بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
من کلاً تورنت دانلود می کنم که داخلی محسوب نمیشه!
رو یه حرف اشتباه پافشاری الکی نکنین.
شما داری میگی زیتل ما داریم میگیم همراه !

سایت همراه اول دقیقا گویای همه چیز هست

اون سیاست مصرف منصفانه یعنی کلی بند و تبصره که مقررات هم توضیح ش رو داده

4نفر میگن نمیشه بیش از این 4نفر میگن میشه بیش از این . شما پیدا پرتقال فروش را .

حالا کسی که تخصص ش رو داره بیاد بگه سیاست مصرف منصفانه 450 گیگ یعنی چی دقیقا !

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377

4نفر میگن نمیشه بیش از این 4نفر میگن میشه بیش از این . شما پیدا پرتقال فروش را .

والا منم تعجب کردم.
اگه اینطوری باشه که خیلی عالیه. ولی متاسفانه سرعت ایرانسل تو خونه من بیشتر از همراه اوله. همراه اول یه چیزی در حد 1 مگ هست سرعتش درحالی که برای ایرانسل تا 6 هم میرفت.
اون 450 گیگ مصرف منصفانه است بعد از اون باید افت سرعت داشته باشه که مثلا میتونه سرعت افتش باشه 10 مگابایت که باز هم سرعت خوبیه.

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
بعد از اون باید افت سرعت داشته باشه که مثلا میتونه سرعت افتش باشه 10 مگابایت که باز هم سرعت خوبیه.

برای ما که بایدی در کار نیست . 449 گیگ میرسه اس ام اس میاد که زین پس ش با تعرفه آزاد محاسبه میشه . تو بند و تبصره و قوانین خوده همراه اول هم نوشته

برای ما که 5مگ اونورتر نمیره که بخواد حالا افت پیدا کنه:D

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
عزیز من مریض نیستیم که الکی دروغ بگیم :D من ماه پیش ۱۳ تا بازی تو ایکس باکس گرفتم ، شد حدود ۶۰۰ گیگ ، بدون مشکل با سیم‌کارت همراه اول ، شارژ ام کلا نداره ، اعتباری ام هست، هیچ بسته ی دیگه ای ام روش نیست

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
دوستان حتما به نت عمام وصلند که این سرعتا رو میگیرن و می تونن بالاتر از سقف مجاز دانلود کنند:D

والا سرعت ما که بعد از عید به چند کیلوبایت رسیده، شکایت هم میکنیم بعد از سه ماه میگه همینه که هست :)😝

(مشخصه که توزیع نا عادلانه پهنای باند در سراسر کشور باعث شده یکی 30 مگابایت دریافت کنه و یکی 30 کیلوبایت!)

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
والا سرعت ما که بعد از عید به چند کیلوبایت رسیده، شکایت هم میکنیم بعد از سه ماه میگه همینه که هست :)😝

همراه اول که همون 5مگ هم نرمال و خوب و خفن میدونه با توسل به قانون مقررات

به اون 5م نمیرسیم بدبختی آخه

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679

فرمودین "Fair usage policy برای همه ست حتی کفار غربی"
من مصرف منصفانه ندارم و این حرف شما اشتباهه و برای همین هم پستتون رو نقل قول کردم.

• Like
Reactions: Sir Daniel

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
@buggetz

سقف دانلود هم شد چرت و پرت :D فقط نمیدونم چرا برای بقیه این اتفاق میفته و برای ما سرـه موعد میگه داری میری فراتر از سقف و بسته ست تمووم میشه . نا ممکنه ها فقط برای بقیه ممکنه

شاید همراه اول باهات خصومت شخصی داره که سر 449 گیگ بهت اس ام اس تهدید میده :D
منم از سال 96 دارم از نت همراه اول میگیرم تا حالا یکبار هم به مصرف منصفانه و این اس ام اسا نخوردم (سیمکارت اعتباری با 20 تومن شارژ!)، قشنگ با نت یک ماهش 3000 گیگ (از همه جا به جز سایتای داخلی!) بدون هیچ مشکلی دانلود میکنم (تا الان تقریبا کل اینترنتو دانلود کردم! :)) الانا نت یک ماهه میخرم واقعا دیگه چیزی برای دانلود ندارم) حالا کسی که نزدیک دکلش باشه و ترافیک منطقه ـش زیادم نباشه تا رقمای خیلی بیشتری هم در ماه می تونه دانلود کنه
حالا باز بیا بگو نه نمیشه
باشه :-h

آخرین ویرایش:

oscillator

عضو جدید
Jul 19, 2021
3
سلام
دوستان پهنای باند اختصاصی سیستک، نزدیک برج نگین رضای تهران، کیفیت داره؟ برای گیم. البته اگه کیفیتش توی مدرن یا وارزون رو بگید که دیگه خیلی ممنون میشم.
همچنین اینکه با چه مقدار پهنای باند این کیفیت رو گرفتید؟ و اینکه، ایپی ثابت هست؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
امروز اصلا نمیشد انلاین بازی کرد.هر 5 دقیقه یکبار از بازی میفتادی بیرون.!!!!اولین باره همچین چیزیزبرام اتفاق افتاده.!!
بقیه هم امروز مشکل داشتن؟؟؟

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
امروز اصلا نمیشد انلاین بازی کرد.هر 5 دقیقه یکبار از بازی میفتادی بیرون.!!!!اولین باره همچین چیزیزبرام اتفاق افتاده.!!
بقیه هم امروز مشکل داشتن؟؟؟

خیلی افتضاح شده سرورهای اروپا نمیدونم چه مرگشونه
تو APEX یک یا دو دست خوبه بعدش به فنا میره
تو زیر ساخت معلوم نیست چه خبره

• Sad
Reactions: mohsen2019

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان اینجا کسی از آسیاتک adsl داره ؟
سرویس برنزی ۱۲۰گیگشونو خریدم با سرعت ۱۶مگابیت.
ولی حداکثر سرعتم ۵ ،۶ مگابیته .
یه
یعنی واسه حداکثر سرعتشون حتما باید سرویس نقره ای خرید یا اونم اشتراکیه پهنای باندشون ؟
کلا الان ۵مگابیت واسه سرویس ۱۶مگابیت منصفانست ؟ 😑

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان اینجا کسی از آسیاتک adsl داره ؟
سرویس برنزی ۱۲۰گیگشونو خریدم با سرعت ۱۶مگابیت.
ولی حداکثر سرعتم ۵ ،۶ مگابیته .
یه
یعنی واسه حداکثر سرعتشون حتما باید سرویس نقره ای خرید یا اونم اشتراکیه پهنای باندشون ؟
کلا الان ۵مگابیت واسه سرویس ۱۶مگابیت منصفانست ؟ 😑
تو لاگ های مودمت ببین max rate ات چنده! اگه حدودای 16 بود زنگ بزن به پشتیبانی آسیا تک بگو درستش کنن

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
به پشتیبانی آسیاتک زنگ زدم سرویسمو رو 6 بسته بود الان کردش 8 . میگه اگه بیشترش کنم SNR خطت افت کیفیت پیدا میکنه
واقعا ربط داره یا میپیچونه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر