت مارکوس میرفتن ! مثل روز روشنه که اون 300 نفر کارایی خاصی توی بازی ندارن چون اگه هرکدوم یه هوش مصنوعی درست حسابی داشته باشن , درجه سختی بازی در آسون ترین حالت = سخت ترین درجه Ninja Gaiden به توان n .

اصلا اون تریلری رو که در E3 نشون دادن دیدی؟! ، توی تریلر اول اون 300 نفر یکم مشکوک میزدن و دقیقا مشخص نبود که به صورت Real Time هستن یا نه. ولی توی تریلر E3 اونجایی که مارکوس از بالا با اون شیش لول:دی به اون لوکاست هایی که همراه Brumak هستن تیراندازی میکنه یا بینشون نارنجک میندازه ، قشنگ معلومه که به صورت Real Time هستن و موثر.

Good Night !
.....................
عزیزم ، وقتی اومد خودکشی کن ، باشه ؟
از نظر یه فنبوی Microsoft اگه برن فیلم سینمایی هم بیارن بگن بازی کن ( اگه واسه 360 نباشه ) بازم بپای GeOW نمیرسه ...
هرکاری بکنم ها به خود کشی تو در مورد اومدن بازی MGS 4 و گرفتن امتیازات بالا و شاکی بودن در مورد امتیازات پایین و همچنین خوشحالی برای بهتر بودن گرافیک یک بازی(Burnout) در PS3 نسبت به 360 ، نمیرسه:)
چه جالب فقط بازیهای 360 ممکنه از GeOW بهتر باشن !
تو که اینقدر آینده نگری به نظرت ممکنه مثلا گرافیک GOD OF WAR 3 بهتر باشه ؟!
شما فعلا با یک تریلر 30 ثانیه ای از GOD OF WAR 3 خوش باش تا ببینیم چی میشه!
.....................
.....................
در انتها عمرا گرافیک Killzone 2 یا هر بازی دیگر کنسولی به Geow 2 نمیرسه و سعی نکنید که با این حرف ها اون پیشرفت گرافیکی رو که در عکس ها و تریلر های بازی دیدید و تعجب کردید رو ، به اینصورت انکار کنید!

آخرین ویرایش:
48.gif

گرافیک Geow 2 رو با Uncharted و MGS 4 مقایسه می‌کنی؟! :eek:

بهترین بازی E3 از نظر گرافیک Geow 2 انتخاب شد(سایت IGN) با وجود Killzone 2 و Far Cry 2 ، بعد اومدی میگی که باید بازی کنیم تا بفهمیم که گرافیکش چطوره؟!

بابا یه چیز بگید بگنجه ، حرف‌های خنده دار نزنید لطفا.
...............
بهترین گرافیک بازی های کنسولی از نظر تکنیک‌های گرافیکی مثل حضور بیش از 300-400 تا کاراکتر به صورت Real Time به صورت همزمان در بازی بدون افت فریم و با جزییات بالا و Draw Distance فوق العاده ، تا اینجا و در بین بازی‌های حاضر Geow 2 هست و هیچ بازی روی دست گرافیک این بازی نیومده.

تا چند سال دیگه هم شاید نیاد ، چون بازیهایی که الان تریلر گیم پلیشون موجود هست هیچکدوم به Geow 2 نمیرسه. حالا اگر از Alan Wake یا Rage یک تریلر از گیم پلیشون نشون بدن ، اونموقع ممکنه که Geow 2 بهترین نباشه.

عزیزم ، وقتی اومد خودکشی کن ، باشه ؟
از نظر یه فنبوی Microsoft اگه برن فیلم سینمایی هم بیارن بگن بازی کن ( اگه واسه 360 نباشه ) بازم بپای GeOW نمیرسه ...
چه جالب فقط بازیهای 360 ممکنه از GeOW بهتر باشن !
تو که اینقدر آینده نگری به نظرت ممکنه مثلا گرافیک GOD OF WAR 3 بهتر باشه ؟!

نيما من هي كوتاه ميام تو منو وادار به بحث كن .
نه بنظرت پس mgs4 و Uncharted از gearts of war2 سرتر هستند ؟!
برو تو هر سايت معتبر كه گير اوردي تو فرومش بنويس mgs4 را با gears of war2 مقايسه كنيد . ببين برات چي ميگن .
اصلا mgs4 تو عمرش تو نمايشگاه ها عنوان بهترين گرافيك را كسب كرد اصلا تو كانديدها بود ؟
باز خوبه كه اون ign كه خيلي ها سنگش را ميزنن تو سينشون يهترين گرافيك تكنيكي را gears of war2 اعلام كرد . ولي خيلي هاي بر اين باور بودن چون موتورش اپديت شده :)
ولي معني اپديت را نميدونن . يعني اينكه موتور بروز شده پس پيشرفت قابل ملاحظه داشته پس لياقت بهترين گرافيك را داشته .
ولي به قول خيلي ها موتور بروز شده ولي هيچ تغيري نسبت به شماره 1 نداشته ! و فقط به خطر اسم اپديت بهترين گرافيك در اومد :laughing:
ولي بهتره همون killzone2 كه خيلي ها براش افتخار ميكنن در مقام 4 بعد از fallout3 ايستاد !
اگه ign را هم قبول داري يا نداري به من ربطي نداره .
ادم اصلا خندش ميگيره بياد با gears2 مقايسه كنه .

چون خوشم مياد . چون ميدونم بهترين هستند . چون من چيزايي ميبينم كه خيلي ها نميتونن ببينن . چون حقيقت براي خيلي ها بدجوري تلخه .
دليلش را گفتم الان شد ؟! اينا بود نظر شخصي من اگه براي نظر شخصيم ميخواي ايراد بگيري ديگه حرفي ندارم .
اره ديگه ميشيني بازي ميكني و بعد نتيجش هم كاملا مشخصه :-"

وای ، جون من کوتاه بیا ، من میترسم :((

من اصلا مقایسه ای نکردم که بخوام بگم بهتره یا نه ، گفتم که هر موقع بازی کردم اونموقع نظرم رو میدم ...
همین IGN که تا دیروز فن PS بود !! چی شد یهو واسه تو شد منبع ؟! دلم میسوزه واست ، مثل این بچه ها که هر کی بهشون قاقا لی لی میده باهاش دوست میشن !

بالاخره نظر شخصی یا حقیقت ؟!

من هر موقع مقایسه کردم همونی که دیدم رو نوشتم ، نمونه هاش هم هست ، حالا اگه یه فنبوی خوشش نیومده دلیل نمیشه غلط باشه .
حتی اگه غلط هم باشه ، نظر کسی که بازی میکنه خیلی درست تر از نظر کسیه که 2 ساله فقط داره با عکس بازیهای مختلف بازی میکنه !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or