بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام دوستان
من اخریآ فرصت تهیه اینترنت فیبر نوری برام فراهم شده که با جست جویی که کردم به ضاهر بهترین گزینه حال حاضر همین فیبر نوری هستش. دوستانی که تجربه و یا علم اش رو دارند لطفا بنده رو در خرید مودم مناسب یا روتر مناسب راهنمایی کنند.
بهترین گزینه برای مصرف خانگی و مخصوصا بازی (اتصال به psn و xbox live) و اینکه اتصال vpn(warpبرای مثال)کدام هست؟

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
128
سلام دوستان
من اخریآ فرصت تهیه اینترنت فیبر نوری برام فراهم شده که با جست جویی که کردم به ضاهر بهترین گزینه حال حاضر همین فیبر نوری هستش. دوستانی که تجربه و یا علم اش رو دارند لطفا بنده رو در خرید مودم مناسب یا روتر مناسب راهنمایی کنند.
بهترین گزینه برای مصرف خانگی و مخصوصا بازی (اتصال به psn و xbox live) و اینکه اتصال vpn(warpبرای مثال)کدام هست؟
سلام. در مورد مودم باید به isp تون بگید که با کدوم مودم سازگار تره و بری توی فروشگاه اینترنتی دیجیکالا (به طور مثال) و ببینی که نظرات خریداران چیه، بعدش که نظرات خوب بود برید تو سایت های خارجی و ببینید اونجا در موردش چی گفتن. این بهترین روش برای پیدا کردن بهترین مودم فیبره.

برای warp سعی کنید اپراتور اینترنتی رو پیدا کنید که از ipv6 استفاده می‌کنه (ساپورت)؛ چون که اینطوری بهتره.

• Like
Reactions: pbgame

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
کدوم شهری ؟
این سایت نت سنج سر زدی ؟
منم شاتل بودم اومدم vdsl می‌خوام کوچ کنم برم آسیاتک :(
تهران هستم ، شمام vdsl مخابرات گرفتی ؟
منم تو فکرم بود آسیاتک بگیرم ولی از چند نفر نظر خوبی نشنیدم همین تاپیک هم از چندنفر نظر خوبی ندیدم حالا نمیدونم چه جوریه آخه هر منطقم یه جوره ، شما اگه اطلاعاتی از آسیاتک داری به منم بگو حالا یا هر isp دیگه ای
نه این سایت رو ندیده بودم تا حالا

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام. در مورد مودم باید به isp تون بگید که با کدوم مودم سازگار تره و بری توی فروشگاه اینترنتی دیجیکالا (به طور مثال) و ببینی که نظرات خریداران چیه، بعدش که نظرات خوب بود برید تو سایت های خارجی و ببینید اونجا در موردش چی گفتن. این بهترین روش برای پیدا کردن بهترین مودم فیبره.

برای warp سعی کنید اپراتور اینترنتی رو پیدا کنید که از ipv6 استفاده می‌کنه (ساپورت)؛ چون که اینطوری بهتره.
ممنونم فقط اینکه چطور بفهمم کدام شرکت

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
تهران هستم ، شمام vdsl مخابرات گرفتی ؟
منم تو فکرم بود آسیاتک بگیرم ولی از چند نفر نظر خوبی نشنیدم همین تاپیک هم از چندنفر نظر خوبی ندیدم حالا نمیدونم چه جوریه آخه هر منطقم یه جوره ، شما اگه اطلاعاتی از آسیاتک داری به منم بگو حالا یا هر isp دیگه ای
نه این سایت رو ندیده بودم تا حالا
اره از مخابرات گرفتم
من اهوازم(بهارستان) اکثر اپراتورا یبار سرویس گرفتم قبلا که از بینشون آسیاتک و شاتل از همه بهتر بوده واسم حالا می‌خوام دوباره طبق تجربه گذشته برم سمت آسیاتک بخاطر تعرفه هاش که به صرفه تره از شاتله
بخاطر منطقه ای بودن کیفیت نت نمیشه قطعی گفت کدوم بهتره اسم منطقه ای هستین بگین امیدوارم اگی دوستی اون اطراف هست بیاد راهنمایی کنه

• Like
Reactions: RaminZero21

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman

ممنونم فقط اینکه چطور بفهمم که کدام شرکت از IP V6 استفاده میکنه؟

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
من الان 3 روزه به سرورای استیم و هیچ گیمی نمیتونم درست حسابی کانکت بشم. فیبر نوری مخابرات دارم.سایت های داخلی اوکین اما سایت های خارجی دیرتر از حالت عادی بالا میان.
3 بار تماس گرفتم هیچ فایده ای نداشت و گفتن خطت اوکیه و این صحبتا. دفعه آخر به اوپراتور گفتم "خب الان من چه کاری میتونم بکنم که وضعیت اینترنتم بهتر بشه؟" برگشت بهم گفت اگه خیلی مشکل دارید میتونید برید از مخابرات شکایت بکنید =)))))))))))
هیچ ایده ای یا راهکاری به ذهن شما عزیزان نمیرسه؟
فیفا هر یه مچ در میون دارم دیسکانکت میشم، خیلی داره اذیت میکنه کلا از همه لحاظ.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
من الان 3 روزه به سرورای استیم و هیچ گیمی نمیتونم درست حسابی کانکت بشم. فیبر نوری مخابرات دارم.سایت های داخلی اوکین اما سایت های خارجی دیرتر از حالت عادی بالا میان.
3 بار تماس گرفتم هیچ فایده ای نداشت و گفتن خطت اوکیه و این صحبتا. دفعه آخر به اوپراتور گفتم "خب الان من چه کاری میتونم بکنم که وضعیت اینترنتم بهتر بشه؟" برگشت بهم گفت اگه خیلی مشکل دارید میتونید برید از مخابرات شکایت بکنید =)))))))))))
هیچ ایده ای یا راهکاری به ذهن شما عزیزان نمیرسه؟
فیفا هر یه مچ در میون دارم دیسکانکت میشم، خیلی داره اذیت میکنه کلا از همه لحاظ.
اینترنت مخابرات همینجوریه ، برای منم هر روز یه بازی درمیاره اعصابمو ریخته به هم ، هر روز با یه دی ان اس کار میکنه !!! میتونی از شاتل بگیر یا هر چیزی غیر از مخابرات ، همین الان نیم ساعته دارم سرو کله میزنم وصل شم کال آف نشد یه لحظه وصل کردم همراه اول زیر 30 ثانیه وصل شد

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,051
دوستان کسی از اینترنت فیبر شاتل استفاده کرده؟ جدیدا راه اندازی کرده و خیلی مانور میده روش و ادعا میکنه سرعتش از تمام فیبرهای موجود توی کشور بالاتره.

• Like
Reactions: Arash-S212

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
دوستان کسی از اینترنت فیبر شاتل استفاده کرده؟ جدیدا راه اندازی کرده و خیلی مانور میده روش و ادعا میکنه سرعتش از تمام فیبرهای موجود توی کشور بالاتره.
یکی از دوستان بنده تو منطقه دانشجو مشهد گرفته و راضیه هم از لحاظ سرعت هم از لحاظ پینگ ( آنلاین پلی میده )
IMG_20240115_170718.jpg
تست با سرور فرانکفورت آلمان 👆🏻
اینجا پینگش بالاتره به واسطه دانلود و وصل بودن چند کاربر ، در حالت عادی پینگ ۱۰۰ ~ ۱۰۵ میچرخه البته بسته به سرور تا ۸۰ ۹۰ هم میتونه پائین بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر