تاپیک xbox 360 داران کرد زبان

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
سلام بچه ها
منم دارم با دنیای گیم خداحافظی میکنم...ایکس باکسمو دارم میفروشم....هی داد=((چقدر خاطره دارم باهاش....حیف که دیگه سن و سال آدم نمیزاره وگر نه......:-s

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
سلام به همه ی دوستان عزیز.
من سنندجی هستم. اسمم محمد هست.
راستی محمد جان مگه چند سالت؟ چهطوری دلت میاد مارو تنها بزاری؟:((

راستی یه سوال: این جمال و جلال مغازشون تو پاساژ آیینه کجاست؟
ممنون.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
سلام به همه ی دوستان عزیز.
من سنندجی هستم. اسمم محمد هست.
راستی محمد جان مگه چند سالت؟ چهطوری دلت میاد مارو تنها بزاری؟:((

راستی یه سوال: این جمال و جلال مغازشون تو پاساژ آیینه کجاست؟
ممنون.
آقا سر به سر ممد نزار پیر مردیه واسه خودش شاید دلش نخواد سنشو بگم ولی بدون که سنش بالاس :d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام برو بچ کرد اینجانب فرشاد متولد کرمانشاه که حتما از نام کاربریم متوجه شدین. من سال پیش ایکس باکس فت داشتم جدیدا یه مدل اسلیم خریدم عشق لایو هستم. یه سوال از کرمانشاهی های عزیز دارم من میخوام LT3 رو این بار همین کرمانشاه بریزم جای اطمینانی سراغ دارین که زودی بریزه و خراب کاری و نادرس بازی در نیاره؟قبلا میبردم تهران اما این بار حالشو ندارم تا تهران برم راستی از کردهای عزیز کسی لایو باز هست یا نه؟

---------- نوشته در 07:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:59 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها منم دارم با دنیای گیم خداحافظی میکنم...ایکس باکسمو دارم میفروشم....هی داد=((چقدر خاطره دارم باهاش....حیف که دیگه سن و سال آدم نمیزاره وگر نه......:-s
داداش نفروش باور کن پشیمون میشی حسابی دیگه حالا ضررش بماند ... به خدا دنیای گیم خداحافظی نداره ... من الان خودم 24 سالمه ... پارسال ایکس باکسم رو به همین دلیل شما که مثلا سنم بالا رفته و غیره فروختم اما بعد از یک هفته ناجور پشیمون شدم و تا حدی که همیشه به خودم میگفتم بزرگترین اشتباه طول زندگی من فروختن کنسولم بود کنسولی که با تمام وجودم دوسش دارم! دیگه یه مدت گذشت قیمتها ناجور رفت بالا تا اینکه یه ماه پیش دوباره خریدم این بار اسلیم و الانم به شدت منتظرم LT3 واسش بیاد و برم لایو ....

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
فرشاد داداش ممد از تو ام بزرگتره البته منم بهش گفتم اشتباه میکنی اما قبول نکرد lt3 هم فعلا به دردسرش نمی ارزه البته من چون آنلاین بازی نمیکنم میگم .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فرشاد داداش ممد از تو ام بزرگتره البته منم بهش گفتم اشتباه میکنی اما قبول نکرد lt3 هم فعلا به دردسرش نمی ارزه البته من چون آنلاین بازی نمیکنم میگم .
هرچقدر هم سنش بالا باشه فروختنش ضرره و اشتباست. من خودم نوه دار هم بشم بازم گیم بازی میکنم و تازه ایکس باکس 760 هم بیاد بازم 360 رو نمی فروشم (760 رو میخوام اولین نفر تو کرمانشاه بخرم:d )

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
هرچقدر هم سنش بالا باشه فروختنش ضرره و اشتباست. من خودم نوه دار هم بشم بازم گیم بازی میکنم و تازه ایکس باکس 760 هم بیاد بازم 360 رو نمی فروشم (760 رو میخوام اولین نفر تو کرمانشاه بخرم:d )
منم همین رو بهش میگم البته با همکاری هم نمیزاریم بفروشه >:) ضمنا xbox760 نه مرد حسابی آبرومونو نبر xbox720 :d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
منم همین رو بهش میگم البته با همکاری هم نمیزاریم بفروشه >:) ضمنا xbox760 نه مرد حسابی آبرومونو نبر xbox720 :d
حالا ما یا سوتی تایپی دادیم شما ببخش:d در کل اسم 720 فقط یک شایعه هستش و بس . اومدند 360 رو ضربدر 2 کردند !!!!! مایکروسافت اگر همچین سیاستی داشت که همه چیز رو دو برابر کنه اسم 360 رو میذاشت Xbox 2 نه اینکه همچین اسمی بذاره(برگرفته از سخن یکی از دوستان :d )

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
نه دیگه کی گفته شایعه اسم کنسولشون قرار بود یا xbox next باشه یا 720 که اعلام کردم 720 هستش ضربدر دو نیست ضمنا تو فیلم Real Steel هم که چهار پنج سال بعدو نشون میده یه بنر تبلیغاتی هست که روش نوشته xbox 720 دیگه اسمش انتخاب شده تمومه مگه اینکه شما بری بگی بزارن 760 :d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
نه دیگه کی گفته شایعه اسم کنسولشون قرار بود یا xbox next باشه یا 720 که اعلام کردم 720 هستش ضربدر دو نیست ضمنا تو فیلم Real Steel هم که چهار پنج سال بعدو نشون میده یه بنر تبلیغاتی هست که روش نوشته xbox 720 دیگه اسمش انتخاب شده تمومه مگه اینکه شما بری بگی بزارن 760 :d
والا منم دقیق نمیدونم اما شنیدم که این 720 در حد شایعه هست و هنوز اسم قطعی اعلام نشده و باید تا E3 امسال صبر کنیم.ولی 760 هم خوبه ها راحت تر تو زبون میچرخه:d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
والا منم دقیق نمیدونم اما شنیدم که این 720 در حد شایعه هست و هنوز اسم قطعی اعلام نشده و باید تا E3 امسال صبر کنیم.ولی 760 هم خوبه ها راحت تر تو زبون میچرخه:d
هر اسمی روش بزارن بعد یه مدا آدم عادت میکنه تو فکرشو بکن الان که میگیم سال 91 آدم اصلا نمیتونه بگه تو زبون نمیچرخه اما یه هفته که از 91 بگذره دیگه عادت میکنیم هر سال با این روال پیش میریم .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
مصطفی حال میکنی با این همه کنسول ها:d من نسل بعد معرفی بشه همشونو با هم میخرم دیگه واسه خرید تو این نسل دیره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر