تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

درود
اون برنامه رو نصب کردم اما اتفاقی نیفتاد. ظاهرا یه VB Runtime بود که نصب شد. بعدش کار خاصی باید انجام بدم؟
بازم ممنون از شما.
سلام
فكر كنم بايد اون فايلها رو درگ بكنيد توي محل نصب برنامه كه مي‌شه، درايوي كه ويندور را نصب كردين> پوشه ويندوز> BACKUP<system32
اگه نشد بايد با نرم افزار ريكاروي اطلاعات پاك شده را بازيابي بكنيد كه من ReCovery my File رو پيشنهاد مي‌دم، Easy ReCovery هم خوبه.

چک کردم،مشکلی نداری،اما 2 تا نکته:
یکی اینکه درایور قبلی کارت صدات رو Uninstall کن و این رو دانلود و نصب کن:
دوم اینکه Codec های اضافی نصب شده روی ویندوز(مثل ffdShow) رو پاک کن،خیلی وقتا اونا باعث مشکل در صدای بازیها هم میشن.

ffdshow رو پاک کردم ولی با نصب درایور جدید همراه با درایور نصب شد
در هر صورت مشکل هنوز پابرجاست!
امکان داره مشکل از اتصالات باشه؟ آیا ویندوز میتونه این رو تشخیص بده؟
اینم گزارش جدید dxdiag :

http://rapidshare.com/files/294557277/DxDiag.txt

ffdshow رو پاک کردم ولی با نصب درایور جدید همراه با درایور نصب شد
در هر صورت مشکل هنوز پابرجاست!
امکان داره مشکل از اتصالات باشه؟ آیا ویندوز میتونه این رو تشخیص بده؟
اینم گزارش جدید dxdiag :

http://rapidshare.com/files/294557277/DxDiag.txt
از لحاظ نرم افزاری مشکلی نیست که ویندوز یا برنامه ی دیگه بخواد تشخیصش بده،مشکل در زمان اجرا بروز میکنه
اتصالات هم همچین مشکلی ایجاد نمی کنن
شما دقیقتر بگو کجا مشکل داری؟ توی همه ی بازیها تاخیر هست یا فقط توی یه بازی خاص؟

بعدم سعی کن از تنظیمات کارت صدا و Playback Sample Rate گزینه ای پایینتر یا بالاتر(48000و96000و...) رو انتخاب کنی ببینی مشکل حل میشه یا نه

اگر مودم Dial up داری هم از device Manager گزینه ی Uni Modem Full/Half Duplex رو Disable کن.

شما دقیقتر بگو کجا مشکل داری؟ توی همه ی بازیها تاخیر هست یا فقط توی یه بازی خاص؟

تاخیر که زیاد مهم نیست فقط توی 3-2 تا بازیه خاص هست مشکل پایین بودن صدای کاراکترهای بازیست
من یکبار چند ماه پیش این مشکل رو به شکل دیگه داشتم که صدای موزیک (چه تو بازی چه تو ویندوز) بالاتر از صداهای دیگه بود که با تکون دادن سیم های پشت speaker مسئله حل شد ولی الان مشکل کلا فرق میکنه و من این مشکل رو توی بازیها دارم

بعدم سعی کن از تنظیمات کارت صدا و Playback Sample Rate گزینه ای پایینتر یا بالاتر(48000و96000و...) رو انتخاب کنی ببینی مشکل حل میشه یا نه

برا من توی Sound Settings ویندوز نبود و توی تنظیمات Realtek HD Sound Effect Manager پیداشون کردم ولی مربوط به قسمت دیجیتال میشدن نه آنالوگ پس به احتمال قوی تغییر دادنشون اثری نداره.حالا توضیحاتش رو این پایین اوردم:

تنظیمات دو قسمت هست قسمت بالا نوشته Output Sampling Rate که 4 تا گزینه داره:

44.1K Hz
48K Hz
96K Hz
192K Hz

الان هم 48K Hz فعاله. قسمت بعدی Output Source هست و 3 تا گزینه داره:

No S/PDIF Output
Output Digital Audio Source
S/PDIF-In To S/PDIF Out Pass Through Mode

که الان Output Digital Audio Source هست.

آخرین ویرایش:
تاخیر که زیاد مهم نیست فقط توی 3-2 تا بازیه خاص هست مشکل پایین بودن صدای کاراکترهای بازیست
من یکبار چند ماه پیش این مشکل رو به شکل دیگه داشتم که صدای موزیک (چه تو بازی چه تو ویندوز) بالاتر از صداهای دیگه بود که با تکون دادن سیم های پشت speaker مسئله حل شد ولی الان مشکل کلا فرق میکنه و من این مشکل رو توی بازیها دارم

برا من توی Sound Settings ویندوز نبود و توی تنظیمات Realtek HD Sound Effect Manager پیداشون کردم ولی مربوط به قسمت دیجیتال میشدن نه آنالوگ پس به احتمال قوی تغییر دادنشون اثری نداره.حالا توضیحاتش رو این پایین اوردم:

تنظیمات دو قسمت هست قسمت بالا نوشته Output Sampling Rate که 4 تا گزینه داره:

44.1K Hz
48K Hz
96K Hz
192K Hz

الان هم 48K Hz فعاله. قسمت بعدی Output Source هست و 3 تا گزینه داره:

No S/PDIF Output
Output Digital Audio Source
S/PDIF-In To S/PDIF Out Pass Through Mode

که الان Output Digital Audio Source هست.
با این اوصاف فکر نمی کنم بشه تنظیمات بهتری انجام داد،یا اصلا مشکل نرم افزاری داشته باشی ،بهتره یه ویندوز 7 نصب کنی و اونجا هم شرایط رو شبیه سازی بکنی ببینی بهتر میشه یا نه.

با این اوصاف فکر نمی کنم بشه تنظیمات بهتری انجام داد،یا اصلا مشکل نرم افزاری داشته باشی ،بهتره یه ویندوز 7 نصب کنی و اونجا هم شرایط رو شبیه سازی بکنی ببینی بهتر میشه یا نه

نسخه اصلیش اومده؟ اگه اومده کرک شده یا نه؟

سلام من از چند وقت پیش که ویندوزم رو نصب کردم صدا ندارم!اسپیکرم یه نوع Genius خیلی قدیمی هست ولی کار میکرد حالا وقتی وصل میکنم ویندوز نمیشناسش!درایور رو هم نصب کردم باز هم نشد الان صدای ارور ها از اسپیکر لعنتی تو کیس میاد!مادربودم هم MSI 945GCM5-F V2 هست و کارت صدا Realtek ALC 883 ا(On board)هست!حالا بدون صدا میتونم تحمل کنم ولی مشکل اصلی بعضی از بازی ها هستند که بدون صدا اجرا نمیشن!

سلام من از چند وقت پیش که ویندوزم رو نصب کردم صدا ندارم!اسپیکرم یه نوع Genius خیلی قدیمی هست ولی کار میکرد حالا وقتی وصل میکنم ویندوز نمیشناسش!درایور رو هم نصب کردم باز هم نشد الان صدای ارور ها از اسپیکر لعنتی تو کیس میاد!مادربودم هم MSI 945GCM5-F V2 هست و کارت صدا Realtek ALC 883 ا(On board)هست!حالا بدون صدا میتونم تحمل کنم ولی مشکل اصلی بعضی از بازی ها هستند که بدون صدا اجرا نمیشن!
خب شما درایور کارت صدات رو درست نصب نکردی،وگرنه باید کار میکردن
آخرین درایور Realtek رو دانلود و نصب کن،نه با Setup، از طریق Device Manager روی گزینه ی علامت زرد کلیک راست رو بزن و درایور رو آپدیت کن

خب شما درایور کارت صدات رو درست نصب نکردی،وگرنه باید کار میکردن
آخرین درایور Realtek رو دانلود و نصب کن،نه با Setup، از طریق Device Manager روی گزینه ی علامت زرد کلیک راست رو بزن و درایور رو آپدیت کن
ممنـــــــــــــــــــــــــــــــون.:praying:
باز هم یه مشکل دیگه ام به دست شما حل شد!
:groupwave:

سلام!
یکی از دوستانم یه سیستم جدید گرفته ولی روشن نمیشه. یعنی وقتی دکمه پاور روی کیس را میزنه هیچ اتفاقی نمی افته. البته اون چراغ سبز رنگ روی Motherboard روشن میشه ولی Motherboard کار نمی کنه. خواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه؟!

سلام!
یکی از دوستانم یه سیستم جدید گرفته ولی روشن نمیشه. یعنی وقتی دکمه پاور روی کیس را میزنه هیچ اتفاقی نمی افته. البته اون چراغ سبز رنگ روی Motherboard روشن میشه ولی Motherboard کار نمی کنه. خواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه؟!
سلام دوست عزیز
احتمالاً پاورش مشکل داره یا اینکه پنل جلوی کیس رو اشتباهی به مین بورد وصل کرده.

سلام!
شما مشخص نکردی که فقط تصویر نمیگری یا اینکه اصلا فن های سیستم هم بکار نمی افتن،اگر هیچ اتفاقی نمیافته که شاید یه چیزی رو اشتباه وصل کردی،اما اگر فقط تصویر نمیده که ممکنه از پاور باشه

Buzzer روی مادربرد رو وصل کردی ببینی صدایی می ده یا نه؟

salam . pc kharab shode bod ba ps3 omadam. vaghti pc roshan mikonam to hamon safhemeshkiye ke aval miyad ke minevise ide detecting test gir mikone minevise primary master hard disk fail .hard kharab shode?? hich jori dorost nemishe? ye saal : ata hamon ide? man age har hardi masalan 120g begiram moshkeli nadare??? ye marke khob ham moarefi konid.gheymat ham begin.az koja begiram behtare? valiasr khobe?? khaheshan har ki khast javab bede english benevise chon man aslan nemitonam bekhonam inja ham be zor peyda kardam. mer30.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or