تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

شما واسه تست کلی سیستم میتونی از Burn it Test استفاده کنی،برای تست گرافیک هم میتونی از Furemark کمک بگیری.اینا مشکلی باشه مشخص می کنن چون فشار بیش از حدی به قطعات میتونن وارد کنن

نخیر،سیم پاور رو هر طرفی وصل کنی فرقی نمیکنه،جابجا زدن اونا ربطی به مشکل شما نداره

اون کارت SKY رو هم بردار و جاش رو عوض کن،یا اصلا بدون اون کارت تست کن.

ممکنه کلا مادربرد شما با کارت سری 5000 این مشکل رو داشته باشه که حتما با آپدیتا ی بعدی بایوس حل میشه،بهتره با یه کارت سری 4000 یا Nvidia تست کنی تا مشخص بشه
مدل پاور رو هم نگفتی که...
green 785b

سلام خوب هستین؟ آقایون یه سوال فنی داشتم!! من سیتمم مشخصاتش اینه :
CPU:AMD ATHLON X2 5000+ 2*2.6GHZ
RAM:3.5GB BUSS 800MHZ
MAIN:MSI KNEO
VGA:GEFORCE 9500GT 512MB DDR3
من تو بازی Red Faction Guerrilla و PES 2010 هی لگ میزنه و انگار افت فریم میگیره ! الان دیگه تقریباً تو همه بازی ها میمونه مخصوصاً GTA IV. میخواستم بدونم مشکل من چیه؟گرافیکم پایینه؟

پس مشکل پاوری نداری،زیاد هم هست تازه، 685 کفایت میکرد.
حالا اون کارایی که گفتم رو بکن،نتیجه رو اعلام کن.
نمی دونم امروز صبح که روشن کردم راحت روشن شد!!من فقط پین سوییچ پاور رو درست کردم!!!حالا اگر بازم اون اتفاق افتاد اون کارا رو انجام میدم
با تشکر

سلام خوب هستین؟ آقایون یه سوال فنی داشتم!! من سیتمم مشخصاتش اینه :
CPU:AMD ATHLON X2 5000+ 2*2.6GHZ
RAM:3.5GB BUSS 800MHZ
MAIN:MSI KNEO
VGA:GEFORCE 9500GT 512MB DDR3
من تو بازی Red Faction Guerrilla و PES 2010 هی لگ میزنه و انگار افت فریم میگیره ! الان دیگه تقریباً تو همه بازی ها میمونه مخصوصاً GTA IV. میخواستم بدونم مشکل من چیه؟گرافیکم پایینه؟
مشخصه دیگه،گرافیک شما خیلی پایین هست،200 تومن هزینه کن و یه GTX 260 بگیر.
ماجولهای رم هم باید جفتی و یکسان باشن،3.5 گیگ دیگه چه مدلی هست؟

1رم 2گیگ دارم با 1رم 1 گیگ و 1 رم 512 که میشه 3.5گیگ.گرافیک من یعنی خیلی پایینه؟ 9500GT که خوب بود !
خوب بود؟ !
اون اولی که اومده بود هم خوب نبود،چه برسه به الان

ماجولای رم رو هم باید یک مدل و یکسان بزاری،اینطوری که شما گذاشتی هم ممکنه کند باشه و هم اینکه ایرادای نرم افزاری پیدا کنی.

خوب بود؟ !
اون اولی که اومده بود هم خوب نبود،چه برسه به الان

ماجولای رم رو هم باید یک مدل و یکسان بزاری،اینطوری که شما گذاشتی هم ممکنه کند باشه و هم اینکه ایرادای نرم افزاری پیدا کنی.
باشه دستت درد نکنه ;) به نظرت الان 4850 خوبه بگیرم؟قیمتش حدوداً چنده؟یا چی پیشنهاد می کنی ؟

فرشید جان من میتونم جای کارت گرافیک رو عوض کنم و بزارمش توی اسلات 2 چون روی یکی از اسلاتای پی سی آی رو روی مادربرد پوشونده و نمی تونم ازش استفاده کنم!منظورم اینه که از کارایی کارت گرافیک کم نمیشه؟
asus p6t deluxe v2
در ضمن بازم اون مشکل دوباره اتفاق افتاد کارت اسکای استار 2 بیرون کشیدم.حالا ببینم چی میشه.

آخرین ویرایش:
فرشید جان من میتونم جای کارت گرافیک رو عوض کنم و بزارمش توی اسلات 2 چون روی یکی از اسلاتای پی سی آی رو روی مادربرد پوشونده و نمی تونم ازش استفاده کنم!منظورم اینه که از کارایی کارت گرافیک کم نمیشه؟
asus p6t deluxe v2
در ضمن بازم اون مشکل دوباره اتفاق افتاد کارت اسکای استار 2 بیرون کشیدم.حالا ببینم چی میشه.
احتمالا مشکلی روی مادربرد شما پیش نمیاد،چون اسلات دوم هم 16X هست،اما توی همون اسلات اول همیشه بهتره

خب مشکل از dvb نبود حالا کارت گرافیک باید آزمایش کنم که نمی دونم چکار باید بکنم!
و یه سوالی که دارم چرا این مشکل دائمی نیست؟
باید با یه کارت گرافیک دیگه عوض کنی ببینی بازم مشکل پابرجاست یا نه
شما بایوس مادربرد رو آپدیت کرده بودی یا نه؟

ماجولای رو رو هم مدل دقیقشون رو بگو

باید با یه کارت گرافیک دیگه عوض کنی ببینی بازم مشکل پابرجاست یا نه
شما بایوس مادربرد رو آپدیت کرده بودی یا نه؟

ماجولای رو رو هم مدل دقیقشون رو بگو
بله بایاس رو آپدیت کردم.
اگر منظور از ماجول رم باشه من فقط اینو میدونم که corsair xms3 ddr3 1333 سری platinum

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or