بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
91
عزیزان کسی اینجا اینترنت آسیاتک داره ؟ از نظر وصل شدن به قندشکن ها چطوریه ؟
خودم 4-5 سال پیش داشتم به نسبت مخابرات خیلی بهتر بود. (البته adsl)
الآن قراره تا قبل از تابستون تو منطقه ما فیبر بده اگه خوبه بگین که برم بگیرم. (کسی هم اگه اهل مازندرانه همین الان میتونه سرویس فیبر رو بگیره ماهانه حدودا 300-400 تومن 1 ترابایت ماهانه بین الملل)

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad
عزیزان کسی اینجا اینترنت آسیاتک داره ؟ از نظر وصل شدن به قندشکن ها چطوریه ؟
خودم 4-5 سال پیش داشتم به نسبت مخابرات خیلی بهتر بود. (البته adsl)
الآن قراره تا قبل از تابستون تو منطقه ما فیبر بده اگه خوبه بگین که برم بگیرم. (کسی هم اگه اهل مازندرانه همین الان میتونه سرویس فیبر رو بگیره ماهانه حدودا 300-400 تومن 1 ترابایت ماهانه بین الملل)
من بخاطر اینکه رو این شرکت ف..شکن جواب نمیداد رفتم سمت شاتل نگو از چاله در اومدم مستقیم رفتم تو چاه

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
91
من بخاطر اینکه رو این شرکت ف..شکن جواب نمیداد رفتم سمت شاتل نگو از چاله در اومدم مستقیم رفتم تو چاه

جدی!؟ پولی ها رو هم نمیاره ؟

یکی از آشنایان فیبر مخابرات گرفته امروز رفتم خونشون تست کردیم لعنتی رو هیچکدوم وصل نمیشد! یعنی به حدی داغون بود که کلا منصرفم کرد!!

• Sad
Reactions: ALI PUNKER

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad
جدی!؟ پولی ها رو هم نمیاره ؟

یکی از آشنایان فیبر مخابرات گرفته امروز رفتم خونشون تست کردیم لعنتی رو هیچکدوم وصل نمیشد! یعنی به حدی داغون بود که کلا منصرفم کرد!!
پولی چند تا رو نیاورده تا حالا

Medivh

کاربر سایت
Jul 6, 2007
98
نام
آرین
خداروشکر دست به طلا میزنم خاک میشه!
من از تعریفای بچه های اینجا بعد ۱۰ سال از مخابرات اومدم شاتل
سرعت ۱۶ گرفتم نهایت ۲ مگ دانلود میده رو سرورای داخلی
اومدم اینجا هم دیدم همه ناراضین
حداقل یکی یه قندشکن خوب که با شاتل کار کنه بگه بشوره ببره 8-|

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
خداروشکر دست به طلا میزنم خاک میشه!
من از تعریفای بچه های اینجا بعد ۱۰ سال از مخابرات اومدم شاتل
سرعت ۱۶ گرفتم نهایت ۲ مگ دانلود میده رو سرورای داخلی
اومدم اینجا هم دیدم همه ناراضین
حداقل یکی یه قندشکن خوب که با شاتل کار کنه بگه بشوره ببره 8-|
اینترنت شاتل یه خوبی که برای ایکس باکس دار ها نیازی به dns نداری واسه ساین شدن
ولی یه عیبی داره با 90 درصد فیلتر شکن کار نمیکنه با 20 تا تست کردم پولی و رایگان فقط رایگان fast vpn و biu biu و شنزو کار میکنه

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
تجربه شخصی برای قند شکن، تنها سرویسی که روی همه اوپراتور ها برای من بدون مشکل کار کرده تا به حال وی2ری هست از ADSL خونه که های وبه تا نت خط ایرانسل و شاتل راحت بدون مشکل کانکت میشه. مابقی بسته به لوکیشن و سرویس دهنده ممکنه جواب بده یا نده حتی نوع دیوایس هم به نظرم خیلی مهمه چون مثلا یه قند شکنی روی یک اینترنت با ایفون راحت کانتک میشه ولی با تبلت اندرویدی نه ! یا برعکس
خلاصه من وی2ری رو پیشنهاد میدم به دوستان بهترین گزینس در حال حاضر

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
تجربه شخصی برای قند شکن، تنها سرویسی که روی همه اوپراتور ها برای من بدون مشکل کار کرده تا به حال وی2ری هست از ADSL خونه که های وبه تا نت خط ایرانسل و شاتل راحت بدون مشکل کانکت میشه. مابقی بسته به لوکیشن و سرویس دهنده ممکنه جواب بده یا نده حتی نوع دیوایس هم به نظرم خیلی مهمه چون مثلا یه قند شکنی روی یک اینترنت با ایفون راحت کانتک میشه ولی با تبلت اندرویدی نه ! یا برعکس
خلاصه من وی2ری رو پیشنهاد میدم به دوستان بهترین گزینس در حال حاضر
بدی وی تو ری اینه نامحدود نیست و ماهیانس سالیانش خیلی گرون تراز قندشکنای پولی دیگه درمیاد...

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
بدی وی تو ری اینه نامحدود نیست و ماهیانس سالیانش خیلی گرون تراز قندشکنای پولی دیگه درمیاد...
بله حق با شماست بلاخره نقاط ضعفی هم داره حتماً که شما اشاره کردید ( محدودیت حجم ) ولی باز هم برای استفاده معمولی ( اینستا، توییتر و ...) بسیار به صرفه تر از قند شکن هایی که دلاری باید هزینه اشتراکشون رو پرداخت کنید یا اکانت هکی که شانسیه یک روز کار کنه یا یک سال من خودم اکسپرس استفاده میکردم از روزی که دیگه وصل نشد عملاً اشتراک یک ساله من هم به فنا رفت شاید نهایت 2-3 ماه مفید استفاده کردم با هزینه بسیار زیاد :(
خوبیه وی2ری سرعت اتصال و پایداریشه که برای من خیلی تجربه خوبی داره نسبت به سایر سرویس ها ( ال2تی پی مثلاً چند دقیقه استفاده نکنی باید دیسکانکت/کانکت کنید )
من به شخصه برای استفاده معمول یک وی تو ری گرفتم که ترافیکش روی ایرانسل نیم بها حساب میشه ! یعنی از حجم قند شکنتون به صورت عادی کم میشه ولی بسته اینترنتتون نیم بها حساب میشه هنگام اتصال بهش که خوب برای یوتوب و اینستا اینا خیلی جوابه !
اگه دانلود حجیم دارید پیشنهاد من اینه لینک هاتونو لیچ کنید به یک سرور داخلی یا سروری که محدود نیست و دانلود های حجیم رو بدون قند شکن انجام بدید به صرقه تر در میاد به نظرم تا چندین اشتراک بگیرید و بگیر نگیر داشته باشه و در نهایت اگه راضی نبودید هزینه یک ماه رو دادید و میتونید سرویس دیگه ایی انتخاب کنید نه که یک سال سابسکرایب کنید و بعد 1-2 ماه دیگه نتونید استفاده کنید و هزینتون سوخت بشه
( من نه فروشنده ام نه قصد تبلیغ دارم صرفاً تجربه خودمو به اشتراک گذاشتم بلکه به درد کسی خورد :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر