تاپیک xbox 360 داران کرد زبان

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
محمد جان ايكس باستو نفروش ضرر نميكني.يا حداقل اكر ايكس باكسو ميفروشى يه كنسول ديكه بخر و از دنياى كيم خداحافظى نكن;)

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
محمد جان ايكس باستو نفروش ضرر نميكني.يا حداقل اكر ايكس باكسو ميفروشى يه كنسول ديكه بخر و از دنياى كيم خداحافظى نكن;)

باور کن هر کاری کردم خودمو راضی کنم که ایکس باکسو بفروشم نشد:d
تا نسل بعدی ایکس باکس همینو نگه میدارم وبعد که ایکس باکس جدید اومد وحسابی جا افتاد اون موقع اینو میفروشم.
بچه ها یه سری اینجا بزنید و یه آپ هم بدید واسمون.
http://forum.bazicenter.com/thread56300/#post1833419

---------- نوشته در 11:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه ی دوستان عزیز.
من سنندجی هستم. اسمم محمد هست.
راستی محمد جان مگه چند سالت؟ چهطوری دلت میاد مارو تنها بزاری؟:((

راستی یه سوال: این جمال و جلال مغازشون تو پاساژ آیینه کجاست؟
ممنون.
سلام محمد جان خوش اومدی
من 27 سالمه.و دیگه تنهاتون نمیزارم:d
آقا سر به سر ممد نزار پیر مردیه واسه خودش شاید دلش نخواد سنشو بگم ولی بدون که سنش بالاس :d
پیرمرد خودتی هرکی منو دیده فکر کرده 19 سالمه:d

سلام برو بچ کرد اینجانب فرشاد متولد کرمانشاه که حتما از نام کاربریم متوجه شدین. من سال پیش ایکس باکس فت داشتم جدیدا یه مدل اسلیم خریدم عشق لایو هستم. یه سوال از کرمانشاهی های عزیز دارم من میخوام LT3 رو این بار همین کرمانشاه بریزم جای اطمینانی سراغ دارین که زودی بریزه و خراب کاری و نادرس بازی در نیاره؟قبلا میبردم تهران اما این بار حالشو ندارم تا تهران برم راستی از کردهای عزیز کسی لایو باز هست یا نه؟

---------- نوشته در 07:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:59 PM ارسال شده بود ----------

داداش نفروش باور کن پشیمون میشی حسابی دیگه حالا ضررش بماند ... به خدا دنیای گیم خداحافظی نداره ... من الان خودم 24 سالمه ... پارسال ایکس باکسم رو به همین دلیل شما که مثلا سنم بالا رفته و غیره فروختم اما بعد از یک هفته ناجور پشیمون شدم و تا حدی که همیشه به خودم میگفتم بزرگترین اشتباه طول زندگی من فروختن کنسولم بود کنسولی که با تمام وجودم دوسش دارم! دیگه یه مدت گذشت قیمتها ناجور رفت بالا تا اینکه یه ماه پیش دوباره خریدم این بار اسلیم و الانم به شدت منتظرم LT3 واسش بیاد و برم لایو ....
فرشاد جان خوش اومدی،منم همین فکرو کردم (خداحافظی با دنیای گیم واسه امثال ماها که بچگی مونو تو کلوپ ها آویزون بودیم و با سگا و سونی روز میگزروندیم تقریبا" غیر ممکنه(البته من ده سالی از عمرمو با آتاری سر کردم:d)

فرشاد داداش ممد از تو ام بزرگتره البته منم بهش گفتم اشتباه میکنی اما قبول نکرد lt3 هم فعلا به دردسرش نمی ارزه البته من چون آنلاین بازی نمیکنم میگم .
چاخان نکن دیگه حالا که اینجور شد تا دندونام نریزه دست از گیم ور نمیدارم.:dدر مورد lt3 هم با نظرت مصطفی موافقم فعلا از lt2 استفاده کنید.
سلام.منم كردم.b-)

تو هم خوش اومدی عزیز دل.
بچه ها اینجا رو فراموش نکنید
http://forum.bazicenter.com/thread56300/#post1833419
تا دلتون میخواد آپ بزنید فقط حیثیتمونو نبرید:d

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
ام کات تانه باش
سلام به تمام کرد های خوب
منم تازه این تایپک رو دیدم از اشنایتون خوشحالم
منم وهاب 23 ساله از جوانرود
در اخر هم از اقا محمد واسه راه انداختن این تایپیک سپاس گذارم

آخرین ویرایش:

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
دوستان من آموزشی بودم دیروز برگشتم تموم شد!
تو جریان LT3 نیستم، جریان چیه؟ انجام بدیم یا نه؟ کلا خبر خاصی نشده؟!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان من آموزشی بودم دیروز برگشتم تموم شد!
تو جریان LT3 نیستم، جریان چیه؟ انجام بدیم یا نه؟ کلا خبر خاصی نشده؟!
برادر اگه ال تی 3 رو انجام بدی بازی های جدیدی که واسه ال تی 2 اومده بود و گرفته بودی رو نمیتونی انجام بدی . موفق باشی

hamed1525

کاربر سایت
Jan 31, 2011
53
سلام به همه برو بچ کرد

من تازگی یه LED 40 گرفتم که خودم یه کابل HDMI از قبل داشتم رو استفاده میکنم.

میخواستم بدونم اگه یه کابل بهتر بگیرم تصویر تفاوت زیادی میکنه ؟ کابل پیشنهادی شما چیه ؟

البته باید بگم این کابل خودم جنسش آنچنان تعریفی نداره.

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
سلام بچه ها منم مسعودم 18 سالمه از کرمانشاه....ایکس باکس و کینکت هم دارم وشدیدا توی لایوم!
قبل از این تابیک ایکس باکس داران کرمانشاه هم زده بودم

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
دوستان کسی اینجا فیفا 12 نیمزنه گیمر تک من
khelane
هست و شبها ساعت 11 تا 2 معمولا ان میشم بیشتر هم فیفا 12 یا بخوام بگم 98 درصد فیفا دو رصد هم بازی های دیگه .....
راستی من تو لایو اپدیت خواست اپدیت کردم الان دیسک کال اف رو نمیخونه قبل از اپدیت میخوند ولی الان نه نوع دیسک بازی هم برنر مکس هست چیکارش کنم
ولی دوستای گل کرد بگم هرکی فیفا بازی میکنه تو لایو بیاد مارو اد کنه با هم یه بازی بکنیم
با سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر