بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خب اینا همونی رو میبینن میخونن EVIL دیدن همونم گفتن اویل
تو کمیک کان چه خبر میخواد بشه حمید؟
از بازی جدیدی چیزی میخواد خبر بیاد؟ چون تا اونجایی که میدونم به کمیک و شخصیتاش میرسن

سلام.نمیدونم حامد جان فقط گفته یه سوپرایزی داره تو اون روز راجع به رزیدنت اویل. احتمال داره در مورد فیلم جدید رزیدنت اویل باشه دمنیشن نه ها منظورم Retribution هست. بعید میدونم خبری از دمنیشن و یا رزیدنت اویل 6 باشه.

http://www.vg247.com/2011/07/12/capcom-to-unveil-new-game-at-comiccon-next-week/

اینم تو این سایت دیدم.

Capcom is teasing a “surprise” during their Resident Evil panel, during which they’ll also show off other upcoming titles in the series. This one’s also on Friday, from 6:30 p.m. to 7:30 p.m. in room 5AB.

http://www.gamertagradio.com/new/2011/07/hey-check-out-capcoms-comic-con-lineup/

آخرین ویرایش:
خب کارب نداره که بگو کجایی ما هم اگه نزدیک بودیم همبازیت میشیم
آقا فقط وسکر و باز هم وسکر و نهایتا وسکر و آخرشم وسکر حالا مرده یا زنده فرقی نمیکنه :d
میگم رکوردتون تو اویل (شرمنده ایول (ایول نه ها ایول:d(خودتون حدث بزنید کدوم ایوله کدوم ایوله))) 5 چند ساعته؟ برای اثبات هم از قسمت رکورد ها عکس کوچیکی بزارید
اونایی هم که اهل co-op هستن برای اویل 5 تو ps3 خبر بدن تو پروفایل که با هم آنلاین اگه بشه بازی کنیم
میگم گفتی نقاط کور یادم افتاد
افشین تو اویل 2 چجوری لباس ها عوض میشد؟ من یه بار 1 سیو از نت دانلود کردم بعد دیدم لباس لیان، کلیر، شری عوض شده بود جریانشو میدونی؟
والا من نمیدونم اینجا چرا اینجوریه من میام همه میرن من میرم همه میان بعضی وقتا هم که میومدم یه چیزی میگفتم اصلا انگار وجود نداشتم ولی حاضرم من نباشم ولی بقیه باشن

شماازاول بازي تاتواداره ي پليس ه
يچ زامبي رونكش وهيچ آيتمي برندار.وقتي كه وارد محوطه ي حياط آرپي دي ميشي توزيرپله ي كناردراصلي آرپي دي يه زامبي هست كه جليقه ي ضدگلوله تنشه.اونوبكش كه كليدكمدلباسوبهت بده.اگه كلر باشي يه كلت ريولورهم اضافه بهت ميده.
حامد جان همون طور که محمد جان گفت باید از اول بازی چیز بر نداری
فقط من یه توضیح بدم اون زامبی زرد رنگ اگه گفتی کیه؟؟؟؟
اون برد ویکر بدبخت که تو رزیدنت ایول 3 جلوی در ورودی ساختمان پلیس نمیسیس جلوی چشمای جیل کلکشو کند یا در واقع همون فرد خائن و خلبان تیم استارز که اول شماره یک همه ول کرد رفت ولی پشیمون شدو برگشت
رکورد رو هم در مورد RE5 بیخیال شو

راستی این تب اوت بریک که تو تاپیک راه افتاده بود چرا یه دفعه خوابید؟؟؟
حالا که تازه همتون بازی کردی به نظرتون خوب میشه که OUTBREAK FILE 3 ساخته بشه

من عشقم رزيدنت اويله.وقتي ميام اينجاوميبينم كه اينقدرداغ وجدي بحث ميشه راجع به اويل واقعالذت ميبرم.
اصلامن اومدم اينجاكه چندتادوست اويل بازبراي دوستي بيرون نت پيداكنم.دوستايي كه بشينيم باهم اويل بازي كنيم!ولي خوب تااينجاكه موفق نبودم.
رزیدنت ایول که عشق!!!!
مخصوصا کلاسیک البته یکم سلیقمون فرق داره:d مثلا تو از سری هایی که تو عمارت می گذره فک کنم بیشتر خوشت میاد ولی من مثلا از اینکه تو شهر باشه و بعدم تو اداره پلیس بیشتر خوشم میاد

سلام.نمیدونم حامد جان فقط گفته یه سوپرایزی داره تو اون روز راجع به رزیدنت اویل. احتمال داره در مورد فیلم جدید رزیدنت اویل باشه دمنیشن نه ها منظورم Retribution هست. بعید میدونم خبری از دمنیشن و یا رزیدنت اویل 6 باشه.

http://www.vg247.com/2011/07/12/capcom-to-unveil-new-game-at-comiccon-next-week/

اینم تو این سایت دیدم.

Capcom is teasing a “surprise” during their Resident Evil panel, during which they’ll also show off other upcoming titles in the series. This one’s also on Friday, from 6:30 p.m. to 7:30 p.m. in room 5AB.

http://www.gamertagradio.com/new/2011/07/hey-check-out-capcoms-comic-con-lineup/

امیدوارم هرچی هست راضیمون کنه!!!!!

آخرین ویرایش:
إ!اون برده؟حقشه!چه حالي كردم!من فكرميكردم زامبي هم نبايدبكشي!دم خودم گرم!
خوب اشكالي نداره سليقمون فرق كنه!ميشينيم اول اويل1بازي ميكنيم،بعد2!خوبه؟

اینم تو این سایت دیدم.

دمت گرم حمید خدا کنه یه چیز باحال باشه این چند ساله اینقدر ضد حال از کپکام خوردیم که حد و اندازه نداره

حامد جان همون طور که محمد جان گفت باید از اول بازی چیز بر نداری
فقط من یه توضیح بدم اون زامبی زرد رنگ اگه گفتی کیه؟؟؟؟
اون برد ویکر بدبخت که تو رزیدنت ایول 3 جلوی در ورودی ساختمان پلیس نمیسیس جلوی چشمای جیل کلکشو کند یا در واقع همون فرد خائن و خلبان تیم استارز که اول شماره یک همه ول کرد رفت ولی پشیمون شدو برگشت
رکورد رو هم در مورد RE5 بیخیال شو
نه بابا اونه؟ افشین من قاط زدم شنیده بودم اویل 2 و 3 تقریبا تو یه روز هستن ولی نمیدونستم 3 قبل از 2 هستش یه سوال دیگه اونوقت این کلید به کجا میخوره؟ همون لباس فروشی که تو اویل 3 باز میشه؟ همونه یا جای دیگس؟ اونوقت چند تا لباس باز میشه؟
رکوردا یکم جذابش میکنه ها ولی چون تو میگی چشم افشین خان چشم دادا بچه ها!!! بیخیال رکورد:d
راستی بچه ها من رمان ایول (ایول نه ها ایول:d ) که توسط دنیای بازی ترجمه شده بود رو خریدم اسمش رزیدنت اویل : دسیسه هستش اولین رمان اویل هستش که دادن بیرون میخوان بقیشم ترجمه کنن بدن بیرون چند خط از کتاب رو تایپ میکنم اگه خوشتون اومد از سبک نگارش برید بخرید هرچند توصیه میکنم بخرید جالبه. 264 صفحه نیم A4 هست
ساعت را نگاه کرد. فنجان را برداشت و به آشپزخانه رفت. وسکر تلفنی خبر داده بود جلسه سر ساعت 19 برگزار می شود. یعنی که جیل 9 دقیقه وقت داشت تا مسیر 10 دقیقه ای تا محل جلسه را رانندگی کند، جای پارک مناسبی پیدا کند و در سالن جایی برای نشستن بیابد. از وقتی که استارز وارد پرونده شده بود این اولین جلسه ی توجیهی به حساب می آمد، اولین جلسه ی درست حسابی از وقتی که جیل به راکون منتقل شده بود و حالا جیل تاخیر داشت.

آخرین ویرایش:
دمت گرم حمید خدا کنه یه چیز باحال باشه این چند ساله اینقدر ضد حال از کپکام خوردیم که حد و اندازه نداره

نه بابا اونه؟ افشین من قاط زدم شنیده بودم اویل 2 و 3 تقریبا تو یه روز هستن ولی نمیدونستم 3 قبل از 2 هستش یه سوال دیگه اونوقت این کلید به کجا میخوره؟ همون لباس فروشی که تو اویل 3 باز میشه؟ همونه یا جای دیگس؟ اونوقت چند تا لباس باز میشه؟
رکوردا یکم جذابش میکنه ها ولی چون تو میگی چشم افشین خان چشم دادا بچه ها!!! بیخیال رکورد:d
ميخواي يكي بياد جاي توبازي كنه؟!
خودت بروامتحان كن پيداميكني.يه خوبي كه اويل2داره اينه كه رونقشه درهاي هركليدوميشه پيداكرد.هرچندكه خودمن هيچ وقت ازنقشه استفاده نكردم!اويل بازاينقدرراحت طلب نديده بوديم!:-D

خودت بروامتحان كن پيداميكني.يه خوبي كه اويل2داره اينه كه رونقشه درهاي هركليدوميشه پيداكرد.هرچندكه خودمن هيچ وقت ازنقشه استفاده نكردم!اويل بازاينقدرراحت طلب نديده بوديم!:-D
چرا ضد حال میزنی به بچه)x.خب لااقل غیر مستقیم بگو.اصلا خودم غیر مستقیم میگم.
حامد جون اگر بخوام یه کم راهنماییت کنم:توی اتاق ظاهر کردن عکس یه کمد هست اونجا:d.
24 ساعتش قبل از ایول2 بقیش بعد از ایول2.
تازه اگه رکورد هم میخواستی من نمیتونستم بدم چون بازی رو خیلی وقته پاک کردم
راستی من تعجب میکنم چرا نیما میره اون یکی سایت.اونجا که تغریبا همه رو لیون تعصب دارن غیر از نیما.من که چند روز اونجا بودم بعد بیخیال شدم.

إ!اون برده؟حقشه!چه حالي كردم!من فكرميكردم زامبي هم نبايدبكشي!دم خودم گرم!
خوب اشكالي نداره سليقمون فرق كنه!ميشينيم اول اويل1بازي ميكنيم،بعد2!خوبه؟
حتما سر فرصت باید اصلا یه میتینگ درست حسابی بزاریم:d

راستی بچه ها من رمان ایول (ایول نه ها ایول:d ) که توسط دنیای بازی ترجمه شده بود رو خریدم اسمش رزیدنت اویل : دسیسه هستش اولین رمان اویل هستش که دادن بیرون میخوان بقیشم ترجمه کنن بدن بیرون چند خط از کتاب رو تایپ میکنم اگه خوشتون اومد از سبک نگارش برید بخرید هرچند توصیه میکنم بخرید جالبه. 264 صفحه نیم A4 هست
عزیزمی حامد جون
داستان شماره 3 یک روز قبل از شماره 2 اتفاق میفته یعنی 28 سپتامبر که اون جمله معروف جیلو اول بازی یادمون میاره تا 30 سپتامبر هم طول می کشه که مدت زیادیشو جیل در اثر آلوده شدن توسط نمیسیس بیهوش
این کلید هم باید تو تاریک خونه اداره پلیس جایی که عکس ها رو ظاهر می کنن استفاده کنی ببین اگه یادت باشه یه قسمت بود تو شماره 3 تو اداره پلیس که نمیسیس از پنجره میومد تو
زیر پله ها میتونی بری تو اتاق بعدم کلید رو کمد استفاده کنی

0.jpg

اینجا برد رو می کشی از رو جسدش کلید رو بر میداری

RE_2_How_to_get_locker_room_key_tutorial_part_3.jpg

اینجام کلید رو استفاده می کنی
اون کلیدم تو re3 برای بوتیک بود که میشه اینجا

Image46.jpg

راستی برای اینکه دچار مشکلی نشی برای ایول (eyval) و ایول (Evil)
میتونی اینجوری بنویسی
اِیول و ایول :دی

چرابهش گفتين؟باباميذاشتين خودش پيداميكرد،بيشترحال ميكرد.اين كه آدم خودش بفهمه خيلي حالش بيشتره.
ولي اين وسط يه سوتي بزرگ هست:توي اويل2شهرو آرپي دي خيلي مرتب ترازاويل3هست.اگه ايندوتاروباهم بازي كني اصلانميتوني قبول كني كه اويل3دوروزقبل2هستش.
راجع به ميتينگ هم من به عنوان نفراول راي مثبت ميدم.بچه هابياين صحبت كنيم راجع به ميتينگ.

چرابهش گفتين؟باباميذاشتين خودش پيداميكرد،بيشترحال ميكرد.اين كه آدم خودش بفهمه خيلي حالش بيشتره.
ولي اين وسط يه سوتي بزرگ هست:توي اويل2شهرو آرپي دي خيلي مرتب ترازاويل3هست.اگه ايندوتاروباهم بازي كني اصلانميتوني قبول كني كه اويل3دوروزقبل2هستش.
راجع به ميتينگ هم من به عنوان نفراول راي مثبت ميدم.بچه هابياين صحبت كنيم راجع به ميتينگ.
ای بابا بزرگترین سوتی بازی وجود کریس ردفیلد هست( :d)این چیزا که چیزی نیست.:))
میتینگ هم چیز خوبیه. منم به عنوان نفر دوم رای میدم:-s

تو هم اگه به جای اینکه خونه باشی و هی خودتو باد بزنی زیر آفتاب اینور اونور بری و مخت بخار کنه دیگه حس و حال بازی برات نمیمونه بعدشم واسه شماره 3 رو میدونستم برای 2 هم شکم به اونجا میرفت
چرا ضد حال میزنی به بچه)x.خب لااقل غیر مستقیم بگو.اصلا خودم غیر مستقیم میگم.
حامد جون اگر بخوام یه کم راهنماییت کنم:توی اتاق ظاهر کردن عکس یه کمد هست اونجا:d.
24 ساعتش قبل از ایول2 بقیش بعد از ایول2.
تازه اگه رکورد هم میخواستی من نمیتونستم بدم چون بازی رو خیلی وقته پاک کردم
راستی من تعجب میکنم چرا نیما میره اون یکی سایت.اونجا که تغریبا همه رو لیون تعصب دارن غیر از نیما.من که چند روز اونجا بودم بعد بیخیال شدم.

ممنون از شما ولی من جدا نمیدونستم 24 ساعت قبل از 2 هستش باز ممنون که گفتین

حتما سر فرصت باید اصلا یه میتینگ درست حسابی بزاریم:d

عزیزمی حامد جون
داستان شماره 3 یک روز قبل از شماره 2 اتفاق میفته یعنی 28 سپتامبر که اون جمله معروف جیلو اول بازی یادمون میاره تا 30 سپتامبر هم طول می کشه که مدت زیادیشو جیل در اثر آلوده شدن توسط نمیسیس بیهوش
این کلید هم باید تو تاریک خونه اداره پلیس جایی که عکس ها رو ظاهر می کنن استفاده کنی ببین اگه یادت باشه یه قسمت بود تو شماره 3 تو اداره پلیس که نمیسیس از پنجره میومد تو
زیر پله ها میتونی بری تو اتاق بعدم کلید رو کمد استفاده کنی

0.jpg

اینجا برد رو می کشی از رو جسدش کلید رو بر میداری

RE_2_How_to_get_locker_room_key_tutorial_part_3.jpg

اینجام کلید رو استفاده می کنی
اون کلیدم تو re3 برای بوتیک بود که میشه اینجا

Image46.jpg

راستی برای اینکه دچار مشکلی نشی برای ایول (eyval) و ایول (Evil)
میتونی اینجوری بنویسی
اِیول و ایول :biggrin1:

اون قسمت رو بلدم کلا من تمام نقشه رو ( همشو نه 90% شو) تو یاد دارم و تا توضیح دادین فهمیدم کجاس دمت گرم توضیح دادی

این نیما نبودنش یه دردسره بودنشم یه دردسر:d نیستش همه میگن بابا کجایی هستش همه رو میندازه به جون هم با سوالاش و صحبتاش:d

بچه ها خوشتون اومد از متن کتاب؟ یه پاراگرافشو گزاشتم کتاب باحالیه تهیه کنید و بخونیدش من امشب میخوام موقع خواب بخونم حال میده از کیوسک روزنامه فروشی میتونید تهیه کنید نمیدونم تبلیغشو اسکن کنم بزارم تو سایت خلافه یا نه میترسم مثل اون دفعه الکی الکی بن بشم

حامداون عكسي كه دادي بهم،همونطوركه ممكنه توروبن كنه منم بن ميكنه!
حميد،چاقوي كرسوميخوام چيكار؟تيغ بده رگ خودموبزنم اين دنياي نامردونبينم!نيماكجايي كه به برادرخانمت توهين شد!

البته سوتی برای re3 حساب میشه چون بعد از اون ساخته شده باید رعایت می کردن جزئیات رو
در مورد میتینگ هم فعلا تو تاپیک بحث نکنید چون فک کنم خلاف قوانین سایت باعث میشه بن بشیم

ای بابا بزرگترین سوتی بازی وجود کریس ردفیلد هست( :d)این چیزا که چیزی نیست.:))
میتینگ هم چیز خوبیه. منم به عنوان نفر دوم رای میدم:-s
در مورد میتینگ توضیح دادم احمد جون مواظب باش:-s

داشتيم؟اينجوريه؟خيلي نامردي!حميدبياتيغوبده بهم!

بیا این چاقوی خود کرس ردفیلد هست بزن تو قلبش.:d

Chris_redfield_knife_2_by_james_miller-d2yemoq.jpg
تیزیا رو تو تاپیک غلاف کنید :d
تو هم اگه به جای اینکه خونه باشی و هی خودتو باد بزنی زیر آفتاب اینور اونور بری و مخت بخار کنه دیگه حس و حال بازی برات نمیمونه بعدشم واسه شماره 3 رو میدونستم برای 2 هم شکم به اونجا میرفت

ممنون از شما ولی من جدا نمیدونستم 24 ساعت قبل از 2 هستش باز ممنون که گفتین

اون قسمت رو بلدم کلا من تمام نقشه رو ( همشو نه 90% شو) تو یاد دارم و تا توضیح دادین فهمیدم کجاس دمت گرم توضیح دادی

این نیما نبودنش یه دردسره بودنشم یه دردسر:d نیستش همه میگن بابا کجایی هستش همه رو میندازه به جون هم با سوالاش و صحبتاش:d

بچه ها خوشتون اومد از متن کتاب؟ یه پاراگرافشو گزاشتم کتاب باحالیه تهیه کنید و بخونیدش من امشب میخوام موقع خواب بخونم حال میده از کیوسک روزنامه فروشی میتونید تهیه کنید نمیدونم تبلیغشو اسکن کنم بزارم تو سایت خلافه یا نه میترسم مثل اون دفعه الکی الکی بن بشم
حامد جالب بود ولی عکس نذار
من که حتما میگیرم
در ضمن دارم براتون یه سوپرایز آماده می کنم:x

>:d<
mr.kennedy منظورم از هركس با درك مخصوص به خودش با اويلهاي قديمي زندگي ميكرد يعني چون گرافيك پايين بود مغز انسان خودش به خودش جو ميداد..:dهرچي گرافيك بالاتر ميره اين اتفاق كمرنگ تر ميشه ..پس ترس كمتر ميشه..البته ميشه گفت به دليل نو بودن اين سبك بازي در اون زمان هم بوده.
البته با ترسناك بودن lost in nightmares موافقم..مخصوصا اون لنگر بدستان لعنتي!
ولي خب بازم فاصله داره با اوج.
نكته مخفي!:d:
در فلزي اصلي RPD كه تو اويل 3 ازش وارد ميشيد بعدش nemesis مياد..شما اون درو در اويل 2 هم ميتونيد ببينيد!
اواسط بازي از در هال اصلي بريد بيرون ..مستقيم بريد جلو تو ديوار! ناگهان زاويه دوربين تغيير خواهد كرد و شما اون درو با 3 زامبي در پشتش خواهيد ديد..اووم..ميتونيد بكشيدشون!:d
افشين خان چه حرفيه ..تاپيك بي شما صفا نخواهد داشت!:)
(نميدونم امروز تو جو كدوم بازيم اينجوري حرف ميزنم!)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or