بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
نوشته شده توسط khosro-parviz:
من invasio barbarorum رو می خوام دانلود کنم باید پچ 1.6 رو برای BI بگیرم قبلش؟ اگه میشه لیست کامل چیزهایی رو که قبلش باید نصب کنم بنویس
بله ، برای این مود شما نیاز به نصب BIv1.6 داری

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
میگم حالا که حرف از عرب ها شد کامبیز جان یه پیشنهادی به تیم EB داشتم. در کمپین crusader ورژن kingdoms همین M2TW اعراب در شبه جزیره عربستان به صورت قبیله هایی هستند که شهرک های کوچیکی رو دارن و در واقع هر کدامشون یک ایالت رو دارن. فکر می کنم اگر در EB هم چنین چیزی گنجانده می شد بد نبود. در EB عملا شبه جزیره عربستان همینجوری افتاده البته در واقعیت هم چندان جای آبادی نبوده ولی فکر می کنم اگر مثل سکاها اونجا رو هم قبایل چادرنشین قرار میدادن جالب می شد. میدونم اون موقع اعراب اصلا تمدنی نداشتند ولی قبلیه های چادرنشین بودند.
این فقط یک پیشنهاد بود.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
میگم حالا که حرف از عرب ها شد کامبیز جان یه پیشنهادی به تیم EB داشتم. در کمپین crusader ورژن kingdoms همین M2TW اعراب در شبه جزیره عربستان به صورت قبیله هایی هستند که شهرک های کوچیکی رو دارن و در واقع هر کدامشون یک ایالت رو دارن. فکر می کنم اگر در EB هم چنین چیزی گنجانده می شد بد نبود. در EB عملا شبه جزیره عربستان همینجوری افتاده البته در واقعیت هم چندان جای آبادی نبوده ولی فکر می کنم اگر مثل سکاها اونجا رو هم قبایل چادرنشین قرار میدادن جالب می شد. میدونم اون موقع اعراب اصلا تمدنی نداشتند ولی قبلیه های چادرنشین بودند.
پیشنهاد خوبیه ،ولی باید یاد آور بشم که شمار ایالات Provinces (مانند شمار یگانها units ) در بازی محدوده !یعنی اگر درست یادم باشه ،تنها در حدود 150 Provinces رو بازی پشتیبانی می کنه. بنابر این تیم EB مجبور که ایالات رو اولویت بندی کنه ,وگرنه حتی ایالاتی مهمتر از عربستان بودند که اضافه نشدن.

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
متاسفم برای آقایون مدیران. این سیاست رو میگن گفتگوی سالم! پست بنده رو که پر از مطالب مستند از کتاب های چاپ شده داخل کشور و ترجمه یا تالیف شده توسط معتبرترین نویسندگان ایرانی و خارجی بود رو به بهانه ای که اصلا نگفتن چیه با متنی نه چندان جالب پاک کردن. اینجا فرومی بود که فقط چهار نفر در اون بحث می کردن دلیلش هم بدون تعارف سطح بالاتر تفکر اعضای گروه در نگاهشون به بازیهای کامپیوتری بود. من فکر می کنم این همون تصور سطحی که ما از بازی های کامپیوتری داریم. فکر می کنیم یک بازی همون بکش بکش بازی های Fps هست که بعد از یکی دو هفته تموم بشه یا نهایتش ماشین و فوتبال و... برای همین دیدن یک پست با مطالب تاریخی در یک فروم بازی غیر منتظره است. من به مدیران عزیز این فروم پیشنهاد می کنم فروم سایت هایی مثل Twcenter و Totalwar.org رو ببینن تا تفاوت سطح فکری ما از بازی های کامپیوتری رو با کشورهای اروپایی متوجه بشن.
فقط می تونم اظهار تاسف کنم.

آخرین ویرایش:

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
راستی بچه ها یه خبری هم از EMPIRE. مجله pcgaming در گزارشی از EMPIRE نوشت این بازی در مارس 2008 منتشر میشه. خبرش رو سایت توتال وار هم منتشر کرده.
tpcg_001.jpg

king_yazdgerd3

کاربر سایت
Nov 14, 2007
40
به ما که نه پی امی دادن و نه اخطاری :biggrin1::sick:
من که از حق خودم می گذرم و پوزش می طلبم اونم بخاطر اینکه سایت منحرف نشه... ولی یادت باشه به کسی توهین کردی که سال ها با بدبختی تمام برای این مبارزه کرد که امروز من و تو مسلمون نشیم و کشورمون به این روز نیفته... از این بابت برات واقعا متاسفم
حالا بیخیال
من که اصلا نمی دونم EMPIRE چی هست... از دورش خوشم نمیاد مگر اینکه ایران رو هم داشته باشه:cheesygri
و یک سوال:
به نظر شما امکان ساخت بازی دقیقا مثل روم با این تفاوت که در عصر جنگ جهانی دوم باشه وجود داره؟ چنین سبکی تا حالا نبوده... امیدوارم یه روز بیاد... اون وقت ارتش رضا شاهی هم درست می کنن:p
به نظر شما اگه امکان ساخت چنین چیزی وجود نداره دلیلش چیه؟
بدرود...

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
بحث اخطار نیست. پاک کردن پستی بود که من توش ثابت کرده بودم حرفام توهین نیست و واقعیته! اما ظاهرا مدیران فروم چون تو بحث نبودن ...
بگذریم.
من که اصلا نمی دونم Empire چی هست
ورژن جدید توتال وار که ایران توش نیست ولی جنگ های دریایی رو داره. خودشون که بارها گفتن انقلابی در گرافیک! من حس می کنم TW داره مقاطع تاریخ رو یکی یکی میاد جلو. در همین EMPIRE عثمانی هست و امپراطوری هایی که تا حدود قرن 18 هستند. (شاید اشتباه کنم چون شک دارم)
در ضمن کاش می گفتی محمدرضا شاهی! آخه رضا شاهی که برادر من امتحانش رو پس داده بود توی همون... من پیشنهاد می کنم اینجا حرف تاریخ رو نزن چون مدیران فروم... بیخیال. ما که زبون نیش داری داریم D: اون وقت به کل همه رو میندازن بیرون.

آخرین ویرایش:

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
درود دوستان
پست های بسیاری پاک شده است... همه ی آنها در مورد سیاست که نبود. افسوس. افسوس به ایرانی که 2500 سال پیش آزادی مذهب را دارا بود. اکنون از مدیران می پرسم:
چه ایرادی در این پست ها بود؟؟؟؟
...............................................................................................
دوستان این مود Roc کی می آید؟ ای کاش به جای ساخت Empire یک بازی در مورد جنگهای باستان می ساختند.

king_yazdgerd3

کاربر سایت
Nov 14, 2007
40
راستی این بازی پیرامون مسائل تاریخی است. حال مدیرها گفته اند بحث تاریخی نکنید؟!!!

ساکت!!! حتی اسم تاریخ رو هم نیار... فقط باید درباره ی بکش و بکش حرف بزنیم!!!!!!:p
اینجا مثلا بزرگترین فروم بازی تو ایرانه...
واقعا که...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ساکت!!! حتی اسم تاریخ رو هم نیار... فقط باید درباره ی بکش و بکش حرف بزنیم!!!!!!:p
اینجا مثلا بزرگترین فروم بازی تو ایرانه...
واقعا که...
دوست عزیز
اول اینکه اینجا بزرگترین فروم بازیه نه بزرگترین فروم آشنایی با تاریخ ایران! شما می تونی در مورد تاریخچه بازی و اینکه در کدام زمان اتفاق افتاده صحبت کنی ولی اینکه ربطش بدی به جاهای دیگه تا جایی که بحث به قادسیه و فردوسی و ... بکشه نه.
دوم اینکه بحث های شما داشت جنبه سیاسی پیدا می کرد که هیچ ربطی به این سایت نداره!

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
دوستان این مود Roc کی می آید؟ ای کاش به جای ساخت Empire یک بازی در مورد جنگهای باستان می ساختند.
درباره ROC بارها گفتیم که شاید تا سال دیگه هم طول بکشه. ظاهرا استقبال از مدیوال بیشتر بوده و به مذاق سگا خوش آمده که رفتن توی این دوره از تاریخ. بابا این همه مود خوب هست. دانلود کنین دیگه چرا خجالت میکشین!

-------------------------
بچه ها تا چند روز دیگه سایت اختصاصی tw به زبان فارسی افتتاح میشه . کلی هم مقاله آموزشی ترجمه کردیم و داریم آمادشون می کنیم فروم اختصاصی هم داری. مدیران گرامی چند روز دیگه تحمل کنند با کمال سربلندی مرخص میشیم. خوشبختانه هم اسپانسر پیدا کردم هم اینکه بتونیم سایت رو در فروم های بزرگی مثل TWCENTER و Totalwar.org معرفی کنیم. (قول همه اش رو گرفتم)

در ضمن همانطور که گفتم مشکل درکی است که از بازی کامپیوتری دارن. به مدیران گرامی هم باز میگم به فروم هایی که گفتم مراجعه کنن ببینن حتی درباره سیاست هم بحث میشه. بحث هایی که ما می کردیم ربط داشت تشخیصش هم با کسانی بود که بحث رو شروع کردن نه کسی که تخصصی در بازی TW نداره! ببخشید اینقدر رک گفتم. خسروپرویز عزیز لازم نیست بپرسی از مدیران من قبلا پرسیدم جوابم هم این بود که ربطی نداره و من کاملا قانع شدم! به هر حال بنده از این فروم پیشاپیش خداحافظی می کنم.
اینم سایت جدید www.totalwar.ir

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر