تاپیک xbox 360 داران کرد زبان

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
داداش منم كرد هستم بچه شاهيندژم به بوكان و بانه هم زياد سر ميزنم بازي چي داري باهام تبادل كني؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بازی زیاد دارم اساین هالو مدال فورزا والبته رزدنت پروتایپ اینا دارم خیلی زیاد نیست 11 12 تای است در ضمن من نمی تونم تبادل بکنم ببخشید

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام کل تاپیک به نابودی رفته یعنی به کرد بودن خودتان شرم می کنید بابا بیاید مثل تاپیک های همسایه ادامه بدیم کسی هست من که هستم

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
منم هستم
سنندج
اینم گیمرتگ: N1M4GHOST
راستی کسی Just Cause 2 و Red Dead Redemption داره؟
تبادل و خرید هر کدوم بگید
بازی هم زیاد دارم واسه تبادل

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
منم از بانه هستم متاسفانه کسی بانه ای پیدا نکردم در ضمن اونایی که در سنندج به مغازه بازی خور میرن بازی هاشون گرونه درسته ولی کبفبت کارشون چه قدر؟؟؟؟؟؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام کسی هست کرد باشه ؟؟؟؟فک کنم اینجا کرد زیاد داشته باشیم ولی اینا نمیان خودشونو معرفی کنن چیه از کرد بودنتون شرم می کنید واقعا که

ARMAN LOVELY

کاربر سایت
Oct 13, 2012
41
سلام به همگی
دوستان منم سنندجی هستم
و یه سوال داشتم
من یه XBOX 360 SLIM 250 دارم که کپی خورش JTAG و الان KINECT بهش وصل می کنم پیغام آبدیت می ده
داشبورم هم 2.0.16203.0 هست وفایل اصلیش رو هم از سایت XBOX گرفتم و ریختم رو فلاش ولی بازم همین که کنسول رو روشن می کنم میره تو داشبوردم(واسه آبدیت نمی ره)
گشتم تو اینترنت گفته بودن باید اسم فایل$systemupdate رو به $$ ystemupdate تغیر بدیم این کارو هم کردم ولی بازم هیچی نشد
اگه کسی خبری داره خواهشن برام پ . غ کنه یا همینجا بزاره

mrd-gta

کاربر سایت
Mar 13, 2013
12
نام
محمدرضا
سلام من محمدرضا هستم از قروه 14 سالمه.
یه ایکس باکس اسلیم 250 با کینکت دارم گیمر تگمم MohammadRe2a.بیش تر تو call of duty black ops II هستم هر کی خواست add کنه.
هر سوالی درباره‌ی هر بازی خواستید بپرسید.
بازی و رمز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر