بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
نگاه کن برای تو اینطوریه که خارج از ساعت طرح رایگان سرعت کانکشن بالاتره و سریع وصل و دانلود میکنه. میتونی شب رایگان همراه اول رو چک کنی تا ۱۰ صبح هم هست فکر کنم
خب امروز بعد از تماس با پشتیبانی ایرانسیل متوجه شدم که بسته نامحدود شبانه فقط شامل ترافیک داخلی میشه و نمیشه باهاش از سایت های خارجی استفاده کرد:) زیبا نیست؟!

• Smile
Reactions: sajjad++ and Hodor

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
همراه اول 1تا11داره ولی 1تا10نیم باید با 200کیلوبایت سر و کله بزنی:D به روش های مختلف شارژ مالی تون هم بلعیده میشه تا بیای به تجربه برسی یه چندتومنی پریده

خب امروز بعد از تماس با پشتیبانی ایرانسیل متوجه شدم که بسته نامحدود شبانه فقط شامل ترافیک داخلی میشه و نمیشه باهاش از سایت های خارجی استفاده کرد:) زیبا نیست؟!

خوب شما بخوای این بسته رو تبدیل کنی بری سایت های فرنگی باید بسته 9تومنی با سقف 30 گیگ رو بخری

• Like
Reactions: Mahdi_MM

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
تو روح امواتشون با کیفیت اینترنت و این هم پشتیبانی 195. بعد از 3 ماه جواب من رو داده که سرعت 4 مگابیت (500 کیلوبایت) برای سرویس 4G مشکلی نداره!
View attachment 217319
اوه این داستان برای چند ماه پیشه که من میگفتم چرا همراه اول 500کیلوبایت هم به خودش نمیبینه:D تازه الان جواب دادن:D

Untitled.png

• Like

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
اون 900 تومنی رو خریدی؟ معلومه که بسته اش داخلیه
تنها بسته نامحدود رو همراه اول داره اونم یک ماهه 1 تا 11 صبح

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
سقف دانلود داری450 گیگ بعد 2ترا دانلود میکنی وات ! اونا هم نشستن شما دو ترا دانلود کنی با 20تومن
چیزی که من میگم داره اتفاق میافته حالا شما مختاری انکار کنی ولی واقعیت عوض نمیشه

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
چیزی که من میگم داره اتفاق میافته حالا شما مختاری انکار کنی ولی واقعیت عوض نمیشه
با یه بسته بخاطر سقفش نمیتونی ماهی بیشتر از 450 گیگ دانلود کنی مگر اینکه درطول ماه 4 تا بسته بزنی

----------------------- ویرایش
من از تمامی دوستان برای صحبت بدون دلیلی که از سر ندونستن کافی بود عذرخواهی میکنم.

آخرین ویرایش:

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
با یه بسته بخاطر سقفش نمیتونی ماهی بیشتر از 450 گیگ دانلود کنی مگر اینکه درطول ماه 4 تا بسته بزنی
این یه مورد سقف دانلود نداره
یعنی نوشته 450 تا ولی بعد 450 تا هم دانلود میکنه بدون افت سرعت.

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
درود
من پار آنلاین دارم تو بتل واقعا تو مخی شده پینگ وحشتناکه؟
با پشتیبانی صحبت کردم میگه شبکه psn ما نمیتونیم حل کنیم
راه حلی دارید
با تشکر

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان، بهترین نت TD-LTE برای بازی انلاین چیه؟ (به غیر از زیتل چون منطقه مارو پشتیبانی نمیکنه)
من خودم الان از هایوب ADSL دارم (یکیم از شاتل) ولی بخاطر سیم کشی وحشتناک خونه به شدت نویز داره و پینگ حتی با سرورا اروپایی زیر ۲۰۰ نمیاد برا همین افتادم به فکر گرفتن TD-LTE.
من ایرانسل داشتم پینگش افتضاح بود با 4.2.2.4 از 140بود تا 180 بعدش مبین نت گرفتم پینگم از 90 هست تا 120 الیته بعضی وقتا قطعی داره ولی درکل راضیم

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
درود
من پار آنلاین دارم تو بتل واقعا تو مخی شده پینگ وحشتناکه؟
با پشتیبانی صحبت کردم میگه شبکه psn ما نمیتونیم حل کنیم
راه حلی دارید
با تشکر
منم تا پارسال پارس آنلاین داشتم ولی نت تایپ ۳ میداد به من و از طرفی هم قطعی و پینگ افتضاح داشت چند بار هم به پشتیبانی گفتم که مرضتون چیه چرا اینجوری میکنید مینداختن گردن سیم و مخابرات منطقه و همه چیز به جز خودشون منم گفتم جمع کنید زنگ زدم شاتل البته شاتل هم آش دهن سوزی نیست ولی همه الان همین جورین کلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر