بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
من با نت صبانت هر دی ان اسی میزنم NAT Type رو حالت strict هست و نمیتونم فیفا 22 بازی کنم. یعنی حتی رقیب پیدا میکنه ولی وارد بازی نمیشه و ایراد نت تایپ میگیره. چیکار کنم؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
من با نت صبانت هر دی ان اسی میزنم NAT Type رو حالت strict هست و نمیتونم فیفا 22 بازی کنم. یعنی حتی رقیب پیدا میکنه ولی وارد بازی نمیشه و ایراد نت تایپ میگیره. چیکار کنم؟
هیچ کاری نمیتونی بکنی.الان صبانت 2 هفته است اینطوری شده.100 بار زنگ زدم پشتیبانی هر کدوم یه چیزی میگفتن تا این دفعه آخر داد و بیداد کردم،طرف گفت محدودیت از طرف زیرساخته و کاریشم نمیتونیم بکنیم.

دی ان اس هم اگه رادار و الکترو استفاده میکنی،مستقیم فیفا رو ساپورت نمیکنه و باید از برنامه اش استفاده کنی که اونم پینگ رو زیاد میکنه :|

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
هیچ کاری نمیتونی بکنی.الان صبانت 2 هفته است اینطوری شده.100 بار زنگ زدم پشتیبانی هر کدوم یه چیزی میگفتن تا این دفعه آخر داد و بیداد کردم،طرف گفت محدودیت از طرف زیرساخته و کاریشم نمیتونیم بکنیم.

دی ان اس هم اگه رادار و الکترو استفاده میکنی،مستقیم فیفا رو ساپورت نمیکنه و باید از برنامه اش استفاده کنی که اونم پینگ رو زیاد میکنه :|
تو روحشون ...

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام دوستان
من ۱ مشکل جدید تو call of duty mw2 چند وقته پیدا کردم که تو قسمت waiting for relay میمونه و رد نمیشه! (بعضی وقتا شانسی رد میشه)
کسی با این مشکل مواجه شده؟
کنسول PS5 و اینترنت فیبر مزخرف مخابرات

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
پینگ هیت نت تایپ رو ۲ میکنه
قبلش اکانت تست بگیر امتحان کن

• Like
Reactions: emaad.mir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر