برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
بچه ها رئال رو که نمیشه حذف کرد!!! درسته که شاید رئال قوی باشه!!! ولی به نظرتون بایرن دست کمی از رئال داره؟ یا تیم ملی آلمان؟ تو خط حمله ی بایرن هرکی توپ و فوت کنه میره تو گل!!! نظرتون در مورد سیتی چیه؟ واقعاً دروازبان و خط حمله ی قوی ایی داره!!! هرکسی با یک بازیکن خاص بهتر می تونه کار کنه، نمیشه ارزش کار دوستان حرفه ایی خودمون رو نادیده بگیریم!!!الان یک خورده متأسفانه به دوستان رئالی بی مهری میشه، ما باید روی خودمون و تیم هامون کار کنیم و بتونیم کریس یا بقیه رو مهار کنیم!!! جامی که توش رئال و کریس نباشن که دیگه جام نیست، یک بار با یک دوست آلمانی که خیلی حرفه ایی بود داشتم بازی دوستانه می کردم!!! من رم رو برداشتم اون هم هند رو برداشت!!! به خدا طوری با اون هندی ها بازی می کرد انگار داره با تیم ملی اسپانیا بازی می کنه، ما باید خودمون سطح کیفیت بازیمونو بکشیم بالا!!! البته این نظر منه!!!

آخرین ویرایش:

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
بچه ها رئال رو که نمیشه حذف کرد!!! درسته که شاید رئال قوی باشه!!! ولی به نظرتون بایرن دست کمی از رئال داره؟ یا تیم ملی آلمان؟ تو خط حمله ی بایرن هرکی توپ و فوت کنه میره تو گل!!! نظرتون در مورد سیتی چیه؟ واقعاً دروازبان و خط حمله ی قوی ایی داره!!! هرکسی با یک بازیکن خاص بهتر می تونه کار کنه، نمیشه ارزش کار دوستان حرفه ایی خودمون رو نادیده بگیریم!!!الان یک خورده متأسفانه به دوستان رئالی بی مهری میشه، ما باید روی خودمون و تیم هامون کار کنیم و بتونیم کریس یا بقیه رو مهار کنیم!!! جامی که توش رئال و کریس نباشن که دیگه جام نیست، یک بار با یک دوست آلمانی که خیلی حرفه ایی بود داشتم بازی دوستانه می کردم!!! من رم رو برداشتم اون هم هند رو برداشت!!! به خدا طوری با اون هندی ها بازی می کرد انگار داره با تیم ملی اسپانیا بازی می کنه، ما باید خودمون سطح کیفیت بازیمونو بکشیم بالا!!! البته این نظر منه!!!

سلام.
حرفت کاملا منطقی هست حسام جان. من چندروز پیش با یکی از دوستان رئالی بازی میکردم کریسش رو بستم طوری شد که دیگه به طور 80% از بازی کریس حذف شد ولی باز هم قشنگ بازی کرد و من رو برد

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خب بازی رده بندیم انجام شد منو داداش دانیالم بطور صمیمانه یه بازیه خوب کردیم رفت تو زمین زمین دانیال 0 2 برگشتم تو زمینه من 1 2 شد بردم ;)
یه چیزی در مورده دوستانی که رئال برمیدارن بگم من خودم که رئال برمیدارم میدونید دیگه . مشکل بعضی بچه ها اینه رونالدو محور میشن به نظره من این اونارو ضعیفتر میکنه به جایه اینکه قویشون کنه مثلا دیگه از سمت دیماریا حرکت نمیکنن یا با وسط کاری ندارن فقط به رونالدو پاس میدن که برای من مهارش آسون میشه من خودم با رونالو حرکت میکنم ولی وقتی بخوام تکنیکی کار کنم یا موقع 1 2 کردن وگرنه با دیماریا و اوزیل و مدریچ بیشتر کار میکنم ;)
در مورده اینکه یه تیم حذف بشه کاملا مخالفم چون اگه کسی بخواد خودشو محک بزنه باید مقابه سختی قرار بگیره نه اینکه آسون باشه بره جلو :p
من همیشه پرو کلوب بازی میکنم اگه نگاه کنید سیزن هم اصن بازی نکردم اونجا همه بازی کنارو کنترول میکنم که اور آل همشون کمتر از 65 همین باعث میشه بازی بهتر بشه وقتی تیمه مقابلت قوی باشه . خودم همینجا چند تا تکنیکه بازی از بچه ها یاد گرفتم خلیم خوشحالم :bighug:
واسه جامه بعدی منو راه بدید لطفا:d

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
این هم بازی فینال و تماشاگراش:d
40732763929813683225.jpg

44305412874479643475.jpg

- - -ویرایش - - -

خب بازی رده بندیم انجام شد منو داداش دانیالم بطور صمیمانه یه بازیه خوب کردیم رفت تو زمین زمین دانیال 0 2 برگشتم تو زمینه من 1 2 شد بردم ;)
یه چیزی در مورده دوستانی که رئال برمیدارن بگم من خودم که رئال برمیدارم میدونید دیگه . مشکل بعضی بچه ها اینه رونالدو محور میشن به نظره من این اونارو ضعیفتر میکنه به جایه اینکه قویشون کنه مثلا دیگه از سمت دیماریا حرکت نمیکنن یا با وسط کاری ندارن فقط به رونالدو پاس میدن که برای من مهارش آسون میشه من خودم با رونالو حرکت میکنم ولی وقتی بخوام تکنیکی کار کنم یا موقع 1 2 کردن وگرنه با دیماریا و اوزیل و مدریچ بیشتر کار میکنم ;)
در مورده اینکه یه تیم حذف بشه کاملا مخالفم چون اگه کسی بخواد خودشو محک بزنه باید مقابه سختی قرار بگیره نه اینکه آسون باشه بره جلو :p
من همیشه پرو کلوب بازی میکنم اگه نگاه کنید سیزن هم اصن بازی نکردم اونجا همه بازی کنارو کنترول میکنم که اور آل همشون کمتر از 65 همین باعث میشه بازی بهتر بشه وقتی تیمه مقابلت قوی باشه . خودم همینجا چند تا تکنیکه بازی از بچه ها یاد گرفتم خلیم خوشحالم :bighug:
واسه جامه بعدی منو راه بدید لطفا:d

الان اینو با من بودی ؟ :d

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
چشمم کردین دیدین چهارم شدم ؟
ولی بچه ها ببخشید منو اگه ضعیف بودم شرمنده از همه هم از همینجا تشکر میکنم مخصوصا حسام عزیز

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
علی دادا بده والیبال من ان میشم البته اگه نت بزاره اگه تونستی ان شو که بزنیم
حسن جان الان با علی هماهنگ می کنم، اگر بشه امشب جشن قهرمانی رو بگیریم!!!
===========================
محمود جان انشالا که تو جام های بعدی شما و دانیال رو تو فینال ببینیم!!! اینو هم بگم که دانیال از بچه های قویی بود!!! حریف بزرگی رو شکست دادی!!!
عرفان جام دستت درد نکنه، واقعاً جام اخلاق متعلق به خودته!!! هم بخاطر زحماتی که کشیدی و هم بخاطر اون لطفی که کردی و جاتو تو جام عوض کردی که بازی ها عقب نیافته!!!
در مورد اون عکس هم بگم که عرفان جان، تو ماه رمضون یک کمی فکر پسرهای مجرد هم باش!!!:d حالا که اون عکس رو گذاشتی کاشکی تمام قد میذاشتی که یک حالی ممدباحال ببره!!!!

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
این هم بازی فینال و تماشاگراش:d
40732763929813683225.jpg

44305412874479643475.jpg

- - -ویرایش - - -

الان اینو با من بودی ؟ :d
این اگر از من طرفداری میکرد من حسنو 10 0 میبردم :Dنه عرفان جان کلی گفتم شما که بی محور بازی میکنی :D شوخی میکنم .

- - -ویرایش - - -

چشمم کردین دیدین چهارم شدم ؟
ولی بچه ها ببخشید منو اگه ضعیف بودم شرمنده از همه هم از همینجا تشکر میکنم مخصوصا حسام عزیز
داداش حرف نداری هم خودت هم بازیت حالا دیگه هی با هم بیشتر بازی میکنیم ;)

- - -ویرایش - - -

حسن جان الان با علی هماهنگ می کنم، اگر بشه امشب جشن قهرمانی رو بگیریم!!!
محمود جان انشالا که تو جام های بعدی شما و دانیال رو تو فینال ببینیم!!! اینو هم بگم که دانیال از بچه های قویی بود!!! حریف بزرگی رو شکست دادی!!!
عرفان جام دستت درد نکنه، واقعاً جام اخلاق متعلق به خودته!!! هم بخاطر زحماتی که کشیدی و هم بخاطر اون لطفی که کردی و جاتو تو جام عوض کردی که بازی ها عقب نیافته!!!
در مورد اون عکس هم بگم که عرفان جان، تو ماه رمضون یک کمی فکر پسرهای مجرد هم باش!!!:d حالا که اون عکس رو گذاشتی کاشکی تمام قد میذاشتی که یک حالی ممدباحال ببره!!!!
جامه بعدی عاغا منو بندازید تو گروهه حسن و علی و دانیال :D ببینیم کی میاد بالا خیلی حال میده :D

- - -ویرایش - - -

راستی عاغا این دانیال یه شوتایی بلده خفن شوت ببری :D عاغا 2 تا شوت کرد از وسط زمین یکیش خورد به تیر اوون یکیم دروازبان پرتغال کیه نمیدونم گرفتش ولی پرت شد فلج شد :D :D به ما هم یاد بده داداش شوت چرخشیم اگه بلده کسی طالبیم یاد بگیریم :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
حالا که انقدر اشتیاق نشون دادین بابت تماشاچی ها
بعد از برد محمود و سوم شدنش همه تماشاچیا ناراحت شدن!b-)

Last edited by a moderator:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
حالا که انقدر اشتیاق نشون دادین بابت تماشاچی ها
بعد از برد محمود و سوم شدنش همه تماشاچیا ناراحت شدن!b-)​
همش داشت میگفت کاش از اول اومده بودم محمودو تشویق میکردم که اول بشه :D واسه همین ناراحت شد :D

- - -ویرایش - - -

بچه ها بیزحمت این ایدیه منو ادد کنید این ایدی اصلیه منه RamtinNn روی پروفایلمم هست همیشه با این آن میشم برا مسابقات چون تیمه ut داشت یا اون اومدم :D حالا با چهره جدید میام تو مقدماتی حذف میشم :D

Last edited by a moderator:

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
خب من هم به حسن عزیز تبریک میگم و یه خسته نباشید اساسی به حسام جان
در مورد بازی فینال هم یعد از نیمه اول بازی برگشت متاسفانه حسن قطع شد و حدود یک ساعت بعد دوباره تونست وصل بشه و فوق العاده من از شرایط بازی دور شدم متاسفانه (نمیدونم چرا حسن هنوز دستش گرم بود:d) یه نیمه بازی کردیم و من یه گل خوردم. ولی تازه دستم گرم شده بود و نیمه دوم رو 2-1 بردم و بعد هم دو تا بازی رو 4-2 و 2-0 بردم،ولی چه فایده که توافق کرده بودیم یه نیمه فقط حساب باشه!:d
در هر صورت منم به همه دوستان خسته نباشین میگم و توصیه میکنم اگه بازی قطع شد تا دستتون گرم نشده بازی نکنین دوباره:d

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
خب من هم به حسن عزیز تبریک میگم و یه خسته نباشید اساسی به حسام جان
در مورد بازی فینال هم یعد از نیمه اول بازی برگشت متاسفانه حسن قطع شد و حدود یک ساعت بعد دوباره تونست وصل بشه و فوق العاده من از شرایط بازی دور شدم متاسفانه (نمیدونم چرا حسن هنوز دستش گرم بود:d) یه نیمه بازی کردیم و من یه گل خوردم. ولی تازه دستم گرم شده بود و نیمه دوم رو 2-1 بردم و بعد هم دو تا بازی رو 4-2 و 2-0 بردم،ولی چه فایده که توافق کرده بودیم یه نیمه فقط حساب باشه!:d
در هر صورت منم به همه دوستان خسته نباشین میگم و توصیه میکنم اگه بازی قطع شد تا دستتون گرم نشده بازی نکنین دوباره:d
داداش اون بازی 2-2 شد هنوز تو شوکیا:)
بعدش بازیه دوستانه با مسابقه فرق میکنه جیگر:-s
راستی اصرار خودت بود یه نیمه بازی کنیم من که گفتم دوباره بزنیم/:)
و در اخر علی جون خسته نباشی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر