بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
کسی اینجا قندشکنش دچار اختلال شده طی چند ساعت گذشته تا این لحظه که هیچ سرویسی ازش کار نکنه ؟؟ !!!!!
یعنی به این زودی عملیاتیش کردن !!!!!
من نورد دارم، وصل میشه ولی سرعتش به طرز چشمگیری پایین اومده، تایم اوت زیاد میده!
جالبیش اینجاست با لپتاپ وصل میشم میرم راکت لیگ تایم اوت ندارم ولی با گوشی کلی تایم اوت میده و یه ویدیو یوتیوب شونصد بار قطع میشه تا لود کنه!

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
واسه من رو موبایل بیشتر از یه هفتس اکثر وی‌ پی انا از کار افتادن ولی رو دسکتاپ همه سالمن

ادیت: پروتون وی‌پی‌ان رو گوشی خودم کار نمیکنه رو گوشی مامانم کار میکنه :/

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
واسه من رو موبایل بیشتر از یه هفتس اکثر وی‌ پی انا از کار افتادن ولی رو دسکتاپ همه سالمن

ادیت: پروتون وی‌پی‌ان رو گوشی خودم کار نمیکنه رو گوشی مامانم کار میکنه :/
آره به این مورد عجیب برخوردم، میبینی رو یه گوشی یه وی پی ان کار میکنه، با همون ISP میری رو یه گوشی دیگه نصب میکنی کار نمیکنه :| نمیدونم دلیلش چیه واقعا عجیبه!

• Like
Reactions: Mahdi444

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
surfshark
رفتم خریدمش هکی 6 ماهه کلا surfshark رو نت من فیلتر بود از دم :D های وب برای استفاده ازش باید یه چیز پی ان میزدم تا این لوگین کنه حتی برای کانکت کردن سرور هاش رو همه پرتکل هاشم تست زدم از دم فیلتر بود =))
طرف واسم عوض کرد اجبارتا عوضش windscrib گرفتم چون فریشو استفاده میکردم جوابگو بود ترسیدم برم سمت hma o nord دوباره فیلتر باشه :D:D:D

• Like

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
رفتم خریدمش هکی 6 ماهه کلا surfshark رو نت من فیلتر بود از دم :D های وب برای استفاده ازش باید یه چیز پی ان میزدم تا این لوگین کنه حتی برای کانکت کردن سرور هاش رو همه پرتکل هاشم تست زدم از دم فیلتر بود =))
طرف واسم عوض کرد اجبارتا عوضش windscrib گرفتم چون فریشو استفاده میکردم جوابگو بود ترسیدم برم سمت hma o nord دوباره فیلتر باشه :D:D:D
سرف شارک رو گوشی‌ خوب کار میکنه رو پیسی خیلی داغونه. اگه بتونی سرور های شدوساکسشو گیر بیاری روی پیسی هم وصل میشن. من از یه کانال تلگرامی میگیرمشون فک کنم از طریق خود اکانتی که داری هم بتونی بگیری. bear tunnel هم همینطوریه نرم افزارش وصل نمیشه ولی با اوپن وی‌پی‌ان میشه وصل شد.

• Like
Reactions: farhad_fr2

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سرف شارک رو گوشی‌ خوب کار میکنه رو پیسی خیلی داغونه. اگه بتونی سرور های شدوساکسشو گیر بیاری روی پیسی هم وصل میشن. من از یه کانال تلگرامی میگیرمشون فک کنم از طریق خود اکانتی که داری هم بتونی بگیری. bear tunnel هم همینطوریه نرم افزارش وصل نمیشه ولی با اوپن وی‌پی‌ان میشه وصل شد.
واسه استفاده تو PC میخواستم هرچی گیمه تحریمیم مجبورم چیز پی ان بزنم

• Like

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
الکی isp عوض نکنید
دلیل اینکه این کارو کردن معلوم نیست؟ دقیقا منم میخواستم عوض کنم دیدم بقیه شرکت ها هم همینه فقط یه کارشناس سربسته بهم گفت اسفند ترافیک بالاس صبور باشید ظاهرا بهشون گفتن توضیح اضافه ندید نمیدونم چرا

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
معلوم نیست چ گندی دارن میزنن
من E..xpress و نو..رد دارم جفتشون سرعتشون ب طرز فجیحی اومده پایین. 9 شب ب بعد هم که نت میلی میشه.
تمام تنظیمات شبکه رو با قدرت دارن دستکاری میکنن. عین گند کاری های هموند شده اگه بفهمی منظورم چیه!

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
من خودمnord دارم
رو مخابرات جوابه رو مبین نت کار نمیکنه
برای کانکت شدن هم باید اکثرا قبلش یه کی دیگه روشن کنیم
میخواستم shark اورج بگیرم ببینم نتت چیه که کانگت نشد؟
بین nord و hma من اکثرا شنیدم میگن hma
نتت چیه wind واقعا خوبه؟
چند دیوایسو ساپورت میکنه
بیشتر ip های آسیا رو میخوام
جدا رو pc ضعیفه؟ نتت چیه؟
من از یکی پرسیدم میگفت این اکانت هکی طرف میتونه به یه سورس خاص وصل کنه و اطلاعاتتو بدزده واقعا راسته یا نه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
من خودمnord دارم
رو مخابرات جوابه رو مبین نت کار نمیکنه
برای کانکت شدن هم باید اکثرا قبلش یه کی دیگه روشن کنیم
میخواستم shark اورج بگیرم ببینم نتت چیه که کانگت نشد؟
بین nord و hma من اکثرا شنیدم میگن hma

جدا رو pc ضعیفه؟ نتت چیه؟
من از یکی پرسیدم میگفت این اکانت هکی طرف میتونه به یه سورس خاص وصل کنه و اطلاعاتتو بدزده واقعا راسته یا نه؟

رو پی سی اصلا عجیب غریب کار میکنه... باید بدون وی پی ان نرم افزارش رو باز کنی تا سرور هایی رو بیاره که میتونی بهشون وصل شی اگه وی پی ان روشن باشه و لاگین بشی نمیشه وصل شد. بعد دانلود هم نمیشه کرد باهاش نمیدونم مشکلش چیه. میتونم یوتیوب با کیفیت خوب ببینم (اگه وصل شه) ولی اگه بخام دانلود کنم سرعت میشه 5 کیلوبایت. نتم پیشگامانه. درمورد اون سورس و اینا هم نه فک نکنم درست باشه. اول تا اخر شما داری از یه سرویس قانونی استفاده میکنی فقط صاحب سرویس خبر نداره

• Like
Reactions: .::PUИK::.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر