بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
با یه بسته بخاطر سقفش نمیتونی ماهی بیشتر از 450 گیگ دانلود کنی مگر اینکه درطول ماه 4 تا بسته بزنی
سقف دانلودش چرت و پرته من یکساله دارم هر ماه همین کار میکنم تا حالا هم بیشتر از ماهی یک بسته نگرفتم

• Like
Reactions: Mahdi_MM

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
خوده همراه اول داره میگه 450 گیگ . بشه 451 گیگ از روز قبل ش قطعه بعد میگه 2ترابایت! اونم با 5مگ در بهترین حالت اونم در روزی 10ساعت

سازمان مقررات هم خوابیده نمیدونه مردم دارن با 20تومن دو ترا دانلود میکنن. تو سازمان مقررات هیچ مصوبه ای برای اینترنت نا محدود نیست

احتمالاسیمکارتت شارژ داشته و دوباره بعد از پایان 450 گیگ اتومات بسته تمدید شده یا داری پول آزاد میدی

سقف دانلود هم شد چرت و پرت :D فقط نمیدونم چرا برای بقیه این اتفاق میفته و برای ما سرـه موعد میگه داری میری فراتر از سقف و بسته ست تمووم میشه . نا ممکنه ها فقط برای بقیه ممکنه

والا تو اینباکس ما ده تا از این اس ام اس ها هست:

به دلیل مصرف غیر منصفانه. محاسبه هزینه‌ها با تعرفه آزادصورت خواهد گرفت.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوده همراه اول داره میگه 450 گیگ . بشه 451 گیگ از روز قبل ش قطعه بعد میگه 2ترابایت! اونم با 5مگ در بهترین حالت اونم در روزی 10ساعت

سازمان مقررات هم خوابیده نمیدونه مردم دارن با 20تومن دو ترا دانلود میکنن. تو سازمان مقررات هیچ مصوبه ای برای اینترنت نا محدود نیست

احتمالاسیمکارتت شارژ داشته و دوباره بعد از پایان 450 گیگ اتومات بسته تمدید شده یا داری پول آزاد میدی

سقف دانلود هم شد چرت و پرت :D فقط نمیدونم چرا برای بقیه این اتفاق میفته و برای ما سرـه موعد میگه داری میری فراتر از سقف و بسته ست تمووم میشه . نا ممکنه ها فقط برای بقیه ممکنه

والا تو اینباکس ما ده تا از این اس ام اس ها هست:

نمیدونم این قانون 450 گیگ کی اومد ولی من اوایل خرداد نزدیک 2 ترا دانلود کردم
همراه اول کلا در 90% مواقع همینه . نهایت 5تا7صبح برسه به 5مگ

View attachment 217436
من که دیروز تست گرفتم تا 30 مگ رفت!

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
شما برو 20ترا دانلود کن ولی نمیتونی با پول 450 گیگ اینکارو کنی

Fair usage policy برای همه ست حتی کفار غربی . حالا میتونی با تعرفه آزاد بیشتر هم دانلود کنی

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

Fair usage policy برای همه ست حتی کفار غربی . حالا میتونی با تعرفه آزاد بیشتر هم دانلود کنی
نمیفهمم اصرار شما چیه؟ هر پالیسی داره ، وقتی من میتونم بیشتر دانلود کنم از همون بسته و هر روز هم روی گوشی دارم چک میکنم مشکل چیه؟

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
هرپالیسی داره که داره

سقف چرت و پرت ـه

ادله های این تاپیک :D

خوده سایت ش هم قوانین مصرف رو نوشته

.سیمکارت ماها احتمالا در متریال ش از خار استفاده شده . ما بریم تا مانیتور نسوخته =;

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هرپالیسی داره که داره

سقف چرت و پرت ـه

ادله های این تاپیک :D

خوده سایت ش هم قوانین مصرف رو نوشته

.سیمکارت ماها احتمالا در متریال ش از خار استفاده شده . ما بریم تا مانیتور نسوخته =;
شما خوبی! شما دانشمند!
ماها که داریم بیشتر از 450 گیگ میگیریم دروغگوییم!

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679

من با زیتل این مشکل رو ندارم و هر چقدر که دلم بخواد دانلود می کنم. تا 7TB هم در یک ماه دانلود کردم بدون افت سرعت.

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
دانلود که بیا من برای شما از سایت داخلی 10ترابایت دانلود کنم ! طرف مشخص نمیکنه داخل منظورش هست یا خارج فقط میگه دانلود میکنم !

تو کنسول برسید 450 گیگ شب قبل ش این میاد :

• Like
Reactions: Mreza_Dex

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
دانلود که بیا من برای شما از سایت داخلی 10ترابایت دانلود کنم ! طرف مشخص نمیکنه داخل منظورش هست یا خارج فقط میگه دانلود میکنم !

تو کنسول برسید 450 گیگ شب قبل ش این میاد :

من کلاً تورنت دانلود می کنم که داخلی محسوب نمیشه!
رو یه حرف اشتباه پافشاری الکی نکنین.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من هم ماهی 2 ترا که سهله بیشتر از اینها دانلود میکنم تا حالا جلوم گرفته نشده، همشم خارجی بوده، چند نفر دیگه هم تو تاپیک به همین موضوع اشاره کردند. شما ببین مشکلت چیه که این پیامک برات میاد، متاسفانه این همه آدم دارن حرف میزنن شما هم بی پایه و اساس در حال تمسخر دیگرانی. حرف اشتباه میزنی یا سکوت کن یا معذرت خواهی کن انقدر اصرار روی اشتباهت نداشته باش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر