بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
لنترن خوبه باز وصل میشه روی pc برات..برا من هیچی وصل نمیشه..پارس انلاین..به هیچ وجه سمت پارس انلاین نیاین..شدیدترین فیلترینگها روشه.
پارس آنلاین یا های‌وب پرفشار دارن اعمال میکنند، سایتای داخلی هم به سختی باز میشه.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
کسی مبین نت داره ؟ سرعتش چطوره با شرایط الان ؟
مبین نت دارم سرعت اوکیه برای سایتای داخلی از وی2ری هم روش استفاده میکنم و یوتوب هم میرم
اماااااااا برای بازی کردن سرویسم کرده یعنی باید 20 بار تلاش کنم و کنسول ریبوت کنم و جون بکنم تا لاگین کنه تو BF2042 که همونم باز اگه بتونه مچ پیدا کنه
فورتنایت هم که کلا مچ میک نمیکنه
هیتمنم بازی میکنم باهاش و وسط بازی یهو دیسکانکت میشه باید بشینی تا دوباره وصل شه بتونی ادامه ی تارگتتو بری
کلا برای گیم مبین نت الان توصیه نمیشه

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان من با لپتاپ 1 که دانلود می کنم سرعت 1 مگابایت هست و با لپتاپ 2 سرعت 100 کیلوبایت مشکل چیه ؟

پ.ن : در لپتاپ 2 وقتی با نت همراه اول دانلود می کنم سرعت 3 مگابایت هست پس فکر نکنم مشکل درایور باشه از طرفی لپتاپ جدیدتری هم هست (هر دو لپتاپ کنار هم هستند و هر دو این تفاوت سرعت رو در اینترنت مخابرات دارند)

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
مبین نت دارم سرعت اوکیه برای سایتای داخلی از وی2ری هم روش استفاده میکنم و یوتوب هم میرم
اماااااااا برای بازی کردن سرویسم کرده یعنی باید 20 بار تلاش کنم و کنسول ریبوت کنم و جون بکنم تا لاگین کنه تو BF2042 که همونم باز اگه بتونه مچ پیدا کنه
فورتنایت هم که کلا مچ میک نمیکنه
هیتمنم بازی میکنم باهاش و وسط بازی یهو دیسکانکت میشه باید بشینی تا دوباره وصل شه بتونی ادامه ی تارگتتو بری
کلا برای گیم مبین نت الان توصیه نمیشه
عه فورت‌نایت‌هم‌مچ‌میک‌ نمیکنه‌الان‌؟ من فکر کردم فقط دستینی‌ اینطوری‌شده

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
عه فورت‌نایت‌هم‌مچ‌میک‌ نمیکنه‌الان‌؟ من فکر کردم فقط دستینی‌ اینطوری‌شده
والا دوستام رو ISP های دیگه بازی میکنن ولی من کلا چلنجای هفته قبلو از دست دادم
یا ارور میده تو همین لابی یا میره تو مچ و بلافاصله ارتباط قطع میشه و کیک میشم

• Like
Reactions: paybrig23

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
الان فقط مودمای ایرانسل برا بازی اوکیه دیگه ؟
خودم ۵۱۴۲ دارم چ مدلیو پیشنهاد میدید برا مودم بگیره رفیقم؟ غیر از tfi60 h1 چون گرونه

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
پارس آنلاین
توی دوتا 2 تا بازی رو پیدا میکنه بره تو قسمت انتخاب هیرو پرت میشه تو صفحه ی اصلی بعد 2 بار این اتفاق بی افته بن میشم

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
از مدیرا عذرخواهی میکنم نمیدونستم دیگه این سوالو کجا بپرسم
ممنون میشم راهنمایی کنید
آقا من یه اکانت پریمیوم فامیلی اسپاتیفای دارم برا آمریکاس حالا میخوام اکانت دیگه بهش وصل کنم آدرسا یکی ام میزنم میگه شما تو یه آدرس زندگی نمیکنید
کسی اطلاعی داره ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یه v2ray از کسایی که قیمت مناسب نامحدود میدن بخرید راحت میشید من خودم هیچوقت علاقه ای به هزینه واسه این چیزا نداشتم ولی با وضع فعلی رایگانا همشون رو هوان هیچ چیزی ندیدم رو نت گوشی بدون اذیت کردن وصل بشه یدونه خریدم راحت کردم خودمو رو نت گوشی هم مثل جت کار میکنه
لطفا برام جایی که خریدی رو پ خ کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر