برترین های سال 1392 از دیدگاه بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
files_hotTopics_hotlink%5B86c1949fc107e3c08174fa1b1d338fc2%5D.jpg

سال 93 هم از راه رسید و تیم تحریریه بازی‌سنتر مفتخر است که بهترین‌های سال 92 را از دیدگاه خود در اختیار کاربران گرامی این وب سایت قرار دهد. همانطور که متوجه شدید امسال با تاخیر تقریبا یک ماهه این لیست بر روی سایت قرار گرفت. دلیل این کار هم عناوینی بودند که در واپسین لحظات سال قبل منتشر شدند و به این علت که انتخاب‌ها سرسری انجام نشوند به تیم تحریریه فرصت تجربه کامل آن‌ها را دادیم. سال قبل و نسل پیشین را با عناوینی پشت سر گذاشتیم که هر یک به خودی خود نه تنها از نظر نام و سازنده، بلکه از نظر پیشرفت در صنعت گیم لایق ستایش و تقدیر هستند. از این سو انتخاب برای بهترین‌های سال، مشکلات و چند دلی‌های زیادی را برای تیم به وجود آورد. در نهایت با رای‌گیری و زحمات بی دریغ تیم تحریریه، این لیست نیز آماده شد تا شما را با بهترین‌های سال 92 بازی سنتر همراه کنیم. همینجا از تک تک اعضای تحریریه و مدیران سایت که این بستر را برای همگان ایجاد کرده‌اند، متشکر و سپاس‌گزاریم.

در پایان تشکر ویژه‌ای نیز از دبیر تحریریه آقای سینا مظفری داریم که بیشتر سنگینی به ثمر رسیدن این لیست را بر دوش داشتند.

سردبیران تحریریه

فردین باقریان
کیوان کاظمی

برای مشاهده لیست اینجا کلیک کنید.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,482
نام
آرش
دوست عزیز غیر حرفه ای چیه!!
انتخابشون مشکل داره !! اگه بایوشاک بهتره پس تو زمینه PS3 هم بهتره . نمیشه که یه جا last of us بهتره باشه . بعدش یه جایی دوباره خودشون بیان بگن بایوشاک بهتره. این نشون میده تو این انتخاب ها دقت انچنانی صورت نگرفته!
برادر من تو انتخاب بهترین بازی هر پلتفرم میان بازی ای رو انتخاب میکنند که بهترین بوده تو اون پلتفرم و اگه انحصاری خوش ساختی اون سال اون پلتفرم داشته باشه معمولا اون رو انتخاب می‌کنند. گرافیک Infinite روی PS3 ضعیف بود. TLoU هم بازی فوق العاده ای بود پس معلومه TLoU میشه بهترین بازی PS3. انتخاب بایوشاک هم بعنوان بهترین بازی سال نظر تیم تحریریه ست و باید بهش احترام گذاشت.

گرافیکش رو ۳۶۰ هم ضعیف بود

کلا گرافیک تکنیکیش خیلی‌ رو کنسول خوب نبود
بله ولی 360 انحصاری خاص یا بازی مولتی پلتفرمی که روش فوق العاده اجرا بشه نداشت.

آخرین ویرایش:

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
برادر من تو انتخاب بهترین بازی هر پلتفرم میان بازی ای رو انتخاب میکنند که بهترین بوده تو اون پلتفرم و اگه انحصاری خوش ساختی اون سال اون پلتفرم داشته باشه معمولا اون رو انتخاب می‌کنند. گرافیک Infinite روی PS3 ضعیف بود. TLoU هم بازی فوق العاده ای بود پس معلومه TLoU میشه بهترین بازی PS3. انتخاب بایوشاک هم بعنوان بهترین بازی سال نظر تیم تحریریه ست و باید بهش احترام گذاشت.
گرافیکش رو ۳۶۰ هم ضعیف بود

کلا گرافیک تکنیکیش خیلی‌ رو کنسول خوب نبود

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
تحریریه هرسال داره سلیقه ای عمل میکنه سال پیش هم همین ماجرا رو داشتیم!
این انتخاب به هیچ وجه قابل قبول نیست هرچقدر بایوشاک عالی باشه دیگه بهTLOU & GTA V نمیرسه که!
تحریریه با این کاراش فقط خودشو از ارزش میندازه!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اگر ایران چند تا سایت گیمینگ بزرگ دیگه داشته باشه و اون سایت ها همچنین برنامه هایی داشته باشند ، یواش یواش جا میوفته که یک سایت نمی تونه سلیقه تمام کاربر هاشو پوشش بده !

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سال دیگه اسم تاپیک رو بزارید "برترین های سال 1393 از دیدگاه سونی فن ها"، توی همه بخش ها حتی بهترین PC و X360 و X1 هم یه انحصاری PS انتخاب کنید تا این قشر دوست داشتنی راضی باشن:lol:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
از نظر من بهترین انتخاب ممکن رو کردید برای بهترین بازی سال
این بازی شاهکاره حرفه نداره
دمتون گرم

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
خب باید به انتخاب بازیسنتر هم احترام گذاشت!
بایوشاک هم شایستگی های خودش رو داشت !
ولی خب خیلی چیزها رو شاید اگه در نظر می گرفتید شاید انتخاب فرق می کرد!
مثلا شماره ی اول بایوشاک با متای ۹۶ به هر آنچه لایقش بود رسیده بود و infinite در بهترین حالت شاید یک چیزی در حد همون شمار ه ی اول باشه ( هر چند به عقیده ی من و خیلی ها شماره اول بهترین نسخه ی این فرنچایز بوده!) ‍‍‍‍ یعنی تقریبا بازی آنچنا جهش و عملکرو رو به جلویی نسبتا به قبل نداشته در کنار این ها ضعف گرافیکی نسخه های کنسولی رو هم اضافه کنید اما از اون ور سوای تمامی دستاوردهای فنی و و غیر فنی TLOU همین که یک IP جدید بود اون هم در انتهای نسل خودش یک برگ برنده ی بزرگ هست که اون رو شایسته تر بدونیم!
به هر حال هم این هم تلو و هم جی تی ای شایسته ترین بودن ولی خب بیشترین جوایز رو بایوشاک برد که در حضور همین دو غول کمی زیادیش بود :d
مثلا حداقل جی تی ای باید بهترین بازی ایکس باکس می شد!

- - -ویرایش - - -

سال دیگه اسم تاپیک رو بزارید "برترین های سال 1393 از دیدگاه سونی فن ها"، توی همه بخش ها حتی بهترین PC و X360 و X1 هم یه انحصاری PS انتخاب کنید تا این قشر دوست داشتنی راضی باشن:lol:
خب بازی محبوبشون هسا که اتفاقا کم جایزه نبرده یا بهتر بگم رکورد هر چی جایزه بردن هست رو شکونده و با اختلافی تقریبا ۱۰۰ تایی ( !!!!!) از نزدیکترین رقیبش جی تی ای تو گوتی ها جلو افتاده در نتیجه حقشون هست از بازیشون دفاع کنن!
ما هم آرزو می کنیم یه روزی بیاد که مایکروسافت هم یه انحصاری داشته باشه تا برا گوتی ها تلاش کنه ببینیم مایکروفن ها چی می کنن!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
اتفاق خاصی پیش نیومده بابا :d
خب مشخصه بعضی چون نتونستن بازیش کنن بهش رای ندادن.
بیشتر من منتظر رای کاربرا هستم ببینم سلیقه بچه های سایت چطوریاس ;)

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
این سه بازی (تلو و جی تی ای و با یو شاک) هر سه اینقدر بی نقص هستند که بتونند بهترین بازی سال بشند.
هر کس بنا به سلیقه و علایق خودش انتخاب میکنه.
از نظر من و همیچنین اکثر سایتها tlou بهترین بود ولی یک سری سایتها هم بایوشاک رو انتخاب کردند که بازیسنتر هم جزو اونهاست.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
واقعا حرفاتون منطقی نیست خب اگه قرار بود بازی سنتر بیاد ببینه کدوم بازی بیشتر از سایت ها جایزه گرفته اونو انتخاب کنه دیگه نمیشه اسمشو گذاشت بهترین از نگاه بازی سنتر:D

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
اتفاق خاصی پیش نیومده بابا :d
خب مشخصه بعضی چون نتونستن بازیش کنن بهش رای ندادن.
بیشتر من منتظر رای کاربرا هستم ببینم سلیقه بچه های سایت چطوریاس ;)
من اصلا کاری به انتخابشون ندارم . ( مسلما اگر از نظرشون بایوشاک بهتره پس تو پلتفرم PS3 هم باید بایوشاک انتخاب میشد) من میگم اگر کسی نتونسته همه رو تجربه کنه پس شایسته داوری نیست . این دیگه خیلی واضحه!! خوشم میاد دوستان تحریریه هم جواب منطقی برای این گافی که دادند ندارن .( صرفا میان یه شوخی میکنند و میرن).

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من اصلا کاری به انتخابشون ندارم . ( مسلما اگر از نظرشون بایوشاک بهتره پس تو پلتفرم PS3 هم باید بایوشاک انتخاب میشد) من میگم اگر کسی نتونسته همه رو تجربه کنه پس شایسته داوری نیست . این دیگه خیلی واضحه!! خوشم میاد دوستان تحریریه هم جواب منطقی برای این گافی که دادند ندارن .( صرفا میان یه شوخی میکنند و میرن).
منظورتون رو متوجه نمیشم یعنی چون از کاور PS3 برای نسخه سال انتخاب شده باید بهترین بازی پلتفرم PS3 هم میشد؟ اگه اینه که خود تحریریه اعلام کرد کاور ها رندوم بود
اگه چیز دیگه ای هست خوشحال میشد بگید!

واقعا حرفاتون منطقی نیست خب اگه قرار بود بازی سنتر بیاد ببینه کدوم بازی بیشتر از سایت ها جایزه گرفته اونو انتخاب کنه دیگه نمیشه اسمشو گذاشت بهترین از نگاه بازی سنتر:D
کاملا موافقم!

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
پست من تو صفحه ی 8 :
اصلاً تعجب نمیکنم که پس فردا GOTY رو بدید به Bioshock چون وقتی تو تمام دنیا بیشترین رقابت بین GTA V و TLOU ـه و بعدش Bio تنها جایی که میتونه Goty رو بده به Bio همین اعضای تحریریه ی BC هستن.
البته نظر بچه های تحریریه محترم ولی بهرحال تو این چندسال انقدر آشنایی دارم که بدونم جوّ انجمن به چه صورت هست و این انتخاب کاملاً قابل پیش بینی بود، دلایلش هم مشخصه!
درکل که خسته نباشید ;) امیدوارم بچه های فروم هم عادلانه رأی داده باشن نه از روی فن بازی و اینجور چیزا :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
اصلاً تعجب نمیکنم که پس فردا GOTY رو بدید به Bioshock چون وقتی تو تمام دنیا بیشترین رقابت بین GTA V و TLOU ـه و بعدش Bio تنها جایی که میتونه Goty رو بده به Bio همین اعضای تحریریه ی BC هستن.
من به برنده کاری ندارم :D ولی بایوشاک اون همه Goty برد اونا هیچ کس نبودن و فقط بازیسنتر اومده بازی رو به عنوان Goty انتخاب کرده؟ :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر