بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
باباسالط96كه اويل اومد،فارسي حرف زدنم بلدنبوديم،بعدشماگيردادي به لهجه ي بيريتيش!اونايي كه سنشون بيشتره يادشونه كه اون زمان روتلفظ اسم فوتباليستهاي خارجي بين گزارشگراي صداوسيماجنگ بود!بعدشماگيردادي به اسم يه بازي كه توكلوپاي غيرمجازمعروف شد؟!راجع به خاطره انگيزترين مكان رزيدنت اويل هم بگم كه من هيچ جاروباكاخ وراهروهاش عوض نميكنم!
والا راستشو بخوای من یادم نمیاد جنگ گزارشگرهارو در ضمن اگرم بحثی بوده فرق داشه
الان یارو می گه رزیدنت ایول یعنی داره تلفظش می کنه
کلوپ غیر مجاز ؟؟؟!!!!!!:-o:-o بیخیال بابا
من منظورم یک صحنه بود عکس های ثابت منظورم بود یا حداقل یه اتاق

ببینم بعد 7 صفحه اومدی اتیش بسوزونی.
اخه اینم شد سوال.حالا نمیشه به جای واژه معظم اللحن و وزین و بسیار نا مانوس وثغیل رزیدنتتتتتتتت اویل یه اویلکوچولو بگیم؟؟؟؟؟
رزیدنت اویل بازم خودتی;)
من جنگ گزارشگرها رو یادم نمیاد ولی هرچی دقت میکردم نمیفهمیدم چی میگفت.هی هر دفعه هم اسمشو میخواستم بگم یه چیز میگفتم.ولی از همه معروف ترش رو داییم یاد داد :مرده کشی:d
آتیش ؟؟؟؟ من بیچاره بعد 10 روز اومدم حالا متهم شدم :D
:d
البته می تونیم مثه بقیه دنیا بگیم RE اگه حالشو نداریم
منم خودم می گفتم اویل
یه پسر خاله دارم اون موقع کوچیک بود می گفت روده دلی :d

سلام.افشین جان بیخیال این یکی بابا همه ی ما کع مثل شما استاد زبان نیستیم که ما یه جا بنویسیم رزیدنت ایول فکر میکنن ایول یعنی دمت گرم :d همین که کریس و کرس میگیم . کلیر رو کلر کافیه ما اینجا داریم فارسی مینویسیم حرف که نمیزینیم پس اگه اینطوری باشه کل حرفایی که میزنیم و باید عوض کنیم مثلا جیل و بگیم جل و الی آخر .

افشین جان ما اینجا زبان که نمیخوایم یاد بگیریم :d البته زبان یاد گرفتن واجب هست تلفظ درست لغات خیلی مهمه اما نه اینجا.اینجا فقط میخوایم به زبان ساده ی خودمون به بحث و تبادل نظر در مورد رزیدنت اویل پبردازیم همین.
عزیزمی حمید جون
شما استاد مایی حمید جان
من از کسی ایراد نگرفتم فقط دوست داشتم بدونم چرا مثلا بعضی جاها نگفتن ایول و همه ایران اویل جا افتاد؟؟؟!!!!!

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
عزیزمی حمید جون
شما استاد مایی حمید جان
من از کسی ایراد نگرفتم فقط دوست داشتم بدونم چرا مثلا بعضی جاها نگفتن ایول و همه ایران اویل جا افتاد؟؟؟!!!!!

من کوچیکتم افشین جان. واسه که وقتی رزیدنت اویل اومد راحت تر بود بگن اویل تا ایول.

ضمنا دوستان فراموش نکنید این جمعه

comic-con 2011

FRI July 22 / 6:30-7:30
RESlDENT EVIL - REORC, REREV, RE4HD, RECVX HD, RE15 years

خود سایت http://www.capcom-unity.com/ لایو استریم ویدئو میزاره.خبر های داغی رو خواهید شنید. بعد میگم به وقت ایران کی شروع میشه.

اینم تیزرش.

http://hotfile.com/dl/124505610/218...es_news_at_Comic_Con_2011-_-_YouTube.flv.html

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خب اینا همونی رو میبینن میخونن EVIL دیدن همونم گفتن اویل
تو کمیک کان چه خبر میخواد بشه حمید؟
از بازی جدیدی چیزی میخواد خبر بیاد؟ چون تا اونجایی که میدونم به کمیک و شخصیتاش میرسن

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
والا راستشو بخوای من یادم نمیاد جنگ گزارشگرهارو در ضمن اگرم بحثی بوده فرق داشه
الان یارو می گه رزیدنت ایول یعنی داره تلفظش می کنه
کلوپ غیر مجاز ؟؟؟!!!!!!:-o:-o بیخیال بابا
من منظورم یک صحنه بود عکس های ثابت منظورم بود یااتاق
خوب شمايادت نمياد،ولي من دقيقايادمه كه مثلاروبرتوباجورو هركس يه چيزتلفظ ميكرد!ياديويدبكام!و...
به نظرم شمااصلاكلوپ سوني نديدي!

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
دوستان دعوا نکنید بابا:d
یادمه معلمهای زبان سره کلاس وقتی میگفتم این یعنی چی ؟( RESIDENT EVIL) میگفتن تلفظش میشه رزیدنت اویل:p
معنیشم میکردن: خانه شیطان:))

آخرین ویرایش:

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
آتیش ؟؟؟؟ من بیچاره بعد 10 روز اومدم حالا متهم شدم :D
:d
البته می تونیم مثه بقیه دنیا بگیم RE اگه حالشو نداریم
منم خودم می گفتم اویل
یه پسر خاله دارم اون موقع کوچیک بود می گفت روده دلی :d
پسر خالت خیلی جیگر بوده:d
خوب شمايادت نمياد،ولي من دقيقايادمه كه مثلاروبرتوباجورو هركس يه چيزتلفظ ميكرد!ياديويدبكام!و...
مثلا چه طوری؟یعنی دیوید بکهام رو میگفتن روبرتو باجو.یانه...:d
خب منم کلوپ نرفتم.این درسته ایا؟

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
كندي جان شمابامن طرفيا!!!(شوخي)
خوب من وقتي ميگم اونايي كه سنشون بيشتره،واسه همينه ديگه!
ديويدبكام رونميگفتن روبرتوباجو!
يكي ميگفت بكام،يكي ميگفت بكهام،يكي بكهم يابكم!
ياروبرتوباجو،باجيو،باگيو،باگو!روي تلفظ اسم بيشتربازيكنااين مشكل وجود داشت.خوب شمااين چيزارونديديد!
راجع به كلوپ هم چي درسته؟
خوب بازيها توي كلوپ هاشناخته ميشدن.صاحب كلوپ ميرفت يه جابه نام پشت شهرداري،بازي ميخريد ميورد توكلوپش.تافل كه نداشت!اهمون چيزي روكه ميخوندميگفت بچه هاهم چون دانشجوي دكترانبودن همونوميگفتن!
مثلاتوكامبت سگاميگفتن نينجازرده،يانينجايخي!خوب اين اسماازكلوپاپخش ميشدودهن به دهن ميچرخيدديگه.چون بچه هاهمه پاتوقشون كلوپ سوني بود.مثل الان نبود.جدابه چيزاي الكي گيرميدين!كلاچيزي روكه نديدين يادوست ندارين منكرش ميشين.)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
نه اتفاقا من کلوپ هم زیاد رفتم زیادم دیدم:d هم سونی هم سگا
با اینکه اون موقع ps داشتم ولی بعد مدرسه با دوستام می رفتیم تکن یا فوتبال گزارشی (wining):d
می زدیم اصلا ممنوع یا غیر مجاز نبود کلوپ حتی قبلشم که سگا بود غیر مجاز نبود
حداقل تو تهران که نبود
در ضمن عرضم به حضورت من متولد 63 هستم
درباره اون گزارشگر هام یادمه هرکسی یه چیزی می گفت ولی یادم نیست دعوا شده باشه سرش
مثلا یکی می گفت فاویان بارتز یکی می گفت خاوریان بارتز:D ولی دعوا نبود:-/
پسر خالت خیلی جیگر بوده:d
:D
اون موقع که اصطلاحات آخرش بود
از بروس لی و فرانکی و سایه تو مورتال کامبت بگیر:D
تا اینکه می گفتن این یارو اویل شده :D

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها واقعا برای خودمون متاسفم
الان داشتم تاپیک رو از صفحه 50 می خوندم تا صفحه 150
چقدر تاپیک تو اوج بود چقدر بحث می کردیم سر داستان نه اینکه همش در مورد اینکه تو نمی دونی من میدونم یا تو این کارو کردی من نکردم و از این بحث های مسخره
این تاپیک اعضای ثابت داشت
اول از همه خود احد که دیگه اصلا از موقعی که رفت تو صنف بنفش ها پاشو اینجا نمی زاره
نیما هم که یه مدت زیادی رفت تو اون سایت residentevil.ir بعدم که اون تاریخچه و الانم وقتی میاد چه بحث هایی در می گیره
بعدم که سینا Littlejohn واقعا دیگه اصلا اینجا نمیاد نمی دونم شاید دیگه با ما حال نمی کنه
اونم که از هادی g-virus که واقعا اصلا فکر نمی کردم یکدفعه اینجوری محو بشه از تاپیک کسی که از همون صفحه 50 مدام تو بحث ها بود
کرش هم که کلا نزدیک یک ساله نیست
ماوین هم که واقعا بینهایت اطلاعات با ارزش داشت رفت از ایران از تاپیک هم کلا نمی دونم چرا به دلایلی خداحافظی کرد
آرین که از همون اول هم بود اون موقع که من و نیما و امیر110 تو تاپیک بحث می کردیم
بعدم redfild پدر رو می گم
همه یهو رفتن

چرا؟؟؟؟
اگه چیزی شده که انقدر بد بوده که همه رفتن و از اون موقع فقط من و احمد و حمید و حامد موندیم بگین؟؟؟؟
اگر فکر می کنین نظرسنجی عوض بشه بچه ها دوباره میان من دنبال یه نظرسنجی خوب باشم؟؟
چون من به شخصه مشغلم زیاده اگه میام به عشق بچه های تاپیک میام بحثی می کنم نظر می دم به هر حال خیلی دوست دارم تاپیک برگرده به روزهای اوجش لطفا سعی کنید بحث های تخریبی رو بزارید کنار و در مورد داستان بحث کنید در مورد نقاط کورش سوال کنیم درسته رزیدنت ایول مثل قدیم نیست ولی بچه های تاپیک چی ؟؟؟

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
دوست عزيزمنظورمن ازدعوابزن بزن وكتك كاري نبود!شماخودت دربرابرهرحرفي جبهه ميگيري بعدكه طرفت توضيح ميده ميگي چراتاپيك اينجوري شده!
كلوپها هم غيرمجازبودن.مثل اكثرگيم نتهاي الان.شماوقتي جوازكسب نداشته باشي كارت غيرمجازه!من يادم نميادكلوپي ديده باشم كه جوازكسب داشته باشه!
بعدم يه سوال ازبعضيا:آياهمه بايدهم عقيده ي شماباشن وحرفهاي شماروتاييدكنن؟خوب هركس يه نظروبرداشتي داره.
من هيچ وقت نخواستم بگم من اينجوري بودم تو اونجوري!ولي وقتي ميبينم كه هنوزهم متوجه حرف من نشديدوبه جاي اينكه بادقت بخونيدگيرالكي ميدين وبحثوبه حاشيه ميبريد،مجبورم بيشترتوضيح بدم.بااينكه بازهم دقت نميكنيدوبناروبركل كل الكي ميذاريد!
كل حرف من اين بودكه اون موقع آگاهي كم بودوارتباطات مثل الان قوي نبودكه يه چيزغلط واشتباه توجامعه ريشه ايي نشه.كلمه ي اويل هم به خاطرهمين جاافتاد!
ولي دوستان به جاي كمي دقت توگفته ها،ببينيد چه كردن وبحثوبه كجاكشوندن.وتازه ديگران روهم مقصرميدونن!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوست عزيزمنظورمن ازدعوابزن بزن وكتك كاري نبود!شماخودت دربرابرهرحرفي جبهه ميگيري بعدكه طرفت توضيح ميده ميگي چراتاپيك اينجوري شده!
كلوپها هم غيرمجازبودن.مثل اكثرگيم نتهاي الان.شماوقتي جوازكسب نداشته باشي كارت غيرمجازه!من يادم نميادكلوپي ديده باشم كه جوازكسب داشته باشه!
بعدم يه سوال ازبعضيا:آياهمه بايدهم عقيده ي شماباشن وحرفهاي شماروتاييدكنن؟خوب هركس يه نظروبرداشتي داره.
من هيچ وقت نخواستم بگم من اينجوري بودم تو اونجوري!ولي وقتي ميبينم كه هنوزهم متوجه حرف من نشديدوبه جاي اينكه بادقت بخونيدگيرالكي ميدين وبحثوبه حاشيه ميبريد،مجبورم بيشترتوضيح بدم.بااينكه بازهم دقت نميكنيدوبناروبركل كل الكي ميذاريد!
كل حرف من اين بودكه اون موقع آگاهي كم بودوارتباطات مثل الان قوي نبودكه يه چيزغلط واشتباه توجامعه ريشه ايي نشه.كلمه ي اويل هم به خاطرهمين جاافتاد!
ولي دوستان به جاي كمي دقت توگفته ها،ببينيد چه كردن وبحثوبه كجاكشوندن.وتازه ديگران روهم مقصرميدونن!
من اسمتو نمی دونم
ولی من اصلا کاری به شخص شما ندارم کلا دارم از تاپیک و اعضای سابقش گله می کنم
وگرنه همین که هر روز به تاپیک سر می زنی و کامنت میزاری خیلی خوبه و دست مریزاد داری
در ضمن الان خیلی کارا هست که مجوز ندارن ولی اگر منظور شما این بود که کلوپ ها مجوز نداشتن غیر مجاز بود بله حق با شماست

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
من اسمتو نمی دونم
ولی من اصلا کاری به شخص شما ندارم کلا دارم از تاپیک و اعضای سابقش گله می کنم
وگرنه همین که هر روز به تاپیک سر می زنی و کامنت میزاری خیلی خوبه و دست مریزاد داری
در ضمن الان خیلی کارا هست که مجوز ندارن ولی اگر منظور شما این بود که کلوپ ها مجوز نداشتن غیر مجاز بود بله حق با شماست

من عشقم رزيدنت اويله.وقتي ميام اينجاوميبينم كه اينقدرداغ وجدي بحث ميشه راجع به اويل واقعالذت ميبرم.
اصلامن اومدم اينجاكه چندتادوست اويل بازبراي دوستي بيرون نت پيداكنم.دوستايي كه بشينيم باهم اويل بازي كنيم!ولي خوب تااينجاكه موفق نبودم.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خب کارب نداره که بگو کجایی ما هم اگه نزدیک بودیم همبازیت میشیم
آقا فقط وسکر و باز هم وسکر و نهایتا وسکر و آخرشم وسکر حالا مرده یا زنده فرقی نمیکنه :d
میگم رکوردتون تو اویل (شرمنده ایول (ایول نه ها ایول:d(خودتون حدث بزنید کدوم ایوله کدوم ایوله))) 5 چند ساعته؟ برای اثبات هم از قسمت رکورد ها عکس کوچیکی بزارید
اونایی هم که اهل co-op هستن برای اویل 5 تو ps3 خبر بدن تو پروفایل که با هم آنلاین اگه بشه بازی کنیم
میگم گفتی نقاط کور یادم افتاد
افشین تو اویل 2 چجوری لباس ها عوض میشد؟ من یه بار 1 سیو از نت دانلود کردم بعد دیدم لباس لیان، کلیر، شری عوض شده بود جریانشو میدونی؟
والا من نمیدونم اینجا چرا اینجوریه من میام همه میرن من میرم همه میان بعضی وقتا هم که میومدم یه چیزی میگفتم اصلا انگار وجود نداشتم ولی حاضرم من نباشم ولی بقیه باشن

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
خب کارب نداره که بگو کجایی ما هم اگه نزدیک بودیم همبازیت میشیم
آقا فقط وسکر و باز هم وسکر و نهایتا وسکر و آخرشم وسکر حالا مرده یا زنده فرقی نمیکنه :d
میگم رکوردتون تو اویل (شرمنده ایول (ایول نه ها ایول:d(خودتون حدث بزنید کدوم ایوله کدوم ایوله))) 5 چند ساعته؟ برای اثبات هم از قسمت رکورد ها عکس کوچیکی بزارید
اونایی هم که اهل co-op هستن برای اویل 5 تو ps3 خبر بدن تو پروفایل که با هم آنلاین اگه بشه بازی کنیم
میگم گفتی نقاط کور یادم افتاد
افشین تو اویل 2 چجوری لباس ها عوض میشد؟ من یه بار 1 سیو از نت دانلود کردم بعد دیدم لباس لیان، کلیر، شری عوض شده بود جریانشو میدونی؟
والا من نمیدونم اینجا چرا اینجوریه من میام همه میرن من میرم همه میان بعضی وقتا هم که میومدم یه چیزی میگفتم اصلا انگار وجود نداشتم ولی حاضرم من نباشم ولی بقیه باشن
شماازاول بازي تاتواداره ي پليس ه
يچ زامبي رونكش وهيچ آيتمي برندار.وقتي كه وارد محوطه ي حياط آرپي دي ميشي توزيرپله ي كناردراصلي آرپي دي يه زامبي هست كه جليقه ي ضدگلوله تنشه.اونوبكش كه كليدكمدلباسوبهت بده.اگه كلر باشي يه كلت ريولورهم اضافه بهت ميده.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ایول (ایول نه ها ایول:d) این یک نقطه تاریکی بود که از قدیم الایام میخواستم بدونم جریانش چیه خدا خیرت بده از بلاتکلیفی در آوردیم
دوستان رکوردتون رو بزارید ببینیم چند ساعت هستش من خونه نیستم برم خونه عکسشو میزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر