بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
آقا چرا اینقدر پاکت لاست زیاد شده
نصف دوتا 2 رو اصلا نمیشه دید توی فایت
من یک فایل یک مگی رو میخوام تو تلگرام با Nord که میشه گفت بهترین وی پی ان هست دانلود کنم میبینی 40 ثانیه طول میکشه :| جوری که بیخیال میشی میری...

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من یک فایل یک مگی رو میخوام تو تلگرام با Nord که میشه گفت بهترین وی پی ان هست دانلود کنم میبینی 40 ثانیه طول میکشه :| جوری که بیخیال میشی میری...
داداش من اکانت express چیز پی ان استفاده میکنم بشدت عالیه
من مشکل سرعت ندارم مشکل کیفیت خط دارم
راحت از حداکثز سرعت دانلود استفاده میکنم
جالب اینکه snr خطم هم خوب شده و اصلا مشکل قطعی ندارم حتی بهتر از خرابی نت ها قبل از این یک ماه گذشته
مشکل پاکت لاست فقط دارم

• Like
Reactions: Soroush_shz

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
امیدوارم اینترنت ماهواره ای استارلینک ایلان ماسک زودتر فراگیر بشه تا هر چه زودتر از adslراحت بشیم.....فقظ شنیدم اشتراک ماهانش زیاده ولی اگر فراگیر بشه هزینه اشتراکش به مرور زمان کمتر بشه

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
امیدوارم اینترنت ماهواره ای استارلینک ایلان ماسک زودتر فراگیر بشه تا هر چه زودتر از adslراحت بشیم.....فقظ شنیدم اشتراک ماهانش زیاده ولی اگر فراگیر بشه هزینه اشتراکش به مرور زمان کمتر بشه
بدلایل خیلی زیادی قرار نیست که کسی ازش تو ایران بتونه استفاده کنه. حتی اگر بتونید دیششو وارد کنید.

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
خیلی به اون امید نداشته باشید ... تو ایران صد در صد به نحوی (پارازیت و ...) جلوش گرفته میشه

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
این مصوبه ای که تو مجلس تصویب شد و قراره اینترنت رو گرون کنن، قراره بخشی از پولش بره واسه " کارگروه مبارزه با اینترنت ماهواری ای "
اینا همین اینترنت معمولی رو هم از رو اجبار دارن به مردم میدن. یک درصد فکر کن بذارن اینترنت ماهواره ای به دست ما برسه...

• Like
Reactions: emaad.mir

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
این مصوبه ای که تو مجلس تصویب شد و قراره اینترنت رو گرون کنن، قراره بخشی از پولش بره واسه " کارگروه مبارزه با اینترنت ماهواری ای "
اینا همین اینترنت معمولی رو هم از رو اجبار دارن به مردم میدن. یک درصد فکر کن بذارن اینترنت ماهواره ای به دست ما برسه...
منظورم قاچاقی به ایران میرسه......اون که معلومه ورودشو ممنوع میکنن به ایران...مثل ماهواره در ایران ممنوعه ولی همه دارن

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
منظورم قاچاقی به ایران میرسه......اون که معلومه ورودشو ممنوع میکنن به ایران...مثل ماهواره در ایران ممنوعه ولی همه دارن
اونکه مشخصه، مثلا ماهواره رو زیاد مثل قبل سخت گیری نمیکنن چون راهشو پیدا کردن و میتونن از طریق رسانه های پروپاگاندایی مثل BBC فارسی مغز مردم رو با چیزایی که خودشون میخوان، درصورتی که مخاطب فکر میکنه این رسانه خارجیه، پر کنن.
اون وارد هم بشه جوری پارازیت میندازن که تو تو خواب هم نمیبینی، مطمئن باش علاوه بر ایران کشور هایی مثل روسیه و علی الخصوص چین هم نمیذارن این اینترنت به دست مردمشون برسه، پس میتونن ازشون کمک بگیرن جهت مقابله.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
در مورد اینترنت ماسک بگم
1- میگن 500 دلار + ماهی 100 هزینه (که احتمالا با سرعتی که داره میشه تو ساختمون هزینه رو تقسیم کرد البته باید خیلی واحد باشه)
2- بعیده به این راحتیا بذارن کسی استفاده کنه برخلاف ماهواره (احتمالا بشه مثه جریان اینترنت ماهواره ی )
و مجازات سختی براش بذارن
3- در مورد پارازیت هم ما شنیدیم قرار این قدر ماهواره دور زمین قرار بدن که پارازیت روش اثر نداشته باشه
فعلا اینا در حد حرفه
به نظرم مردم بشینن امضا جمع کنن تو این سایت change چیه برای ارزون کردن اینترنت و مباحث دیگه بهتره جای این موش و گربه بازیا
فعلا که نت یه سری time out _ه که بینش ping میده
سوزشش اینجاس که میخوان نت از این ضعیف تر بشه ولی هزینه بیشتر بشه اینش خیلی فیلمه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
کسی اینجا قندشکنش دچار اختلال شده طی چند ساعت گذشته تا این لحظه که هیچ سرویسی ازش کار نکنه ؟؟ !!!!!
یعنی به این زودی عملیاتیش کردن !!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر