بدترین بازی تاریخ

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
من نظرمو دادم در ضمن کنسول ps3 در اون موقعه بازی اومد خیلی ارزون بود و درصورتی که من قبلش داشتم از نظره من یکی از مزخرفترین بازی های بود که انجام دادم نسبت به مقاله ها و نمرها TLOU نهایت نمره 6 باید بهش میدادند کیلزون هم که اصلا حرفشو نزن

خداییش تو که TLOU رو بازی کردی خوشت نیومده برای اثبات این چند تا سوال رو ج بده :
TESS کیه ؟
SAM کیه ؟
آخر بازی چه بلایی سر الی میاد ؟
دسته PS3 یا PS4 از نزدیک دیدی ؟ :)
چند روزه دیگ پوشک نمیپوشی ؟ :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
رفیق کلا بگو با بازی ها انحصاری x360مشکل داری....خوب ps3هم که دوبرابر x360بازی انحصاری داره...دلیل نمی شه که اون بازی ها هم بد باشن. ولی اگه بحث سلیقه باشه حرف شما صحیح.
یکی از دوستان در3 یا 4 پست بالایی یک حرف خوب به اون کسی که از TLOUبد گفته بود زد. شما هم دقت کن.;)

عزیز من مایکروسافت چه بدی ای در حق شما کرده؟

- - -ویرایش - - -

ign به این بازی داده 10/10 اونوقت شما میگی....؟
نمیدونم وقتی بازی نکردین چرا نظر میدین آخه؟

اتفاقا خوندیم سپهر جان. من که گفتم اگه نظر شخصی اشکال نداره .بقیش هم گفتم که اگه فکر می کنند درست می گن و همه با ایشون هم نظرن اشتباه نکنند.;)

خوندی اما موضوع و نگرفتی بدترین بازی تاریخ میشه بازی که هیچکس نمیتونه تحملش کنه یا از دید شما واقعا غیرقابل تحمله نه هرچی از کنسول رقیب باشه یا از سبکش خوشت نیاد بشه بدترین بازی تاریخ :D

من خودم آلن ویک و دوست داشتم واقعا زیبا بود !! پست من یکجورایی طعنه بود :D دوستمون هم اشاره کرد داخل اسپویل خوانده میشد متوجه طعنه بودن پستم میشوید !!
خواستم اشاره کنم از هر چیزی که لذت نمیبریم دلیلی بر بدترین بودنش نمیشه !!!

مثلا من این dark و نفهمیدم چی بود و یا Deadpool :| گول خوردم دانلود کردم و 15 مین بازی نکرده پاکشون کردم !

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
خوندی اما موضوع و نگرفتی بدترین بازی تاریخ میشه بازی که هیچکس نمیتونه تحملش کنه یا از دید شما واقعا غیرقابل تحمله نه هرچی از کنسول رقیب باشه یا از سبکش خوشت نیاد بشه بدترین بازی تاریخ :D

من خودم آلن ویک و دوست داشتم واقعا زیبا بود !! پست من یکجورایی طعنه بود :D دوستمون هم اشاره کرد داخل اسپویل خوانده میشد متوجه طعنه بودن پستم میشوید !!
خواستم اشاره کنم از هر چیزی که لذت نمیبریم دلیلی بر بدترین بودنش نمیشه !!!

مثلا من این dark و نفهمیدم چی بود و یا Deadpool :| گول خوردم دانلود کردم و 15 مین بازی نکرده پاکشون کردم !
رفیق اخه خیلی بد و بسیار جدی طعنه زدی ... اگه منظورت اونه اشتب از من بود.;)خودم تعجب کردم که شما همچین حرفی زدی.
حالا گرفتم ایول.:d

- - -ویرایش - - -

شما به نوشتن نقد ادامه بده فکر کنم به خدای جنگ 3 بدی اخه نه این که تو سبکش نواوری داره....:|
برو اقا خدای جنگ و پرنس اف پرشیا کجا تو یه سبک هستن.:|

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خداییش تو که TLOU رو بازی کردی خوشت نیومده برای اثبات این چند تا سوال رو ج بده :
TESS کیه ؟
SAM کیه ؟
آخر بازی چه بلایی سر الی میاد ؟
دسته PS3 یا PS4 از نزدیک دیدی ؟ :)
چند روزه دیگ پوشک نمیپوشی ؟ :D

من از اینکه خیلی راحت نظر شخصی یک نفر رو نمیتونید تحمل کنید شگفت زده و بسی ناراحت اما خرسند شدم وقتی یکی میاد میگه نظر شخصیم باید بهش احترام بذاریی حتی اگه میدونی غلط داره میگه و بقیه بسپاری به اذهان عمومی ببین من جایی زندگی میکنم که وقتی بازی پورت میشه 10دقیقه بعد میتونم بخرم و ظرف 15 دقیقه میتونم 50 گیگ رو دانلود کنم قاعدتا خیلی عقبی از من ثانیا من ps3 رو اصلا روشن نمیکنم مگه بازی بیاد تورنت که نظرمو جلب کنه در غیر اینصورت نه ps4 هم ندارم چون خوشم نمیاد از انحصاریاش مگه مثل ps3 هک بشه بخرم سوما من دنباله بازی در قالب فیلم با لوکشین های هالیودی نیستم اما بهت پیشنهاد میدم این کارو انجام بدی دسته ps4 یا ps3 رو وصل کن به دی وی دی پخشت به صورت پیش فرض فیلم نجات سرباز رایان بذار و فاز بگیر در نقش کاپیتانه به نظرم از اون اخرین ما بیشتر و بهتر باشه هرچی باشه فیلمی هست که میشه 10 بار دیدش اینقدر واسه امثاله شماها لذت بخش خواهد بود در اخر اینو به شما و دوستانی که موضع گرفتن بگم شما اگه سینما خانواده منزل به اضافه کنسول هات اگه هر چهارتاشو داشته باشی به اضافه پول بازی های انحصاریشو جمع کنی نمیتونی pc که باهاش بازی میکنم رو بخری بگو برات عکس بگیرم خوب ببینیش علت ؟ چرا ؟ چون پی سی باز هستم و دنبال داستان نیستم و دنباله یه رقیب هستم که مثل خودم هوش واقعی بداشته باشه و بتونم شکستش بدم یا اگه منو شکست داد شاکی بشم و سیگار بکشم مثل تایتان و چندتا بازی که روزی هفت میلیون انلاین داره پس سعی نکن بیایی با یه مشت مقاله و نمره و نمیدونم جایزه منو قانع کنی چون برام و امثاله ما اهمیت نداره اگرم خیلی دوست داریی اخر بازی رو از دهان من بشنونی باید بگم یوتوب اینجا ***** نیست و من چون دورغ توی ذاتم نیست 2 ساعت بیشتر بازی نکردم و که همراه با خمیازه بود اینم به دلیل اینکه کرایسس سه مارو بد عادت کرده بود از لحاظ گرافیک اخره بازی رو هم توی یوتوب دیدم .خدافس

آخرین ویرایش:

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
من از اینکه خیلی راحت نظر شخصی یک نفر رو نمیتونید تحمل کنید شگفت زده و بسی ناراحت اما خرسند شدم وقتی یکی میاد میگه نظر شخصیم باید بهش احترام بذاریی حتی اگه میدونی غلط داره میگه و بقیه بسپاری به اذهان عمومی ببین من جایی زندگی میکنم که وقتی بازی پورت میشه 10دقیقه بعد میتونم بخرم و ظرف 15 دقیقه میتونم 50 گیگ رو دانلود کنم قاعدتا خیلی عقبی از من ثانیا من ps3 رو اصلا روشن نمیکنم مگه بازی بیاد تورنت که نظرمو جلب کنه در غیر اینصورت نه ps4 هم ندارم چون خوشم نمیاد از انحصاریاش مگه مثل ps3 هک بشه بخرم سوما من دنباله بازی در قالب فیلم با لوکشین های هالیودی نیستم اما بهت پیشنهاد میدم این کارو انجام بدی دسته ps4 یا ps3 رو وصل کن به دی وی دی پخشت به صورت پیش فرض فیلم نجات سرباز رایان بذار و فاز بگیر در نقش کاپیتانه به نظرم از اون اخرین ما بیشتر و بهتر باشه هرچی باشه فیلمی هست که میشه 10 بار دیدش اینقدر واسه امثاله شماها لذت بخش خواهد بود در اخر اینو به شما و دوستانی که موضع گرفتن بگم شما اگه سینما خانواده منزل به اضافه کنسول هات اگه هر چهارتاشو داشته باشی به اضافه پول بازی های انحصاریشو جمع کنی نمیتونی pc که باهاش بازی میکنم رو بخری بگو برات عکس بگیرم خوب ببینیش علت ؟ چرا ؟ چون پی سی باز هستم و دنبال داستان نیستم و دنباله یه رقیب هستم که مثل خودم هوش واقعی بداشته باشه و بتونم شکستش بدم یا اگه منو شکست داد شاکی بشم و سیگار بکشم مثل تایتان و چندتا بازی که روزی هفت میلیون انلاین داره پس سعی نکن بیایی با یه مشت مقاله و نمره و نمیدونم جایزه منو قانع کنی چون برام و امثاله ما اهمیت نداره اگرم خیلی دوست داریی اخر بازی رو از دهان من بشنونی باید بگم یوتوب اینجا ***** نیست و من چون دورغ توی ذاتم نیست 2 ساعت بیشتر بازی نکردم و که همراه با خمیازه بود اینم به دلیل اینکه کرایسس سه مارو بد عادت کرده بود از لحاظ گرافیک اخره بازی رو هم توی یوتوب دیدم .خدافس
2 ساعت بازی کردی شد بد ترین بازی ای که نمیتونی تحمل کنی؟
و یا بازی ای که عاشقش شدی نمیتونی بازیش کنی؟:))
خدا شاهده اگه من 50 گیگ دانلود میکردم بد ترین بازی عمرم بود اگه تا آخر نمیرفتم ولش نمی کردم دیگه چه برسه به tlou

آخرین ویرایش:

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
اخرين ما خيلي قشنگ بود من منكرش نميشم رفيقم پلي ٣ داره تو خونه اون ها بازي كردم ولي من هم زياد خوشم نيومد حال نكردم باهاش البته اين نظر شخصيمه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مشکل این تاپیک یک چیزه :D

اینکه یک عده یا واقعا فکت میدن یا هم شیوه نظر دادن صحیح رو یاد ندارن و یا هم یک عده کلا با نظر شخصیی که مخالف حرف خودشون باشه مخالفت میکنن و بحث الکی راه میندازن!

اگه میخواین مشکلی پیش نیاد و دعوایی راه نیوفته همینقدر بگین من خوشم نیومد از فلان بازی به این دلیل و این دلیل و خدانگهدار :D دیگه گیر دادن به سایتا که چرا اینقدر نمره گرفته و نباید اینقدر میگرفت و اینا باعث رنجش طرفدارای بازی میشه!

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
اخرين ما خيلي قشنگ بود من منكرش نميشم رفيقم پلي ٣ داره تو خونه اون ها بازي كردم ولي من هم زياد خوشم نيومد حال نكردم باهاش البته اين نظر شخصيمه!

اخرین ما بهترین بازی سال وبرترین سناریو و...
ولی خب یه مقداربیش ازاندازه سینمایی هستش عین یه فیلم میمونه....
قبول کنید که مثله اینه داریدفیلم نگاه میکنید!!!نه اینکه داریدبازی میکنید!...

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اخرین ما بهترین بازی سال وبرترین سناریو و...
ولی خب یه مقداربیش ازاندازه سینمایی هستش عین یه فیلم میمونه....
قبول کنید که مثله اینه داریدفیلم نگاه میکنید!!!نه اینکه داریدبازی میکنید!...

با بیاند و هوی رین اشتباه گرفتی بازیو:D

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
آره به خدا:d
من نمیدونم که چرا یکی میاد میگه من از فلان بازی بدم میاد همه سریع میان می توپن بهش که تو اصلا بازیش کردیو فلان یا این که میان سریع نمره های بازی رو یاد آور میشن.:|
آقو اصلا به شوما چه ربطی داره که چه کسی از چه بازی بدش میاد؟شاید طرف اصلا با بازی حال نکرده باشه و میدونیم که میزان حال کردن با یک بازی با نمره های اون بازی هیچ رابطه ای با هم ندارن.مثلا خود من اصلا با متال گیر 3 حال نکردم (یعنی هیچ رقمه راه نداره من ازین بازی متنفر نباشم) و اون دفعه اومدم و تو همین تاپیک مطرح کردم این موضوع رو. سریعن چهار-پنج نفر که فکر کنم از سرمایه گذار ها و دست اندر کاران این بازی بودن(:d)اومدن منو و چن نفر دیگه رو ترول خوندن و مستقیم و غیر مستقیم به ما فوش دادن آخه یکی هم نیست که بیاد بهشون بگه که ترول خودتونید که هنوز یاد نگرفتید که به نظر دیگران احترام بزارید.جالبیش اینه که دقیقا خود همون کسی که به ما گفت ترول تو یکی از تاپیکا که حالا نام نمیبرم و درمورد یه بازی نقش آفرینی بود داشت مادره خودشو توصیف میکرد:|(واسه شوخی یا توهین نگفتم اینو جدن این کارو کرده بود):|=)).
کل حرف من اینه که بیاید به نظره همدیگه احترام بزاریم یا اگه میخوایم نقد کنیم مثل موارد بالا نقد نکنیم:|(=)))

آخرین ویرایش:

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
ﻓﻜﺮ ﻧﻜﻨﻢ ﺑﺎﺯﻱ اﻱ ﺑﺪﺗﺮ اﺯ Rogue Warrior ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ :d
COJ: The Cartel, 25 To Life و Hour of Vicrory ﻫﻢ ﺑﺮاﻱ ﻣﻦ ﺩﺭ ﺭﺩﻩ ﻫﺎﻱ ﺑﻌﺪﻱ ﻗﺮاﺭ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﻥ :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر