بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
سلام
نت نامحدود 2 مگ مخابرات دارم که اصلا راضی نیستم. هر روز راس ساعت 12 سرعت از 230 میرسه به 25-40 !! تا 4 صبح فردا :D. به هیچ عنوان Stability نداره. پیشنهاد میدم بدون نت خونه بشینید ولی سمت مخابرات نرید .

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
سلام
نت نامحدود 2 مگ مخابرات دارم که اصلا راضی نیستم. هر روز راس ساعت 12 سرعت از 230 میرسه به 25-40 !! تا 4 صبح فردا :D. به هیچ عنوان Stability نداره. پیشنهاد میدم بدون نت خونه بشینید ولی سمت مخابرات نرید .
من دارم خوبه.منتها نامحدود.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
هر کی از مخابرات یه چیزی می گه من هم یه زمانی داشتم خوب بود

ولی خب این شرکتیا بامبولاشون زیاده .... در کل اصلا هیچی معلوم نیست ... اصن وضعی ! :D !

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
من الان 1 مگ نامحدود دارم و راضی ام، تازه فردا میخواستم برم درخواست بدم به 2 مگابیت ارتقا بدن.
کلاً adsl چه مخابرات چه سایر شرکت ها، شدیدا به منطقه مخابراتی بستگی داره. وقتی در مورد isp و خدماتش نظر میدید حتما منطقه مخابراتی هم ذکر کنید.
تازه سیم کشی ساختمون، فاصله از منطقه مخابراتی و... هم هست.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام دوستان یه سوال کردم ولی جواب قانع کننده نبود برام دنبال یه شرکت ارایه دهنده اینترنت می گردم کاری به منطقه و شهر نداشته باشیم بهترین isp برای یه گیمر چی سراغ دارید که مثلا دارید یک ساله ازش استفاده میکنید و راضی هستید و وقتی بازی می کنید احساس میکنید که با شبکه lan دارید بازی میکنید و نتتون کاملا بدون تاخیر هستش و بازی کردن حال میده نه عذاب الاهی پارس افلاین که میدونم به درد نمی خوره و مشکلاتش زیاده شاتل هم دست کمی ازش نداره واقعا کسی مخصوصا تو اهواز نیست که از بازی با adsl داره لذت میبره راهنمایی کنید لطفا نت ندارم پورتم تخلیه شده و نمی دونم از کجا نت بگیرم که پشیمون نشم

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
وزیر ارشاد: تهیه آیین نامه جدید برای شورای *****ینگ

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تدوین آیین نامه جدید برای کمیته تعیین مصادیق مجرمانه خبر داد و گفت: با تصویب نهایی این آیین نامه ***** یا رفع ***** هر صفحه و سایتی با نظر اکثریت اعضای این کمیته انجام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، «علی جنتی» افزود: در گذشته مسوولیت رفع ***** و ***** کردن برخی سایت ها از اختیارات خاصی بود که به هیاتی پنج نفره سپرده شده بود که در این باره تجدید نظر شد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که از این پس ***** یا رفع ***** هر نوع صفحه یا سایتی باید ضمن اخذ نظر 13 عضو یا اکثریت اعضای کمیته تعیین مصادیق مجرمانه انجام شود٬ افزود: با در نظر گرفتن نظر اکثریت اعضا برای ***** یا رفع آن احتمال وقوع اشتباه در تصمیم گیری ها به صفر می رسد.

جنتی با تاکید بر این که اخذ نظر 13 عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه چارچوب مناسبی در راستای اتخاذ تصمیمات درست ایجاد می کند٬ تصریح کرد: هر چند که در بسیاری از مسایل اتفاق نظر بین اعضای این کمیته به ویژه در مسایل مربوط به امنیت ملی کشور٬ عفت عمومی و مسایل اخلاقی جامعه دیده می شود اما باز هم برخی از آرا متضاد وجود دارد.

وی با بیان این که درخواست یکی از اعضای کمیته تعیین مصادیق مجرمانه از این پس منجر به رفع یا ***** صفحه یا سایتی نخواهد شد٬ گفت: اگر اکثریت مطلق اعضای این کمیته رای به رفع یا ***** صفحه یا سایتی بدهند این رای اعمال خواهد شد٬ البته این طبق آیین نامه ای است که در حال تصویب است.

عضو دولت یازدهم با بیان این که شکی در برخورد با صفحه ها و سایت هایی که خلاف عفت عمومی جامعه باشندوجود ندارد٬ ادامه داد: به طور مثال برخی شبکه های ارتباطی و اجتماعی که به نوعی وابستگی به بیگانه ایجاد می کنند و نوعی جاسوسی به شمار می روند ***** آنها از مواردی است که مورد اتفاق نظر اعضای کمیته تعیین مصادیق مجرمانه قرار دارد.

جنتی تاکید کرد: بعید نیست برخی اختلاف سلیقه هایی در اعمال ***** یا رفع آن بین اعضای کمیته تعیین مصادیق مجرمانه در زمینه های شبکه های ارتباطی وجود داشته باشد؛ مانند وایبر٬ واتس آپ و شبکه های اجتماعی هم مانند فیس بوک و توئیتر و امثال اینها وجود داشته باشد.

وی با بیان این که حدود 5 میلیون نفر از مردم در کشور از شبکه های ارتباطی چون وایبر و واتس آپ استفاده می کنند٬ گفت: در مورد ***** یا رفع ***** شبکه ها که مورد اقبال میلیونی مردم قرار گرفته باید با احتیاط برخورد کرد و تصمیمات پخته تر و دقیق تری با حضور همه اعضای اصلی این کمیته گرفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین درباره آخرین وضعیت بررسی تماس تصویری رایتل در شورای عالی فضای مجازی٬ اظهارداشت: این موضوع در حال بررسی است.

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
من الان 1 مگ نامحدود دارم و راضی ام، تازه فردا میخواستم برم درخواست بدم به 2 مگابیت ارتقا بدن.
کلاً adsl چه مخابرات چه سایر شرکت ها، شدیدا به منطقه مخابراتی بستگی داره. وقتی در مورد isp و خدماتش نظر میدید حتما منطقه مخابراتی هم ذکر کنید.
تازه سیم کشی ساختمون، فاصله از منطقه مخابراتی و... هم هست.
دقیقا همینه
مخصوصا مخابرات
یکی قطعی داره
یکی سرعتش میاد پایین
یکی پینگش بالاس
ولی بیشتر به اون مخابرات منطقه داره تا جایی که من تحقیق کردمو پرسیدم

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
مخابرات تهران همچنان برای من پوکیده :| سرعت دانلود داغون - پینگ داغون بین 200 ، 300 - لود شدن صفحه ها.. سخت - تایم اوت بالا :| شروع : روز اول ماه رمضان :|

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
پینگ مخابرات برای من هم از اول ماه رمضان به طور فاحش و داغونی رفته بالا خدا کنه درستش کنند کلا حال آدم گرفته میشه:(

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام دوستان یه سوال کردم ولی جواب قانع کننده نبود برام دنبال یه شرکت ارایه دهنده اینترنت می گردم کاری به منطقه و شهر نداشته باشیم بهترین isp برای یه گیمر چی سراغ دارید که مثلا دارید یک ساله ازش استفاده میکنید و راضی هستید و وقتی بازی می کنید احساس میکنید که با شبکه lan دارید بازی میکنید و نتتون کاملا بدون تاخیر هستش و بازی کردن حال میده نه عذاب الاهی پارس افلاین که میدونم به درد نمی خوره و مشکلاتش زیاده شاتل هم دست کمی ازش نداره واقعا کسی مخصوصا تو اهواز نیست که از بازی با adsl داره لذت میبره راهنمایی کنید لطفا نت ندارم پورتم تخلیه شده و نمی دونم از کجا نت بگیرم که پشیمون نشم

اقا اینجا کسی جواب نمی ده
یه همچین ISPیی وجود خارجی نداره که پینگش خوب باشه ! همشون یه روز خوبن یه روز منفجر !
یه ISP هست که خیلی تعریفشو میکنن اونم مکس نت هست ، نمیدونم تو اهواز سرویس میده یا نه !

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
واقعا موندم برم آسیا تک یا برم های وب ای خداااا دارم دیوونه میشم ، دوستان کمک کنید ، نظر بدید
چرا انقدر قیمت های آسیا تک بالاست ؟ :| به خاطر قیمت شاید مجبور بشم برم های وب

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
واقعا موندم برم آسیا تک یا برم های وب ای خداااا دارم دیوونه میشم ، دوستان کمک کنید ، نظر بدید
چرا انقدر قیمت های آسیا تک بالاست ؟ :| به خاطر قیمت شاید مجبور بشم برم های وب

اسیاتک داشتم مزخرف ترین سرویسی بود که گرفتم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر