بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
حسام چرا مسخره می کنی ؟ :mad:
:love:
ولی شماره 12 هم یه فاینال بود البته نقاط صعف بدی داشت اما یه سری چیزایی رو پیاده کرد که مطمئنا پایه گذار در سبک ار پی جی است;)

hemmat

کاربر سایت
Jun 30, 2007
7
با عرض سلام
این اولین پست من در این سایت است
با توجه به مطالبی که شما در صفحات قبلی در باره این بازی قرار داده اید من علاقه مند به این بازی شده ام ولی یک مشکل وجود دارد چون من شهرستانی هستم به هر سی دی فروشی که مراجعه کردم اصلا نام این بازی را هم نمی دانند فقط یک کارتون می دانستند
لذا از شما دوستان( اگر من را هم دوست خود بدانید) اگر کسی هست که سری کامل این بازی 1-12 اون چندتا که برای pc و سری کاملش برای ps و اضافات آن را دارد لطفا اعلام کند یا pm بزند
پیشاپیش متشکرم

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام
چند تا عکس قشنگ

512741-20070524065459.jpg

315251-20061230013633.jpg

120583-20060614234756.jpg

hemmat

کاربر سایت
Jun 30, 2007
7
با عرض سلام
با توجه به مطالبی که شما در صفحات قبلی در باره این بازی قرار داده اید من علاقه مند به این بازی شده ام ولی یک مشکل وجود دارد چون من شهرستانی هستم به هر سی دی فروشی که مراجعه کردم اصلا نام این بازی را هم نمی دانند فقط یک کارتون می دانستند
لذا از شما دوستان( اگر من را هم دوست خود بدانید) اگر کسی هست که سری کامل این بازی 1-12 اون چندتا که برای pc و سری کاملش برای ps و اضافات آن را دارد لطفا اعلام کند یا pm بزند
پیشاپیش متشکرم
کسی نیست جواب من را بدهد

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام:

بچه ها شما از کدوم سری final fantasyبیشتر خوشتون می یاد؟:thinking:
منظورم اینه که مثلا از اکیپ سری هشتم خوشتون می یاد یا سری دهم یا دوازدهم؟

خود من:Final Fantasy VII(کلود و وینسنت و...):clap:

142362-20070402180721.jpg

483096-20070327133958.jpg

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
سلام:

بچه ها شما از کدوم سری final fantasyبیشتر خوشتون می یاد؟:thinking:
منظورم اینه که مثلا از اکیپ سری هشتم خوشتون می یاد یا سری دهم یا دوازدهم؟

خود من:Final Fantasy VII(کلود و وینسنت و...):clap:

142362-20070402180721.jpg

483096-20070327133958.jpg

من عاشق Final fantasy XII هستم دوبار هم تمومش کردم. Final fantasy X-2 هم چون بعد از 12 بازی کردم اصلا خوشم نیومد

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
واقعا اين جنگ كنسولها هم واسه كسايي كه خود بازي براشون مهمه شده يه دردسر اساسي:mad:
از جمله "exclusive game" متنفرم:mad:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,215
نام
ماکان
با عرض سلام
پیشاپیش متشکرم

سلام دوست عزیز.
خوشحالم که یکی به طرفدارایه این مجموعه بی نظیر اظافه شده.
من دارم و متاسفانه نمی دونم چه جوری بهت برسونم!!!

موفق باشی.این یه دستوره!!!

پ.ن:هر وقت گیرت امد FF7 اول از همه بازی کن!!!

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,215
نام
ماکان
مشخصه بسيار برجسته بازي فاينال فانتزي داستان قوي ، شخصيت پردازي عالي و وجود مفاهيم و اتفاقاتي كه فقط تو اين سري ديده ميشه اما متاسفانه تو اين شماره از اون خبري نبود:(
فاينال 12 بازي خوبي بود اما نه بعنوان بازي كه اسم فاينال فانتزي روشه.
شما مطمعنید FFXII رو بازی کردید؟طبق پست شما و M_G_S این بازی داستانه ضعیفی داره!!!!

از خودم چیزی نمی گم ولی اینو ساگاکوچی در مورد FFXII گفته:"تنها بازی که از لحاظ داستانی به پایه FFVII می رسه FFXII هستش"

فامیتسو:"مشخصه یک بازی از نوع FF داستان قوی می باشد که FFXII در این زمینه یک سرو گردن از عنوان هایه قبلی(PS2 ) بالاتر است"

در ضمن این بازی اصلا هم زیر سایه Wii و PS3 قرار نگرفت و اصلا ربطی به آنها نداشت!!!این بازی در هفته اول و فقط در ژاپن 1.5 ملیون فروخت!!!!

پ.ن:بهترین FF ها چه از نظر منتقدین و چه از لحاظ فروش FFVII و FFVIII هستند نه FFIX .چون این 2 شماره اوج FF هستند و هیچ کدوم از این مجموعه به گرد پاشون نمی رسه!!! و بعد از این 2 شماره FF ها همواره از نظر فروش افت کرده اند.

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
سلام
من هم جزو طرفداران final fantasy هستم.:)
من از شماره ی 10 شروع به بازی کردن این سری کردم.اول برام سخت بود ولی بعد از چند ساعت خیلی با بازی حال کردم و دیدم برای این سبک ساخته شدم.
به نظر من قشنگ ترین هم 12 بود که دقیقا 185 ساعت بازی کردم.هر کی هم گفت که قشنگ نبود:eek: اصلا RPG باز نیست.:mad:

hemmat

کاربر سایت
Jun 30, 2007
7
سلام دوست عزیز.
خوشحالم که یکی به طرفدارایه این مجموعه بی نظیر اظافه شده.
من دارم و متاسفانه نمی دونم چه جوری بهت برسونم!!!

موفق باشی.این یه دستوره!!!

پ.ن:هر وقت گیرت امد FF7 اول از همه بازی کن!!!
من می تونم هزینه را به شماره حسابتان بریزم و یا داخل پاکت گذاشته به آدرس شما پست کنم .بعد از دریافت مبلغ شما مجموعه را برای من بفرستید.
لطفا شماره حساب یا آدرس و همچنین مبلغ را به من pm بزنید
پیشاپیش متشکرم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,215
نام
ماکان
من می تونم هزینه را به شماره حسابتان بریزم و یا داخل پاکت گذاشته به آدرس شما پست کنم .بعد از دریافت مبلغ شما مجموعه را برای من بفرستید.
لطفا شماره حساب یا آدرس و همچنین مبلغ را به من pm بزنید
پیشاپیش متشکرم
اخه مشکل پول نیست که!!!!

من چه جوری برایه شما پست کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر