تصاویر بازی Tekken X Street Fighter

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود :d

با تشکر از D.A.K.E :

خوب احتمالا این خبر رو شنیده اید و زیاد از شنیدنش تعجب نکردید ، در واقع نمایش Gamescom مربوط به Street Fighter X Tekken نمیشه بلکه این اولین نمایش Tekken X Street Fighter میباشد .

sfxt.png

بله همانطور که گفته شد در این نمایش ما شخصیت های SF را خواهیم دید که به دنیای Tekken پای میگذارند . تفاوت این دو نسخه بیشتر در استایل گرافیکیشان میباشد . Yoshinori Ono و Katsuhiro Harada در تاریخ 19 آگوست دوباره با یکدیگر رو به رو خواهند شود و این دفعه Tekken X SF رو بازی خواهند کرد .

قرار است که در این کنفرانس Ono و Harada هشت نفر را از طرفداران بازی خود انتخاب کنند و آنها را مقابل یکدیگر قرار دهند تا بازی های آنها محک زده شود و مشخص شود که کدام یک از آنها Hardcore تر هستند .

منتظر نمایش این بازی خواهیم بود ...
تصاویر بازی:
*برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید*

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
جواب :

راستی وقتی شما هم دارین اینطوری استریت فایتر رو بزرگ میکنین واسه ما انگاری دارین جوک میگین !
هر وقت به درجه ی Tekken رسید بحث میکنیم
هنوز خیلی عقبه... البته در نوع خودش خوبه در رده ی دو بعدی نه سه بعدی ...
الکی بحث نکنین لطفاً ...
یه جواب بهت بدم حمید )HamidhamidRm از ،Tekken باز های شیراز بوده و چندین ساله که میشناسمش بازی فایتینگ رو با Tekken شروع کرده بود!من بودم که بازی Sf رو گذاشتم جلوش باهاش شروع کردیم !
خودشم گفت تونستی بیا هم Tekken میزنه هم SF
هیچ کسم از بچه های کلن شما رو مسخره نکرد فقط جواب های بیراهتونو دادن !

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
به قول دوستمون :
با اجازه از اساتیدِ هر دو FG ,

جسارتا"
  • :(
بعضی چیزهارو نباید باهم قیاس کرد , الـــــــــــــبته که قیاس کردنشون بسیـــــار لذّت بخش هـــم باشه , مثل چی ؟ : TK o SF , PES o FIFA , AMD o INTEL , NVIDIA o ATI , Messi o Ronaldo

JBJ

موفق باشید .

• /:)

پس اگه من این بحث رو شروع کردم ، حرف هام به کسی بر خورده ، کسی رو رنجوندم ، کسی دلخور شده، بهش توهینی شده من معذرت میخوام
q95.gif
، خوب شد ؟ :D
نتیجه ی من این که این دو بازی قابل مقایسه نیست (برای بار چندمین هست که اینو تکراری تایپ میکنم...اما باز شما شروع میکنین و میگین منم یه چیزی بگم منم یه کلام بگم و بس :D...)
هر کی با کدوم بازی بیشتر موج مثبت میگیره بره اونو انتخاب کنه و بازی کنه و حالش رو ببره !
بهترین بازیکنی هم که تو دنیا معروف هست تو استانبول هست
به کسی نباخته فعلاً !
میتونین تو youtube کلیپ هاش رو ببینین (البته دسته ی بازی اونا با ما ایرانی ها فرق داره ، برای زدن کمبو های پرفکتی از اون دسته ها استفاده میکنن، باز هم همه ی اینها تو youtube موجوده کافیه یه سرچ کنین)
اون دوست شیرازی هم شاید بین شما خوبه بازیش
656.gif

اما دست بالای دست بسیار هست...
64.gif
698.gif
169.gif

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
به قول دوستمون :

پس اگه من این بحث رو شروع کردم ، حرف هام به کسی بر خورده ، کسی رو رنجوندم ، کسی دلخور شده، بهش توهینی شده من معذرت میخوام
q95.gif
، خوب شد ؟ :D
نتیجه ی من این که این دو بازی قابل مقایسه نیست (برای بار چندمین هست که اینو تکراری تایپ میکنم...اما باز شما شروع میکنین و میگین منم یه چیزی بگم منم یه کلام بگم و بس :D...)
هر کی با کدوم بازی بیشتر موج مثبت میگیره بره اونو انتخاب کنه و بازی کنه و حالش رو ببره !
بهترین بازیکنی هم که تو دنیا معروف هست تو استانبول هست
به کسی نباخته فعلاً !
میتونین تو youtube کلیپ هاش رو ببینین (البته دسته ی بازی اونا با ما ایرانی ها فرق داره ، برای زدن کمبو های پرفکتی از اون دسته ها استفاده میکنن، باز هم همه ی اینها تو youtube موجوده کافیه یه سرچ کنین)
656.gif

64.gif
698.gif
169.gif

^
|| " البته دسته ی بازی اونا با ما ایرانی ها فرق داره " <== [SUP]فرق داره یعنی ماله اونا , مثل ... فرنگیه واسه ما ایرانی.

البته در مقابل اطلاعات کامل شما و مقالات متعدد مطالعه شده توسط شما (WikiFighting , Youtube , ...) بنده تهِ ذهنم اسم اون "
دسته "ــها < Arcade Stick ِ > که متاسفانه به دلیل عدم وسع مالی بچه ها

همونطور که شما
درست عرض کردی همه ی بچه های PSF از این Stickـها استفاده میکنند و با فرض نقل قول بالا , ایشان در خارج (ترکیه*) زندگی میکنند و به گیمینگ اشتغال دارند ...
[/SUP]

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
(البته دسته ی بازی اونا با ما ایرانی ها فرق داره ، برای زدن کمبو های پرفکتی از اون دسته ها استفاده میکنن، باز هم همه ی اینها تو youtube موجوده کافیه یه سرچ کنین)

ای بزرگوار،این بنده ی حقیر هم برای ابراز وجود یک عدد از این جفنگیات ساخته ام
لطفا به مارکهای استاندارد توجه شود!
attachment.php

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
اين بازیه هم حتما عین tacken 5 خودمونه!:d
ولی گیم پلی تیکن 5 زیبا بود...چون بیشتر فن ها رو داخل خودش جا داده بود!!!خيلي زیبا بود...
یادش بخیر...

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
656.gif

64.gif
698.gif
169.gif
*بیشتر بچه های کلن Stick دارن و یکی مثل من و دوستم Fight pad استفاده میکنیم ولی تو مسابقات Evo هم یه سری افراد بودن هم SF رو با Pad Ps2 بازی میکردن هم Takken هم MK مهم اینه که بتونی با کدوم راحت تر بازی کنی اینم Fightpad من :
zmkqh8tj3slhaufiq77l.jpg
اینم یه مدل دیگه از Stick بچه ها !
viewer.php
tw69b85k96haz402t7e4.jpg

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان لیست کاراکترهای قابل بازی مشخص نشدن کیا هستن؟
اقا فرهاد (با اجازه اسم کوچکتون رو میگم) عکسا عالی بودن!!!
به نظر جالب میاد بازی.....

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
اون تصاویر بالایی مربوط Street Fighter X Tekkern
Tekken X Street Fighter یه بازی جداگانه ـست!!
درسته . به خاطر شباهت اسمی اشتب شد مرسی . پاک شد .
دوستان لیست کاراکترهای قابل بازی مشخص نشدن کیا هستن؟
اقا فرهاد (با اجازه اسم کوچکتون رو میگم) عکسا عالی بودن!!!
به نظر جالب میاد بازی.....

سلام ال جان خواهش میکنم. تصاویر مربوطه انتقال دادم اینجا http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=44136&highlight=Street+Fighter++X+Tekken

اینم شخصیتهایی هستند که شما میتونی بازی کنی : در حال حاضر فقط 4 شخصیت بازی معلوم شده :

Tekken characters

Jin Kazama
Devil Jin

Street Fighter characters

Ryu
Evil Ryu

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر