بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
آسیاتک نامحدودش دانلود منصفانه داره؟

خدایی زندگی ما رو باش، یه جمله نوشتم قسمت دومش قسمت اولشو نقض میکنه :))

منصفانه که نمیشه گفت. بهتره بگیم غیرمنصفانه. شما بسته به طرح نامحدودی که میگیری هر روز یک حجم خیلی مختصری رو می تونی با سرعت واقعی دانلود کنی ولی بعدش بلافاصله سرعت میاد پایین.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
من الان مخابرات 1 مگ نامحدود دارم پینگم با سرور ایران خوبه ولی با خارج بدجور مشکل داره ! اگه عوض کنم حجمی 5 مگ بگیرم بهتر میشه از لحاظ گیمینگ و پینگ و اینا؟

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
اگه شبانه حتی 3 گیگ هم دانلود داری سمت شاتل ( روز ) شا$#@$ه ت@#ر (شبا) نرو

خب یه شرکت که سرویساش برای دانلود های شبانه خوبه و سرعت خوبیم داشته باشه معرفی می‌کنین؟
من خودم پیشگامان دارم ولی خیلی گرونه... :(

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
من الان مخابرات 1 مگ نامحدود دارم پینگم با سرور ایران خوبه ولی با خارج بدجور مشکل داره ! اگه عوض کنم حجمی 5 مگ بگیرم بهتر میشه از لحاظ گیمینگ و پینگ و اینا؟

کلا از نامحدود به محدود بیاید شرایط تا حد قابل قبولی عوض می‌شه. قابل قبول چون ایده‌آلی برای ISPها وجود نداره و نظر قطعی نمی‌شه داد. ولی نامحدود که کلا خیلی عذاب اونم برای آنلاین بازی کردن، محدود ازخیلی نظرها بهتره و مشکلات تاخیر و پینگ رو کم تر داره. داره ولی کم‌تر... (برای پینگ هم هر پینگ پایینی از سمت ISP ها خوب نیست و هر پینگ بالایی هم بد نیست. کاملا باید توی بازی تست بشه تا همه جی معلوم باشه.)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
مخابرات 2 مگابیت

19841993386505483836.png

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
خب یه شرکت که سرویساش برای دانلود های شبانه خوبه و سرعت خوبیم داشته باشه معرفی می‌کنین؟

واالله خودم که مخابرات دارم کاملا ناراضی. ولی اونجوری که میگن صبانت بهتره یعنی دیرتر محدود میکنه(مورد داریم طرف با 12 مگابیتش 400 گیگ بدون محدود شدن گرفته). حالا بازم نمیتونم تضمین بدم.پینگ صبا هم بالای 200

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوستان من ترافیکم تموم شده و الان ترافیک مازاد خریدم..ایا بازم دانلود شبانم رایگانه یا نه فقط ترافیک شب رایگان مخصوص ترافیک اصلیه؟

مخابرات دارم و با دانلود شبانه رایگان

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان من ترافیکم تموم شده و الان ترافیک مازاد خریدم..ایا بازم دانلود شبانم رایگانه یا نه فقط ترافیک شب رایگان مخصوص ترافیک اصلیه؟

مخابرات دارم و با دانلود شبانه رایگان
هیچ گونه ربطی نداره!
شما همون اول هم ترافیک اصلیتونو تموم کنید 100 گیگ دیگه هم بخرید شبانه رایگان میمونه! در واقع شبانه رایگان روی طرحتونه و با هیچ حرکتی برداشته نمیشه!

- - -ویرایش - - -

بستگی شدید به شهر داره!

مخابرات شبانه توی مشهد عالیه! عالی!

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
هیچ گونه ربطی نداره!
شما همون اول هم ترافیک اصلیتونو تموم کنید 100 گیگ دیگه هم بخرید شبانه رایگان میمونه! در واقع شبانه رایگان روی طرحتونه و با هیچ حرکتی برداشته نمیشه!

- - -ویرایش - - -

بستگی شدید به شهر داره!

مخابرات شبانه توی مشهد عالیه! عالی!

8-|:d .
منظور ایشون نسبت به بقیه ی isp های مشهد هست اگر نه حدود یک هفته هست که پینگ اکثرا بالاست .
ویرایش : اون قسمت شبانه رو ندیدم :|:d

آخرین ویرایش:

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
خاله ام به صورت توریستی رفته آلمان دیدن اقوام! برلین و شهرهای معروف هم نه!
پیام داده بهم که کمترین سرعت اینجا 6 گیگابیت بر ثانیه است! بیشترینش هم 35 گیگابیت! جفتمون با هم گریمون گرفته بود :|
بنده خدا خیلی سختی کشید، یه فیلم اومد دانلود کنه شاتل پدرش رو در اورد :|

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
خاله ام به صورت توریستی رفته آلمان دیدن اقوام! برلین و شهرهای معروف هم نه!
پیام داده بهم که کمترین سرعت اینجا 6 گیگابیت بر ثانیه است! بیشترینش هم 35 گیگابیت! جفتمون با هم گریمون گرفته بود :|
بنده خدا خیلی سختی کشید، یه فیلم اومد دانلود کنه شاتل پدرش رو در اورد :|
:-o:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d
اینطور اینترنتی تو جهان وجود خارجی نداره نکنه خاله تو از آینده بهت پیام داده!
مملکته ما داریم خداییش:
((پس از انتشار استفتایی از آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در تأکید بر عدم توسعه سرعت اینترنت و کشیده شدن این مسأله به صحن علنی و حتی تهدید وزیر به استیضاح در صورت افزایش اینترنت و واکنش‌هایی که در پی داشت))
به خاطر افزایش سرعت اینترنت میخواست وزیر رو استیضاح کنن تا قبل از ایجاد پیوست قرهنگی نباید سرعتمون زیاد بشه!(پیوست فرهنگی هم معنیش مسدود کردن کل اینترنت هست!)
امیدی به آینده نیست باید بریم مهاجرت کنیم.

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
فکر کنم من تو ایران رکرد دار سرعت اینترنت به عنوان کاربر خانگیم :D ؟؟

شما صد در صد یک اشنایی داری تو اون شرکتی که ازش نت میگیری

- - -ویرایش - - -

آسیاتک نامحدودش دانلود منصفانه داره؟

خدایی زندگی ما رو باش، یه جمله نوشتم قسمت دومش قسمت اولشو نقض میکنه :))

نه داداش نداره:| من یک مگ نامحدود دارم (برنزی) سرعتش از اول 50 یا 60 کیلوبایت بود دو ساعت هم در روز میره روی 130:| ماهی هم 55 تومن میدم:| همین:|

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
شما صد در صد یک اشنایی داری تو اون شرکتی که ازش نت میگیری

- - -ویرایش - - -

نه داداش نداره:| من یک مگ نامحدود دارم (برنزی) سرعتش از اول 50 یا 60 کیلوبایت بود دو ساعت هم در روز میره روی 130:| ماهی هم 55 تومن میدم:| همین:|

خب عزیز من این هم همون منصفانه میشه دیگه واگرنه سرعت واقعی همون دو ساعتیه که میره روی 130 . اگر این بساط نبود شما از همون اول و برای همیشه باید با سرعت 130 دانلود میکردی نه سرعت 50 که ماله 512 هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر