بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
دوستان کسایی که شاتل یا صبانت یا اسیا تک دارن لطفا میگن که اینا سرویس مناسب گیم دارن ؟ یعنی حالت گیم داشته باشه پینگ خوبی بده .. لطفا اگه در جریانید بگید

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,115
نام
Melkor
دوستان کسایی که شاتل یا صبانت یا اسیا تک دارن لطفا میگن که اینا سرویس مناسب گیم دارن ؟ یعنی حالت گیم داشته باشه پینگ خوبی بده .. لطفا اگه در جریانید بگید
من چند وقته دارم شاتل استفاده میکنم توی فورتنایت و ایپکس پینگم 50 ئه . البته به زیر ساخت و فاصله هم بستگی داره.

• Like
Reactions: PS5X

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
اگه سیستک adsl میده بگیر
تماس گرفتم adsl نمیدن، قبلا فن‌آوا داشتم که تخلیه کردم دنبال شرکت مناسب میگردم، اسیاتک خدمات میده ولی نمیدونم خوب هست یا نه.
دوستان اگه پیشنهادی دارند ممنون میشم بگن.

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
بهتر از ISP بگیری که سرویس گیمینگ داره
متاسفانه پار آنلاین این سرویس و نداره
پارس داره سرویس انلاین ولی باید بهشون بگید واست فعال کنن و جالب اینه اکثر پشتیبانیاشون میگن نداریم همچین چیزی دیگه ولی دارن هنوز ! :|
یه چند بار زنگ بزن پشتیبانای مختلف بردارن یکیشون بالاخره میفهمه چی میگی اوکی میکنه واست . بگو که خطمو رو سرویس گیم بزارید
هر چند سابق یه سرویس داشتن به اسم گیم میفروختن که اونو دیگه برداشتن از وقتی این هایوب نحس اومد وسط و یکی شد شرکتا

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
درود بر شما
میخواستم ببینم شما از خدمات های وب راضی هستید و اینکه به درد گیمینگ میخوره؟
یکی از مزخرف ترین شرکتای موجوده و اینقدر بیخوده که حد نداره
برو از مخابرات سرویس بگیر ولی از اینا نگیر
چون کلا این شرکت نه کیفیت داره نه چیزی حالیشونه .. انگار کارمنداشو از خیابون جمع کرده اورده بهشون پست داده .. کیفیتش هم در حد 0
یه مشت گوسفند که تو سال 2021 پینگ 300 رو نرمال میدونن ..

• Like
Reactions: American Idiot

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
پارس داره سرویس انلاین ولی باید بهشون بگید واست فعال کنن و جالب اینه اکثر پشتیبانیاشون میگن نداریم همچین چیزی دیگه ولی دارن هنوز ! :|
یه چند بار زنگ بزن پشتیبانای مختلف بردارن یکیشون بالاخره میفهمه چی میگی اوکی میکنه واست . بگو که خطمو رو سرویس گیم بزارید
هر چند سابق یه سرویس داشتن به اسم گیم میفروختن که اونو دیگه برداشتن از وقتی این هایوب نحس اومد وسط و یکی شد شرکتا
خیلی سروکله زدم ولی میگن ما شبکه psn نمیتونیم کار بکنیم و سرویس گیمینگ ندارن

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
های وب و پارس آنلاین 15% گرون کردن . درست میگم؟
بله منم الان بسته یک ماهه همیشگی 4 مگ میخریدم 65 الان نزدیک 82 شده واقعا اگر سرویس درست میدادن ادم دلش نمی سوخت هم گرون میکنن هم ماهی یکبار 3 روز دگیر افت سرعت هزار مشکل دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر