بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
سلام وقتتون بخیر من یه مدتیه که یه دستگاه ps3 fat 40 گیگ گرفتم ولی یه مشکلی داره اول اینکه تو یه سری بازیا افت فریم ریزی داره تو یه یه سری از بازیا نداره ، بعد فقط یه جاهایی ت بازی های مورد نظر افت فریم و لگ هست بقیه جاها فریمش ثابته یه مشکل دیگشم اینه که تو بازی the last صدای فن افتضاح میره بالا انگار کنارت جاروبرقی روشنه ولی تو بازی های دیگه هیچ صدایی ازش دور نمیاد. مشکل از چیه ؟ من rebuild system هم کردم هاردم عوض کردم ولی مشکل پابرجاس این افت فریمش رو مخه
Ps3 فت کلا مشکل حرارتی و دور بالای فن دارن افت فریم و تیک زدن تو بازیای ps3 هست نگران نباش ولی پیشنهاد میکنم با مدلای اسلیم ۲۵۰۰ به بعد یا سوپر اسلیم عوضش کنی مدل فت مشکل زیاد داره

• Like
Reactions: blak

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
سلام وقتتون بخیر من یه مدتیه که یه دستگاه ps3 fat 40 گیگ گرفتم ولی یه مشکلی داره اول اینکه تو یه سری بازیا افت فریم ریزی داره تو یه یه سری از بازیا نداره ، بعد فقط یه جاهایی ت بازی های مورد نظر افت فریم و لگ هست بقیه جاها فریمش ثابته یه مشکل دیگشم اینه که تو بازی the last صدای فن افتضاح میره بالا انگار کنارت جاروبرقی روشنه ولی تو بازی های دیگه هیچ صدایی ازش دور نمیاد. مشکل از چیه ؟ من rebuild system هم کردم هاردم عوض کردم ولی مشکل پابرجاس این افت فریمش رو مخه
دوستانه بهت میگم اگه دنبال کلکسیون این حرفا نیستی ردش کن بره
Ps3 فقط اسلیم اونم ۲۵۰ یا ۳۲۰ گیگش
سوپر اسلیمش جالب نیست

• Like
Reactions: MR.MARIO

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
سوپر اسلیمش جالب نیست
با احترام زیاد ولی بهترین مدل ps3 سوپر اسلیم هست مشکل صدا و حرارت نداره جم و جور تره و کپی خورش هم کامله شما میتونید تمام بازیا رو از nopaystation دانلود کنید و تو این مدل اجرا کنید ۱۰۰ درصد بازیا قابل اجرا هستن فقط حتما فایل اورجینال سونی رو از اون سایت یا ارشیو دات اورج دانلود کنید که سازگاری ۱۰۰ درصد با سوپر اسلیم دارن.

• Like
Reactions: blak

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
با احترام زیاد ولی بهترین مدل ps3 سوپر اسلیم هست مشکل صدا و حرارت نداره جم و جور تره و کپی خورش هم کامله شما میتونید تمام بازیا رو از nopaystation دانلود کنید و تو این مدل اجرا کنید ۱۰۰ درصد بازیا قابل اجرا هستن فقط حتما فایل اورجینال سونی رو از اون سایت یا ارشیو دات اورج دانلود کنید که سازگاری ۱۰۰ درصد با سوپر اسلیم دارن.
حرف شما درست منظورم بحث طراحیش بود که از نظر من جالب نیست وگرنه طبیعی حرارت وصدا کمتر داشته باشه جدیدتره
ولی قیافش مخصوصا درب بلوری که مکانیکی باز میشه برام جالب نیست 👎
بعد فکر کنم راحت ترینش کاستوم جلبریک یاشه
که فقط رو سری اسلیم وفت میشد تازه این مدل هارو هم میشه فلش کرد به ورژن پایین تر برای هک کردن کامل 👍
که تا اونجایی که یادمه سوپر اسلیم نمیشد 🤔

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
دوست عزیز بهترین نسخه PS3 مدل اسلیم با کاستوم فریمور.

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
سلام من ps3 slim کپی خور دارم ، وقتی میخوام بازی رو save کنم ، save نمیشه و ارور 80022D90 میده ، لطفاً یه راهکاری بدین
این ارور به Trophy ذخیر شده از بازیها روی کنسول مربوط هست ودر بعضی مواقع بعد از تعویض هارد داخلی کنسول و آپدیت فریمور این اتفاق میوفته.

یک راه ساده
و دم دست این هست که از طریق منوی Settings در صفحه اصلی کنسول به قسمت System Settings رفته و از گزینه Restore Default Settings استفاده بکنی احتمالا این ارور برطرف میشه.

راه دیگه آپدیت ورژن مولتیمن به آخرین ورژن منتشر شده هست.

3.پاک کردن دستی تروفی مربوط به بازی ای که موقع اجرا ارور میده که باید از محیط File Manager مربوط به مولتیمن این کار رو انجام بدی.
دکمه دسته موقع روشن کردن ۵ ثانیه نگه دار وارد safe mode بشی بعد این راه ها رو تو حالت safe mode امتحان کن :
1- restore default setting تو تنظیمات xmb یا همون منوی اصلی ( قبل اینکه ساین این کنی وارد اکانت پی اس بشی )
2- restore file system
3-restore ps3 system
4 - پاک کردن کل دیتای هارد یا فرمت اون

آخرین ویرایش:

13Jamal18

کاربر سایت
Aug 16, 2023
3
این ارور به Trophy ذخیر شده از بازیها روی کنسول مربوط هست ودر بعضی مواقع بعد از تعویض هارد داخلی کنسول و آپدیت فریمور این اتفاق میوفته.

یک راه ساده
و دم دست این هست که از طریق منوی Settings در صفحه اصلی کنسول به قسمت System Settings رفته و از گزینه Restore Default Settings استفاده بکنی احتمالا این ارور برطرف میشه.

3.پاک کردن دستی تروفی مربوط به بازی ای که موقع اجرا ارور میده که باید از محیط File Manager مربوط به مولتیمن این کار رو انجام بدی.
دکمه دسته موقع روشن کردن ۵ ثانیه نگه دار وارد safe mode بشی بعد این راه ها رو تو حالت safe mode امتحان کن :
1- restore default setting تو تنظیمات xmb یا همون منوی اصلی ( قبل اینکه ساین این کنی وارد اکانت پی اس بشی )
2- restore file system
3-restore ps3 system
خب من اگه راه اول یا سوم رو برم ، کپی خور دستگاه از بین نمیره؟؟

یک راه ساده

2- restore file system
3-restore ps3 system
4 - پاک کردن کل دیتای هارد ی

یک راه ساده

2- restore file system
3-restore ps3 system
همه اینها رو انجام دادم ولی درست نشد ،و فایل تروفی توی مولتیمن نبود

Alireza131st

کاربر سایت
Aug 14, 2023
2
سلام وقت بخیر
من میخوام نسخه پلی استیشن ۲ بازی رزیدنت اویل ۴ رو توی پلی استیشن 3 پلی بدم ولی موقع ریختن فایل ایزو تو پوشه ps2iso، میگه که بیشتر از ۴ گیگ نمیتونه بریزه بخاطر فرمت فت ۳۲، کسی راه حل این مشکلو میدونه ؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم، پلی استیشن ۳ من هکیه،فریمورش فک کنم ریباگه بخاطر هکی بودنش نمیتونم بازیهای pkg رو نصب کنم چون موقع لایسنس کردن بازیها با psnpatch باید به اینترنت وصل باشی که خب نمیتونم به نت وصلش کنم ، کسی میدونه چجوری باید نت وصل کرد بهش بدون اینکه دستگاه بن شه ؟

retedr

کاربر سایت
Jul 31, 2011
56
سلام به همه
من یه ps3 fat دارم که به محض روشن شدن , خاموش و روی حالت چشمک زن قرمز قرار میگیره
قبلا هم یه بار چراغ زرد شده بود که تعمیر شد , می خواستم بدونم مشکل چراغ قرمز بودن حل میشه و ایا اصلا ارزش تعمیر شدن داره ؟

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
سوپر اسلیمش جالب نیست
اسلیم کلا یه مدل بین فت و سوپر اسلیمه از همشون بهتره
سوپر اسلیم کلا تاثیر خاصی هم تو فریم نداره بگیم اره اون بهتره
کلا اسلیم بهتره

سلام به همه
من یه ps3 fat دارم که به محض روشن شدن , خاموش و روی حالت چشمک زن قرمز قرار میگیره
قبلا هم یه بار چراغ زرد شده بود که تعمیر شد , می خواستم بدونم مشکل چراغ قرمز بودن حل میشه و ایا اصلا ارزش تعمیر شدن داره ؟
والا من تعمیرکار کنسول نیستم ولی بعضی مشکلات بعد از تعمیر ممکنه بازهم پدیدار بشن

سلام وقت بخیر
من میخوام نسخه پلی استیشن ۲ بازی رزیدنت اویل ۴ رو توی پلی استیشن 3 پلی بدم ولی موقع ریختن فایل ایزو تو پوشه ps2iso، میگه که بیشتر از ۴ گیگ نمیتونه بریزه بخاطر فرمت فت ۳۲، کسی راه حل این مشکلو میدونه ؟؟
داداش کامپیوتر نداری؟

اگه کامپیوتر داری با FileZilla از لن بریز
بهت طریقه وصل شدنش هم میگم

اویل 4 هم یه نسخه ps3 بنظرم باید داشته باشه و چیز خاصی نداره نسخه پلی 2 اش
البته سرچ کردم نبود
نمیدونم قضیه اش چیه حتی تو مقایسه هاش هم قبلا دیده بودم بنظرم

NoPayStation v3
بیا داداش لینکش(امیدوارم دادن لینک خلاف قوانین نباشه)

• Like
Reactions: vahidps

pouryaaabdi

عضو جدید
Dec 23, 2023
2
سلام به همگی
دوستان جان من جواب بدید کنسولم ps3 slim دیشب به پشت از روی باند افتاد به دلیل لرزش ساب و همون که برداشتمش روشن کردم روشن شد ولی بعد از ۳ ثانیه چراغ سبز خاموش و کنسول کلا خاموش میشه مشگل از چی میتونه باشه؟

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
سلام به همگی
دوستان جان من جواب بدید کنسولم ps3 slim دیشب به پشت از روی باند افتاد به دلیل لرزش ساب و همون که برداشتمش روشن کردم روشن شد ولی بعد از ۳ ثانیه چراغ سبز خاموش و کنسول کلا خاموش میشه مشگل از چی میتونه باشه؟
داداش پلی استیشن رو باند چرا گذاشته بودی حالا
باز کن ببین جایی نشکسته یا سیمی چیزی قطع نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر