تصاویر بازی Tekken X Street Fighter

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود :d

با تشکر از D.A.K.E :

خوب احتمالا این خبر رو شنیده اید و زیاد از شنیدنش تعجب نکردید ، در واقع نمایش Gamescom مربوط به Street Fighter X Tekken نمیشه بلکه این اولین نمایش Tekken X Street Fighter میباشد .

sfxt.png

بله همانطور که گفته شد در این نمایش ما شخصیت های SF را خواهیم دید که به دنیای Tekken پای میگذارند . تفاوت این دو نسخه بیشتر در استایل گرافیکیشان میباشد . Yoshinori Ono و Katsuhiro Harada در تاریخ 19 آگوست دوباره با یکدیگر رو به رو خواهند شود و این دفعه Tekken X SF رو بازی خواهند کرد .

قرار است که در این کنفرانس Ono و Harada هشت نفر را از طرفداران بازی خود انتخاب کنند و آنها را مقابل یکدیگر قرار دهند تا بازی های آنها محک زده شود و مشخص شود که کدام یک از آنها Hardcore تر هستند .

منتظر نمایش این بازی خواهیم بود ...
تصاویر بازی:
*برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید*

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین

من بر اساس کُمبو هاش میگم شاید خیلی ها بلد نباشن تکن رو بازی کنن به همین خاطر دوست دارن یه بازی ساده و خیلی راحت رو مثل استریت فایتر بازی کنن ...
تکن فکر کنم یه شخصیتش برابر باشه با کل شخصیت های استریت فایتر !
میگی نه برو کمبو هاش رو نگاه کن
تو بازی تکن این همه حرکت داشته باشی و بعد بیای استریت فایتر بازی کنی فکر میکنی که داری میکرو سگا بازی میکنی
yahoo_24.gif

حالا شعور شما که زیاده بگو چرا استریت فایتر ؟
چون گرافیکش کارتونی و کودکانه پسند هست به همین خاطر ؟
چون داستان غنی نداره به همین خاطر ؟
چون ضربه هاش محدود هستند و ساده به همین خاطر ؟
چون شخصیت هاش فیلمی ندارن به همین خاطر ؟
خدایی بگو چیه اینو با تکن مقایسه میکنین ؟
خیلی برام سوال شده.... :-؟

راستش مساله اینه که ملاک ِ بررسی بازی های فایتینگ این نیست که کرکترهای خفنی داشته باشه، گرافیک بالایی داشته باشه، سه بعدی باشه یا نباشه و مسائل اینچنینی. یعنی مبناهایی که باعث میشه ما درباره ی یه بازی فایتینگ قضاوت هایی داشته باشیم اساسا اینها نیست. این مسائل در درجه دوم یا چندم اهمیت هستن.
شما توی بحث هات اشتباهاتی داشتی که اگر روراست باشم یه مقدار خنده دار بودن. مثل اینکه فک میکنی با cpu بازی کردن کار مهمیه، اینکه فک می کنی بازی 2 بعدی مال دوران بچگی هست و حالا که مرد شدی دیگه باید 3 بعدی بازی کنی! اینکه فک میکنی استریت فایتر بازی اسونی هست در حالیکه شاید سخت ترین بازی فایتینگ باشه و غیره.
اگه واقعا پایه ی بازی فایتینگ جدی هستی به اون آدرسی که حمید داده بود بیا و ببین استریت فایتر چی بوده و تو چی درباره ش فک میکردی. (بحث کل کل و رو کم کنی هم نیست ابوالفضل. بحث آشنایی با مبانی بازی فایتینگ هست)

شست و شویی کن و آنگه به خرابات خرام

یه نکته هم درباره تکن؛ من اصرار تو برای اینکه ثابت کنی تکن بهترین بازیه رو می فهمم. به این دلیل که منم علاقه ام به بازی فایتینگ در واقع از علاقه م به فایتینگ واقعی و سبک های مختلف و اینا ناشی میشه و خب به نظر من هم هیچ بازی ای مث تکن از این نظر آدم رو راضی نمیکنه. (راستش خیلی با virtua fighter ارتباط برقرار نمیکنم)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rav3n Heart

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
به نظر من ادغام شخصیت های این دوبازی اصلا کار خوبی نبود...من به هیچ وجه حاضر نیستم با این سبک گرافیک بشینم با کاراکترهای تکن بازی کنم!

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین
به نظر من ادغام شخصیت های این دوبازی اصلا کار خوبی نبود...من به هیچ وجه حاضر نیستم با این سبک گرافیک بشینم با کاراکترهای تکن بازی کنم!

آخه شماها چه مشکلی با این ایده دارین؟! ایده بسیار خوبیه و دست سازنده ها کاملا باز هست برای هر چه خلاقانه تر کردن بازی. همین الان هم برید ویدئوهایی که از بازی استریت فایتر کراس تکن اومده رو ببینید، به اشتباهتون پی خواهید برد ...

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
فکر کنم همه از بحث کردن با شما پشیمون شده باشن :D
:D

راستش مساله اینه که ملاک ِ بررسی بازی های فایتینگ این نیست که کرکترهای خفنی داشته باشه، گرافیک بالایی داشته باشه، سه بعدی باشه یا نباشه و مسائل اینچنینی. یعنی مبناهایی که باعث میشه ما درباره ی یه بازی فایتینگ قضاوت هایی داشته باشیم اساسا اینها نیست. این مسائل در درجه دوم یا چندم اهمیت هستن.
شما توی بحث هات اشتباهاتی داشتی که اگر روراست باشم یه مقدار خنده دار بودن. مثل اینکه فک میکنی با cpu بازی کردن کار مهمیه، اینکه فک می کنی بازی 2 بعدی مال دوران بچگی هست و حالا که مرد شدی دیگه باید 3 بعدی بازی کنی! اینکه فک میکنی استریت فایتر بازی اسونی هست در حالیکه شاید سخت ترین بازی فایتینگ باشه و غیره.
اگه واقعا پایه ی بازی فایتینگ جدی هستی به اون آدرسی که حمید داده بود بیا و ببین استریت فایتر چی بوده و تو چی درباره ش فک میکردی. (بحث کل کل و رو کم کنی هم نیست ابوالفضل. بحث آشنایی با مبانی بازی فایتینگ هست)

شست و شویی کن و آنگه به خرابات خرام

یه نکته هم درباره تکن؛ من اصرار تو برای اینکه ثابت کنی تکن بهترین بازیه رو می فهمم. به این دلیل که منم علاقه ام به بازی فایتینگ در واقع از علاقه م به فایتینگ واقعی و سبک های مختلف و اینا ناشی میشه و خب به نظر من هم هیچ بازی ای مث تکن از این نظر آدم رو راضی نمیکنه. (راستش خیلی با virtua fighter ارتباط برقرار نمیکنم)

دوست عزیز مرسی بابت توضیحات
منم اصرار ندارم که این بهترینه !
اما در مقابل استریت فایتر بله هر جوری بگین منم میگم این بهترینه چون از هر نظر از اون بازی بهتره چرا باید بگم بده ؟ در بین سبک های فایتینگ عقیده ی شخصی من تکن و اُربان رجیون میتونن حرف اول رو بزنن نه استریت فایتر
با سی پی یو بازی کردن هم کار مهمی نیست :D کی همچین حرفی رو گفته ؟ :D
به قول خودتون که میگین بحث کل کل نیست ، بحث آشنایی با مبانی این جور بازی هاست خوشحال میشم بگین استریت فایتر رو چرا به این بازی ترجیح میدین ؟
علاقه ی من بله به بازی های فایتینگ هست اما اونی رو میپسندم که بهتر از ورژن قبلی باشه
آدم وقتی تکن رو بازی میکنه و بعد بیاد استریت فایتر رو بازی کنه عین این می مونه که اول با تلویزیون رنگی داشتی فیلم میدیدی حالا بیای یه فیلم دیگه رو تو تلویزیون سیاه سفید نگاه کنی :D :D
چون هم Combo هاش جالب نیستن و هم اینکه گرافیک بالایی نداره...
حالا اگه دلیل دارین بگین
بحث کل کل هم نیستش... :-x

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
در بین سبک های فایتینگ عقیده ی شخصی من تکن و اُربان رجیون میتونن حرف اول رو بزنن نه استریت فایتر
آدم وقتی تکن رو بازی میکنه و بعد بیاد استریت فایتر رو بازی کنه عین این می مونه که اول با تلویزیون رنگی داشتی فیلم میدیدی حالا بیای یه فیلم دیگه رو تو تلویزیون سیاه سفید نگاه کنی
8c9lq8io7lky4hwjnp.jpg

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین
:D

دوست عزیز مرسی بابت توضیحات
منم اصرار ندارم که این بهترینه !
اما در مقابل استریت فایتر بله هر جوری بگین منم میگم این بهترینه چون از هر نظر از اون بازی بهتره چرا باید بگم بده ؟ در بین سبک های فایتینگ عقیده ی شخصی من تکن و اُربان رجیون میتونن حرف اول رو بزنن نه استریت فایتر
با سی پی یو بازی کردن هم کار مهمی نیست :D کی همچین حرفی رو گفته ؟ :D
به قول خودتون که میگین بحث کل کل نیست ، بحث آشنایی با مبانی این جور بازی هاست خوشحال میشم بگین استریت فایتر رو چرا به این بازی ترجیح میدین ؟
علاقه ی من بله به بازی های فایتینگ هست اما اونی رو میپسندم که بهتر از ورژن قبلی باشه
آدم وقتی تکن رو بازی میکنه و بعد بیاد استریت فایتر رو بازی کنه عین این می مونه که اول با تلویزیون رنگی داشتی فیلم میدیدی حالا بیای یه فیلم دیگه رو تو تلویزیون سیاه سفید نگاه کنی :D :D
چون هم Combo هاش جالب نیستن و هم اینکه گرافیک بالایی نداره...
حالا اگه دلیل دارین بگین
بحث کل کل هم نیستش... :-x

راستش شما یه مقدار باید روی ادبیاتت کار کنی. الان اگه دقت کنی همه ش داری سعی می کنی استریت فایتر رو تحقیر کنی که خب البته نمی شه! ببین این روش درست نیست. ناخودآگاه باعث میشه مخاطب در برابرت موضع بگیره و بحث هم به حاشیه کشیده میشه.
پرسیدی چرا ما استریت فایتر رو ترجیح میدیم. راستش این خودش مقداری محل بحث هست. همون طور که یکی از بچه ها گفت، بیشتر بچه هایی که توی کلن استریت فایتر هستن اصولا همه جور فایتینگی رو دوست دارن و بعضا به طور جدی بازی می کنن منجمله تکن و ما خیلی سراغ این جور بحثا نمی ریم که کدوم بازی بهتره و اینا. مساله اینه که بحث درباره استریت فایتر و تکن و اینکه کدومشون بهتره، بحث سر لحاف ملا هست و بی فایده.
جواب سوالت در واقع داده شده توی پستای قبلی. شما برای اینکه متوجه عظمت استریت فایتر و اهمیتش در دنیای بازی های فایتینگ بشی باید وقت بگذاری و فایتینگ دو بعدی رو به شکل علمی برسی کنی و باهاش آشنا بشی. این قدم اول هست.
نکته اخری هم که الان بهت باید بگم اینه که اصلن به کمبوهای استریت فایتر گیر نده، چون دشوارترین کمبوها در استریت فایتر هست و برای یاد گرفتن یه کمبو گاهی مجبور میشی چند هفته وقت صرف کنی. (ظاهرن آشنایی چندانی با کمبوهای استریت فایتر نداری)
اینکه می گی استریت فایتر گرافیک بالایی نداره دیگه داد آدم رو در میاره. نمی دونم چی باید بهت بگم ...

آخرین ویرایش:

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
راستش شما یه مقدار باید روی ادبیاتت کار کنی. الان اگه دقت کنی همه ش داری سعی می کنی استریت فایتر رو تحقیر کنی که خب البته نمی شه! ببین این روش درست نیست. ناخودآگاه باعث میشه مخاطب در برابرت موضع بگیره و بحث هم به حاشیه کشیده میشه.
پرسیدی چرا ما استریت فایتر رو ترجیح میدیم. راستش این خودش مقداری محل بحث هست. همون طور که یکی از بچه ها گفت، بیشتر بچه هایی که توی کلن استریت فایتر هستن اصولا همه جور فایتینگی رو دوست دارن و بعضا به طور جدی بازی می کنن منجمله تکن و ما خیلی سراغ این جور بحثا نمی ریم که کدوم بازی بهتره و اینا. مساله اینه که بحث درباره استریت فایتر و تکن و اینکه کدومشون بهتره، بحث سر لحاف ملا هست و بی فایده.
جواب سوالت در واقع داده شده توی پستای قبلی. شما برای اینکه متوجه عظمت استریت فایتر و اهمیتش در دنیای بازی های فایتینگ بشی باید وقت بگذاری و فایتینگ دو بعدی رو به شکل علمی برسی کنی و باهاش آشنا بشی. این قدم اول هست.
نکته اخری هم که الان بهت باید بگم اینه که اصلن به کمبوهای استریت فایتر گیر نده، چون دشوارترین کمبوها در استریت فایتر هست و برای یاد گرفتن یه کمبو گاهی مجبور میشی چند هفته وقت صرف کنی. (ظاهرن آشنایی چندانی با کمبوهای استریت فایتر نداری)
اینکه می گی استریت فایتر گرافیک بالایی نداره دیگه داد آدم رو در میاره. نمی دونم چی باید بهت بگم ...
اصلاً بذار فردا استریت فایتر رو از بین بازی ها پیدا کنم و نصبش کنم دوباره با دید علمی بازی کنیم و برسی کنیم ببینیم واقعاً چی داره :D
فردا فکر نکنم برسم بهش اما پس فردا از صبح بازی میکنم تا شب همه چیزش رو هم مورد بررسی قرار میدم :D
خوبه ؟
به کمبو هاش هم گیر نمیدم...
فقط دو روز وقت بدین تا به طور کامل بررسی بشه ... ممنون

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
آقا یه نکته ای که ابولفضل گفت که تیکن همه سبکارو داره ولی بقیه اینجوری نیست...
عزیزم تو استریت فایتر دست و پا واسه هم پرت نمیکنن و فایر بال ول نمیدن فقط که، سبک حیوانی : Blanka تکواندو: Juri سومو : E.Honda کونگ فو: Fei Long دیگه چه سبکی میخوای برات مثال بزنم کاراکترشو؟

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
دوستان لطف کنن دیگه اینجا بحث نکن. تاپیک امتیازات و مقایسه بازی ها نیست که.

ناظم هم که کلا بی خیال این قسمت شده.
همش 4 تا عکس گذاشتن که واسه خود این بازی هم نیست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کلیک4یو: عزیز شما چرا انقدر اصرار به اثبات نوب بودنتون دارید؟ همه فهمدید درک شما کلا از بیخ و بن فایتینگ رو اشتباه متوجه شدید. انقدر جار زدن نداره که.

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
کلیک4یو: عزیز شما چرا انقدر اصرار به اثبات نوب بودنتون دارید؟ همه فهمدید درک شما کلا از بیخ و بن فایتینگ رو اشتباه متوجه شدید. انقدر جار زدن نداره که.
کلیک فُر یو هستم :D کلیک 4 یو چیه ؟ :D
قبلاً هم گفتم که من اصلاً نمیخوام اثبات کنم میتونین تو پست های قبلی هم ببینین ....
نمیدونم شما چرا اینطوری برداشت کردین :-؟؟

bloody-pouya عزیز من گفتم تکن از دیگر بازی های فایتینگ کامل تره نگفتم که اون یکی ها هم سبک ندارن ! اگه سبک رزمی توشون کار نشه بازیه فایتینگ میشه ؟
حالا که میگین همه چی داره و میخواین مقایسه کنین حاضرم با تک تک شخصیت هاش مقایسه رو انجام بدیم ببینیم واقعاً رو کدوم بازی بیشتر کار شده
آخرین نسخه ی استریت فایتر رو هم نصب کردم اما الان باید برم کلاس تا شب وقت ندارم اما چون فردا تعطیل هست کاملاً مورد بررسی قرار میدم دلم میخواد ببینم واقعاً چی داره ...

راستی از ناظم محترم هم میخوام که به جز پست اول همه ی پست های این تاپیک رو انتقال بده به اینجا (تاپیک مخصوصش :D )

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
bloody-pouya عزیز من گفتم تکن از دیگر بازی های فایتینگ کامل تره نگفتم که اون یکی ها هم سبک ندارن ! اگه سبک رزمی توشون کار نشه بازیه فایتینگ میشه ؟
حالا که میگین همه چی داره و میخواین مقایسه کنین حاضرم با تک تک شخصیت هاش مقایسه رو انجام بدیم ببینیم واقعاً رو کدوم بازی بیشتر کار شده
آخرین نسخه ی استریت فایتر رو هم نصب کردم اما الان باید برم کلاس تا شب وقت ندارم اما چون فردا تعطیل هست کاملاً مورد بررسی قرار میدم دلم میخواد ببینم واقعاً چی داره ...
مقایسه انجام بدیم، من به جرئت میگم داستان SF غنی تره، شخصیت پردازیشم قشنگ تره.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مقایسه انجام بدیم، من به جرئت میگم داستان SF غنی تره، شخصیت پردازیشم قشنگ تره.
دیگه عزیز نذار این حرفت باعث شه باقی حرفات زیر سوال بره :D! همه میدونن داستان تکن و شخصیت پردازیش بشدت نسبت به رقباش قوی تر و پخته تره. هرچند مهم نیست اصلا توی یه بازی فایتینگ این فاکتور، ولی SF کلا داستانش جلو تکن صفره. و اینکه بهترین داستان بین تمامی بازی های فایتینگ ماله BB هست و بس :D!

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
دیگه عزیز نذار این حرفت باعث شه باقی حرفات زیر سوال بره :D! همه میدونن داستان تکن و شخصیت پردازیش بشدت نسبت به رقباش قوی تر و پخته تره. هرچند مهم نیست اصلا توی یه بازی فایتینگ این فاکتور، ولی SF کلا داستانش جلو تکن صفره. و اینکه بهترین داستان بین تمامی بازی های فایتینگ ماله BB هست و بس :D!
حالا اینا بیشتر روش کار کردن، ولی من تمامه فیلما ، خیلی از انیمه ها و کامیک ـاشو خوندم و دیدم، خیلی از داستان پردازیش بیشتر خوشم اومد. واسه همین میگم بهتره، گرچند اصلا مهم نیست داستان، شاید یه ذره، تو انتخاب کاراکتر اصلیت که بازم زیاد ملاک نیست. ولی من که Story Freakـم اهمیت میدم دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر