بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
دوستان چنتا مورد دیگه رو هم اضافه کنم.... مثلاً من تو بازی درایور سانفرانسیسکو که اونم گرافیک خوبی داره و جهان بازه نسبتا اصلا مشکل فریم ریت ندارم،یا مثلا حتی تو g.t.a.v که نسخه جدیدتری نسبت به آی وی هست،خیلی بهتر و با فریم ریت مطلوب تری بازیو اجرا میکنم،یا مثلا تو بازی های کشتی کج،فوتبال،هری پاتر،میدنایت کلاب و.... هیچ مشکلی تقریبا ندارم،اما تو همون بازیهایی که دقیقا بهاطر اونا پی اس ۳ رو خریدم افت فریم و گاها لگ رو دارم،مثل رد دد،نثل جی تی ای آی وی....امروز به یه تعمیر کاری پیام دادم توضیحاتی که اینجا تو تاپیک گفتم رو برای ایشون گفتم، گفت درست نمیشه الکی خرجش نکن،حس میکنم چون بلد نبود این حرفو زد،از دوستان حرفه ای و قدیمی تر تمنای پاسخگویی رو دارم ،ممنون
.من تو قم هستم اگه از دوستان کسی تو قم تعمیر کار میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان چنتا مورد دیگه رو هم اضافه کنم.... مثلاً من تو بازی درایور سانفرانسیسکو که اونم گرافیک خوبی داره و جهان بازه نسبتا اصلا مشکل فریم ریت ندارم،یا مثلا حتی تو g.t.a.v که نسخه جدیدتری نسبت به آی وی هست،خیلی بهتر و با فریم ریت مطلوب تری بازیو اجرا میکنم،یا مثلا تو بازی های کشتی کج،فوتبال،هری پاتر،میدنایت کلاب و.... هیچ مشکلی تقریبا ندارم،اما تو همون بازیهایی که دقیقا بهاطر اونا پی اس ۳ رو خریدم افت فریم و گاها لگ رو دارم،مثل رد دد،نثل جی تی ای آی وی....امروز به یه تعمیر کاری پیام دادم توضیحاتی که اینجا تو تاپیک گفتم رو برای ایشون گفتم، گفت درست نمیشه الکی خرجش نکن،حس میکنم چون بلد نبود این حرفو زد،از دوستان حرفه ای و قدیمی تر تمنای پاسخگویی رو دارم ،ممنون
قربان متاسفانه خرابیای ps3 اونم مدل فت خیلی خرابیای رو مخی هستن و اکثرا هم اگر درستشون کنی دوباره زود خراب میشن اینم که میبینی اینجا کسی بهت جواب نمیده بخاطره اینه که کسی به اون صورت وارد نیست حتی خوده تعمیرکارای پشت شهرداری هم اکثرا وارد نیستن برای تعمیر PS3 FAT به صورت اصولی و اکثرا از تعمیر این مدلا امتناع میکنن چرا برادر رفتی FAT خریدی اصلا؟

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
قربان متاسفانه خرابیای ps3 اونم مدل فت خیلی خرابیای رو مخی هستن و اکثرا هم اگر درستشون کنی دوباره زود خراب میشن اینم که میبینی اینجا کسی بهت جواب نمیده بخاطره اینه که کسی به اون صورت وارد نیست حتی خوده تعمیرکارای پشت شهرداری هم اکثرا وارد نیستن برای تعمیر PS3 FAT به صورت اصولی و اکثرا از تعمیر این مدلا امتناع میکنن چرا برادر رفتی FAT خریدی اصلا؟
اطلاع نداشتم 😭

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اطلاع نداشتم 😭
ایرادی نداره بابا فدای سرت مهم اینه که ادم سالم باشه من خودم دو بار fat خریدم و هر دو به دیار ملکوتی رفتن ylod شدن یکی یه ساله و دومی شش ماهه خیلی هم بهشون میرسیدم و حواسم بهشون بود الان یه سوپر اسلیم دارم و تا الان که خدا رو شکر خوب کار کرده راضیم ازش پولاتو جمع کن یکی دیگه بخر در اینده الان یه ps3 slim یا super slim دست دوم تمیز حقوق یه ماه کاره یعنی اگر یه ماه کار کنی پوله خرید یدونش رو داری فقط حواستو جمع کن دفعه بعد تمیز و سالم و مدل اسلیم بخری این کنسولت هم به نظر من با توجه به این که میگی یه شهره دیگه هستی و نمیتونی بری پشت شهرداری و تعمیر کار مناسب پیدا کنی و بالا سره تعمیر کار باشی و مدلش که کلا سرطانه ولش کن همین جور کج دار مریض باهاش طا کن و زیاد بهش فشار نیار تا دیگه تموم شه عمرش واقعا چه جنایتی کردن مایکرو و سونی با مدلای فت xbox 360 و ps3 در حق ما گیمرای بدبخت ایرانی

• Like
Reactions: Mohamadmoeinhhh@gm

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
ایرادی نداره بابا فدای سرت مهم اینه که ادم سالم باشه من خودم دو بار fat خریدم و هر دو به دیار ملکوتی رفتن ylod شدن یکی یه ساله و دومی شش ماهه خیلی هم بهشون میرسیدم و حواسم بهشون بود الان یه سوپر اسلیم دارم و تا الان که خدا رو شکر خوب کار کرده راضیم ازش پولاتو جمع کن یکی دیگه بخر در اینده الان یه ps3 slim یا super slim دست دوم تمیز حقوق یه ماه کاره یعنی اگر یه ماه کار کنی پوله خرید یدونش رو داری فقط حواستو جمع کن دفعه بعد تمیز و سالم و مدل اسلیم بخری این کنسولت هم به نظر من با توجه به این که میگی یه شهره دیگه هستی و نمیتونی بری پشت شهرداری و تعمیر کار مناسب پیدا کنی و بالا سره تعمیر کار باشی و مدلش که کلا سرطانه ولش کن همین جور کج دار مریض باهاش طا کن و زیاد بهش فشار نیار تا دیگه تموم شه عمرش واقعا چه جنایتی کردن مایکرو و سونی با مدلای فت xbox 360 و ps3 در حق ما گیمرای بدبخت ایرانی

اخه داداش به نظرم دستگاه نسبتا خوب و سالمیه اینی که گرفتم
چند شب پیش داشتم نزدیک دو ساعت Silent Hill Downpour رو بازی میکردمخبلی عالی بود همه چی فن هم صداش اونقدر زیاد نبود و طبیعی بود
یا مثلا pes17 و pes13 با پچ بروز رسانی جدید دانلود کردم ،دو تایی یه ساعت بازی میکردیم اونم بدون مشکل همه چی عالی
و خیلی بازی دیگه
ولی تو بعضی بازیا که از شانس من همونا برام مهمن،افت فریم دارم،حالا یه تعمیر کار پیدا کردم گفت بیار دستگاهتو ببینم چشه میفرستیم تهران تعمیر کنن

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
چند شب پیش داشتم نزدیک دو ساعت Silent Hill Downpour رو بازی میکردمخبلی عالی بود همه چی فن هم صداش اونقدر زیاد نبود و طبیعی بود
یا مثلا pes17 و pes13 با پچ بروز رسانی جدید دانلود کردم ،دو تایی یه ساعت بازی میکردیم اونم بدون مشکل همه چی عالی
و خیلی بازی دیگه
ولی تو بعضی بازیا که از شانس من همونا برام مهمن،افت فریم دارم،حالا یه تعمیر کار پیدا کردم گفت بیار دستگاهتو ببینم چشه میفرستیم تهران تعمیر کنن
کلا ps3 fat مشکل سخت افزاری دارن ربطی به تمیزیشون نداره همشون زود خراب میشن مگر این که خیلی بهشون برسی مثلا هر 6 ماه خمیر عوض کنیو مراقب دما و فنشون باشیو زیاد باهاشون بازی نکنی که کی حوصله این کارارو داره ایشالله که دستگاهت درست شه

• Like

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
شما دستگاهت کپی خوره؟ دمات رو مانیتور کردی ببینی چنده؟

هاردت رو سلامتش رو چک کردی بد سکتور نداشته باشه؟

از دیتاهات مطمئن هستی؟ گاهی دیتا ممکنه بعضی فایل هاش مشکل دار باشه و بازی درست اجرا نشه. زیاد تجربش رو داشتم.

آخرین ویرایش:
  • Like

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
254
و خیلی بازی دیگه
اقا من تا الان سه تا ps3 داشتم تو همشون بعضی از بازی ها افت فریم داشتن اصلا نگران نباش کنسولت سالمه داداش فقط اگر اور هیت داشت چراغش زرد شد یا یهویی خاموش شد اون موقع نگران باش اگه صدای فنش هم زیاد شد خمیر سیلیکون ها رو تعویض کن اگر هم خواستی بفروش مدل سوپر اسلیم بگیر که خیلی خوبه hen 3.1.1 هم الان اومده که اصلا هنگی نداره ضمن این که تمام بازی ها رو اجرا میکنه بنظر خودم که از cfw هم بهتره cfw امکاناتش بیشتر بدرد توسعه دهنده ها میخوره

• Like

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
شما دستگاهت کپی خوره؟ دمات رو مانیتور کردی ببینی چنده؟

هاردت رو سلامتش رو چک کردی بد سکتور نداشته باشه؟

از دیتاهات مطمئن هستی؟ گاهی دیتا ممکنه بعضی فایل هاش مشکل دار باشه و بازی درست اجرا نشه. زیاد تجربش رو داشتم.
بله کپی خوره .... دما رو هم چک نکردم ولی یادمه تو Irishman میرفتم (بعد از اجرای بازی)قرمز یا زرد میشد دمای cpu و rsx
سلامت هارد رو چک کردم ۹۹ درصد بود
دیتا ها رو هم بله از سلامتشون مطمعنم چون Gta Iv رو مثلا دو تا نسخه مختلف گرفتم بازم مشکل رو داشتم

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
اقا من تا الان سه تا ps3 داشتم تو همشون بعضی از بازی ها افت فریم داشتن اصلا نگران نباش کنسولت سالمه داداش فقط اگر اور هیت داشت چراغش زرد شد یا یهویی خاموش شد اون موقع نگران باش اگه صدای فنش هم زیاد شد خمیر سیلیکون ها رو تعویض کن اگر هم خواستی بفروش مدل سوپر اسلیم بگیر که خیلی خوبه hen 3.1.1 هم الان اومده که اصلا هنگی نداره ضمن این که تمام بازی ها رو اجرا میکنه بنظر خودم که از cfw هم بهتره cfw امکاناتش بیشتر بدرد توسعه دهنده ها میخوره
اور هیت دارم داداش با اینکه خمیر سیلیکون عوض کردم،ولی چراغ زرد یا خاموشی ندارم
دستگاه رو داده بودم تعمیر کار بعد دوهفته زنگ زدم گفت تعمیر نشد هرکاریش کردم ،گفتم یعنی با ریبال هم درست نشد ؟گفت نه....حالا نمیدونم واقعا ریبال کرده یا نه
فردا پس فردا میرم ازش بگیرم ببینم اگه ازم برداشت با قیمت درست حسابی جاش یه اسلیم یا سوپر اسلیم بر میدارم
اگرم خواست مفت خری کنه که یا خودم سعی میکنم بفروشمش یا باهاش میسوزمو میسازم دیگه 🥲

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
بله کپی خوره .... دما رو هم چک نکردم ولی یادمه تو Irishman میرفتم (بعد از اجرای بازی)قرمز یا زرد میشد دمای cpu و rsx
سلامت هارد رو چک کردم ۹۹ درصد بود
دیتا ها رو هم بله از سلامتشون مطمعنم چون Gta Iv رو مثلا دو تا نسخه مختلف گرفتم بازم مشکل رو داشتم
درصدش رو نگاه نکن. ببین بدسکتور گرفته یا نه. از تب اسمارتش یه شات بفرست.

سرعت فنت رو حالت عادی هست یا خودت با وبمن بردیش بالا؟

دوستان نظرتون در مورد کاستوم فریمور های اورکلاک شده چیه؟کسی استفاده کرده؟
Sendspace.com Mobile File
این اخرین نسخه Evilnat v4.89 اور کلاک شده هست
من هنوز تست نکردم اما ویدئوهاش رو دیدم که استفاده میکنند و تا حدودی بازی ها روون تر اجرا میشه مثلا تو محیطا شلوغ که افت فریم پیدا میکنه اینا در حد 3-4 فریم بهتر عمل میکنند. اما خب باید حواست باشه فشار بیشتری به rsx میاد بهتره که تهویه هوایی کنسولت مناسب باشه و کولینگ خوبی داشته باشه.

• Like

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
درصدش رو نگاه نکن. ببین بدسکتور گرفته یا نه. از تب اسمارتش یه شات بفرست.

سرعت فنت رو حالت عادی هست یا خودت با وبمن بردیش بالا؟
نه بد سکتور هم نگرفته بودرو حالت عادی بود سرعت فن
دیدم بعضی وقتا زیاد میشه با وب من تغیر دادم
نه بهتر شد نه بدتر

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
تعمیر کار به من زنگ زد گفت دستگاه رو ریبال میکنم،یا درست میشه یا کلا درست نمیشه روشن نمیشه دیگه
منم گفتم ریبالش کن هر چه بادا باد،که از شانس زیبای من دستگاه خراب شد کلا،با بدبختی ۶۰۰ تومن فروختمش 🥲 و ۳ تومن گذاشتم روش یه اسلیم در حد نو خریدم
کپی خورش کرد برام
اووردم خونه و رد دد رو ریختم ،و دیدم بازم افت فریم دارم 🥲😐 و شروع کردم به فحش دادن خودم که کاش دستگاه فتمو نمیدادم تعمیر،این که همونه باز😐،دستگاه قبلیم اور هیت و دور فن داشت دیگه ،با همونا سر میکردم
ولی یاد پیام یکی از دوستان افتادم اینجا که گفتن از hen جدید استفاده کردن و خیلی عالیه
حالا میخواستم بدونم میشه دستگاه رو از Cfw به هن عوض کنم ؟راهی هست ؟اگه کمک کنید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر