بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

king_yazdgerd3

کاربر سایت
Nov 14, 2007
40
دوست عزیز
اول اینکه اینجا بزرگترین فروم بازیه نه بزرگترین فروم آشنایی با تاریخ ایران! شما می تونی در مورد تاریخچه بازی و اینکه در کدام زمان اتفاق افتاده صحبت کنی ولی اینکه ربطش بدی به جاهای دیگه تا جایی که بحث به قادسیه و فردوسی و ... بکشه نه.
دوم اینکه بحث های شما داشت جنبه سیاسی پیدا می کرد که هیچ ربطی به این سایت نداره!

بر فرض که سخنان من توش چند کلمات سیاسی باشه... بر طبق حرف شما...
پست های دیگری هم در این تاپیک بودند که اصولا نوشته هاشون چه غلط چه درست از کتاب های تاریخی نوشته شده بود و به بازی هم مربوط بود...
مهم تر از همه اون لحن واقعا زشت اخطار دادن بود. دقیقا لحن اخطار اینگونه بود:
«دیگه نبینم از این چیزا بنویسی»!!! واقعا که باز هم جای تاسف داره... البته جوابش رو من به موقع خود خواهم داد...

king_yazdgerd3

کاربر سایت
Nov 14, 2007
40
درباره ROC بارها گفتیم که شاید تا سال دیگه هم طول بکشه. ظاهرا استقبال از مدیوال بیشتر بوده و به مذاق سگا خوش آمده که رفتن توی این دوره از تاریخ. بابا این همه مود خوب هست. دانلود کنین دیگه چرا خجالت میکشین!

-------------------------
بچه ها تا چند روز دیگه سایت اختصاصی tw به زبان فارسی افتتاح میشه . کلی هم مقاله آموزشی ترجمه کردیم و داریم آمادشون می کنیم فروم اختصاصی هم داری. مدیران گرامی چند روز دیگه تحمل کنند با کمال سربلندی مرخص میشیم. خوشبختانه هم اسپانسر پیدا کردم هم اینکه بتونیم سایت رو در فروم های بزرگی مثل TWCENTER و Totalwar.org معرفی کنیم. (قول همه اش رو گرفتم)

در ضمن همانطور که گفتم مشکل درکی است که از بازی کامپیوتری دارن. به مدیران گرامی هم باز میگم به فروم هایی که گفتم مراجعه کنن ببینن حتی درباره سیاست هم بحث میشه. بحث هایی که ما می کردیم ربط داشت تشخیصش هم با کسانی بود که بحث رو شروع کردن نه کسی که تخصصی در بازی TW نداره! ببخشید اینقدر رک گفتم. خسروپرویز عزیز لازم نیست بپرسی از مدیران من قبلا پرسیدم جوابم هم این بود که ربطی نداره و من کاملا قانع شدم! به هر حال بنده از این فروم پیشاپیش خداحافظی می کنم.
اینم سایت جدید www.totalwar.ir

به دلیلی که خود شما هم می دونی نوشتارم رو ویرایش کردم... ولی نظرم هنوز پا برجاست. حداقل باید به صورت پیغام خصوصی می گفتید شاید هم فکر می کردید بخوام پیشدستی کنم!!!

آخرین ویرایش:

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
اولا که کار خوبی کردی من شخصا تشکر می کنم
دوم اینکه باز زدی تو خاکیا! قبول دارم باید تو پ.خ می گفتم ولی پیشدستی دیگه چیه؟ کی بدش میاد از اینکه تعداد بیشتری کمکش کنن؟ بیخیال بهتره فراموشش کنی. حالا صبر کن تا اصلش در بیاد ببینیم چی میشه. بازم ممنون که ویرایش کردی.

برای خسروپرویز هم باز تاکید می کنم Roc حالاحالاها کار داره. صبر کنید Bs بیاد که اونم کار خیلی عالی هستش

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
بچه ها شما چه راه هایی رو برای درآمد زایی پیشنهاد می کنین؟ من دوباره شروع کردم که با پهلوی ها برم همون اول درآمدم منفیه یعنی هنوز شروع نشده با منفی شروع کرده. چندتا turn دیگه بزنم باز روز از نو روزی از نو! شماها چی کار کردین؟

(در مورد سایت همه چیز داره خوب پیش میره فقط اندکی صبر)

king_yazdgerd3

کاربر سایت
Nov 14, 2007
40
من که EB بازی نکردم IB بازی می کنم...
فعلا هم بابا ساسانی ها رفتم... وضعیت مالی هم خوب نباشه بد نیست حداقل منفی نمیشه... در شمال شرق با هپتال ها در حال جنگ هستم و در شمال غرب با ارمنستان و در آناطولی و شام و مصر با ارتش روم شرقی:cheesygri
ما که منتظریم ببینیم سایت چه می شه...

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
نوشته شده توسط cyrusempire:
می خواستم ببینم! همین!
نیازی به عکس نیست ،نقشش شبیه EB
راستی نفگتین ما با پول چه کنیم؟ همش دارم شکست می خورم بسوزه پدر این پول!
شرمنده ،نمی تونم کمکی بکنم ! ولی در فرومش می تونی توصیه های خوبی پیدا کنی
سایت رو هم نظاره ای بفرمایید
Under Construction

راستی با RoP کارت به کجا رسید؟

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
نیازی به عکس نیست ،نقشش شبیه EB
یعنی مثل نقشه اصلی TW نیست که فقط نیمی از ایران رو داشته باشه؟

شرمنده ،نمی تونم کمکی بکنم ! ولی در فرومش می تونی توصیه های خوبی پیدا کن
گفتم دیگه بسوزه پدر بی پولی!! به نظرت چی سرچ کنم بهتره؟ keyword خاصی پیشنهاد نمی کنی؟ هرچند خودم هم چیزایی پیدا کردم.

راستی با RoP کارت به کجا رسید؟
می خوام یه jpg از یک اتود اولیه بهش نشون بدم. فکر کنم تا آخر هفته ببینه و نظرش رو بگه. سایت هم بیش از 60 درصد کارش انجام شده دارم قالب فرومش رو درست می کنم.

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
نرم افزار جدید Rome Tool منتشر شد.

rome_tool_9dZ.jpg

rome tool این امکان رو به شما میده که بسیاری از فایل های RTW رو ببینید و بتونین اونا رو به صورت ویژوال تغییر بدین. به عنوان مثال شما می تونید تمام تمدن ها رو یا تعداد دلخواهی از اونها رو برای خودتون قابل انتخاب کردن کنید. (در بازی اصلی فقط 3 تمدن رومی قابل بازی بودند) تغییر در دیپلماسی، پول و ثروت یک تمدن، دیدن جزئیات تمام یونیت ها و سازه های شما و ...
خلاصه اینکه می تویند با rome tool بازی RTW رو به شکل دلخواه خودتون در بیارید اونم فقط با چندتا کلیک ساده!
شخصا هنوز باهاش خیلی کار نکردم و بعضی از امکاناتش رو نمی دونم. مثلا هنوز نمی دونم میشه نقشه رو هم تغییر داد یا نه.
یکی از امکانات جالب اون گرفتن یک بکاپ است که در صورت هرگونه تغییر اشتباهی اوضاع رو به روز اولش برگردونه. این برنامه رو می تونید از این آدرس دانلود کنید.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
یعنی مثل نقشه اصلی TW نیست که فقط نیمی از ایران رو داشته باشه؟
نه عزیزم ،همهء قلمرو ایران ساسانی رو داره :thumbup:
به نظرت چی سرچ کنم بهتره؟ keyword خاصی پیشنهاد نمی کنی؟ هرچند خودم هم چیزایی پیدا کردم
من پیشنهاد می کنم که به "EB Gameplay Guides & AAR's" در ساب فروم EB بری و اونجا سرچ کنی. من یادمه که در این باره زیاد پرسش شده بود. یا اصلا می تونی یک thread خودت ایجاد کنی و بپرسی. البته اگه خودت رو تازه کار Noob معرفی کنی شاید بیشتر توجه بگیری;)
می خوام یه jpg از یک اتود اولیه بهش نشون بدم. فکر کنم تا آخر هفته ببینه و نظرش رو بگه. سایت هم بیش از 60 درصد کارش انجام شده دارم قالب فرومش رو درست می کنم
Wish you Good luck​

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
درود دوستان
نوشته شده توسط cyrusempire
راستی نفگتین ما با پول چه کنیم؟ همش دارم شکست می خورم بسوزه پدر این پول!

برای درآمد زایی من این کارها ر و می کنم و وضعم خوب است.
1-ابتدا شهرهای بندری کنار هم را تصرف می کنم و با این کار تجارت پر رونقی را در دریا به وجود می آورم.
2-پس از فتح شهرهای پر جمعیت ( بالای 12000 ) آنها را مورد تاراج قرار می دهم.
3- در شهرهای غیر مرزی ارتش های بیکار و ضعیف را منحل می کنم.
4-اگر احساس کنم پولم داردذ کم می شود و هیچ کدام از این راهها ندارم با هجومی تا منظم به قصد غارت به یکی از کشورها می تازم و پس از غارت 5 یا 6 شهر و اگر بیشتر امکان داشت 10 شهر، آنها را رها می کنم و پیش از رها کردن تمام ساختمانهای آن را ویران می کنم تا شورش کنند و پس از آن به کشور خود باز می گردم.
این راه چهارم را همیشه به کار می بندم و بسیار کمکم می کند.
هم ارتشم جنگ دیده می شود، هم پول زیادی بدست می آورم و هم به کشور رقیب ضربه ای سخت می زنم.

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
کامبیز جان فایل اصلی اجرایی EB کجاست؟ ما اگر احیانا این فایلی که در start ویندوز داشتیم رو پاک کرده باشیم shortcut اون رو هم نداشته باشیم باید چه کنیم؟ من هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم :(

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
-اگر احساس کنم پولم داردذ کم می شود و هیچ کدام از این راهها ندارم با هجومی تا منظم به قصد غارت به یکی از کشورها می تازم و پس از غارت 5 یا 6 شهر و اگر بیشتر امکان داشت 10 شهر، آنها را رها می کنم و پیش از رها کردن تمام ساختمانهای آن را ویران می کنم تا شورش کنند و پس از آن به کشور خود باز می گردم.
با این آخری خیلی حال کردم :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر