تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

salam . pc kharab shode bod ba ps3 omadam. vaghti pc roshan mikonam to hamon safhemeshkiye ke aval miyad ke minevise ide detecting test gir mikone minevise primary master hard disk fail .hard kharab shode?? hich jori dorost nemishe? ye saal : ata hamon ide? man age har hardi masalan 120g begiram moshkeli nadare??? ye marke khob ham moarefi konid.gheymat ham begin.az koja begiram behtare? valiasr khobe?? khaheshan har ki khast javab bede english benevise chon man aslan nemitonam bekhonam inja ham be zor peyda kardam. mer30.
سلام
بله، هارد دیسک شما خراب شده و واسه همین گیر میکنه
میتونی بدی شرکت گارانتی اگر گارانتی داره و تعمیر بشه،اگر شدنی باشه
واسه هارد جدید هم 120 گیگ و اینا مال عهد عتیق بود،الان دیگه خرید کمتر از 320 که حدود 40 تومن هست توصیه نمیشه
میتونی از برندای Seagate,Maxtor بگیری.
نوشتن فینگلیش هم خلاف قوانین هست متاسفانه.

مشكل با كارت گرافيك ati 4670

سلام بچه هاااااا!!!!
من يه سيستم تازگي واسه يه نفر بستم كه از شانسش با گرافيكش به مشكل برخورده!
وقتي درايور كارت گرافيك رو نصب ميكنم و رستارت ميكنم اولش چندبار مانيتور خاموش روشن ميشه!وقتي هم كه ميرم تو بازي ميخوام كه وارد بازي بشم از بازي مياد بيرون و از طرف vpu ارورdont sent ميده بعدشم مانيتور خاموش ميشه و مجبور ميشم رستارت كنم!!!!واقعا نميدونم چيكار كنم؟؟!مشكل نرم افزاري ميتونه باشه؟يا از mothertboard هم ميتونه باشه؟اينم مدل motherboard:
GA-M52L-S3P

سلام بچه هاااااا!!!!
وقتي درايور كارت گرافيك رو نصب ميكنم و رستارت ميكنم اولش چندبار مانيتور خاموش روشن ميشه!وقتي هم كه ميرم تو بازي ميخوام كه وارد بازي بشم از بازي مياد بيرون و از طرف vpu ارورdont sent ميده بعدشم مانيتور خاموش ميشه و مجبور ميشم رستارت كنم!!!!واقعا نميدونم چيكار كنم؟؟!مشكل نرم افزاري ميتونه باشه؟يا از mothertboard هم ميتونه باشه؟اينم مدل motherboard:
GA-M52L-S3P
شما میگی گرافیکش مشکل داره اما فقط مدل مادربرد رو گفتی که
بهرحال ممکنه ایراد از کارت گرافیک باشه،شایدم سخت افزاری باشه

بهرحال آخرین نسخه ی درایور ATI رو از سایت AMD دانلود کن و نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه.

سلام بچه هاااااا!!!!
GA-M52L-S3P
مشخصات دقیق سیستمش رو بگو تا بشه یه کارایی کرد.;)

ram:3gig
power:green 430w real
vga:ATI RADEON 4670 1GIG GDDR3
MOTHEBOARD:گفتم!
شبش pesبازي كرديم تا صبح!ظهرشم 1ساعت بازي كرديم اما غروب كه بازي رو runكرديم ...
این رم 3 گیگ توی سیستم شما چه معنی میده؟
یا باید 2 تا 1 گیگ گذاشته باشی یا 2 تا 2 گیگ
ماجول نامربوط رو بردار و دوباره تست کن،اگر نشد موارد پست قبلیم رو اجرا کن نتیجه رو بگو.

سلام
بله، هارد دیسک شما خراب شده و واسه همین گیر میکنه
میتونی بدی شرکت گارانتی اگر گارانتی داره و تعمیر بشه،اگر شدنی باشه
واسه هارد جدید هم 120 گیگ و اینا مال عهد عتیق بود،الان دیگه خرید کمتر از 320 که حدود 40 تومن هست توصیه نمیشه
میتونی از برندای Seagate,Maxtor بگیری.
نوشتن فینگلیش هم خلاف قوانین هست متاسفانه.
تشكر.
هارد گرفتم 160 گيگ ماله hitachi به قيمت 46 ت. ماركش چطورياست ؟خوبه؟؟
بعدش الان اين 40 تومني كه گفتي يعني رفته تو پاچم؟؟:biggrin1::biggrin1:
من 160 گرفتم چون مادربورد ide ساپورت ميكرد.sata نداره.

آخرین ویرایش:
درود دوستان:
یه dvd r/rw گرفتم مارک asus بعد از اینکه 6 تا dvd رو باهاش از رو هارد رایت زدم.وقتی هفتمی رو گزاشتم توش وقتی دگمه ی burn رو برای رایت زدم dvd رو تف کرد بیرون و به همین صورت بازم...
از دیروز هم وقتی cd و dvd پر رو توش میزارم و تو هارد کپی میکنم بدون هیچ مشکلی این کار رو انجام میده.ولی وقتی cd یا dvd خام رو توش میزارم تا میفهمه خام هست یه جور صدای ناجور چرخش میاد و pc خیز برمیداره واسه هنگ...
نرو هم عوض کردم درست نشد از 2 نوع dvd خام princo و cd خام bulkpaq هم استفاده کردم ولی هیچی...
به نظرتون چی شده و باید چیکار کنم؟
با اینکه تازه هم خریدم...:confused:
ممنون

درود دوستان:
یه dvd r/rw گرفتم مارک asus بعد از اینکه 6 تا dvd رو باهاش از رو هارد رایت زدم.وقتی هفتمی رو گزاشتم توش وقتی دگمه ی burn رو برای رایت زدم dvd رو تف کرد بیرون و به همین صورت بازم...
از دیروز هم وقتی cd و dvd پر رو توش میزارم و تو هارد کپی میکنم بدون هیچ مشکلی این کار رو انجام میده.ولی وقتی cd یا dvd خام رو توش میزارم تا میفهمه خام هست یه جور صدای ناجور چرخش میاد و pc خیز برمیداره واسه هنگ...
نرو هم عوض کردم درست نشد از 2 نوع dvd خام princo و cd خام bulkpaq هم استفاده کردم ولی هیچی...
ممنون
به نظر من firmwareش رو آپدیت کن.

تشكر.
هارد گرفتم 160 گيگ ماله hitachi به قيمت 46 ت. ماركش چطورياست ؟خوبه؟؟
بعدش الان اين 40 تومني كه گفتي يعني رفته تو پاچم؟؟:biggrin1::biggrin1:
من 160 گرفتم چون مادربورد ide ساپورت ميكرد.sata نداره.

خوب گرفتی ،کلا هارد IDE قیمتش از SATA بالاتره.

درود دوستان:
ممنون

ممکنه مشکل از لنز رایتش باشه،بهرحال اگر با همه ی دیسکای خام اینطوریه که بده گارانتی.

به نظر من firmwareش رو آپدیت کن.
یعنی چی؟چی هست این firmware؟چوجوری آپدیت کنم؟:biggrin1:

ممکنه مشکل از لنز رایتش باشه،بهرحال اگر با همه ی دیسکای خام اینطوریه که بده گارانتی.

با 2 نوع دی وی دی prinko و سی دی bulkpaq مشکل داشته تا اینجا و فقط هم همون حرکت چرخش خرکی رو انجام میده و ...

این نظریه هارو هم خودم فکر کردم:
شاید کامپیوتر ویروسی باشه.
شاید با آنتی ویروس کاسپر مشکل داشته باشه.
>>>امکان هیچکدوم از این نظریه هام هست؟:biggrin1:

ممنون از همگی

یعنی چی؟چی هست این firmware؟چوجوری آپدیت کنم؟:biggrin1:

با 2 نوع دی وی دی prinko و سی دی bulkpaq مشکل داشته تا اینجا و فقط هم همون حرکت چرخش خرکی رو انجام میده و ...

این نظریه هارو هم خودم فکر کردم:
شاید کامپیوتر ویروسی باشه.
شاید با آنتی ویروس کاسپر مشکل داشته باشه.
>>>امکان هیچکدوم از این نظریه هام هست؟:biggrin1:

ممنون از همگی
نه ،نظریات شما احتمالا درس نیستن،برای اطمینان روی یه سیستم دیگه یا با یه ویندوز Clean دیگه امتحان کن،اگر نشد یراست برو گارانتی.

من تا دیشب pc خیلی راحت مثل همیشه کار میکرد . صبح که اومدم روشنش کنم دیدم تصویر توی مانیتور ندارم.کامپیوتر رو از برق کشیدم بغدش که زدم توی برق خود به خود روشن شد کیس بدونه اینکه کلید پاور رو بزنم بعد از چند ثانیه هم انگار برق قطع میشه توش چون DVD RW بیرون نمیاد اون چراغ سبز کیس هم خاموش میشه ولی کیس هنوز روشنه.خواهشن یه کمکی کنید.مشکل از پاور هم نیست چون عوض کردم باز حل نشد.

آخرین ویرایش:
من تا دیشب pc خیلی راحت مثل همیشه کار میکرد . صبح که اومدم روشنش کنم دیدم تصویر توی مانیتور ندارم.کامپیوتر رو از برق کشیدم بغدش که زدم توی برق خود به خود روشن شد کیس بدونه اینکه کلید پاور رو بزنم بعد از چند ثانیه هم انگار برق قطع میشه توش چون DVD RW بیرون نمیاد اون چراغ سبز کیس هم خاموش میشه ولی کیس هنوز روشنه.خواهشن یه کمکی کنید.مشکل از پاور هم نیست چون عوض کردم باز حل نشد.
اتفاقا مشکل شما رو دفعه ی اول پاور -که احتمالا تقلبی و بدون مارک معتبر هم بوده- ایجاد کرده
الان هم بجز پاور که عوض کردی احتمالا مادربردت هم آسیب دیده که باید تک تک جدا و تست کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or