بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
دوستانی که قصد تغییر isp دارن میتونن پیشگامان رو هم امتحان کنن
View attachment 317845
16 مگ میبندن و سرعت دانلود 1.7 مگابایت با idm فیکس هست
هزینه اش هم با مالیات و رانژه حدود 1150 تومن
برای دانلود و یوتوب فعلا که عالیه
اینکه زده 8 مگابیت چطوری 16 میبندن

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
یه ماه تقریبا میشه مخابرات تو اکثر تایم های شبو روز پینگش با ۴.۲.۲.۴ یا ۸.۸.۸.۸ خیلی میره بالا
از چند نفر از دوستامم پرسیدم همین مشکلو دارن به خصوص اونایی که مخابرات دارن

• Like
Reactions: Behnamm467

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
یه ماه تقریبا میشه مخابرات تو اکثر تایم های شبو روز پینگش با ۴.۲.۲.۴ یا ۸.۸.۸.۸ خیلی میره بالا
از چند نفر از دوستامم پرسیدم همین مشکلو دارن به خصوص اونایی که مخابرات دارن
مخابرات 100 از 100 شانسیه دوست من منطقه 12 تهران و منطقه 22 مخابرات دارن دوستای من پینگشون در حد من شاتل با سرویس گیمینگ پایینه نوسان هم حتی ندارن

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
مخابرات 100 از 100 شانسیه دوست من منطقه 12 تهران و منطقه 22 مخابرات دارن دوستای من پینگشون در حد من شاتل با سرویس گیمینگ پایینه نوسان هم حتی ندارن
واسه من فیبره
فیبر نباید اینجوری باشه، جدیدا این مشکل پیش اومده
اونایی هم که دارن جدیدا به این مشکل خوردن
نمیدونم میگن زیرساخت کالا ترکیده
فقط مشکلم پینگه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
واسه من فیبره
فیبر نباید اینجوری باشه، جدیدا این مشکل پیش اومده
اونایی هم که دارن جدیدا به این مشکل خوردن
نمیدونم میگن زیرساخت کالا ترکیده
فقط مشکلم پینگه
اها خوب پس اره فیبر اتفاقا میگفتن خیلی بهتره اوضاعش

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
968
درود
آسیاتک مجوز فیبر نوری گرفت و فکر کنم جای مخابرات میخاد فیبر کشی کنه
برید تو سایتش و در قسمت امکان سنجی منطقه زندگیتونو بررسی کنید
همانطور که چند صفحه قبل یکی از بچه ها عکس باکس فیبر گذاشته بود و تلفن پشتیبانیش برای آسیا تک بوده
من یه خبری شنیدم تا آخر امسال تهران کلا باید فیبر بشه (واقعیه یا کیکیه)
البته این مشکلات خاص خودشو داره حتی مکالمات تلفن ثابت

• Like
Reactions: Arash-S212

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
سلام
من در نظر دارم واسه خونه یه خط تلفن بگیرم.و روی اون برای اینترنت اقدام کنم. بصورت غیرحضوری کار پیش میره؟ یا حتما حضوری باشه بهتره؟ از سایت مخابرات درخواست بزنم اوکیه؟
و از کجا بفهمم خط ما امکان دریافت VDSL داره یا نه؟ که بعدش ببینم adsl میشه گرفت یا VDSL . قبلش امکانش نیست نه؟
و از دوستانی که ADSL دارن , سرویس یک ساله شما با مالیات و اینا چقدر میفته واسه سرویس 8 یا 16 مگ
مرسی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pro gamer89

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,826
سلام
من در نظر دارم واسه خونه یه خط تلفن بگیرم.و روی اون برای اینترنت اقدام کنم. بصورت غیرحضوری کار پیش میره؟ یا حتما حضوری باشه بهتره؟ از سایت مخابرات درخواست بزنم اوکیه؟
و از کجا بفهمم خط ما امکان دریافت VDSL داره یا نه؟ که بعدش ببینم adsl میشه گرفت یا VDSL . قبلش امکانش نیست نه؟
و از دوستانی که ADSL دارن , سرویس یک ساله شما با مالیات و اینا چقدر میفته واسه سرویس 8 یا 16 مگ
مرسی
حضوری و غیر حضوریش فکر نکنم خیلی فرق کنه.من که حضوری رفتم و زیاد وقتی نگرفت
جند مرحله اول هست که سریع انجام میشه کمتر از یکی دو روز مثلا کارشناسی این که خط امکانش دارید بگیرید یا نه و همه مراحل هم پیامک میاد ولی خود اصلیش که بیان وصل کنن یکم شانسیه.مثلا من یه هفته که دیدم وصل نشده چند بار زنگ زدم 195 شکایت کردم اونا هم گفتن حاجی چته چرا کولی بازی درمیاری؟؟؟و زود اومدن وصل کردن :D ولی یکی از همسایه ها میگفت مال من 2 ماه طول کشید تا اومدن.به نظرم پیگیر باشی حدود 10 روز تا 2 هفته طول میکشه.

برای فهمیدن adsl یا vdsl هم همه isp ها تو سایتشون یه بخش داره که شماره میدی و بهت میگه کدوم اینترنتها رو میتونی بگیری.شماره تلفن هم همون قبل وصل شدن بهت میدن.همون رو وارد کنی معلوم میشه چه نتی میتونی بگیری چون شماره ها گویا از قبل پرونده دارن تو مخابرات.
اگه یه وقت شماره ای هم که بهت دادن هنوز پرونده نداشت،میتونی با شماره همسایه ای چیزی تست کنی.

قیمت اینترنت هم من یکماهه 16 مگ از شاتل میگیرم با 410 گیگ حجم میشه 345 تومن.همین سرویس رو یکساله بخوای حدود 3میلیون و 800 میشه
ولی برای مشترکین تازه معمولا جشنواره دارن.مثلا من آسیاتک که گرفته بودم 3 ماهه با حدود 900 گیگ داشت که هم قیمت یدونه یک ماهه عادی شد.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
پست بالا کاملا تایید میشه !

سه ماهه که چراغ لینک خاموش میشه و مجدد روشن میشه تا حالا این مشکل رو نداشتم از پیشگامان به همین خاطر زدم بیرون بلکه مشکل حل بشه نت مخابرات گرفتم باز مشکل پابرجاست دو بار مامور مخابرات اومد سیم ورودی رو تست کرد گفت مشکل نداره ، باز قطعی چراغ لینک رفع نشد گفت خطوط داخلی مشکل داره ؛!!! با اینکه منزل نوسازه باز خطوط داخلی رو قطع و بهترین زوج سیم گرفتم و مستقیم برقکار روکار کشید تا پشت مودم ، باز حل نشد ! این بار گفت از مودم تون عه ۵ میلیون بهترین مارک مودم رو گرفتم ! باز مشکل حل نشده ،

تمام این مشکل نویز مستقیم از سمت کثافط خودشونه به گوه کشیدن مملکت رو . الان هم دو روز هست تماس های ورودی شون رو مسدود کردن و عملا نمیشه به پشتیبانی مزخرف ۲۰۲۰ مخابرات تماس گرفت و چراغ لینک ثابت اما چراغ اینترنت روشن نمیشه !!!!

تو زنده مرده شون 💩💩💩💩💩

همین سیم مسی زمان ناصرالدین شاه قابلیت انتقال دیتا تا ۳۰ مگابیت رو داره منتها نمیخوان ! بحث اینه که نمیخوان ! تمام این نویز رو هم مخصوصا میندازن فردا میرم بازرسی مخابرات خراب شده پی پی میکنم به اول تا اخرشون .

آخرین ویرایش:

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
774
نام
حسین
پست بالا کاملا تایید میشه !

سه ماهه که چراغ لینک خاموش میشه و مجدد روشن میشه تا حالا این مشکل رو نداشتم از پیشگامان به همین خاطر زدم بیرون بلکه مشکل حل بشه نت مخابرات گرفتم باز مشکل پابرجاست دو بار مامور مخابرات اومد سیم ورودی رو تست کرد گفت مشکل نداره ، باز قطعی چراغ لینک رفع نشد گفت خطوط داخلی مشکل داره ؛!!! با اینکه منزل نوسازه باز خطوط داخلی رو قطع و بهترین زوج سیم گرفتم و مستقیم برقکار روکار کشید تا پشت مودم ، باز حل نشد ! این بار گفت از مودم تون عه ۵ میلیون بهترین مارک مودم رو گرفتم ! باز مشکل حل نشده ،

تمام این مشکل نویز مستقیم از سمت کثافط خودشونه به گوه کشیدن مملکت رو . الان هم دو روز هست تماس های ورودی شون رو مسدود کردن و عملا نمیشه به پشتیبانی مزخرف ۲۰۲۰ مخابرات تماس گرفت و چراغ لینک ثابت اما چراغ اینترنت روشن نمیشه !!!!

تو زنده مرده شون 💩💩💩💩💩

همین سیم مسی زمان ناصرالدین شاه قابلیت انتقال دیتا تا ۳۰ مگابیت رو داره منتها نمیخوان ! بحث اینه که نمیخوان ! تمام این نویز رو هم مخصوصا میندازن فردا میرم بازرسی مخابرات خراب شده پی پی میکنم به اول تا اخرشون .
داداش تو تنها کاری که نکردی خونه تون رو عوض نکردی :D نت ثابت کلا مزخرف و اعصاب خرد کنه . من به جای این کارا از هات اسپات گوشیم استفاده می کنم می دونم گرونه ولی کارراه بندازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر