بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
برا درخواست تخلیه ADSL جدیدا پول میگیرن ؟ زنگ زدم پیشگامان میگه باید 80 هزار تومن واریز کنید !
یکی دو ماه پیش مخابرات از هزینه پایین رانژه و درانژه شاکی بود. این لینک خبرش هست، نمی دونم آخر اجراش کردند یا خیر، ولی من که دو ماه پیش درخواست دایری خط رو داده بودم، رسیدگی نکردند و آخر هم بی خیال اینترنت خط شدم.

رانژه خطوط تلفن برای ارائه اینترنت ثابت متوقف شد - پیوست

• Like
Reactions: MaTrix PouYa

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
من قبلا آسیاتک داشتم و با اینکه دانلود همزمان انجام میدادم ولی بازم پینگم ثابت میموند ولی الان که شاتل دارم وقتی دانلود میکنم پینگم بالا میره کسی می‌دونه جریان آسیاتک چطوری بود که پینگ ثابت میموند و چطوری میتونم اینو قضیه رو روی شاتل پیاده کنم ؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
برا درخواست تخلیه ADSL جدیدا پول میگیرن ؟ زنگ زدم پیشگامان میگه باید 80 هزار تومن واریز کنید !
مشکل منم حل شد 195 که تماس گرفتم فرداش زنگ زدن از پیشگامان اول پیگیر ماجرا شدن که چرا میخوای جمع اوری کنی، منم حسابی از خجالتشون در اومدم و دیروز هم جمع اوری شد . حواستون باشه یک ریال به این بیشرف ها سر جمع اوری خط پول ندید

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دوستان سرعت نت میتونه روی پینگ تاثیر بزاره.؟؟من الان 8 مگ دارم.. به نظرتون 16 مگ بگیرم ممکنه پینگ بهتره بشه؟؟؟؟
نه هیچ تاثیری نداره در بعضی موقع ها اگه خطتون خوب نباشه ممکنه سرعت زیاد باعث نویز روی خطتون بشه و پینگتون بیشتر بشه

• Sad
Reactions: mohsen2019

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
وضعیت اینترنت ADLS بقیه چطور هستش ؟
من از شاتل استفاده میکنم از بس مشکل داره که مجبور شدم بیام از بقیه هم سوال کنم ...
حدودا یکی دو ماه سرعت طوری هست که حتی وب سایت ها را هم با تاخیر باز میکنه بقیه مسایل هم بماند !
البته بینش بعضی وقتها سرعت خوب میشه برای چند ساعتی ولی اکثرا غیر قابل استفاده شده

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,583
نام
Alireza
دوستان، بهترین نت TD-LTE برای بازی انلاین چیه؟ (به غیر از زیتل چون منطقه مارو پشتیبانی نمیکنه)
من خودم الان از هایوب ADSL دارم (یکیم از شاتل) ولی بخاطر سیم کشی وحشتناک خونه به شدت نویز داره و پینگ حتی با سرورا اروپایی زیر ۲۰۰ نمیاد برا همین افتادم به فکر گرفتن TD-LTE.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
وضعیت اینترنت ADLS بقیه چطور هستش ؟
من از شاتل استفاده میکنم از بس مشکل داره که مجبور شدم بیام از بقیه هم سوال کنم ...
حدودا یکی دو ماه سرعت طوری هست که حتی وب سایت ها را هم با تاخیر باز میکنه بقیه مسایل هم بماند !
البته بینش بعضی وقتها سرعت خوب میشه برای چند ساعتی ولی اکثرا غیر قابل استفاده شده
منم شاتل دارم مشکل جدیدی که چند روزه برام به وجود اومده اینه که سرعت آپلود تو شبکه پلی استیشن به شدت اومده پایین و پینگ رفته بالا تقریبا دو هفته ای هست پینگم زیر ۴۰۰ نیومده ، به غیر از این مواردی که گفتم مشکلی از جهت باز کردن صفحه و این جور مسائل ندارم

• Like
Reactions: {ehsan}

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
۲ شبه که دارم نت نا محدود ایرانسل میگیرم (۲۵ گیگ ۲ تا ۷ صبح :| ) به گفته خود ایرانسل اینترنت و قطع و وصل میکنم ۲ به بعد. باز صبح چک میکنم میبینم حتی ۱ مگ هم مصرف نکرده و اینترنت اصلی تموم شده

• Poker Face
Reactions: NHM

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
۲ شبه که دارم نت نا محدود ایرانسل میگیرم (۲۵ گیگ ۲ تا ۷ صبح :| ) به گفته خود ایرانسل اینترنت و قطع و وصل میکنم ۲ به بعد. باز صبح چک میکنم میبینم حتی ۱ مگ هم مصرف نکرده و اینترنت اصلی تموم شده
دقیقا برای منم اینطوری بود با 195 و گزارش و... مشکلی حل نشد. فقط تنها راهش نصب برنامه force lte روی گوشی موبایله که با گذاشتن گزینه ی only lte اینترنت فیکس بشه و پرش انتن برای دانلود نداشته باشی.
مشکل از اونجاست که طی ساعت 3 تا 5 صبح پرش انتن به 3g و 2g اتفاق میوفته و بعد از اون دانلود ps4 قطع میشه برای فهمیدنش چند شب بیدار موندم و هر نیم ساعت چک کردم تا فهمیدم. 😂

آخرین ویرایش:
  • Wow
  • Like
Reactions: Destro and NHM

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
دقیقا برای منم اینطوری بود با 195 و گزارش و... مشکلی حل نشد. فقط تنها راهش نصب برنامه force lte روی گوشی موبایله که با گذاشتن گزینه ی only lte اینترنت فیکس بشه و پرش انتن برای دانلود نداشته باشی.
مشکل از اونجاست که طی ساعت 3 تا 5 صبح پرش انتن به 3g و 2g اتفاق میوفته و بعد از اون دانلود ps4 قطع میشه برای فهمیدنش چند شب بیدار موندم و هر نیم ساعت چک کردم تا فهمیدم. 😂
یعنی پرش آنتن از 3g به 2g باعث میشه سیمکارت از حجم اصلی اینترنت مصرف کنه ؟

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
یعنی پرش آنتن از 3g به 2g باعث میشه سیمکارت از حجم اصلی اینترنت مصرف کنه ؟
نگاه کن برای تو اینطوریه که خارج از ساعت طرح رایگان سرعت کانکشن بالاتره و سریع وصل و دانلود میکنه. میتونی شب رایگان همراه اول رو چک کنی تا ۱۰ صبح هم هست فکر کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر