بدترین بازی تاریخ

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
DARK :|
کله بازیای یوبی کپی پیست به جزAC 1و دو :d

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
امید کیه دیگه؟:-/:d
بعدشم اصلا هم بازیش شاهکار نبود آدم نمیفهمید که داره بازی میکنه یا که دار تبلیغات نگاه میکنه.:|البته از نظر من گیم پلیش عالی بود اما داستان مزخرفش حال آدمو میگرفت.تبلیغات هم اینقدر تو بازی زیاد بود که که بهتره بجای اینکه بگیم تو بازی تبلیغات هم شده بود بگیم تو تبلیغاتشون بازی هم گذاشته بودن. بعضی جاها هم که اصلا مرز از فیلم هندی میگذشت مثلا اونجا که eva یا eve بود فکر کنم با موتورش پشتک پارو میزد!:|:d
فک کردم همون امیدی که تو نخل بودی اونم ایدیش همین بود
خواهشا با روحو روان من بازی نکن برو بشین یکو دوشم بازی کن داستان بازیو شاید بفهمی داری ابرو ps3م میبری:d
الان یه متال گیر دیگه داره میاد اونو ببینی میمیری:d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
یه بازی بود اسمش The cursed crusade
خیلی مزخرف و بیخود بود یکی بدترین بازیهای عمرم بود
گول عکس جلدش رو خورده بودم :|
---
ترجمه فارسیش رو نوشته بودن جنگجوی ملعون :))

آخرین ویرایش:

ARTH4S

کاربر سایت
Jul 28, 2013
18
نام
Has S san
سری متال گیر سالید.
البته اگه به چشم یک بازی معمولی بهشون نگاه کنیم واقعا عالین اما اینقدر تعریف های اضافه و زیادو الکی و مضاعف و چرت و پرت ازشون شده که انتظار آدم سقف رو سولاخ میکنه میزنه بیرون و همین باعث میشه که نشه ازون بیرون و از طریق سوراخ بازیو نگاه کرد خود بازی هم فقط انتظارات رو تا کمی قبل تر از سقف برآورده میکنه.(عجب مثالی زدما:d)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سری متال گیر سالید.
البته اگه به چشم یک بازی معمولی بهشون نگاه کنیم واقعا عالین اما اینقدر تعریف های اضافه و زیادو الکی و مضاعف و چرت و پرت ازشون شده که انتظار آدم سقف رو سولاخ میکنه میزنه بیرون و همین باعث میشه که نشه ازون بیرون و از طریق سوراخ بازیو نگاه کرد خود بازی هم فقط انتظارات رو تا کمی قبل تر از سقف برآورده میکنه.(عجب مثالی زدما:d)

تبريك ميگم شما حالا يك ترول كامل هستيد :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
جمعش کنید باااااا ، دیگه شورشو در آوردید با این تاپیکای مسخره ، طرف از اول تا آخر نشسته بکش برو جلو بازی کرده بعد میاد در مورده بازیی که جزو Top 5 های دنیای گیمه و بیشتریا با فیلمهای تاپ هالیوودی مقایسش میکنن تز میده ، بازی نکن خوب جانم ، زورت که نکردن ، 80% اسمهایی که اینجا گفته شده همه بازیهای خفنین ، من موندم با چه روحیه و رویی میان اسم میبرن بازیهای شاخو ، اسم تاپیکو عوض کنید کسی شک نکنه حداقل

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
جمعش کنید باااااا ، دیگه شورشو در آوردید با این تاپیکای مسخره ، طرف از اول تا آخر نشسته بکش برو جلو بازی کرده بعد میاد در مورده بازیی که جزو Top 5 های دنیای گیمه و بیشتریا با فیلمهای تاپ هالیوودی مقایسش میکنن تز میده ، بازی نکن خوب جانم ، زورت که نکردن ، 80% اسمهایی که اینجا گفته شده همه بازیهای خفنین ، من موندم با چه روحیه و رویی میان اسم میبرن بازیهای شاخو ، اسم تاپیکو عوض کنید کسی شک نکنه حداقل

هزاران هزار لایک :d :|

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
آقا این تاپیک جدیه یا فانه؟ :d

چون بعضی از پستارو آدم میبینه هنگ میکنه/:)

ARTH4S

کاربر سایت
Jul 28, 2013
18
نام
Has S san
آقا این تاپیک جدیه یا فانه؟ :d

چون بعضی از پستارو آدم میبینه هنگ میکنه/:)

تبريك ميگم شما حالا يك ترول كامل هستيد :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

آقا اینا نظر شخصی منه من چی کار دارم که کدوم بازی تو بیین بازیهای دیگه چه رتبه ای داره. من خودم بازی میکنم میبینم اون بازی رو دوست دارم یا نه!
هرکس نظر خودشو داره شاید بازی هایی که شما اونو بد میدونید واسه من حکم متال گیر شما رو داشته باشه و لی آیا من اومدم این جوری بهتون حمله کنم؟
ariamax تو دیگه حرف ترولو نزن پروندت سیاهه:|
:d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,391
نام
سید محمد حسین

خو دلیلش اینه زیاد هایپ میکنید بنده خداها رو نتیجش اینه که با انتظار فضایی میرن سراغ یه بازی و با کلّه میان زمین
سر متال گیر سولید دو هم این بلا سرم اومد و انتظاراتم رو آوردم پایین بعدش و در حدّ شاهکار از نسخه سه لذّت بردم

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
یک نظر سنجی می گذاشتید مشکل این پست ها ی عجیب هم تموم می شد.
آقا این تاپیک جدیه یا فانه؟
قرار بوده جدی باشه..ولی فکر کنم اخرش از فان هم بگذره.:d

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
این Ride To Hell یه چیزی فراتر از بدترین بازی تاریخ بود :D
انیمیشن های مضخرف، گیم پلی بدتر، موتور ها همیجور میخوردن تو دیوار نامرئی. اصلا این بازی یه وضعی بود این بازی.
ولی خدایی از خریدش پشیمون نشدم، چندتا از بچه ها اومدن خیلی خندیدیم :D (تنها استفاده ای که میشه از این بازی کرد)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر