بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
به پشتیبانی آسیاتک زنگ زدم سرویسمو رو 6 بسته بود الان کردش 8 . میگه اگه بیشترش کنم SNR خطت افت کیفیت پیدا میکنه
واقعا ربط داره یا میپیچونه ؟
ربط داره. اگر میخواید با این خط گیم بزنید، بهتره روی همین 8 مگابیت باشه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
ربط داره. اگر میخواید با این خط گیم بزنید، بهتره روی همین 8 مگابیت باشه.
اینجوری سرعتش خیلی له بود . الان گذاشت رو 12 . تازه سرعتم 1مگ رو رد کرده .
گیم که فعلا دارم دانلود میکنم اما بالاخره مولتی پلیر هم قطعا باید بشه بازی کرد دیگه
خانمه گفت الان رو 12ـه اگه مشکلی بود بگو برش گردونم رو 8

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
اینجوری سرعتش خیلی له بود . الان گذاشت رو 12 . تازه سرعتم 1مگ رو رد کرده .
گیم که فعلا دارم دانلود میکنم اما بالاخره مولتی پلیر هم قطعا باید بشه بازی کرد دیگه
خانمه گفت الان رو 12ـه اگه مشکلی بود بگو برش گردونم رو 8
توی مودمت snr رو نگاه کن اگه زیر 18-20 هست توی گیم تایم اوت میدی باید پنهای باندتو بیاره پایین

fanava

کاربر سایت
Jul 23, 2021
7
سلام وقت بخیر، پینگم رفته بالا ولی خط خوبه اینم وضعیت خط Test 9.12.jpg

Attachments

• IDM TEST.jpg
    IDM TEST.jpg
    79.3 KB · مشاهده: 41
  • Speed Test Asiatec Server.jpg
    Speed Test Asiatec Server.jpg
    74.2 KB · مشاهده: 38
  • Speed Test TCI Server.jpg
    Speed Test TCI Server.jpg
    74.8 KB · مشاهده: 25

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
یعنی اوکیه دیگه؟ کاریش نداشته باشم؟ میخواستم برای این خط مودم ایسوس DSL-AC68U رو بگیرم که نشد دیگه همه چیش اوکی باشه، مودم فعلیم Archer D2 هستش
خوبه آقا مودم جنس برندم نبود نبود فقط جنس آشغال درجه چندمی نباشه
از کجا سرویس میگیری ؟ خط تلفنت فیبره یا مسیه ؟

fanava

کاربر سایت
Jul 23, 2021
7
خوبه آقا مودم جنس برندم نبود نبود فقط جنس آشغال درجه چندمی نباشه
از کجا سرویس میگیری ؟ خط تلفنت فیبره یا مسیه ؟
خط تلفنم مسی هستش سرویس هم از مخابرات میگیرم، البته من توی یه ناکجا آباد توی سیستان و بلوپستانم جز اینترنت ADSL مخابرات و نت سیمکارت شرکت دیگه ای نیست ازش سرویس بگیرم، خدا هم نکنه خراب بشه دیگه کلا باید قید اینترنت بزنی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خط تلفنم مسی هستش سرویس هم از مخابرات میگیرم، البته من توی یه ناکجا آباد توی سیستان و بلوپستانم جز اینترنت ADSL مخابرات و نت سیمکارت شرکت دیگه ای نیست ازش سرویس بگیرم، خدا هم نکنه خراب بشه دیگه کلا باید قید اینترنت بزنی
کابل ها رو فک کنم تازه کشیدن یا فیبرنوریه ضریب تضعیف 4؟ پشمام

• Smile
Reactions: king of north

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
سلام
آقا ما از این مخابرات به درد نخور دیگه خسته شدم ~X(
داشتم شاتل میدیدم بد نبود الان بهترین سرویس دهنده کجاست؟
این سرویس vdsl چیه ؟ به صرفه بگیرم ؟
میخوام هم آنلاین بازی کنم هم استریم کنم یه اینترنت خوب میخوام

fanava

کاربر سایت
Jul 23, 2021
7
کابل ها رو فک کنم تازه کشیدن یا فیبرنوریه ضریب تضعیف 4؟ پشمام
نه بابا فیبرنوری کجا، کابل کشی مال 15 سال پیشه توی محله، کافوی محل هم قدیمی هستش VDSL ارائه نمیشه، تنها کاری که من کردم بعد 8 سال کل کابل جنگی خونه تا پست مخابراتی یک تیکه کشیدم به مودم، دوشاخه ضدبرق حذف کردم، کابل جنگی نذاستم از کنار کوچیکترین منبع برقی رد بشه، خوبی خونه ما اینکه تا خود مرکز مخابراتی 300 متر هم نمیشه، بعد پستی که من کابل کشیدم فقط خط من بهش وصله یه جورایی ملت از دست مخابرات ضله شدن خطوط تلفن ثابت جمع کردن منم فقط برای نت استفاده میکنم

• Like
Reactions: king of north

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه بابا فیبرنوری کجا، کابل کشی مال 15 سال پیشه توی محله، کافوی محل هم قدیمی هستش VDSL ارائه نمیشه، تنها کاری که من کردم بعد 8 سال کل کابل جنگی خونه تا پست مخابراتی یک تیکه کشیدم به مودم، دوشاخه ضدبرق حذف کردم، کابل جنگی نذاستم از کنار کوچیکترین منبع برقی رد بشه، خوبی خونه ما اینکه تا خود مرکز مخابراتی 300 متر هم نمیشه، بعد پستی که من کابل کشیدم فقط خط من بهش وصله یه جورایی ملت از دست مخابرات ضله شدن خطوط تلفن ثابت جمع کردن منم فقط برای نت استفاده میکنم
اون کابل کشی تاثیر داره ولی نه اونقدر اصل سیم های خود مخابرات هست که از زیر زمین میان

fanava

کاربر سایت
Jul 23, 2021
7
اون کابل کشی تاثیر داره ولی نه اونقدر اصل سیم های خود مخابرات هست که از زیر

اون کابل کشی تاثیر داره ولی نه اونقدر اصل سیم های خود مخابرات هست که از زیر زمین میان
بقیه اش دیگه نمیدونم ولی منی که بچه همین محلم میدونم نزدیک 15 سالی میشه مخابرات دست به کابلای این منطقه نزده، کافو محل هم سیمی قدیمی هستش کروز نیست تجهیزات فیرنوری روش زد، البته من با وجود اینکه وضعیت خطم ایده ال هستش میخوام در صورت ارئه VDSL برم سراغ اون ببینم خطم اونجا به چه صورتی در میاد شرایطش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر