بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان و سروران بنده اگه کوچکترین اطلاعاتی هم دارید راهنماییم کنید ممنون میشم
داداش خب چرا وقتی slim خریدی مهلت تست نگرفتی و یا همون جا تستش نکردی؟ اگه برات ممکنه زودتر به فروشنده بگو وضعیتو که اگر تا چند روز اینده مطمین شدی که کنسول ایراد داره بری پسش بدی والا عجیبه برای من که شما 2 بار بازیت رو دو تا کنسول جدا اینجوری شده یا خیلی بد شانسی یا یه جای کارو داری اشتباه میری بازی رو از رو خوده فلش اجرا میکنی یا میریزی داخل هارد اینترنال کنسول؟؟؟؟ در مورد hen و cfw هم ربطی نداره cfw از همه نظر از hen بهتره و این یه مزیته که کنسولت هک cfw باشه راه هست که cfw رو تبدیل به hen کنی ولی هیچ ربطی به وضعیتت نداره هک cfw اصلا هک hen برای کساییه که کنسولش امکان هک به روش cfw نداره و از ناچاری به روش hen کپی خور میکنن کنسولو

• Like
Reactions: Mohamadmoeinhhh@gm

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
داداش خب چرا وقتی slim خریدی مهلت تست نگرفتی و یا همون جا تستش نکردی؟ اگه برات ممکنه زودتر به فروشنده بگو وضعیتو که اگر تا چند روز اینده مطمین شدی که کنسول ایراد داره بری پسش بدی والا عجیبه برای من که شما 2 بار بازیت رو دو تا کنسول جدا اینجوری شده یا خیلی بد شانسی یا یه جای کارو داری اشتباه میری بازی رو از رو خوده فلش اجرا میکنی یا میریزی داخل هارد اینترنال کنسول؟؟؟؟ در مورد hen و cfw هم ربطی نداره cfw از همه نظر از hen بهتره و این یه مزیته که کنسولت هک cfw باشه راه هست که cfw رو تبدیل به hen کنی ولی هیچ ربطی به وضعیتت نداره هک cfw اصلا هک hen برای کساییه که کنسولش امکان هک به روش cfw نداره و از ناچاری به روش hen کپی خور میکنن کنسولو
مهلت تست که والا میبرم بهش نشون میدم مشکلی نیست
ولی
بازی رو نصب میکنم رو هارد خوده دستگاه
به نظر شما ممکنه بخاطر تلویزیون ،یا حتی کابل Hdmi باشه؟؟؟امروز وقت نکردم اینارو تست کنم فردا هم تست میکنم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
مهلت تست که والا میبرم بهش نشون میدم مشکلی نیست
ولی
بازی رو نصب میکنم رو هارد خوده دستگاه
به نظر شما ممکنه بخاطر تلویزیون ،یا حتی کابل Hdmi باشه؟؟؟امروز وقت نکردم اینارو تست کنم فردا هم تست میکنم
بعیده از کابل hdmi و یا tv باشه گفتم شاید از رو فلش اجرا میکنی بازیا رو که کندن که اونم میگی میریزی رو هارد داخلی دستگاه ببینم از همون تعمیرکاره خریدی دستگاهو؟

• Like

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
احتمالا بهت انداخته اگر دیدی کنسول واقعا مشکل داره در سریع ترین زمان ممکن برو پسش بده به نظر من
اگه دیدم مشکل ادامه داره حتما میبرم
ولی کنسول فوق العاده تمیزه،پلمپ هم هست
حتی کپی خور هم نشده بود،هودش اونجا برام کپی خور کرد بعد گرفتم ازش

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
واقعیتش دما بحرانی نیست بالای 80 درجه بحرانیه و اکثرا این دما رو دارن ps3 ها ولی دیگه لبه مرزه ببین بعد 1 ساعت چقدر میره بالا؟؟؟
من کلا بیشتر از یک ساعت بازی نمی‌کنم
ولی دیشب اینکار و کردم
حدود چهل پنجاه دیقع آی وی رو بازی کردم
دما تقریبا مثل همون عکسی بود که فرستادم یکی دو درجه فوقش بالاتر
بعد رفتم بلور بازی کردم،بعدشم کشتی کج ۲۰۱۱
که این دوتا هم رو هم نیم ساعت چهل دیقع شد
اخرش که میخواستم بازیو ببندم،دما رو دیدم (تو بازی کشتی کج بودم) دمای جفتشون زیر ۷۰ بود

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
من کلا بیشتر از یک ساعت بازی نمی‌کنم
ولی دیشب اینکار و کردم
حدود چهل پنجاه دیقع آی وی رو بازی کردم
دما تقریبا مثل همون عکسی بود که فرستادم یکی دو درجه فوقش بالاتر
بعد رفتم بلور بازی کردم،بعدشم کشتی کج ۲۰۱۱
که این دوتا هم رو هم نیم ساعت چهل دیقع شد
اخرش که میخواستم بازیو ببندم،دما رو دیدم (تو بازی کشتی کج بودم) دمای جفتشون زیر ۷۰ بود
اگر اینجوریه که پس مشکل دمایی فک نکنم کنسولت داشته باشه فقط به نظرت فنش در حالت عادی کار میکرد یا خیلی داشت بهش فشار وارد میشد؟

• Like

mhmd.....

کاربر سایت
Sep 7, 2022
8
سلام دوستان
من یه ps3 slim 320
دارم 4.87forrex این فریمور نصبه
موقعی که میرم تو بازی لگ باگ میزنه فقط لحظه های دمو اینطوری لگ میزنه و گیم پلی روان هست و مشکلی نداره .اول فک کردم هارد داخلیم بدسکتور شده اما وقتی از روی فلش هم بازی رو انجام میدم دوباری لگ باگ تو حالت دمو بازی هستش
من برای اطمینان دوبار هم همین فریمور رو نصب کردم اما درست نشد
خاهش میکنم اگه کسی میدونه مشکلش چیه ممنون میشم وقت بزاره دقیق توضیح بده ممنون

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام دوستان
من یه ps3 slim 320
موقعی که میرم تو بازی لگ باگ میزنه فقط لحظه های دمو اینطوری لگ میزنه و گیم پلی روان هست و مشکلی نداره .اول فک کردم هارد داخلیم بدسکتور شده اما وقتی از روی فلش هم بازی رو انجام میدم دوباری لگ باگ تو حالت دمو بازی هستش
شرمنده قربان ولی بعید میدونم کسی اینجا بتونه برای شما راه حل ارایه بده اینجور مشکلات رو حتی شاید تعمیرکارم نتونه حل کنه یه چیزی خدمتتون بگم هم برای شما هم برای کاربر بالایی که اونم رو کنسولش مشکلات شبیه مشکلات شما داشت لگ تو بازی شاید مشکل از دیتای شماست یعنی یا دیتا بد دانلود شده یا کلا توسط گروه کرک کننده بازی بد ریپ شده یا باید تو مولتی من گزینه خاصی رو فعال کنید تا بازی روون اجرا شه یا برای اجرای بی نقص بازی فرمتش باید iso باشه و نه فولدر و ... کلا ps3 بازیای هکیش از این داستانا زیاد دارن به نظر من بهتره بیخیالشون بشید من سره همین چیزا قیده بازی هکی رو زدم و رفتم اوریج باز شدم اگر مشکلات خیلی بزرگ نیستن بیخیالشون بشید به نظر من و از بازیتون لذت ببرید

• Like

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
سلام دوستان
من یه ps3 slim 320
من فریمور اورکلاک شده ی evilnat ورژن اخرش ۴.۸۹ رو ریختم ،حس میکنم فریم بهتری میگیرم تو بازی
تو کنسول قبلیم هم تو بعضی بازیا مشکل شما رو داشتم،تو کات سین ها افت فریم داشتم اما تو خود بازی عالی بود همه چی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر