بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شاید توهم زده باشم ولی احساس میکنم بیشتر از اون چیزی که باید، داره از حجم نتم کم میشه (مخابرات). معمولا 3 روز اخر دوره بیشتر از 30 گیگ حجم اضاف داشتم ولی الان 9 روز باقی مونده من 200 مگ دارم!.

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
بچه ها کدوم شرکت adsl شبانه داره؟؟ چنداشو پیشنهاد بدید تو شبانه افت نداشته باشه
متاسفانه شرکت که استفاده میکردم دیگه شبانه رو برداشتن تمدید نمیکنن
ممنون

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
سلام دوستان امیدوارم همگی خوب باشین. کسی اینجا میدونه که برای اینترنت مخابرات چطوری میشه درخواست تخلیه داد؟ چون توی سرچ عادی اصلا هیچ‌ اینفو یی دست آدمو نمیگیره! و با ۲۰۲۰ که تماس گرفتم گفتن باید تو پنل مودم وارد بشی و کلا توضیح خاصی ندادن بهم! ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این خصوص‌ دارین راهنماییم کنین. ممنون

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام دوستان امیدوارم همگی خوب باشین. کسی اینجا میدونه که برای اینترنت مخابرات چطوری میشه درخواست تخلیه داد؟ چون توی سرچ عادی اصلا هیچ‌ اینفو یی دست آدمو نمیگیره! و با ۲۰۲۰ که تماس گرفتم گفتن باید تو پنل مودم وارد بشی و کلا توضیح خاصی ندادن بهم! ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این خصوص‌ دارین راهنماییم کنین. ممنون
درود
پنل مودم؟! احیانا منظورشون از پنل سامانه مخابرات هست به این آدرس
داخل پنل قسمت پشتیبانی درخواست جمع آوری هست ولی از من میشنوی حضوری برو مخابرات منطقه و از اونجا اقدام کن به جمع آوری.من حضوری که اقدام کردم چند هفته طول دادن از سایت رو دیگه خدا داند!
بچه ها کدوم شرکت adsl شبانه داره؟؟ چنداشو پیشنهاد بدید تو شبانه افت نداشته باشه
متاسفانه شرکت که استفاده میکردم دیگه شبانه رو برداشتن تمدید نمیکنن
ممنون
چرا از بسته های نامحدود شبانه سیم کارت استفاده نمیکنی؟ اگر تو محل زندگیت آنتن دهی خوب داری پیشنهاد میکنم که از اینترنت نامحدود ایرانسل یا همراه اول استفاده کنی که هم سرعتشون خیلی بیشتره هم به صرفه هستن

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
درود
پنل مودم؟! احیانا منظورشون از پنل سامانه مخابرات هست به این آدرس
داخل پنل قسمت پشتیبانی درخواست جمع آوری هست ولی از من میشنوی حضوری برو مخابرات منطقه و از اونجا اقدام کن به جمع آوری.من حضوری که اقدام کردم چند هفته طول دادن از سایت رو دیگه خدا داند!
آره منم تعجب کردم وقتی گفت مودم:)) خودم حدس زدم پنل سایت منظورش باشه.(ولی به پنل دسترسی ندارم و بهشم گفتم و گفت نمیدونم همین کارو باید بکنی!). فقط اینکه من دارم جا به جا میشم به یه خونه دیگه و خونم اجاره س و خوب مثل اینکه کسی که قبلا اونجا بوده مخابرات داشته. الان من به ۲۰۲۰ زنگ بزنم و رمز عبور سایت رو بخوام بگیرم میشه؟یا چیز خاصی میخوان؟
و اگه بخوام برم حضورا درخواست بدم نیازه که صاحب خط باشه؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
آره منم تعجب کردم وقتی گفت مودم:)) خودم حدس زدم پنل سایت منظورش باشه.(ولی به پنل دسترسی ندارم و بهشم گفتم و گفت نمیدونم همین کارو باید بکنی!). فقط اینکه من دارم جا به جا میشم به یه خونه دیگه و خونم اجاره س و خوب مثل اینکه کسی که قبلا اونجا بوده مخابرات داشته. الان من به ۲۰۲۰ زنگ بزنم و رمز عبور سایت رو بخوام بگیرم میشه؟یا چیز خاصی میخوان؟
رمز عبور رو تلفنی میدن مشکلی نیست ولی برای حضوری رفتن حتما باید صاحب خط بره متاسفانه

• Like
Reactions: Kiddo_hunter

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
نام کاربری و رمزعبور مخابرات چرا اینجوریه؟
هرچی درست می‌زنیم میگه اشتباهست

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
زنگ بزن 2020 بگو یوزر پس بده احتمالا تغییر کرده.
ببینه از شماره ای که روش نت داری زنگ میزنی یوزر پسو میده چیزی هم نمیخواد.
برا تخلیه هم هیچ نیاز حضوری نیست (مگه اینکه مخابرات جدیدا مسخره بازی در آورده باشه :D) اما من تاحالا از 3 شرکت مختلف (از جمله مخابرات) تخلیه کردم همشم غیر حضوری.

این پنل مودمم طرف یا اشتباه گفته یا اشتباه شنیدی :D منظورش پنل سایت بوده احتمالا چون منم فک کنم مخابراتو از داخل سایتش درخواست تخلیه دادم اگه اشتباه نکنم، قضیه مال چندین سال پیشه دقیق یادم نیست از کجا بود الانم به داشبوردش دسترسی ندارم که بهت بگم.

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
قندشکن شما ها هم کار نمیکنه؟
آره آره
از دیروز تا حالا نتم بدجور ریده پینگ و همه چی اوکیه ولی هیچ کدوم از v پی خوب کار نمیکنه ( هم نورد و اکسپرس دارم) کانکت میشن ولی هیچ سایتی باز نمیشن!!!
با صبانت و شاتل هم تست کردم همین مشکل بود!!!

• Like
Reactions: IMANOKA

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
پیشگامان سرویس ۸ مگ vip رو برداشته از حالت ۱۸۰ گیگ بین الملل ب۴۰ گیگ بین الملل منصفانه و ۱۴۰ گیگ شبانه از ۲ شب تا ۷ صبح تغییر داده به نظرتون جمع آوری کنم پارس آنلاین یا آسیاتک بگیرم که ۲۰۰ گیگ میدند ؟ از کی اینجوری شده ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
پیشگامان سرویس ۸ مگ vip رو برداشته از حالت ۱۸۰ گیگ بین الملل ب۴۰ گیگ بین الملل منصفانه و ۱۴۰ گیگ شبانه از ۲ شب تا ۷ صبح تغییر داده به نظرتون جمع آوری کنم پارس آنلاین یا آسیاتک بگیرم که ۲۰۰ گیگ میدند ؟ از کی اینجوری شده ؟
دلار که رفت بالا دقیقا از همین میترسیدم که این سرویسو بردارن :( من چند روز پیش گرفتم بود تازه برداشتن.
احتمالا برگردم به همون دیده بان نت با این طرحای اشغالی که میدن این شرکتا. 6 ترا میده 6 ماه 300 تومن از نظر پینگو اینا هم با پیشگامان یکیه.
فقط پیشگامان خوبی که داشت سرعتو رو 8 مگ لاک نمیکرد برا من تا 12 راحت میرفت که بقیه شرکتا میبندن :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر