بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
هر فیلتر شکنی بستگی به نتت داره اگه مخابراتی هم اکسپرس جواب میده هم نورد هم v2ray خودم مخابراتم اینا برام اوکین
اگه خواستی نورد بخری جایی نرو بیا پیش خودم یه ساله رو دستم مونده ارزون بت میدم :D
داری هنوز؟ تستم میشه کرد

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
درود
عزیزان قیمت های اینترنت شما هم عجیب غریب گرون شده ؟
های‌وب ماهانه ۲۹۰ ، ۲۴۰ و ۱۹۰ تومان !!! بدون مالیات و اینا با این وضعیت محدودیت و سرعت واقعاً دیگه نمیارزه

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
درود
عزیزان قیمت های اینترنت شما هم عجیب غریب گرون شده ؟
های‌وب ماهانه ۲۹۰ ، ۲۴۰ و ۱۹۰ تومان !!! بدون مالیات و اینا با این وضعیت محدودیت و سرعت واقعاً دیگه نمیارزه
بله گرون شده پارس انلاین 83 تومنی شده 127 تومن حالا قیمتش بخوره تو سرشون الان چند ماهه اصن چیزی به اسم اینترنت عملا نداریم
من هیچ کدوم از کارایی که قبلا با نت انجام میدادم و دیگه نمیتونم انجام بدم میرم توییچ هیچی نمیشه دید حتی با کیفیت 360
یوتیوب از هر 10 بار تلاش یه بارش وصل شه اونم با سرعت کند صفحه بالا میاره! گیمم که تعطیل کلا به لایوم به زور وصل میشم چه برسه به سرور بازیها!
از نظر اینا همین که به ورزش 3 و سایت آپارات میتونی وصل بشی خلاصه فوتبالا و 4 تا کلیپ ببینی ینی نت اوکیه

• Angry
Reactions: PouяiД

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,776
اگه اسیاتک و شاتل رو در نظر نگیریم بهترین سرویس دهنده اینترنت کدوما هستن ؟ عصر تلکام صبانت پشگامان و.....
من صبانت دارم.از سال 85 هم دارم ازش استفاده میکنم ولی بعد از عید حتما عوض میکنم بعد از 17 سال x_x
یه خوبی داره که همون نقطه ضعفشه.اونم اینه که یه ثبات نسبی داره و برای یه کاربر معمولی خوبه ولی همین ثباتش نقطه ضعفش هم هست چون تو این مدت من ندیدم یه حرکت مثبت بزنه.یه کاری برای پینگ و بازی آنلاین بکنه یه سرویسی چیزی مثل شاتل بده.همونی که 2 دهه پیش بوده هنوزم هست :D
بازم میگم،اگه برای بازی میخوای اصلا سمت صبانت نرو.
قیمتهاش هم نمیدونم نسبت به بقیه خوبه یا گرون.الان که بعد از عید همه گرون کردن این مثلا 16 مگ 1 ماهه با 400 گیگ بین الملل میده 285 تومن.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دوستان وایرلس رسپینا دارم
پینگ 4.2.2.4 روی 90 تا 100 میچرخه سرعت پنجاه مگ
سرویسی هس پینگ بازیا پایین‌ترم بیاد؟
مثلا توی فیفا پینگم هفتاد هشتاده
کمترم میشه یا نه
رادار
اکزیت‌لگ و...

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
429
نام
مسعود
اگه اسیاتک و شاتل رو در نظر نگیریم بهترین سرویس دهنده اینترنت کدوما هستن ؟ عصر تلکام صبانت پشگامان و.....
راحت بهت بگم تمام سرویس دهنده ها همشون یه گ..ن ممکنه یکی از یکی دیگه نرم تر باشه یا اسهالی ولی تقریبا همشون تو یه رینج هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر