برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خب نیمه نهایی انجام شد و من حذفیدم :D منو حسن 2 تا بازی خفن کردیم منم که انقد استرس داشتم بخدا تو بازیم معلوم بود هرچی تک به تک میشدم هیچ کاری نمیکردم :D با یه گلم حذف شدم که گل به خودی بود :D بازی اول میزبان من 1 1 بازی دوم میزبان حسن 2 1 باختم :D حسن قهرمان بشیا آبرومونو بخر :D اما حیف من از استرس مرده بودم انگار قهرمانی جهانی بود :D =)) حسن داداش دارمت خفن بازیتم عالیه دیگه همه میدونن که ایشالا دوره بعدی بدونه استرس میام :D

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
خب نیمه نهایی انجام شد و من حذفیدم :D منو حسن 2 تا بازی خفن کردیم منم که انقد استرس داشتم بخدا تو بازیم معلوم بود هرچی تک به تک میشدم هیچ کاری نمیکردم :D با یه گلم حذف شدم که گل به خودی بود :D بازی اول میزبان من 1 1 بازی دوم میزبان حسن 2 1 باختم :D حسن قهرمان بشیا آبرومونو بخر :D اما حیف من از استرس مرده بودم انگار قهرمانی جهانی بود :D =)) حسن داداش دارمت خفن بازیتم عالیه دیگه همه میدونن که ایشالا دوره بعدی بدونه استرس میام :D
فدات دادا
بازیه تو هم عالیه
بخت و اقبال باهام یار شد تونستم ببرم ولی حق این بود که به بازیه سوم میکشید
منم خیلی بی حال بودم گشنگی دیگه خیلی فشار گذاشته بود :d
لگم که مارو ول نمیکنه)x

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
با تشکر از همه ی دوستان، مخصوصاً عرفان جان عزیز و حسن محمود که یک تنه جام رو جلو بردن!!! منم امشب با mhfifa قرار بازی داریم!!! برنده ی ما می خورده به دانیال!!! برنده هم با حسن فینال رو میره!!! ولی قبل از فینال بگذارید که بازی رده بندی انجام بشه که شرایط مسابقه فینال حساس بمونه!!! اگر خدا کمک کنه فینال رو فردا برگزار می کنیم!!! چون فردا جمعه است می تونیم تا قبل از افطار تکلیف اون یکی فینالیت رو هم روشن کنیم!!! مرسی از همه

آخرین ویرایش:

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
با تشکر از همه ی دوستان، مخصوصاً عرفان جان عزیز و حسن محمود که یک تنه جام رو جلو بردن!!! منم امشب با mhfifa قرار بازی داریم!!! برنده ی ما می خورده به دانیال!!! برنده هم با حسن فینال رو میره!!! ولی قبل از فینال بگذارید که بازی رده بندی انجام بشه که شرایط مسابقه فینال حساس بمونه!!!
فدات دادا
بروی چشم امر امره شماست

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
فدات دادا
بروی چشم امر امره شماست
نوکرتیم عزیز!!! این چه حرفیه!! شما لطف دارید، مرسی
=============================
بچه ها منم باجام وداع کردم و اومدم ور دل ممدباحال(;))
hesamtott10 0-2 mhfifa
hesamtott10 1-5 mhfifa
الان با علی صحبت کردم گفت فردا تا قبل از ساعت 2 وقت دارم که با دانیال بازی کنم!!!
عرفان عزیز کجایی که جدول مرحله ی حذفی رو هم کامل و زیبا کنی!!!! واقعاً از زحماتت هم ممنونیم

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
نوکرتیم عزیز!!! این چه حرفیه!! شما لطف دارید، مرسی
بچه ها منم باجام وداع کردم و اومدم ور دل ممدباحال(;))
hesamtott10 0-2 mhfifa
hesamtott10 1-5 mhfifa
الان با علی صحبت کردم گفت فردا تا قبل از ساعت 2 وقت دارم که با دانیال بازی کنم!!!
عرفان عزیز کجایی که جدول مرحله ی حذفی رو هم کامل و زیبا کنی!!!! واقعاً از زحماتت هم ممنونیم
:D اومدی پیشه خودم عزیزم :D من که از جام ut هم طرد شدم :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
این هم جدول حذفی
61060735627442127176.jpg

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
عرفان جان دست شما درد نکنه!!!!
بازی باقیمتنده از نیمه نهایی:
dani000pz درمقابل mhfifa
بزیا رده بندی هم بین p3rsia7_stikert و بازنده ی بازی بالا
مرسی

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عرفان جان دست شما درد نکنه!!!!
بازی باقیمتنده از نیمه نهایی:
dani000pz درمقابل mhfifa
بزیا رده بندی هم بین p3rsia7_stikert و بازنده ی بازی بالا
مرسی
حسام داداش ما گفتیم یه پا فینالی که :D
جونه من ای T آخره ادی منو بردا هی یاده یه چیزی میفتم میمیرم از خنده :D

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
این بازی ما الان باید تموم میشد اما نمیدونم چرا اصلا وصل نمیشد و بازی افتاد واسه ی یه زمان دیگه که حسام جان هماهنگ میکنه ببخشید این تاخیر به خاطر من بود
بازم شرمنده از همه و بیشتر از همه mhfifa

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
حسام داداش ما گفتیم یه پا فینالی که :D
جونه من ای T آخره ادی منو بردا هی یاده یه چیزی میفتم میمیرم از خنده :D
محمود جان علی خیلی حرفه ایی بازی می کنه، کاری دیگه از دست من بر نمیومد

- - -ویرایش - - -

این بازی ما الان باید تموم میشد اما نمیدونم چرا اصلا وصل نمیشد و بازی افتاد واسه ی یه زمان دیگه که حسام جان هماهنگ میکنه ببخشید این تاخیر به خاطر من بود
بازم شرمنده از همه و بیشتر از همه mhfifa
دانیال من با علی هماهنگ کردم، گفت امشب حدود ساعت 12 تا یک 1 می تونه آنلاین بشه، شما اون موقع اگر بتونی باشی، خیلی خوب میشه!!!! این ایام ماه رمضون بعضی از دوستان شب ها افظار جایی دعوت دارن یا مهمون دارن، این شرایط پیش میاد، بازهم مرسی از شما

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چه گروه سختي بود گروه ما اون دونفري كه رفتن بالا يكيشون رفته فينال اون يكي هم رفته نيمه نهايي و ممكنه به فينالم برسه
همش تقصير اون دو بازي اول بود كه نتونستم 6 امتيازو ببرمو بازي بعديش خواستم بازيو ببرم كه هي ضد حمله خوردم با 5212 :-s
تا من باشم ديگه بازيهاي اسونمو بتركونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر