برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
با سلام خدمت تمامی فیفا بازای گرامی!!!! با توجه به اینکه حدود هشت ماه از ارائه فیفا 13 گذشته و بچه ها به اندازه کافی تمرین داشتند، گفتم که با همکاری شما دوستان گرامی، یک جام قوی و پرهیجان برگزار کنیم!!!!
ما این جام رو با 16 بازیکن شروع می کنیم!! بچه ها به قید قرعه در چهار گروه چهار تیمه گروه بندی میشوند!!! از هر گروه 2 تیم صعود می کند( در صورتی که دو تیم از نظر امتیاز با هم برایر بودند ابتدا تفاضل گل و سپس بای رودر رو در نظر گرفته میشود، اگر باز هم همه چیز مساوی بود یک بازی برای مشخص شدن فرد صعود کننده بین تو جریف برگزار میشود!!! میزبان این بازی به قید قرعه بین طرفین و یا به صورت توافقی مضخص میشود)!!! در قسمت حذفی لیگ بازی ها به صورت رفت برگشت انجام میشود که برنده در مجموع دو بازی مشخص میشود(در صورت مشخص نشدن فرد پیروز در مجموع دو بازی، فرد صعود کننده در بازی سوم مشخص میشود)!!! (گروه بندی ها و قوانین قرعه کشی تیم ها بر اساس قوانین لیگ قهرمانان اروپا صورت میگیرد)
fifa-13-logo-03_w368_h200_cw368_ch200_thumb.jpg

قوانین بازی ها :

1. هدف اصلی مسابقات ایجاد فضای دوستی و سرگرمی و محک زدن توانایی یکدیگر در بازی می باشد به همین دلیل از ضد فوتبال ، وقت تلف کردن تهمت زدن به یکدیگر، ناسزا گفتن به شدت پرهیز کنید. در صورتی که شرکت کننده ای شروع موفقی نداشت و قبل از پایان مرحله ی گروهی شانسی برای صعود نداشت، خواهشن به لیگ و دیگران احترام بگذارد و با تمام قوا بازی های خودش رو به پایان رساند و از جام کناره گیری نکند

2. تمامی بازی ها می بایست در روزهای اعلام شده برگزارشوند. (بازی های هر گروه در یک روز انجام میشود) (محدودیت زمانی اجباری نیست ولی باید در روز اعلام شده انجام شود، ولی در صورت وجود دلیل کافی برای عدم توانایی در برگزاری مسابقه،
حداکثر تا فردای روز بازی، بازی ها انجام شود. ولی با هماهنگی قبلی با حریف و اعلام آن توی همین تایپیک). لطفاً تا جایی که امکان داره بخاطر نظم لیگ، بازی ها در روز مقرر انجام شود

3.اگر شخصی بدون اعلام قبلی و بیان دلیل در بازه زمانی مشخص شده برای بازی حاضر نشد بازی 3-0 به نفع رقیب اون شخص خواهد شد و شخص خاطی حق هیچ شکایتی نخواهد داشت

4.اگر هر دو شرکت کننده بازی بدون اعلام قبلی در زمان مشخص شده حاضر نشوند بازی 0_0 ثبت خواهد شد.

5. اگر در هنگام انجام مسابقه با پیغام
"you are no longer synced to the match"مواجه شدید، یا ارتباط قطع شد اگر نتیجه بازی 0-0 بود می توانید بازی را از ابتدا آغاز کنید(البته با توافق یکدیگر) اما اگر گلی رد و بدل شده بود می بایست طبق جدول زیر ادامه باری ها را انجام دهید :
5min=full game
10min=full game
15min=80min
20min=75min
...........
80min=15 min
85min=10 min
90min=5 min
اگر بازیکنی از تیمی اخراج شده بود و بعد بازی قطع شد، به ازای هر بازیکن اخراجی یک گل برای حریف باید در نظر گرفته شود!!!!!

6. در صورت وجود lag و delay تا قبل از دقیقه 5 امکان خروج از بازی وجود دارد اما پس از از گذشت دقیقه 5 هیچ شرکت کننده ای حق خروج از بازی را ندارد و بازی
باید تا انتها انجام بگیرد.
7. دفاع مورد استفاده در بازی ها فقط tactical می باشد.
8. Game Speed بازی ها Normal می باشد.
9.زمان هر نیمه از مسابقات 6 دقیقه می باشد.
10.گیمرها موظف هستند پس از پایان بازی سریعا نتیجه بازی را در همین تایپیک اعلام نماید
11.در صورت انصراف دادن یک شرکت کننده از مسابقات تمام بازی های وی 3-0 میشود. چه بازی هایی که برده و چه باخته.
12. برای برگزاری بازی ها یک لیگ آنلاین ساخته خواهد شد و نام و پسوورد ورود به آن در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت.
13.ورود شما به لیگ به منزله پذیرفتن تمامی این قوانین است پس اگر برای رعایت نکردن بندی از قوانین جریمه شدید حق اعتراضی نخواهید داشت .
بیش تر از اینکه شخصی مدیریت این لیگ رو بر عهده داشته باشه، همه ی دوستان حاضر در لیگ و قوانین هستند که این لیگ رو مدیریت می کنن. پس به یکدیگر و قوانین احترام بگذاریم!!!!

شرایط ثبت نام:
دوستان عزیز لطفاً شماره موبایل و psn id خودتون رو به همراه پیشنهاد یا انتقادی که دارید، بنویسید!!! افرادی که دوست ندارن شماره موبایلشون رو اینجا بنویسند لطفاً به من اس ام اس بزنن و شماره موبایل و پی اس ان آیدی رو ارسال کنند!!! ولی اگر همینجا شماره موبایلشون رو بزارند هماهنگی ها راحتر صورت میگیرد
شماره موبایل من: 09122394823
تمامی هماهنگی در مورد ساعت بازی بین تو حریف از طریق موبایل انجام شده، و باید توسط دو حریف صورت بگیرید، بعد از پایان مسابقه، نتایج توسط فرد برنده در همین تایپیک اعلام شود
دوستان عزیز در پایان از همه ی شما برای برگزاری این جام تقاضای کمک و یاری دارم، بارها شاهد نیمه کاره رها شدن یک لیگ بودیم!!! این بار با کمک همدیگر این لیگ رو به پایان ببریم،
و من الله توفیق

===============================================================================================================
برنامه بازی های مرحله ی حذفی:
در مورد گروه یک و دوم هم بگم که بعد از بازی فردا فوراً برنامه ی بازی ها رو اینجا میذارم، فقط اینو بگم که زمان انجام این بازی ها، چهارشنبه یا پنجشنبه می باشد!!!

================================================== =====================
زمان بازی چهارشنبه یا پنج شنبه ساعت ده شب

mhfifa در مقابل erfanimmorta;
red20devils در مقابل p3rsia7_striker

در این مرحله تیمی که در گروه خودش اول شده، در بازی دوم میزبان هست!!! اگر در مجموع دو بازی، بازی مساوی شد، قانون گل زده در خانه ی حریف تعیین کننده برنده خواهد بود، اگر در پایان دو بازی همه چیز مساوی بود، بازی سوم بین طرفین تعیین کننده برنده ست!!! میزبان بازی سوم به قید قرعه انتخاب میشه!!!

1-MH_MSV
2-ali_of_iran
3-Red20devils
4-mahdi-gh-m
5-hesamtotti10
6-HoSIs_Dahaka
7-dani000pz
8-sssking76sss
9-iran-god-of-fifa
10-mamadbahal
11-amirsame
12- IR7LV
13-Mhfifa
14-amin884
15-erfanimmortal
16-mostafa682

گروه A

1-dani000pz
2-mostafa682
3-IR7LV
4-mahdi-gh-m
====================================================
روز اول:

dani000pz 0- IR7LV 1 میزبان : dani000pz
dani000pz 0- IR7LV 4 میزبان : IR7LV

mostfa682 3-0 mahdi-gh-m
mostfa682 1-2 mahdi-gh-m
------------------------------------------------------------------------------------------------------
روز دوم:

mostafa682 0 - 3 dani000pz میزبان: dani000pz
dani000pz 4 - 1 mostafa682 میزبان: mostafa682
ir7lv 5 mahdi-gh-m 1 میزبان : ir7lv
ir7lv 3 mahdi-gh-m 0 میزبان : mahdi-gh-m

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
روز سوم:

ir7lv 6-4 mostafa682 میزبان : ir7lv
ir7lv 5-1 mostafa682 میزبان : mostafa682

dani000pz 1 - 0 mehdi-gh-m میزبان: dani000pz
mehdi-gh-m 2 - 4 dani000pz میزبان: mehdi_gh_m

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

irlv7: صعود به مرحله ی حدفی با 18 امتیاز و به عنوان تیم اول
dani000pz: صعود به مرحله حذفی با 12 امتیاز به عنوان تیم دوم

------------------------------------------------------------------------------------

گروه B

1-mamadbahal
2-ali_of_iran
3-sssking76sss
4-hesamtotti10
روز اول:

sssking76sss 1-0 mamadbahal میزبان: sssking76sss
sssking76sss 2-2 mamadbahal میزبان: mamadbahal

ali_of_iran 5-2 hesamtotti10 میزبان: hesamtotti10
hesamtotti10 0-0 ali_of_iran میزبان: ali_of_iran
------------------------------------------------------------------------------------------------------
روز دوم:
sssking76sss 1-3 hesamtotti10 میزبان: sssking76sss
sssking76sss 1-1 hesamtotti10 میزبان: hesamtotti10

mamadbahal 1-4 ali_of_iran میزبان: mamadbahal
mamadbahal 4-1 ali_of_iran میزبان: mamadbahal

روز سوم:

hesamtotti10 2-2 mamadbahal میزبان hesamtotti10
hesamtotti 10 0-0 mamadbahal میزبان mamafbahal

ali of iran 3-0 sssking76sss میزبان ali of iran
ali of iran 3-0 sssking76sss میزبان sssking76sss

زمان بازی روز سوم: یکشتبه یا دوشنبه ساعت 10 شب

mamadbahal در مقابل hesamtotti10
sssking76sss در مقابل
ali_of_iran

گروه C

1-amin884
2-Mhfifa
3-Red20devils
4- iran-god-of-fifa

روز اول:

mhfifa 4 -0 iran god of fifa میزبان: mhfifa
mhfifa 2 -2 iran god of fifa میزبان: iran god of fifa

Red20Devils 3-1Amin884 میزبان : Red20Devils
Red20Devils2-1Amin884 میزبان : amin884

روز دوم:

amin884 1 mhfifa 3 میزبان: Mhfifa
amin884 0 mhfifa 0 میزبان: amin884

Red20Devils 1-2 iran-god-of fifa میزبان:red20devils
Red20devils 3-4 Iran-god-of-fifa
میزبان: Iran-god-of-fifa

روز سوم:

amin884 6-3 iran god of fifa میزبان: iran god of fifa
amin884 5-2 iran god of fifa میزبان
amin884

Red20Devils 7-2Mhfifa میزبان Red20Devils
Red20Devils1-2Mhfifa میزبان mhfifa

گروه D

1-p3rsia7_striker
2-MH_MSV
3-HoSIs_Dahaka
4-erfanimmortal

روز اول:

ErfanImmortal88 3 - 2 MH_MSV : میزبان MH_MSV
ErfanImmortal88 5 - 3 MH_MSV: میزبان ErfanImmortal88

p3rsia7_striker 1-1 HoSIs_Dahaka
p3rsia7_striker 2-1 HoSIs_Dahaka
میزبان بازی اول hosis dahaka
میزبان بازی دوم p3rsia_striker

روز دوم:

erfanimmortal88 2 - 2 HoSIs_Dahaka میزبان: erfanimmortal
erfanimmortal88 2 - 2 HoSIs_Dahaka میزبان: hosis_dahaka
MH_msv 1 p3rsi7 striker 4 میزبان: p3rsia_striker
MH_msv 1 p3rsi7 striker 3 میزبان: mh_msv

روز سوم:

p3rsia7_striker 3-2 erfanimmortal میزبان: عرفان
p3rsia7_striker 3-0 erfanimmortal میزبان: محمود

==================================================
نتایج مرحله حذفی

red20delis 0 p3rsia7 striker 3 میزبان red20devils
red20devils 1 p3rsia7 striker 2 میزبان p3rsia7_strikert
صعود کننده به مرحله ی بعدی: p3rsia7_strikert
===================================
dani000pz 4-1 ali of iran میزبان: dani000pz
dani000pz 4-1 ali of iran میزبان: ali of iran
صعود کننده به مرحله ی بعدی: dani000pz
====================================
بازی رفت عرفان 1 - 6 حسن
بازی برگشت عرفان 4 - 5 حسن
صعود کننده به مرحله ی بعدی: حسن آقا
====================================
hesamtott10 0-2 mhfifa میزبان حسام
hesamtott10 1-5 mhfifa میزبان علی
صعود کننده به مرحله ی بعدی: mhfifa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله ی نیمه نهایی
بازی نیمه نهایی حسن و محمودم برگزار شد
ir7lv 1 p3rsia7 1 میزبان : p3rsia7
ir7lv 2
p3rsia7 1 میزبان : ir7lv
-------------------------------------------------------------------
دومین بازی نیمه نهایی بین علی و دانیال
MHFIFA 5-3 DANI000PZ میزبان دانیال
MHFIFA 4-0 DANI00PZ میزبان علی

===========================================
بازی رده بندی
dani000pz 0-2 p3rsia7_stiker میزبان دانیال
dani000pz 1-2 p3rsia_striker میزبان محمود
نفر سوم جام: محمود

========================================
فینال

ir7lv 0 mhfifa 0 میزبان : ir7lv
ir7lv 1 mhfifa 0 میزبان : mhfifa

قهرمان لیگ: حسن(ir7lv)

در این صورت 8 تیم به مرحله ی بعدی میرن

تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B، تیم دوم گروه A، با تیم اول گروه B بازی می کنن!!! تیم اول گروه C با تیم دوم گروه D، تیم دوم گروه C، با تیم اول گروه D بازی می کنن!!!بعدش هم نیمه نهایی و فینال، در مرحله ی بعدی طوری قرعه کشی می کنیم که دو تیمی که در مرحله گروهی با هم هم گروه بوده اند، فقط در فینال امکان روبرو شدن با یکدیگر رو داشته باشند

دوستان در انتخاب هر تیمی آزاد می باشند،(ملی و باشگاهی) ولی انتخاب تیم های منتخب ممنوع است\

92175309049293811123.jpg

44305412874479643475.jpg

آخرین ویرایش:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام:)
خيلي خوشحال شدم كه مسابقه گذاشتيد;)
يك نظري دارم و اونم اينه كه ،شايد يكسي مثله من موبايل نداشته باشه تكليفش چيه؟
من psn id رو ميدم،اما موبايل در كار نيست;;)
من تو مسابقات سايت psbaz خدا بيامرز هم بودم و اونجا بازيهارو كامل انجام دادم مي تونيد از سينا بپرسيد
ممنون مي شم منم شركت دهيد:">

PSN ID= MH_MSV

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
سلام:)
خيلي خوشحال شدم كه مسابقه گذاشتيد;)
يك نظري دارم و اونم اينه كه ،شايد يكسي مثله من موبايل نداشته باشه تكليفش چيه؟
من psn id رو ميدم،اما موبايل در كار نيست;;)
من تو مسابقات سايت psbaz خدا بيامرز هم بودم و اونجا بازيهارو كامل انجام دادم مي تونيد از سينا بپرسيد
ممنون مي شم منم شركت دهيد:">

PSN ID= MH_MSV

سلام، مرسی که اومدی. ما موبایل رو برای هماهنگی ها می خواستیم، ولی مشکلی نیست! از طریق همین تردد ساعت بازی ها رو هماهنگ می کنیم

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
ایشالا که مسابقات خوبی داشته باشید ;)
حسام جان سوالی چیزی داشتی در ارتباط با مسابقات بتونم کمک کنم خوشحال میشم.
اگر میتونستم میومدم منم اما معذرت!!نمیتونم.
موفق باشید

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
منم هستم یعنی فقط شبا
ولی یه مشکل اینکه چون من جیلبریک استفاده میکنم با اومدن آپدیت جدید به مشکل میخورم
ولی اگر مشکلی نیست پایه هستم

psnid: ali_of_iran
09154175988

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام از اینکه میبینم یه نفر میخواد جام راه اندازی کنه و مسئولیت بر عهده بگیره خیلی خوشحالم،اما بزار تجربیاتم رو در اختیارت قرار بدم.من قبل از خرید PS3 توی کار فیفا 12 آنلاین PC بودم و اونجا یه جام برگزار کردم که تو این تاپیک (فیفا 12 : جام حذفی بازی سنتر) میتونی بری و ببینی،در مورد قوانین و شرایط بازی تقریبا حرفی برای گفتن نیست و این قوانین رو من با چند بند کمتر اجرا کردم،اما توی همون تاپیک میتونید ببینید که از 12 شرکت کننده فقط 8-7 نفر سر قول قرارشون بودن و فشار عصبی که به بچه های دیگه بخاطر نیومدن سرموقع یا حتی بعضی جاها درگیری لفظی با حریف پیش میومد همش جمع میشد و روی سر مدیر لیگ خالی میشد!شرح کامل اون ماجراها و جریاناتی که پیش اومد رو میتونید توی تاپیک فیفا 12 آنلاین و همین تاپیکی که لینکش رو دادم ببینید!
بعد هم که یکی از دوستان از لیگ خارج شد و این وبلاگ رو زد(مسابقات آنلاین فیفا 13) و از بچه ها ورودی گرفت(بخاطر این تاپیک نزد که مدیران وقتی فهمیدن میخواد ورودی بگیره بهش اجازه ندادن) و بعدا سر حق ورودی و ... دعوا شد و ماجراهایی پیش اومد که بهتره تو همون وبلاگ بخونید!
قصد و منظور من از توضیحات بالا این بود که بگم اولا همه باید به مدیر لیگ و نظرش احترام بزارن،دوما مدیر لیگ دست تنها و یک نفره خیلی سخته که بخواد لیگ رو برگزار کنه بهتره کسی از بچه ها داوطلب بشه و بهش کمک کنه،در آخر هم اینکه وقتی یه جمعی درست میشه و همه میخوان تفریح کنن و لذت ببرن بهتره همه به هم دیگه احترام بزارن و برای وقت هم دیگه ارزش قائل بشن.
برای برگزار کننده لیگ و شرکت کنندگانش آرزوی موفقیت و شادی میکنم.

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
کاملا با حرفای Barcayist موافقم
دوستانی هم که شرکت میکنن اینو درک کنن برگزاری مسابقات کار اسونی نیست و کاملا تابع مدیریت مسابقات باشن

حسام جان من این اواخر انلاین شدنم تایم مشخصی نداره و امکان داره نتونم سر موقع انلاین بشم اگر شد حتما شرکت میکنم اگر هم نشد امیدوارم بقیه دوستان بخوبی لذت ببرن

در اخر شرکت کننده ها اگر این قانون اول در نظر بگیرن مطمئنا مسابقات خوبی خواهد شد
1. هدف اصلی مسابقات ایجاد فضای دوستی و سرگرمی و محک زدن توانایی یکدیگر در
بازی می باشد به همین دلیل از ضد فوتبال ، وقت تلف کردن تهمت زدن به یکدیگر، ناسزا گفتن به شدت پرهیز
کنید. در صورتی که شرکت کننده ای شروع موفقی نداشت و قبل از پایان مرحله ی گروهی شانسی برای صعود نداشت، خواهشن به لیگ و دیگران احترام بگذارد و با تمام قوا بازی های خودش رو به پایان رساند و از جام کناره گیری نکند

آخرین ویرایش:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
آیدی بنده:
mahdi-gh-m
شمارم موبایلم هم تو پروفایلم هست
فقط از ساعت 12:30 تا 21:30 نمیتونم
غیر از اون هر ساعتی بود مشکلی نیست

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
ایشالا که مسابقات خوبی داشته باشید ;)
حسام جان سوالی چیزی داشتی در ارتباط با مسابقات بتونم کمک کنم خوشحال میشم.
اگر میتونستم میومدم منم اما معذرت!!نمیتونم.
موفق باشید
آفا فرشاد شما لطف دارید!!! مرسی!!! اگر شما بودید که خیلی عالی میشد!!! حتماً مزاحمت میشم استاد

- - -ویرایش - - -

کاملا با حرفای Barcayist موافقم
دوستانی هم که شرکت میکنن اینو درک کنن برگزاری مسابقات کار اسونی نیست و کاملا تابع مدیریت مسابقات باشن

حسام جان من این اواخر انلاین شدنم تایم مشخصی نداره و امکان داره نتونم سر موقع انلاین بشم اگر شد حتما شرکت میکنم اگر هم نشد امیدوارم بقیه دوستان بخوبی لذت ببرن

در اخر شرکت کننده ها اگر این قانون اول در نظر بگیرن مطمئنا مسابقات خوبی خواهد شد
1. هدف اصلی مسابقات ایجاد فضای دوستی و سرگرمی و محک زدن توانایی یکدیگر در
بازی می باشد به همین دلیل از ضد فوتبال ، وقت تلف کردن تهمت زدن به یکدیگر، ناسزا گفتن به شدت پرهیز
کنید. در صورتی که شرکت کننده ای شروع موفقی نداشت و قبل از پایان مرحله ی گروهی شانسی برای صعود نداشت، خواهشن به لیگ و دیگران احترام بگذارد و با تمام قوا بازی های خودش رو به پایان رساند و از جام کناره گیری نکند

شما عزیزی، از اینکه راهنمایی می کنی ممنونم سینا جان!!! واقعاً دوست دارم شرایط برای حضورت محیا بشه

- - -ویرایش - - -

سلام از اینکه میبینم یه نفر میخواد جام راه اندازی کنه و مسئولیت بر عهده بگیره خیلی خوشحالم،اما بزار تجربیاتم رو در اختیارت قرار بدم.من قبل از خرید PS3 توی کار فیفا 12 آنلاین PC بودم و اونجا یه جام برگزار کردم که تو این تاپیک (فیفا 12 : جام حذفی بازی سنتر) میتونی بری و ببینی،در مورد قوانین و شرایط بازی تقریبا حرفی برای گفتن نیست و این قوانین رو من با چند بند کمتر اجرا کردم،اما توی همون تاپیک میتونید ببینید که از 12 شرکت کننده فقط 8-7 نفر سر قول قرارشون بودن و فشار عصبی که به بچه های دیگه بخاطر نیومدن سرموقع یا حتی بعضی جاها درگیری لفظی با حریف پیش میومد همش جمع میشد و روی سر مدیر لیگ خالی میشد!شرح کامل اون ماجراها و جریاناتی که پیش اومد رو میتونید توی تاپیک فیفا 12 آنلاین و همین تاپیکی که لینکش رو دادم ببینید!
بعد هم که یکی از دوستان از لیگ خارج شد و این وبلاگ رو زد(مسابقات آنلاین فیفا 13) و از بچه ها ورودی گرفت(بخاطر این تاپیک نزد که مدیران وقتی فهمیدن میخواد ورودی بگیره بهش اجازه ندادن) و بعدا سر حق ورودی و ... دعوا شد و ماجراهایی پیش اومد که بهتره تو همون وبلاگ بخونید!
قصد و منظور من از توضیحات بالا این بود که بگم اولا همه باید به مدیر لیگ و نظرش احترام بزارن،دوما مدیر لیگ دست تنها و یک نفره خیلی سخته که بخواد لیگ رو برگزار کنه بهتره کسی از بچه ها داوطلب بشه و بهش کمک کنه،در آخر هم اینکه وقتی یه جمعی درست میشه و همه میخوان تفریح کنن و لذت ببرن بهتره همه به هم دیگه احترام بزارن و برای وقت هم دیگه ارزش قائل بشن.
برای برگزار کننده لیگ و شرکت کنندگانش آرزوی موفقیت و شادی میکنم.
آقا ممنونم!!! لطف کردی وقت گذاشتی!!! امیدوارم این شرایط تکرار نشه، کاملا! موافق صحت های شما هستم!!! اگر میشد شما هم بودی خوب میشد!!!! امیدوارم بتونی بیای و با هم یک لیگ خوب داشته باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر